سیستم رزرو غذا...

سیستم رزرو غذا

نرم افزار رزرو غذا کسرا

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تنوع بالایی در برنامه غذایی هر وعده خود دارند جهت اطلاع از میزان غذای سفارش داده شده از هر غذا؛ و به جهت مدیریت و صرفه‌جویی حداکثری در میزان و تعداد غذای مصرفی سازمان یا شرکت خود از سیستم رزرو غذا استفاده می‌نمایند. با استفاده از این نرم افزار تغذیه می توان بازه زمانی مجازی را قبل از فرآیند توزیع آنلاین و آفلاین غذا تعیین کرده و پرسنل نیز با استفاده از انواع روش‌های ارتباطی همچون کامپیوتر.، وب کیوسک و یا تلفن همراه می‌توانند از برنامه غذایی خود مطلع شده؛ و همچنین می توانند در بازه زمانی مجاز نسبت به انجام رزرو، تغییر و یا حذف آن اقدام نمایند.

"" indicates required fields

امکانات سامانه رزرو غذا کسرا

Food Kasraconet icon (18)

پیشگیری ازایجاد صفوف طولانی دریافت هزینه، رزرو و دریافت تغذیه

Food Kasraconet icon (14)

کاهش نیروی انسانی مسئول تغذیه

attendance system icon page (19)

قاعده مندسازی فرآیند رزرو غذای سازمان به صورت اتوماتیک

Food Kasraconet icon (13)

قیمت‌گذاری های متفاوت برای غذاهای رزرو شده بر اساس تعداد غذای درخواستی

Food Kasraconet icon (24)

محدودیت رزرو براساس شیفت‌کاری یا بر اساس وجود مجوز اضافه‌کار

گزارش گیری در فرمت های مختلف

انجام موقت رزرو در یک رستوران خاص برای یک بازه خاص به هنگام انجام ماموریت

Food Kasraconet icon (17)

لغو خودکار رزرو براساس تایید نهایی درخواست‌ مجوز حضور غیاب مانند ماموریت و مرخصی

Food Kasraconet icon (2)

اعمال محدودیت‌ تعدادی رزرو در هر وعده غذایی برای افراد مختلف

استفاده از وب کیوسک برای گسترش کاربری سامانه در تمام سطوح شرکت با سیستم حضور و غیاب کسرا

قابلیت رزرو با رابط کاربری ویژه از طریق وب کیوسک برای افرادی که به کامپیوتر دسترسی ندارند

Food Kasraconet icon (7)

تعریف بازه زمانی مجاز برای رزرو غذا بر اساس گروه‌های مختلف رزروکننده وعده‌های غذایی

Food Kasraconet icon (25)

اعمال محدودیت در رزرو بر اساس اعتبار ریالی

قابلیت تطبیق با دیگر سامانه های سازمان

قابلیت رزرو پیش‌فرض یک نوع غذا خاص مانند چلویی، خوراکی یا رژیمی برای گروه‌ مختلف پرسنل

Food Kasraconet icon (19)

تعریف غذا‌های مجاز برای رزرو به تفکیک رژیم غذایی برای گروه‌های مختلف

تبعیت از تعطیلات رسمی در هنگام تعریف شیفت و تنظیم تقویم کاری

اعمال محدودیت خودکار رزرو بر اساس تاریخ اتمام قرارداد

Food Kasraconet icon (20)

ارائه گزارش‌های متنوع بر اساس غذاهای رزرو شده در یک رستوران خاص، غدای خاص و گروه‌های خاص

Food Kasraconet icon (19)

کاهش چشمگیر آمار مواد غذایی جهت طبخ غذا

Food Kasraconet icon (25)

ایجاد فرایند گردش مالی متمرکز بدون جابجایی پول نقد

پوشش قواعد ثبت در ورودی سازمان و زمان تردد بین درب اصلی تا محل کار

حذف پیگیری های حضوری کارکنان، دانشجویان و ارباب رجوع

Food Kasraconet icon (6)

ارائه آمار دقیق رزرو غذا جهت کاهش پرتی و دورریز غذا

Food Kasraconet icon (13)

کاهش قیمت پخت غذای سازمان یا دانشگاه با نرم افزار رزرو غذای کسرا

Food Kasraconet icon (23)

یکپارچگی نرم افزار رزرو غذا و نرم افزار آنالیز غذا

Food Kasraconet icon (5)

استفاده از انواع سخت افزار رزرو غذا

دسترسی آسان و سریع با نرم افزار حضور غیاب کسرا

رزرو غذا به صورت اینترنی با نرم افزار رزرو غذا تحت وب کسرا

Food Kasraconet icon (17)

یکپارچه با سامانه حضور و غیاب و تردد

Food Kasraconet icon (3)

امکان مدیریت سیستم جهت مدیریت انبار رستوران و ...

اپلیکیشن تغذیه نرم افزار حضور و غیاب کسرا

دانلود اپلیکیشن کسرافود

با گسترش کاربری تلفن‌های همراه هوشمند و افزایش پوشش شبکه در مناطق دوردست که قبلا فاقد زیرساخت تلفن همراه بوده‌اند بسیاری از نرم‌افزارها نسبت به ارائه نسخه تلفن همراه برای راحتی کاربران و دسترسی همیشگی آن ها اقدام نموده؛ و شرکت کسرا نیز در این راستا نسخه تلفن همراه اتوماسیون تغذیه یعنی اپلیکیشن نرم افزار تغذیه کسرافود را جهت کاربری عمومی آن ارائه نموده است. 

تاثیر استفاده از نرم افزار رزرو غذا در کاهش هزینه ها

تاثیر استفاده از نرم افزار رزرو غذا در کاهش هزینه ها چیست؟ روش مدیریت رستوران، بسته به نوع هر سازمان و قوانین آن مختلف است. اما تنها هدف مشترک در تمام رستوران ها و سازمان ها این است که نرم افزار رزرو غذا بتواند در حین کاهش هزینه ها، سرعت و دقت را افزایش دهد. مزایای استفاده از نرم افزار رزرو غذا بسیار است؛ اما در کنار تمام این ها، برخی موارد کلیدی وجود دارد که تاثیرات اصلی این نرم افزارها محسوب می شود و سازمان بهره زیادی از آنها می برد. در این مقاله قصد داریم به چند مورد از این موارد مهم اشاره کنیم. اما قبل از پرداختن به آن، بهتر است تعریفی از نرم افزار رزرو غذا داشته باشیم.

نرم افزار رزرو غذا چیست؟

در نگاه اول شاید با شنیدن نام نرم افزار رزرو غذا تصویر رستوران های لوکس در ذهن تصور شود. اما باید گفت این نرم افزار تنها مختص یه کسب و کار رستورانی نیست بلکه برای سازمان هایی که دارای رستوران هستند و بین پرسنل خود غذا توزیع می کنند نیز مناسب است. یک رستوران سازمانی موفق رستورانی است که تمام بخش های آن در سازگاری و ارتباط با یکدیگر کار کنند. نرم افزارهای رزرو غذا دارای ویژگی ها و امکاناتی هستند که به سازمان ها در راستای مدیریت کلی رستوران از جهات و جنبه های مختلف کمک می کنند. برای مثال توسط نرم افزار تغذیه می توان تمام تراکنش ها را دریافت کرد. و حساب دقیق موجودی را مشاهده کرد. در نهایت با داشتن این امکانات می توان رستوران را به صورت کارآمدتر و دقیق تری اداره کرد. در واقع این نرم افزارها مانند یک دستیار حرفه ای و دقیق می توانند حجم سنگینی از مسئولیت اداره یک رستوران سازمانی را به دوش بکشند.

مزایای استفاده از اتوماسیون رزرو غذا

این نرم افزار تمام سفارشات، پرداختی ها،‌ هزینه ها، تراکنش های ناموفق و… را به صورت دقیق ثبت می کند. در نتیجه تمام جزئیات رزرو و توزیع آنلاین و آفلاین غذا در کنار سامانه های حضور غیاب کارمندان تحت کنترل خواهد بود. این نظم و توانایی کنترل آن در کاهش هزینه های رستوران بسیار مؤثر است. معمولا نرم افزار رزرواسیون غذا مجهز به سیستم هشدار و آلارم می باشد. به این صورت اگر رخدادی وجود داشته باشد و تغییراتی انجام شود، حتما در زمان مناسب اعلام می شود. به طور مثال اگر فاصله ای بین موجودی غذا و سفارشات ایجاد شود نرم افزار این موضوع را هشدار خواهد داد. این هشدارها معمولا به صورت ایمیل، تلفنی و یا به صورت یک اعلان در صفحه نرم افزار نمایش داده می شوند.

نقش نرم افزار رزرو تغذیه در اطلاع از موجودی

نرم افزار رزرو غذا تمام صورت حساب های مالی و جزئیات آن ها را ثبت می کند. در این صورت اشتباهاتی که ممکن است در صورت ثبت دستی اسناد مالی رخ دهد، حذف خواهند شد. به طور مثال تمام تراکنش های ثبت شده. و همچنین نام کارمندی که آن را ثبت کرده است، قابل مشاهده است. یا می توان تعداد غذای فروخته شده را با درآمد حاصل مقایسه کرده و از تخلفات یا اشتباهات احتمالی جلوگیری کرد. تمام این امور به سادگی و با استفاده از چند کلیک ساده انجام می شوند. نرم افزار رزرو غذا می تواند. تمام این داده ها و گزارشات را به صورت نموداری و یا عددی تجزیه و تحلیل کند و نتایج را به راحتی و در چند ثانیه گزارش کند. در سازمان ها و رستوران هایی که از نرم افزار رزرواسیون غذا استفاده نمی­کنند، همواره شاهد یک مشکل قدیمی هستیم؛ همیشه یک مشتری ناراضی از کیفیت سرویس دهی، انتظارهای طولانی و… وجود دارد.

اما نرم افزار رزرو غذا به عنوان بهترین نرم افزار تغذیه با افزایش سرعت رزرو غذا، تسویه حساب مشتری و دیگر موارد، این مشکل و بسیاری سختی های دیگر را حذف کرده است. همچنین با استفاده از آن دیگر نیازی به انتظارهای طولانی برای دریافت سفارش مشتری نیست و سفارش بدون دخالت دست مستقیما به آشپزخانه منتقل می شود. مهمتر از همه اینکه این ابزار می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های خرید مواد اولیه شود. در نهایت، با حذف هزینه های جانبی و اضافی می توان در کاهش هزینه ها و افزایش درآمد کل، جهش قابل توجهی داشت.