نرم افزار حضور و غیاب کسرا سیستم جامع حضور و غیاب

حضور غیاب؛ همه چیز در مورد حضور و غیاب

حضور و غیاب کارمندان و هر آنچه باید در مورد آن بدانید

نرم افزار حضور و غیاب پرسنل کارکرد پرسنل را با توجه به زمان تردد پرسنل محاسبه می‌کند. با این نرم افزار هم چنین می‌توان به تعریف شیفت، تنظیم قوانین و معرفی پرسنل پرداخت و کارکرد پرسنل را از طریق گزارشات سیستم فراهم کرد. خروجی که از سیستم گرفته می‌شود به سازمان‌ها کمک می‌کند تا کسر کار، اضافه کار، مرخصی و ماموریت و در مجموع کارکردها را به راحتی انجام دهند. 

"" indicates required fields

مزیت های حضور و غیاب کسرا برای سازمان شما

کنترل و مدیریت تردد کارکنان سازمان ها با توجه به اقتضائات مختلفی که سازمان های مختلف دارند از جمله تنوع در کسب و کارهای مختلف، وجود شیفت های کاری مختلف، روندهای امنیتی سازمان های مختلف نیاز به یک رویکرد جامع و انعطاف پذیر دارد. رویکردی که برنامه حضور غیاب کارمندان کسرا با عنایت به انعطاف پذیری خود در مورد تعریف انواع مجوزها و قوانین تردد و همچنین سرعت بالای آن در محاسبات کارکردی پرسنل می تواند تجربه بی نظیری را در اختیار مدیران سازمان ها قرار دهد. علاوه بر این قدرت بالای سیستم حضور و غیاب کسرا در ایجاد ارتباط با انواع سخت افزارهای کنترل تردد و اکسس کنترل می تواند سازمان های مختلف را از نگرانی در این موارد نیز مبرا کند. مدیریت تردد پرسنل خودتان را به کسرا بسپارید.

مدیریت مقررات و دسترسی برای نیروی شرکت‌های پیمانکاری و تامین نیرو

گزارش گیری در فرمت های مختلف

نرم افزار کنترل تردد کسرا به شما امکان اخذ انواع گزارشات مربوط به ورود و خروج پرسنل را در قالب ها و فرمت های مختلف مثل اکسل، اکسس، تکست، HTML  و… می دهد. این امکان موجب می شود سامانه حضور غیاب کسرا بتواند ارتباط جامعی با همه سامانه های دیگر سازمان ها مثل سامانه های منابع انسانی، مالی و... برقرار کند.

ارتباط با همه دستگاه های حضور غیاب سازمان

ارتباط با همه دستگاه های کنترل تردد سازمان

سیستم حضور و غیاب کسرا می تواند با تمام دستگاه حضور غیاب کارمندان موجود سازمان شما ارتباط برقرار کرده و داده های ورود و خروج پرسنل را گرفته و محاسبات مربوط به آن را انجام دهد. همچنین سامانه بایوویشن کسرا نیز می تواند مدیریت یکپارچه ای در مورد دستگاه ساعت زنی داشته باشد.

تعریف انواع مختلف شیفت ها با نرم افزار حضور غیاب کسرا

تعریف انواع مختلف شیفت های کاری

در اتوماسیون حضور غیاب کسرا شما می توانید انواع مختلف شیفت های مختلف کاری سازمان را بر اساس کسب و کارهای مختلف تعریف کنید. این شیفت ها می تواند شیفت های چرخشی، شیفت نامنظم، شیفت بیمارستانی، شیفت عادی، شیفت موظفی و شیفت ترددی است.

attendance system icon page (12)

امکان تعریف پرونده پرسنلی برای پرسنل

در سیستم حضور غیاب اداری کسرا شما می توانید پرونده پرسنلی خاصی را برای پرسنل تنظیم کنید. این پرونده پرسنلی می تواند شامل مشخصات پرسنلی افراد و کلیه سوابق تردد و ورود و خروج پرسنل باشد.

هماهنگی با همه قوانین حضور و غیاب کشوری

هماهنگی با همه قوانین حضور و غیاب کشوری

در سیستم حضور غیاب اداری کسرا میتوانید محیط کاری مجزایی را برای مجموعه های دارای چندین شعبه تعریف کرده و محاسبه ورود و خروج پرسنل را نیز بر این اساس در سامانه به صورت مجزا محاسبه کنید.

attendance system icon page (17)

ثبت و اصلاح ترددها به صورت دستی

ممکن است در شرایط خاص و اضطراری نیاز باشد تردد پرسنل به صورت دستی در سامانه حضور غیاب وارد شود. سیستم حضور غیاب کسرا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ترددهای پرسنل را به صورت در سیستم وارد کنید یا اطلاعات ورود و خروج را به صورت دستی اصلاح کنید.

attendance system icon page (20)

ارایه گزارش از اطلاعات تغییریافته در سیستم

در سیستم حضور و غیاب کسرا شما می توانید تمام اطلاعات تغییر یافته سیستم خود را مشاهده و از مهمترین تغییرات انجام گرفته در سیستم کنترل تردد باخبر شوید.

attendance system icon page (23)

برخورداری از بانک اطلاعاتی SQL

سیستم حضور غیاب کسرا از بانک اطلاعاتی پیشرفته SQL در زیرساخت خود برخوردار است و این امر امکان ذخیره اطلاعات را برای نرم افزار حضور غیاب فراهم می آورد.

attendance system icon page (29)

شخصی سازی بر اساس قوانین سازمان ها

در سیستم حضور و غیاب اداری کسرا شما می تواند سامانه تردد اختصاصی خود را داشته باشید چرا که اتوماسیون کنترل تردد کسرا به شما امکان شخصی سازی نرم افزار را بر حسب قوانین اختصاصی سازمان شما می دهد. و شما نرم افزاری مختص به خود را خواهید داشت با کلیه روال های سازمانی شما سازگار است.

attendance system icon page (26)

جلوگیری از خطاهای انسانی

سیستم حضور غیاب کسرا این امکان را به شما می دهد تا بتوانید همه امور مربوط به ورود و خروج پرسنل را به دقت و بدون هر گونه دخالت فردی انجام دهید. این امر موجب می شود فرآیند محاسبه کارکرد پرسنل بدون هر گونه خطای انسانی انجام پذیرد.

attendance system icon page (33)

محاسبه کاردکس پرسنل جهت انتقال به سال بعد

در سیستم حضور غیاب کسرا مانده مرخصی یا کاردکس پرسنل به صورت خودکار محاسبه شده و این قابلیت نیز وجود دارد که مابقی کاردکس پرسنل به صورت خودکار و بر حسب نظر مدیران سازمان ها از یک سال به سال بعد منتقل شود.

attendance system icon page (39)

ارتباط کامل با دستگاه های کنترل تردد و ساعت زنی سازمان

سیستم حضور غیاب کسرا می تواند با انواع دستگاه حضور غیاب موجود در بازار مثل تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کف دست ارتباط برقرار کرده و اطلاعات ورود و خروج پرسنل را از آن ها دریافت و سپس محاسبه کند.

جابجایی خودکار محل ثبت تردد افراد با جابجایی محل خدمت

محاسبه دقیق هزینه ماموریت

در برنامه حضور غیاب کسرا میتوان میزان دقیق هزینه ماموریت را به روش خودکار محاسبه کرد. این هزینه ها شامل هزینه های غذا، بلیط، اسکان و محل اقامت، حق راه، حق ماموریت و… می شود.

موتور تولید قانون برای ایجاد قوانین اختصاصی

موتور تولید قانون برای ایجاد قوانین اختصاصی

موتور تولید قوانین کسرا به عنوان مغز متفکر کسرا می تواند کلیه قوانین حضور غیاب اختصاصی سازمان شما را در سیستم حضور غیاب کسری پیاده سازی کند. و در کنار دیگر موتورهای قدرتمند کسرا مثل موتور گردش کار و موتور گزارش ساز کسرا همه آنچه در مدیریت تردد پرسنل نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

پشتیبانی 24 ساعته برای عدم وقفه در فعالیت سازمان با سیستم حضور و غیاب کسرا

پشتیبــــانی آنلایـــــن و 24 ساعته

کسرا رفیق نیمه راه نیست و به همین دلیل کسرا به اعضای خانواده خود در سراسر کشور که از سیستم کنترل تردد هوشمند بهره می برند پشتیبانی 24 ساعته و همه جانبه ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید هر زمان برای نصب، اسقرار یا حتی داشتن سوال در مورد سامانه حضور و غیاب کسرا با پشتیبانی کسرا در ارتباط باشید.

مانیتورینگ مانده مرخصی

مانیتورینگ مانده مرخصی به صورت لحظه ای

افراد با استفاده از سیستم حضور غیاب کسرا می توانند به صورت لحظه ای مانده مرخصی خود را ملاحظه کنند. این مقدار کاملا بر اساس قوانین شیفت و کارکرد محاسبه شده و در دسترس مدیران و پرسنل قرار می گیرد.

گزارش گیری از اطلاعات پرسنلی با نرم افزار حضور غیاب کسرا

گزارش گیری از اطلاعات پرسنلی به تفکیک سمت

با سیستم های تردد و ساعت زنی کسرا می توانید بر اساس سمت های مختلفی که شما در سیستم در مورد افراد مختلف تعریف کرده اید از اطلاعات پرسنلی افراد گزارش گیری کنید.

برخورداری از موتور گردش کار بدون کاغذ

برخورداری از موتور گردش کار بدون کاغذ

سیستم حضور غیاب کسرا با برخورداری از موتور گردش کار قدرتمند خود قادر است کلیه روال های مربوط به مدیریت مرخصی ها، ماموریت ها، اضافه کاری ها و... را به سرعت انجام داده و از این جهت کار را برای مدیران منابع انسانی سازمان ها آسان می کند.

مانیتورینگ تردد پرسنل به تفکیک دستگاههای ثبت تردد با سامانه حضور غیاب کسرا

نمایش تردد پرسنل به صورت لحظه ای

در سیستم حضور غیاب کسرا شما قادر خواهید بود ورود و خروج پرسنل را به صورت لحظه ای مشاهده کنید. همینطور در سامانه کسرا میتوانید علاوه بر زمان ثبت ورود و خروج، از مکانی که شخص در آن تردد ثبت کرده است نیز باخبر شوید.

کنترل شرکت های چندشعبه ای با نرم افزار حضور غیاب کسرا

محیط کاری مجزا برای مجموعه چند شعبه ای

در سیستم حضور غیاب کسرا میتوانید محیط کاری مجزایی را برای مجموعه های دارای چندین شعبه تعریف کرده و محاسبه ورود و خروج پرسنل را نیز بر این اساس در سامانه به صورت مجزا محاسبه کنید.

attendance system icon page (24)

یکپارچگی با دیگر نرم افزارهای کسرا

سیستم حضور غیاب کسرا می تواند در کنار دیگر سامانه های مهم کسرا مثل نرم افزار مدیریت تغذیه، نرم افزار حراست و انتظامات و... قرار گیرد و انطباق کاملی با سامانه های کسری داشته باشد.

ارتباط با سیستم حقوق و دستمزد با نرم افزار حضور غیاب کسرا

ارتباط گیری با انواع دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار کنترل تردد کسرا قادر است اطلاعات ورود و خروج تمامی پرسنل را که از انواع دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و رمز، تشخیص کف دست تخلیه شده است را اخذ و محاسبات کارکرد مربوط به آن را انجام داده و در اختیار سیستم های مالی و حقوق و دستمزد سازمان ها قرار دهد.

attendance system icon page (35)

تعریف انواع تقویم های میلادی، هجری و شمسی

در سیستم حضور غیاب کسرا امکان تعریف انواع تقویم های میلادی، هجری و شمسی وجود دارد به نحوی که شرکت های چند ملیتی و مولتی کمپانی که دارای کسب و کارهای مختلفی هستند می توانند با بهره مندی از این امکان انواع تقویم ها را در سیستم تردد خود پیاده سازی کنند.

attendance system icon page (25)

آیین نامه های سازمانی تردد افراد در سازمان

با استفاده از سیستم حضور غیاب کسرا می توانید آئین نامه های مختلف سازمان خود را در سیستم کنترل تردد کسرا عملیاتی کرده و به تبع این آئین نامه ها در محاسبه کارکرد حضور غیاب پرسنل لحاظ خواهد شد.

attendance system icon page (43)

شارژ مانده مرخصی افراد به صورت خودکار

در نرم افزار کنترل تردد کسرا افرادی که از مرخصی خود استفاده نمی کنند این امکان را خواهند داشت که مرخصی های خود را ذخیره و در زمان دیگری از آن استفاده کنند. سامانه تردد کسرا به صورت خودکار مانده مرخصی افراد را شارژ کرده و محاسبه می کند.

attendance system icon page (34)

محاسبه دقیق شناوری و تلورانس در کارکرد پرسنل

مدیران سازمان ها می توانند با استفاده از قابلیت تعریف شناوری و تلورانس در سیستم حضور غیاب کارمندان کسرا زمان مشخصی را به عنوان زمان شناوری یا تلورانس برای ورود و خروج پرسنل خود انتخب کنند تا در پایان هر ماه این زمان در سیستم کنترل تردد محاسبه شود و از غیبت بی جای پرسنل جلوگیری شود.

تعیین سطح دسترسی بر اساس سمت افراد

تعیین سطح دسترسی بر اساس سمت افراد

مدیران و کارکنان سازمان ها هر کدام می توانند بر حسب سمت و جایگاه خود در سازمان سطوح مختلف دسترسی در رابطه با سیستم کنترل تردد هوشمند کسرا داشته باشند. این به معناست که مدیران می توانند ورود و خروج کارمندان زیرمجموعه خود را بر اساس سمت و رتبه آنان مدیریت و مجوز آنان را تایید یا رد کنند.

پوشش قواعد ثبت در ورودی سازمان و زمان تردد بین درب اصلی تا محل کار

کنترل تردد کارمندان در مکان های پرتردد سازمان

سیستم حضور غیاب کسرا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به سادگی در مکان های پرتردد سازمان خود حضور و غیاب پرسنل خود را از طریق دستگاه حضور و غیاب، اپلیکیشن حضور و غیاب و... به تفکیک مکان مورد نظر مدیریت کنید.

قابلیت تعریف چارت سازمانی

قابلیت تعریف چارت سازمانی و سلسله مراتبی

با استفاده از سیستم تردد کسرا شما می توانید چارت سازمانی خود را به راحتی در سیستم حضور غیاب کارمندان پیاده کنید. این امکان دست شما را در تعیین جایگاه افراد مختلف در سازمان و تعیین سلسه مراتب مدیریت ها و جایگاه شغلی افراد باز گذاشته و متناسب به نیاز شما قابل تنظیم است.

قابلیت تطبیق با دیگر سامانه های سازمان

قابلیت تطبیق با دیگر سامانه های سازمان

سیستم کنترل تردد هوشمند کسرا میتواند با انواع مختلف سامانه های دیگر سازمان شما از جمله سامانه های اداری، مالی، حقوق و دستمزد و ... تطابق کامل داشته باشد و از این رو سیستم حضور غیاب شما در کنار دیگر سیستم های سازمان شما به صورت یک کل واحد در اختیار مدیران سازمان ها قرار خواهد گرفت.

ارائه انواع گزارشات تردد

ارائه انواع گزارشات تردد و حضور غیاب پرسنل

سیستم حضور و غیاب اداری کسرا می تواند گزارشات اختصاصی را از ورود و خروج پرسنل و تردد پرسنل در زمان های مختلف و مکان های مختلف و دستگاه هایی که در آن اقدام به ثبت تردد کرده اید در اختیار شما قرار دهد. بنابراین سامانه کسرا امکان گزارش گیری به صورت کاملا انعطاف پذیر بر اساس نیاز سازمان را دارد.

attendance system icon page (19)

موتور گردش کار پویا برای تسریع در گردش مجوزها

در سسیتم کنترل تردد کسرا موتور گردش کار کسرا عهده دار به جریان انداختن روال های سازمانی است و این امر موجب می شود گردش کار در نرم افزار کسری بر اساس روالهای گردش سازمانی و حذف کاغذ انجام پذیرد.

attendance system icon page (22)

دسترسی سریع به برنامه حضور غیاب

سیستم حضور و غیاب کسرا نرم افزار تردد تحت وب و آنلاین است که بر مبنای این ویژگی می تواند به کاربران خود با استفاده از سیستم شخصی یا یازمانی اجازه دسترسی داده و کاربران می توانند از هر کجا و در هر لحظه به اطلاعات ورود و خروج پرسنل دسترسی سریع و آسانی داشته باشند.

attendance system icon page (30)

توسعه سریع و پویای سیستم حضور غیاب

در نرم افزار کنترل تردد کسرا امکان به روزرسانی نرم افزار متناسب با نیاز سازمان ها و کسب و کارها وجود دارد. چرا که ممکن است سازمان ها پس از مدتی نیاز به تعریف قوانین جدیدی داشته باشند و نیاز باشد سیستم برای افزایش بهره وری سازمان چنین امکانی را در اختیار آنان قرار دهد.

attendance system icon page (27)

درخواست دموی آنلاین از نرم افزار حضور غیاب

با توجه به پیکربندی منعطف سیستم حضور غیاب کسرا افراد می توانند درخواست دموی جلسه معرفی و آشنایی با سامانه کسرا را داشته باشند و با کمک تیم فروش کسرا با ویژگی های نرم افزار تردد کسرا آشنا شوند.

attendance system icon page (31)

محاسبه سریع کارکرد حضور و غیاب پرسنل

در سیستم حضور غیاب کسرا شما می توانید پس از ثبت اولین تردد با استفاده از دستگاه ساعت زنی و ورود اطلاعات تردد افراد لیست حضور غیاب کارمندان و تردد پرسنل خود را داشته و کارکرد پرسنل خود را با وجود حجم زیاد ورودی داده ها سریعا محاسبه و مدیریت کنید.

صرفه جویی و کاهش هزینه سازمان با نرم افزار حضور غیاب کسرا

ایجاد بازه های حقوق محاسبه کارکرد پرسنل

در سیستم حضور غیاب کسرا قادر خواهید بود بازه های مشخصی را به صورت دلخواه برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان تعیین کنید و از این رو می توانید کارکرد ماهانه پرسنل را نیز بر اساس این بازه های زمانی تعیین کنید.

attendance system icon page (36)

تعریف انواع ماموریت های اختصاصی سازمانی

با بهره مندی از سیستم حضور غیاب اداری کسرا قادر خواهید بود ماموریت های ساعتی، روزانه، خارج از استان، خارج از کشور یا ماموریت های آموزشی، ورزشی و... را به صورت اتوماتیک در سامانه تردد کسرا لحاظ کنید.

attendance system icon page (40)

گزارش از کسر کار، کاردکس، مرخصی به صورت دوره ای

با بهره مندی از سیستم حضور غیاب کسرا می توانید گزارشات دقیقی از میزان کسر کار مرخصی ها، اضافه کاری به تفکیک نوع، شیفت های متنوع و...  و شیفت های مختلفی که در سازمان خود دارید داشته باشید. این گزارشات میتواند به دلخواه شما و به صورت دوره‌ ای، روزانه و ماهانه قابل خروجی گرفتن است.

آشنایی با انواع حضور و غیاب سازمانی

امروزه مدیریت منابع انسانی سازمان ها و کنترل تردد افراد با توجه به حجم بالای مشغله کارکنان و وظایف شغلی آنان؛ و مهم تر از آن با توجه به تعداد بالای کارکنان سازمان های بزرگ به روش سنتی امکان پذیر نیست. از این رو مدیران سازمان ها می توانند از نرم افزار حضور و غیاب برای کنترل ورود و خروج کارکنان استفاده کنند. سیستم حضور و غیاب کارمندان می تواند اطلاعات کارکرد پرسنل را به صورت دستی و خودکار گرفته؛ و سپس به صورت اتوماتیک محاسبات مربوط به حضور غیاب کارکرد ماهانه پرسنل را انجام دهد.

دستگاه حضور و غیاب الکترونیکی

دستگاه کارت ساعت زنی الکترونیکی دستگاهی است که قادر است به صورت کاملا خودکار به رصد و پایش هویت کاربران خود در سازمان ها و شرکت ها بپردازد و داده های مربوط به ورود و خروج پرسنل را به عنوان یک ابزار ورودی اطلاعات تردد در خود جای دهد. دستگاه حضور غیاب الکترونیکی عموما در قالب های مختلفی مثل دستگاه ساعت زنی الکترونیکی اثرانگشتی، چشمی یا تشخیص چهره یا عنبیه یا کارتی در بازار یافت می شود. 

دستگاه حضور و غیاب با کارت

دستگاه کنترل تردد با کارت یکی از انواع مختلف دستگاه ساعت زنی است که قادر است با تشخیص اطلاعات کاربری افراد در سازمانها داده های مربوط به کنترل تردد پرسنل را ثبت نماید. دستگاه ساعت زنی با کارت می تواند در سازمان های مختلفی که نمیتواند از دیگر تکنولوژی های ثبت داده ورود خروج مثل سیستم حضور غیاب چشمی و اثر انگشتی استفاده کنند یا به دلایلی تمایلی به انجام این کار ندارند انجام شود. 

دستگاه حضور و غیاب تصویری

دستگاه حضور غیاب تصویری دستگاهی است که با استفاده از این نوع دستگاه ها می توان با پایش چهره و تشخیص چهره کاربران هویت آن ها را تشخیص داده و درکنترل تردد پرسنل  و در اتوماسیون حضور غیاب از این امکان بهره برد. این نوع دستگاه ها می توانند با اندازه گیری نقاط اصلی صورت و تشکیل یک نقشه بایومتریک اختصاصی از چهره کاربران خود مشخصات چهره افراد را تشخیص و در نهایت هویت آن ها را با دقت زیاد تعیین کند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

یکی از جدیدترین و به روزترین امکانات دستگاه ثبت تردد استفاده از تکنولوژی تشخیص عنبیه است. این امکان از ویگی های بیولوژیکی انسانی در تشخیص هویت افراد بهره گرفته و با تشخیص عنبیه افراد قادر به احراز هویت کاربران خود است. بر این اساس الگوریتم و الگوی عنبیه‌ چشم پرسنل می تواند به عنوان یک نماد شاخص و بی همتا برای احراز هویت افراد و پرسنل تلقی شود و از آن در مدیریت و کنترل تردد پرسنل سازمان ها استفاده شود.

دستگاه حضور و غیاب سیار

برخی از کسب و کارها و سازمان‌ ها بنا به اقتضائات شغلی خود لازم است از دستگاه اکسس کنترل مثل دستگاه ساعت زنی سیار استفاده کنند. این دستگاه ها می‌توانند به صورت شارژی و بدون اتصال به سامانه تردد و به صورت آفلاین اطلاعات ورود و خروج را ثبت کرده و پس از اتصال به نرم افزار این داده ها تخلیه می‌شود. با توجه به پیشرو بودن شرکت مهندسی کسرا در حوزه تکنولوژی اقدام به فروش دستگاه کارت ساعت زنی سیار در کنار سایر دستگاه ها نموده است. 

دستگاه حضور و غیاب سیم کارت خور

یکی از انواع دستگاه مدیریت کنترل تردد دستگاه ساعت زنی سیم کارت خور هستند که با استفاده از ارتباط میان دستگاه و سامانه کنترل تردد می توانند به صورت لحظه ای اطلاعات ورود و خروج پرسنلرا ثبت و تخلیه کنند. این نوع دستگاه ها در کنار دیگر انواع دستگاه ساعت زنی مثل دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی یکی از کاربردی ترین دستگاه های ثبت ورود و خروج کارمندان محسوب شده و در سازمان ها و شرکت های مختلف کاربرد دارد. 

سیستم حضور و غیاب هوشمند

امروزه با گسترش تکنولوژی و فناوری های نوین استفاده از ابزارهای نوین در حوزه منابع انسانی و کنترل تردد پرسنل سازمان ها جان دیگری گرفته است به نحوی که بهره مندی از  سیستم کنترل تردد پرسنل هوشمندکه بتواند به صورت کاملا خودکار فرایندهای مربوط به کنترل تردد سازمان ها را انجام دهد جز لاینفک کارکردهای منابع انسانی سازمان ها شده است. سامانه ورود و خروج کسرا در نسخه های سامانه تردد تحت وب و اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS ارائه می شود. 

سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی

سیستم کنترل تردد اثر انگشتی یکی از مهمترین ابزارها برای کنترل تردد در سازمان هاست. دستگاه کارت ساعت زنی اثر انگشتی به شما در مدیریت تردد پرسنل شما کمک می کند و می توانید با استفاده از آن با خیالی آسوده ساعات و شیفت های کاری آن ها را زیر نظر بگیرید. سیستم کنترل ورود و خروج اثر انگشتی با استفاده از تکنولوژی خود می تواند با دقت بالا کلیه اثر انگشت پرسنل سازمان ها را به عنوان یک مولفه بیومتریک منحصر به فرد تشخیص و جهت مدیریت تردد آن ها از آن بهره ببرد. 

سیستم حضور و غیاب چشمی

این نوع سیستم تردد همواره به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای مدیریت منابع انسانی سازمان ها شناخته شده؛ و از این رو بهره مندی از این دستگاه ها نقش بی بدیلی در مدیریت عملکرد کارکنان ایفا می کند. سیستم حضور غیاب چشمیمیتواند با بهره مندی از تکنولوژی خود با آنالیز مردمک و عنبیه چشم کاربر هویت او را تشخیص داده و بدون هرگونه تماس کاربر با دستگاه داده های مربوط به ورود و خروج پرسنل را ثبت و پردارش کند. 

نرم افزار حضور و غیاب برای ویندوز

نرم افزارهای سنتی و قدیمی اتوماسیون تردد هستند که در نوع خود کارکردهای مختلفی را ارائه می کنند از جمله اینکه بر بستر ویندوز عمل کرده و محدودیت های خاص خود را داشته و از این رو امروزه با سیستم تحت وب، سامانه تردد تحت وب آنلاین جایگزین شده اند. از جمله مزایای سامانه کنترل تردد تحت وب در مقابل سیستم حضور غیاب ویندوز دسترسی دائمی به اطلاعات کارمندان و امکان مدیریت در هر لحظه و هر مکان است. 

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره یکی از دستگاههایی است که می تواند در تشخیص هویت کاربران به کار گرفته شده و به عنوان یک ابزار توانمند در کنترل تردد پرسنل به جای کارت تردد مورد استفاده قرار گیرد. فناوری به کار گرفته شده در سیستم حضور و غیاب به نحوی است که می تواند با آنالیز و سنجش آناتومی صورت کاربران خود هویت کاربران خود را تشخیص و در کنترل ترددها یا ورود خروج آنها به سازمان نقش موثری ایفا کند.

سامانه حضور و غیاب آنلاین

راهکاری خلاقانه برای افزایش بهره‌وری کسب و کارها است که با تحلیل عملکرد کارکنان، به کلیه شرکت ها و سازمان های مختلف در کنترل تردد پرسنل کمک می کند. سامانه حضور غیاب آنلاین نیازی به سخت افزار نداشته و از این رو به صورت کاملا کم هزینه و مقرون به صرفه می تواند تردد پرسنل را در سازمان ها مدیریت کند. سیستم حضور و غیاب آنلاین کسرا با استفاده از رایانش ابری در نسخه های وب و موبایل اپلیکیشن عرضه می شود.

نرم افزار حضور و غیاب با موبایل

با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی های ارتباطی حاضر خصوصا استفاده از اپلیکیشن های موبایل به دلیل سهولت دسترسی برای کارکنان، نرم افزارهای کنترل تردد نیز باید بتوانند از این قابلیت برخوردار باشد. شرکت کسرا نیز تمهیداتی اندیشیده است که  سیستم حضور و غیاب کسری نیزنرم افزار موبایل ترددمتناظر با خود را داشته و کاربران آن اعم از مدیران و پرسنل می توانند دسترسی سریع و آسانی به داده های ورود خروج داشته باشند. 

سامانه حضور و غیاب تحت وب

سامانه ای است که این قابلیت را دارد که کاربران آن می توانند به صورت یکپارچه از آن استفاده کرده و دسترسی آسان و سریعی را برای کاربران خود فراهم می آورد. سازمان های مختلف با بهره مندی از لیست کنترل تردد کارکنان می توانند از طریق دسترسی های گوناگون و از هر کجا به اطلاعات حضور غیابی پرسنل دست یابند. سیستم حضور و غیاب تحت وب شرکت مهندسی کسرا به مدیران امکان پیگیری اطلاعات تردد پرسنل را در شرایط گوناگون می‌دهد.

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور غیاب لمسی دستگاهی است که می تواند با امکان تشخیص اثر انگشت کارکنان هویت کارکنان را تشخیص داده و اطلاعات ورود و خروج آن ها را در سامانه ثبت کند. این نوع دستگاه ها یکی از رایج ترین دستگاه های کنترل تردد بیومتریک مورد استفاده در سازمان های مختلف است. دستگاه لمسی اصطلاحا دستگاه ثبت تردد کارکنان اثرانگشتی هم نامیده می شود و در سازمان ها و شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

نرم افزار حضور و غیاب اندروید

سیستم کسرا می تواند تحت قالب اپلیکیشن تردد تلفن همراه یعنی اپلیکیشن کسرا همراه نیز در اختیار کاربران خود قرار گیرد. اپلیکیشن و نرم افزار کسرا می تواند در قالبنرم افزار حضور غیاب اندروید و اپ IOSمورد استفاده کاربران قرار گیرد. همچنین نرم افزار تردد اندروید کسرا می تواند در تلفن های همراه دارای سیستم عامل اندروید به خوبی مطابق با سیستم کسری عمل کرده و به صورت کاملا یکپارچه با این سیستم مورد استفاده قرار گیرد.

انواع شرکت کنترل تردد و برندهای تامین‌کننده دستگاه حضور غیاب ایرانی و خارجی

دستگاه حضور غیاب تایگر

دستگاه ثبت ورود و خروج تایگر نمایندگی واردات دستگاه های کنترل تردد و محصولات شرکت zk و کلیه دستگاه های کنترل تردد مثل دستگاه های x-ray است. شرکت مهندسی کسرا و نرم افزارهای تردد کسرا نیز قادر است با کلیه دستگاه های کارت ساعت زنی و محصولات شرکت zk و همچنین با کلیه دستگاه های کنترل تردد مثل دستگاه های x-ray ارتباط برقرار کند.

دستگاه حضور غیاب تایمکس

دستگاه تردد پرسنل تایمکس از جمله دستگاه های ساعت زنی شرکت پالیزافزار است. این نوع دستگاه ها که توسط شرکت پالیرافزار ارائه شده است سهم مهمی از بازار مربوط به کنترل تردد سازمان ها را به دست دارد. شرکت مهندسی کسرا نیز در طول سال ها فعالیت مستمر خود همکاری نزدیکی با شرکت پالیزافزار داشته و همچنین برنامه حضور و غیاب کسرا نیز می تواند با دستگاه کنترل تردد تایمکس ارتباط بگیرد.

دستگاه حضور غیاب پردازش تردد

دستگاه اکسس کنترل پردازش تردد یکی از انواع دستگاه های کنترل تردد موجود در بازار ایران است که میتواند قابلیت های مناسبی را جهت مدیریت و کنترل تردد پرسنل در سازمان ها ایفا کند. اتوماسیون تردد کسرا نیز می تواند به خوبی با همه دستگاه های اکسس کنترل پردازش تردد ارتباط برقرار کرده و اطلاعات ورود و خروج کارمندان سازمان ها به خوبی مدیریت کند.

دستگاه ساعت زنی تایگر

دستگاه اکسس کنترل تایگر نمایندگی واردات دستگاه های ساعت زن و محصولات شرکت zk و کلیه دستگاه های کنترل تردد مثل دستگاه های x-ray است. شرکت مهندسی کسرا و سیستم حضور و غیاب کسرا نیز قادر است با کلیه دستگاه های تردد و محصولات شرکت zk و همچنین با کلیه دستگاه های کنترل تردد مثل دستگاه های x-ray ارتباط برقرار کند.

دستگاه حضور غیاب فراتکنو

دستگاه اکسس کنترل فراتکنو یکی از انواع دستگاه های کنترل دسترسی موجود در بازار ایران است که توسط شرکت فراتکنو عرضه شده است. نرم افزار حضور و غیاب کسرا نیز قادر است با انواع مختلف دستگاه کارت ساعت زنی فراتکنو ارتباط برقرار کند.

دستگاه ثبت ورود و خروج آریا

دستگاه کنترل دسترسی آریا یکی از انواع دستگاه های ساعت زن موجود در بازار ایران است. سیستم حضور و غیاب کسرا نیز قادر است با انواع مختلف دستگاه حضور غیاب آریا ارتباط برقرار کند.

دستگاه حضور و غیاب ترب

دستگاه اکسس کنترل ترب را می توانید در سایت خرید ترب پیدا کنید. شرکت مهندسی کسرا ارائه دهنده نرم افزارها و دستگاه اکسس کنترل در ایران است که میتواند قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار سازمان ها و شرکت مختلف قرار دهد.

دستگاه حضور غیاب ویسمن

دستگاه اکسس کنترل ویسمن یکی از انواع دستگاه ها و سخت افزارهای کنترل تردد موجود در بازار ایران است که متعلق به شرکت مهرکیا است. دستگاه کنترل دسترسی شرکت مهرکیا با ارائه نرم افزار حضور و غیاب ویسمن سهم مهمی در ارائه خدمت در حوزه کنترل تردد منابع انسانی و پرسنل سازمان ها دارد.

دستگاه حضور غیاب ویردی

دستگاه کنترل دسترسی ویردی یکی از پرکاربردترین دستگاه های ثبت تردد در ایران است که به دلیل عملکرد مناسب آن در ثبت اطلاعات حضور غیاب کارمندان، جایگاه خود را در بازار ایران تثبیت کرده است. شرکت کسرا نیز برای ثبت داده های ورود و خروج پرسنل در کلیه سیستم حضور و غیاب، تغذیه و حراست خود از این دستگاه ها استفاده می کند و قادر است دستگاه های کارت ساعت زنی ویردی را در اختیار سازمان های مختلف قرار دهد.

دستگاه حضور غیاب سوپریما

دستگاه اکسس کنترل سوپریما توسط گروه شرکت های مهندسی عصر ارتباطات مشرق زمین و شرکت های واردات سخت افزار در بازار ایران عرضه می شود. از آنجایی که شرکت مهندسی کسرا از سال ها پیش در حوزه سیستم تردد پرسنل فعال بوده است اقدام به واردات بدون واسط این دستگاه ها نموده تا مشتریان و کاربران بتوانند بدون مشکل و با قیمتی مناسب این دستگاه ها را در کنار سیستم حضور و غیاب کسرا تهیه نموده و استفاده نمایند.

دستگاه حضور غیاب پایوفای

سیستم حضور و غیاب پایوفای از جمله دستگاه های کنترل دسترسی بومی است که در سه نوع کارتی، اثر انگشتی و تشخیص چهره به کاربران ارائه می شود. از مزیت های مهم این برنامه حضور و غیاب هوشمند قیمت پایین آن نسبت به سایر دستگاه های کنترل تردد وارداتی موجود در بازار است. همچنین این دستگاه قابلیت سفارشی سازی با توجه به نیازهای مشتری را دارد.

دستگاه کارت ساعت زنی کارابان

شرکت مهندسی کاراپرداز یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوزه ارائه خدمات کنترل تردد به شرکت ها و سازمان ها است. این شرکت علاوه بر تولید نرم افزار حضور و غیاب به ارائه محولات سخت افزاری نیز می پردازد. دستگاه کنترل دسترسی کارابان توانسته است با کیفیت بالا، گارانتی و ضمانت محصولات سخت افزاری رضایت خریداران را در حد بسیار مطلوبی حفظ نماید.

دستگاه کارت ساعت زنی تیک باکس

شرکت مهندسی تیک باکس جزو شرکت های تولید کننده نرم افزارهای کنترل دسترسی است که به ارائه نرم افزار و سخت افزارهای کنترل تردد آنلاین می پردازد. این شرکت که از سال 1397 شروع به فعالیت کرده است عمده فعالیت خود را معطوف به تولید سیستم های حضور غیاب آنلاین، ذخیره شماره تماس و باشگاه مشتریان آنلاین کرده است.

دستگاه حضور غیاب رادین

کنترل تردد در شرکت ها همواره یکی از دغده های مدیران در سازمان و مجموعه های مختلف بوده است. شرکت رادین با تولید دستگاه های اکسس کنترل و ساعت زنی جهت ارائه خدمات به سازمان ها فعالیت خود را در این زمینه از سال آغاز کرده است. این دستگاه کنترل ورود و خروج تحت وب و ویندوز قابل استفاده هستند و می توانند کنترل ساعت ورود و خروج افراد را در هر ساعت و هر نقطه فراهم کنند.

دستگاه کنترل تردد رادن

دستگاه اکسس کنترل رادن یکی از انواع محصولات شرکت جهان گستر پارس رادن است که توانسته به دلیل مزیت های منحصر بفردش مورد قبول بسیاری از سازمان ها باشد. دستگاه اثر انگشتی رادن دارای سیستم عامل لینوکس است و توانایی هفت ساعت کار مداوم با باتری دارد.

دستگاه ساعت زنی آرکوت

سیستم حضور و غیاب و کنترل دسترسی بر اساس ویژگی هایی که در تشخیص هویت افراد دارند دسته بندی می شوند. دستگاه های کنترل تردد آرکوت توانسته اند با توجه به ویژگی های منحصر بفرد خود پاسخگوی نیازهای مدیران سازمان ها باشند و بهره وری و کارایی آنها را تا حد بالایی بهبود ببخشند. دستگاه های ورود و خروج آرکوت ترکیبی از برندهای آسیایی و اروپایی با استاندارد بالا هستند.

دستگاه حضور غیاب رسا

شرکت مهندسی رسا با توجه به نیازهای مدیریتی کشور در سال 1388 و با هدف پاسخگویی به نیازهای سازمانی تاسیس شد. اتوماسیون ورود و خروج شرکت مهندسی رسا از جمله تولیدات این شرکت مهندسی است که توانسته پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از کسب و کارها و صنایع مختلف در بخش های تولیدی،درمانی، اداری، دانشگاهی و ... باشد.

دستگاه حضور غیاب رایانه پویا

گروه مهندسی رایانه پویا از جمله شرکت های تولید کننده دستگاه های کنترل تردد است که انواع دستگاه اکسس کنترل کارتی، انگشتی و تشخیص چهره را به سازمان ها ارائه می دهد. دستگاه کنترل دسترسی رایانه پویا با سیستم عامل لینوکس و ظرفیت ثبت بیش از 8000 اثر انگشت می تواند در بسیاری از سازمان های متوسط و بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است.

دستگاه ساعت زنی وینا

دستگاه کنترل دسترسی وینا ابزاری ست برای ثبت تردد کارکنان سازمان ها و شرکت ها که در انواع مختلف اثرانگشتی،کارتی و کد در بازار وجود دارد. این دستگاه کنترل تردد با ظاهری به روز همراه با صفحه نمایش لمسی کاربری بسیار راحتی را برای ثبت تردد پرسنل فراهم کرده است.

دستگاه حضور غیاب پیشگامان عصر ارتباطات

سامانه کنترل تردد پیشگامان عصر ارتباطات یکی از انواع دستگاه های ثبت تردد با منوی کاملا فارسی و رابط کاربری بسیار آسان است. این دستگاه ثبت ورود و خروج با ارائه گزارش های دقیق به مدیران سازمان ها توانسته تمام نیازهای آنها را برای محاسبه حقوق، مرخصی و سایر تصمیمات مهم اداری برآورده سازد.

شرکت های فعال در زمینه مدیریت کنترل تردد

شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور غیاب کسرا

سامانه حضور غیاب کسرا که متعلق به شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه است به عنوان یکی از رایج ترین نرم افزارهای حضور غیاب کشور توسط شرکت مهندسی کسرا توسعه داده شده است. این نرم افزار قابلیت های متمایزی در رابطه با تعریف شیفت های کاری متنوع در سازمان های مختلف دارد. سامانه تردد کسرا شامل نرم افزارها یا ماژول های مختلفی مثل نرم افزار ماموریت و مسافرت، نرم افزار کارانه، نرم افزار مراجعین و مهمان، نرم افزار کارکرد بیمارستانی و بسیاری نرم افزارهای مربوط به حضور غیاب می شود.

همه چیز درباره حضور غیاب سیستم حضور و غیاب علم و صنعت

سیستم حضور و غیاب علم و صنعت

سیستم حضور و غیاب علم و صنعت در زمره اولین سیستم های کنترل تردد پرسنل در ایران است که در سال 1371 تاسیس شد. این شرکت با هدف ارتقا سطح کیفی و ککنترل تردد پرسنل تولید و به بازار عرضه شد. فعالیت جدی شرکت علم و صنعت در زمینه واردات و فروش دستگاه های کنترل تردد است. از آنجایی که هر نرم افزار تردد نیاز به سخت افزاری برای ثبت اطلاعات تردد پرسنل دارد لذا شرکت مهندسی کسرا همکاری دیرینه ای با این شرکت داشته و با اکثر سخت افزارهای کنترل تردد سازگار است.

همه چیز درباره حضور غیاب همکاران سیستم

سیستم حضور و غیاب همکاران سیستم

سیستم حضور و غیاب همکاران سیستم یکی از سامانه های حضور غیاب موجود در بازار ایران است که توسط شرکت همکاران سیستم توسعه و ارائه شده است. شرکت همکاران سیستم یکی از شرکت های مطرح دو حوزه ارائه نرم افزارهای حضور غیاب است که شرکت مهندسی کسرا نیز همکاری خوبی با این شرکت داشته و هر دو شرکت می کوشند در جهت کنترل مدیریت منابع انسانی سازمان ها و شرکت های بزرگ ایرانی یاری گر آن ها باشند. شرکت مهندسی کسرا با ارائه نرم افزار حضور غیاب آنلاین ابری همیشه در حوزه تکنولوژی پیشرو بوده است.

سیستم حضور و غیاب چارگون آشنایی با انواع سیستم حضور و غیاب

سیستم حضور و غیاب چارگون

سیستم حضور و غیاب چارگون یکی از محصولات شرکت نرم افزاری چارگون است. این شرکت نرم افزاری نرم افزارهای گوناگونی از جمله نرم افزار حضور غیاب، نرم افزار مکاتبات اداری، نرم افزار نظرسنجی و... دارد. هدف شرکت چارگون ارائه نرم افزارهایی برای یکپارچه سازی اتوماسیون های اداری است. در راستای یکپارچه سازی اتوماسیون های اداری باید گفت نرم افزار حضور غیاب آنلاین شرکت مهندسی کسرا قابلیت اتصال به کلیه ی نرم افزار های حقوق و دستمزد را داشته و بیشترین سازگاری را با کلیه ی نرم افزارهای حسابداری را دارد.

سامانه حضور و غیاب جهان گستر انواع سیستم های حضور و غیاب (نرم‌افزار)

سامانه حضور و غیاب جهان گستر

سامانه حضور غیاب جهان گستر که متعلق به شرکت جهان گستر است یکی از قدیمی ترین سامانه های حضور غیاب موجود در بازار ایران است که قابلیت های مناسبی را در رابطه با مدیریت کنترل تردد پرسنل به کاربران خود ارائه می کند. شرکت مهندسی کسرا نیز افتخار دارد در طول 22 سال فعالیت خود همکاری مستمری با این شرکت داشته و در جهت مدیریت کنترل تردد در کنار ارگان ها و شرکت های مختلف باشد. این شرکت از جمله شرکت های پیشرو در حوزه نرم افزار ورود و خروج پرسنل آنلاین است.

انواع سیستم های حضور و غیاب (نرم‌افزار) سامانه حضور و غیاب غدیر

سامانه حضور و غیاب غدیر

سیستم حضور و غیاب غدیر محصولی از شرکت طرح و پردازش غدیر است. از جمله محصولات شرکت غدیر می توان به سامانه حضور غیاب غدیر اشاره کرد. از طرفی این شرکت نیز مانند شرکت مهندسی کسرا دارای مجموعه ای از نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی است. شرکت مهندسی کسرا همیشه سعی در همکاری با مجموعه های موفق و به روز داشته است. از همین رو همیشه تبادل اطلاعات و همکاری میان شرکت طرح و پردازش غدیر و شرکت مهندسی کسرا برقرار بوده است. با توجه به تجربه شرکت مهندسی کسرا سامانه حضور غیاب کسرا بسیار پر طرفدار است.

سامانه حضور و غیاب ماداکتو اسامی شرکت‌های تامین‌کننده سامانه حضور و غیاب (نرم‌افزار)

سامانه حضور و غیاب ماداکتو

سامانه حضور غیاب ماداکتو تولید شرکت دانش بنیان سامانه هوشمند ماداکتو است که از سال 1385 اقدام به تولید تجهیزات کنترل تردد و اکسس کنترل نموده است. دستگاه های حضور غیاب و گیت های کنترل تردد تولید شده توسط این دستگاه در سازمان ها و شرکت های بزرگ کشور در حال استفاده هستند. لذا شرکت مهندسی کسرا خود را موظف می داند تا نرم افزار ورود و خروج کسرا را به گونه ای به روز نماید تا با کلیه ی سخت افزارهای موجود در بازار ایران سازگار باشد.

سیستم حضور و غیاب سپیدار انواع سازمان‌های استفاده کننده از سامانه حضور و غیاب

سیستم حضور و غیاب سپیدار

سیستم حضور و غیاب سپیدار نیز به وسیله ی شرکت سپیدار همکاران سیستم با هدف یکپارچه سازی اتوماسیون حقوق و دستمزد و منابع انسانی تولید شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز به اتوماسیون و اتوماتیک انجام شدن بسیاری از کارها احساس می شود. در همین راستا شرکت های بزرگی مانند شرکت مهندسی کسرا با تولید نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی در نسخه وب. و نسخه های مختلف اپلیکیشن موبایل امکان استفاده در لحظه از نرم افزار تردد را برای مدیران و کارمندان فراهم آورده است.

حضور و غیاب دنیای پردازش-شرکت مهندسی کسرا

حضور و غیاب دنیای پردازش

کنترل تردد دنیای پردازش محصول شرکت دانش بنیان دنیای پردازش است. دنیای پردازش با هدف طراحی و تولید سیستم‌های الکترونیکی و کامپیوتری در سال 1369 تاسیس شد. این شرکت تولیدی اقدام به تحقیقف طراحی، ساخت و تولید سیستم حضور و غیاب الکترونیکی با امکان دریافت اطلاعات و پردازش آن ها نمود. از تولیدات مجموعه دنیای پردازش باید به دستگاه های کنترل تردد، بارکدخوان و... اشاره نمود. شرکت مهندسی کسرا در راستای حمایت از کالای ایرانی، نرم افزارهای خود را به گونه ای طراحی کرده است که با سخت افزارهای کلیه شرکت های بزرگ سازگار است.

سامانه حضور و غیاب اطلس-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور و غیاب اطلس

سامانه حضور غیاب اطلس از جمله سامانه های حضور غیاب موجود در بازار ایران است که توسط شرکت مهندسی غدیر توسعه داده شده است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای حضور غیاب تحت وب به حساب می آید و در کنار دیگر سامانه های کنترل تردد قابلیت های مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شرکت مهندسی کسرا نیز افتخار دارد با این شرکت همکاری کرده و در کنار یکدیگر در جهت رشد و اعتلای کلیه سازمان ها و شرکت های بزرگ ایرانی فعالیت می کند.

سامانه حضور و غیاب کارا وب-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور و غیاب کارا وب

سامانه حضور غیاب کارا وب از جمله شرکت هایی است که اقدام به فروش سیستم های حضور غیاب می کند. عمده فعالیت این شرکت در حوزه طراحی و تولید سامانه حضور غیاب است اما در حوزه رایانش ابری نیز فعالیت می کند. شرکت مهندسی کسرا با بیش از 23 سال تجربه دارنده کامل ترین نرم افزار کنترل تردد موجود در بازار ایران با توجه به نیاز سازمان ها، شرکت ها و ارگان های گوناگون است. سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد یکی از ضروری ترین ابزارهای منابع اسنانی هر سازمانی است.

سامانه حضور و غیاب بعد پنجم-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور و غیاب بعد پنجم

سامانه حضور غیاب بعد پنجم از جمله سامانه های کنترل تردد است که توسط شرکت بعد پنجم توسعه داده شده است. شرکت بعد پنجم یکی از شرکت های ارائه دهنده سخت افزارها و دستگاه های حضور غیاب zk در ایران است. از مهمترین ویژگی های سامانه حضور و غیاب کسرا مطابقت با اکثر سخت افزارهای موجود در بازار است. اگر شما قبلا اقدام به خرید سخت افزار نموده اید این امکان را دارید تا داده های سابق خود را در نرم افزار ورود و خروج کسرا وارد و از آن استفاده کنید.

سامانه حضور و غیاب پیشگامان-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور غیاب پیشگامان

سامانه کنترل تردد پیشگامان با هدف هوشمندسازی مدارس و سازمان ها تاسیس شد. حوزه فعالیت این شرکت تامین اتوماسیون های ادارات مانند سیستم حضور و غیاب، اتوماسیون پارکینگ و ... است. این شرکت از دستگاه های برند اطلس استفاده می نماید. شرکت مهندسی کسرا با تجربه ی خوبی که در حوزه اکسس کنترل و کنترل دسترسی دارد، قابلیت تخلیه اطلاعات اکثر سخت افزارهای پرکاربرد مورد استفاده در ایران را دارد. از این رو اگر شرکتی سخت افزارهای اطلس را داشته باشد، می تواند از نرم افزار ورود و خروج کسرا استفاده کند.

سامانه حضور و غیاب آفتاب-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور غیاب آفتاب

نرم افزار تردد آفتاب مربوط به شرکت آفتاب آسا جنوب است. ای شرکت در حوزه آی تی فعال بوده و در کنار فروش سامانه های تردد اقدام به طراحی سایت می کند. از جمله مزایای برنامه های حضور و غیاب امکان اتصال به سیستم حقوق و دستمزد است. شرکت مهندسی کسرا به واسطه تجربه زیاد در این حوزه با اکثر نرم افزارهای حقوق و دستمزد سازگار بوده و محاسبات مالی را برای تیم مالی و حسابداری سازمان تسریع می بخشد. حضور غیاب کسرا با تمامی سیستم عامل های دسکتاپ و موبایل سازگار است.

سیستم حضور و غیاب رادین

سیستم حضور غیاب رادین

سیستم حضور و غیاب رادین مربوط به شرکت رادین پرداز است. شرکت رادین پرداز در واقع یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه فروش نرم افزارهای حقوق و دستمزد، حضور غیاب  و اتوماسیون باشگاه های ورزشی فعال است. از آنجایی که ممکن است باشگاه های گوناگون قوانین مختلفی برای تردد کارکنان خود داشته باشند، لازم است سامانه تردد از تعریف قوانین پیچیده پشتیبانی کند. نرم افزار اتوماسیون ورود و خروج آنلاین کسرا این امکان را به مدیران می دهد تا قوانین مورد نیاز خود را طی شیفت های پیچیده تعریف نمایند.

سامانه حضور و غیاب فینتو-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور و غیاب فینتو

سامانه کنترل تردد فینتو از سال 1396 شروع به طراحی و عرضه نرم افزارهای حضور غیاب آنلاین نموده است. نرم افزارهای این شرکت نیازی به سخت افزار ندارد و تنها با خرید یک نرم افزار می توان تردد پرسنل را ثبت نمود. شرکت مهندسی کسرا با بیش از 2 دهه تجربه نرم افزار و تجهیزات کنترل تردد خود را با نام اتنسی سل ها پیش روانه بازار کرد. این نرم افزار تردد آنلاین تحت رایانش ابری بوده و این باعث می شود سازمان ها هزینه ای بابت تامین و نگهداری سخت افزار نداشته باشند.

سامانه حضور و غیاب تسنیم-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور غیاب تسنیم

نرم افزار تردد تسنیم مربوط به شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات تسنیم است. این شرکت ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب، حضور و غیاب، پلاک خوان و ... است. شرکت های گوناگونی برای ثبت ساعت تردد کارکنان مایل به استفاده از نرم افزار کنترل تردد هستند. شرکت مهندسی کسرا یکی از نام آشناترین و با تجربه ترین شرکت ها در حوزه تولید انواع نرم افزارهای حضور غیاب است. شرکت مهندسی کیمیاگران سرزمین رایانه همیشه در تلاش بوده تا در حوزه تکنولوژی سامانه ورود و خروج انلاین پیشرو باشد.

سامانه حضور و غیاب مهرگان-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور غیاب مهرگان

سامانه حضور غیاب مهرگان با فعالیت در حوزه سامانه های تردد محصولات خود را در زمینه دستگاه های اکسس کنترل، دستگاه های حضور و غیاب و گیت های تردد عرضه کرده است. با توجه به اینکه این شرکت اقدام به فروش دستگاه های ساعت زنی نموده است. شرکت مهندسی کسرا وظیفه خود می داند تا نرم افزارهای خود را به گونه ای طراحی و به روز کند تا با کلیه ی سخت افزارهای موجود در بازار ایران سازگار باشد. با سیستم بایوویشن به راحتی میتوان اطلاعات موجود در دستگاه ها را تخلیه نمود.

سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ-شرکت مهندسی کسرا

سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ

سامانه کنترل تردد آنلاین دینگ یکی از نرم افزارهای تردد است که از تکنولوژی رایانش ابری یا فضای ابری برای کنترل تردد پرسنل بهره می برد. برای استفاده از این نرم افزار شما باید سخت افزار دینگ را خریداری نمایید. شرکت مهندسی کسرا نیز با ارائه نرم افزار یا سامانه تردد آنلاین اتنسی که مبتنی بر فناوری رایانش ابری است به عنوان یکی از قدرتمندترین سامانه های حضور غیاب ابری توانسته قابلیت های متمایزی را در اختیار کسب و کارها و استارت آپ های مختلف سراسر کشور قرار دهد.

دستگاه حضور و غیاب سیماران-شرکت مهندسی کسرا

دستگاه حضور غیاب سیماران

دستگاه ساعت زنی سیماران محصولی از شرکت صنایع الکترونیک سیماران است. این شرکت تولیدی از سال 1350 تا کنون اقدام به تولید سخت افزارهای انتقال تکنولوژی مانند لوازم دستگاه کنترل تردد، آنتن مرکزی، دزدگیر اماکن، درب بازکن صوتی و تصویری، یو پی اس و... نموده است. با توجه به گستردگی دستگاه های سخت افزاری این مجموعه شرکت مهندسی کسرا نرم افزار کنترل تردد خود را به گونه ای به روز کرده است تا با دستگاه های این شرکت سازگار بوده و امکان انتقال اطلاعات از دستگاه قدیمی به نرم افزار کسرا وجود داشته باشد.

پرسش‌های متداول پیرامون حضور غیاب

اولا باید گفت که سیستم کنترل تردد کسرا (سیستم ورود و خروج کسرا) می تواند متناسب با نیاز کسب و کارهای مختلف از روش های مختلفی برای کنترل و مدیریت کنترل تردد استفاده کند. شما می توانید با استفاده از انواع شیوه ثبت تردد مثل دستگاه ساعت زنی و دستگاه ساعت زنی، استفاده از اپلیکیشن تردد کسرا همراه، اپ گوشی کسرا آوید، نرم افزار تردد ابری اتنسی به کنترل ورود و خروج پرسنل خود بپردازید. ثانیا سیستم ورود و خروج کسرا با استفاده از موتورهای قدرتمند خود امکان تعریف و شخصی سازی انواع قوانین کارکرد و تردد، شیفت ها، مرخصی ها، اضافه کاری ها و... را در سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک خواهید داشت.