سخت افزار حضور و غیاب و کنترل تردد

سخت افزار حضور و غیاب و کنترل تردد

سخت افزار حضور غیاب و کنترل تردد کسرا

نرم افزارهای حضور و غیاب کسرا در کنار سخت افزار حضور و غیاب و کنترل تردد کسرا شامل گیت تردد، دستگاه حضور و غیاب و دیگر تجهیزات امنیتی و بازرسی با بهره مندی از تکنولوژی های به روز دنیا به نوعی ساخته و پرداخته  شده اند که بتوانند دغدغه مدیران سازمان ها در رابطه با حضور و غیاب پرسنل را به بهترین شیوه ممکن رفع کنند. سخت افزارهای حضور غیابی باید بتوانند در هر لحظه و در هر کجا بنا به نیاز سازمان های مختلف در محل های مختلف و با توجه به نوع نیاز سازمان ها و شرکت ها داده های ورود و خروج پرسنل را ثبت کرده و ارتباط همگام و یکپارچه ای را با نرم افزار حضور و غیاب سازمان ها برقرار کند. این امر از این رو مهم و حائز اهمیت است که نرم افزارها و سخت افزارهای حضور غیابی در واقع مکمل یکدیگر به حساب آمده و لازم و ملزوم یکدیگر هستند. شرکت کسرا نیز با عنایت به این مهم نرم افزارهای حضور و غیاب و کنترل تردد را به گونه ای طراحی کرده است که می تواند به خوبی چنین امری را محقق کرده و در مدیریت هر چه بهتر حضور و غیاب سازمان ها در کنار مدیران سازمان ها باشد.

ویژگی دستگاه کنترل تردد (اکسس کنترل) کسرا

شناسایی ویژگی های منحصر به فرد افراد مثل چهره، اثر انگشت، عنبیه

امکان تخلیه آنلاین دستگاه به صورت مستقیم و بدون نیاز به نرم افزار واسط تخلیه

ارتباط دستگاهها و جا به جایی چهره و اثر انگشت بین آنها بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل استقرار دستگاه

امکان تشخیص دمای حرارت پرسنل در هنگام ثبت تردد و جلوگیری از ورود افراد دارای دمای حرارت بالا

امکان تشخیص افراد از فاصله دور و جلوگیری از ازدحام پرسنل جلوی دوربین دستگاه

تشخیص چهره پرسنل بدون تاثیر گذاری نور محیطی بر کیفیت تشخیص چهره

چگونه برای سازمان خود دستگاه حضور و غیاب مناسب بخریم؟

با وجود تعداد زیاد سخت افزارهای کنترل تردد در بازار، انتخاب دستگاه مورد نظر که برای کسب و کار شما مناسب باشد سخت خواهد بود. از نظر کارشناسان در زمان خرید به دنبال موارد زیر در دستگاه حضور و غیاب باشید:

  • گزینه های ردیابی زمان انعطاف پذیر
  • حفظ زمان دقیق
  • ردیابی تمام مسائل زمانی
کنترل تردد دستگاه حضور و غیاب.
گیت کنترل تردد چیست؟.

گیت کنترل تردد چیست؟

امور مدیریتی نظارتی نیاز به ابزار دقیق دارند تا شما را در رسیدن به اهداف سازمان تان کمک کنند. محصولات متنوع گیت ها در کنار استفاده از نرم افزار های مناسب این امکان را به شما می دهد که قدرت انتخاب بیشتری جهت اعمال نظم مجموعه و همچنین بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع داشته باشید.

 

همه چیز در مورد دستگاه حضور و غیاب

امروزه استفاده از ساعت بیومتریک یا دستگاه حضور و غیاب برای کاربردهای مختلفی از شناسایی کارمندان گرفته تا شناسایی ملیت و امنیت فرودگاه، گسترش یافته است. روش های مختلفی برای احراز هویت با استفاده از فناوری بایومتریک وجود دارد:

  • اثر انگشت 
  • اسکن چهره
  • اسکن عنبیه
همه چیز در مورد دستگاه حضور و غیاب، همه چیز در مورد دستگاه ساعت زنی.
بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ما کدام است؟.

بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ما کدام است؟

بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان های امنیتی، نظامی و دیگر سازمان های مهم که از دستگاه انتظاراتی بیش از ثبت ورود و خروج با کارت دارند، دستگاه های بیومتریک دارای تشخیص دوگانه اثر انگشت و تشخیص چهره هستند. این دستگاه ها می­ توانند همزمان و در زیر یک ثانیه با دو روش تشخیص چهره و اثر انگشت تردد را کنترل نمایند به طوری که حتی فرد نیازی به ایستادن کامل جلوی دستگاه نداشته و حسگرهای دستگاه با نزدیک شدن وی حضور و غیاب وی را ثبت می­ کنند. همچنین اگر به دستگاه حضور و غیاب نیاز داشته باشید که به عنوان دستگاه کنترل دسترسی از آن استفاده کنید، باید محصولاتی را مدنظر قرار دهید که این قابلیت را دارا باشند. برای مثال ممکن است...

اهم مشتریان دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کسرا

درخواست دمو و مشاوره رایگان

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

پرسش‌های متداول پیرامون دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

علت استفاده از دستگاه حضور و غیاب در یک شرکت، سازمان یا اداره چیست؟

در برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها ورود و خروج افراد غیر متفرقه اهمیت بالایی دارد. این سازمان‌ها دائما باید بر روی ورود و خروج نظارت و کنترل داشته باشند. دستگاه‌های حضور و غیاب به این سازمان‌ها کمک می‌کند تا نظارت و کنترل هوشمندانه‌ای بر فرآیند ورود و خروج افراد و نظارت بر کارکرد و حضور و غیاب منابع انسانی داشته باشند.