اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه...

اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه

اپلیکیشن حضور غیاب کسرا همراه

اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه نرم افزار موبایلی همیشه همراه با قابلیت همگام‌ سازی با نرم افزار حضور و غیاب کسرا است که می تواند قابلیت های متمایزکننده‌ای را در اختیار مدیران قرار دهد. اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه می تواند در انواع تلفن‌های هوشمند از جمله تلفن‌های همراه دارای نسخه اندروید و همچنین iOS در اختیار کاربران قرارگیرد. این امکان موجب می‌شود کاربران چه به عنوان مدیر و چه به عنوان کارمند بتوانند در هر لحظه و در هر کجا به اطلاعات حضور و غیابی سازمانی خود دسترسی داشته؛ و اقدام به مدیریت تردد خود و پرسنل زیرمجموعه‌ خود کنند.

"" indicates required fields

ارزشمندی اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه برای سازمانها

ارزش پیشنهادی نرم افزار موبایلی حضور و غیاب امروزه اهمیت بسیار بیشتری از قبل دارد. همه مدیران آگاه هستند که تنها با افزایش بهره وری نیروی انسانی است که می­توان به افزایش بهره وری و توسعه در سازمان رسید. با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کارکنان می­ توانند از نگرانی های مربوط به بی نظمی، وابستگی به دستگاه حضور و غیاب، نگهداری کارت های حضور و غیاب و موارد مشابه رهایی یابند. در واقع در این حالت بسیاری از امور سیستم مدیریت تردد پرسنل برای کارمندان ساده تر و سریع تر...

kasra-hamrah-application-page
گزارش کارکرد روزانه و ماهانه

مشاهده گزارش کارکرد روزانه، ماهانه در اپلیکیشن حضور و غیاب با موبایل کسراهمراه

با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه یا حضور و غیاب با موبایل امکان اطلاع از میزان زمان حضور، غیبت، اضافه ­کار در دوره­ های کارکردی مختلف، در قالب کارکرد ماهانه امکان­ پذیر است. همچنین اپلیکیشن موبایلی کسراهمراه امکان اطلاع از داده­‌های حضور و غیابی افراد را به صورت روزانه فراهم می ­آورد.

 • اطلاع از سرجمع کدهای حضور و غیابی
 • اطلاع از روزهای نیازمند ثبت مجوز
 • اطلاع از روزهای دارای تردد ناقص
 • اطلاع از کارکرد پرسنل زیر مجموعه
 • امکان مشاهده ترددهای هرروزه
 • امکان مشاهده شیفت کاری هر روزه
 • امکان مشاهده جزئیات کارکرد به صورت بازه­ های زمانی
 • امکان مشاهده سرجمع کدهای حضور و غیابی هرروزه
مدیریت اسناد کارتابل

ثبت انواع درخواست و مدیریت اسناد کارتابل

با اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه (اپلیکیشن ورود و خروج) قادر خواهید بود انواع درخواست­­های متنوع شامل کسرحضور، مازادحضور، مدیرسیستمی تردد را ثبت کنید. همچنین با بهره ­مندی از اپلیکیشن کسراهمراه امکان تائید یا رد اسناد مربوط به تمام افراد در سیستم حضور غیاب کارمندان کسرا برای مدیران فراهم می­شود.

 • قابلیت شناسایی هوشمند بازه­ های زمانی نیازمند درخواست
 • قابلیت ثبت انواع درخواست ­ها به صورت دسته ­ای
 • قابلیت مشاهده جزئیات و روند درخواست­ های متنوع
 • قابلیت ثبت درخواست ترددهای فراموشی
 • قابلیت ثبت مجوز برای کارکنان زیرمجموعه
 • قابلیت پشتیبانی از فیلد تکمیلی تعریف ­شده در مجوزها
 • امکان تایید و رد اسناد به صورت تکی و دسته­ ای
 • امکان جستجو و فیلتر پیشرفته بر اساس نوع و جزئیات سند
 • امکان مشاهده کارتابل تفویض شده
کاردکس و گزارش وضعیت

مشاهده کاردکس و گزارش وضعیت لحظه ای پرسنل

با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه یا حضور و غیاب موبایل کسرا همراه امکان اطلاع از وضعیت حضور و غیاب کارکنان برای مدیران در هر لحظه و در هر کجا امکان­ پذیر می ­شود. همچنین اپلیکیشن کسراهمراه قابلیت نمایش مقدار مانده­ مرخصی و تراکنش­ های جاری کاردکس را در قالب لیست حضور غیاب  در اختیار مدیران و کارکنان می­گذارد.

 • مشاهده وضعیت لحظه ای پرسنل زیرمجموعه به صورت حاضر/غایب/ اضافه کار
 • مشاهده جزئیات آخرین تردد های پرسنل
 • نمایش انواع کاردکس ­های پرسنل
 • نمایش کاردکس پرسنل زیرمجموعه
 • نمایش جزئیات تراکنش ­های اضافه شده و کسر شده کاردکس
اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا

دانلود اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه

با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه شما می توانید دسترسی کاملی به اطلاعات ورود و خروج و تردد خود در نسخه های نرم افزار حضور و غیاب اندروید و حضور و غیاب iOS داشته باشید؛ و تمام امکانات اتوماسیون حضور و غیاب کسرا را در تلفن همراه خود برای همیشه در دسترس خود داشته باشید.

افزایش بهره وری سازمان و ثبت تردد پرسنل با اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب

وجود یک ناظر دقیق و سریع بر کیفیت کار کارکنان موجب می ­شود که مدیر، زمان کافی برای انجام امور اساسی سازمان داشته باشد.  اپلیکیشن حضور و غیاب با ارائه این امکان، آسودگی خیال و زمان بیشتری را برای مدیران فراهم می­ کند. این اپلیکیشن قادر به ارسال نوتیفیکشن یا هشدار برای مدیران است. در این حالت اطلاعات حضور و غیاب ...

دستاوردهای کسرا در حوزه ارائه اپلیکیشن ورود و خروج و موبایل

23 years of experience in the field of software production

سال سابقه در حوزه تولید

نرم افزارهای حضور و غیاب و منابع انسانی

100 thousand active users of the application

هزار نفر کاربر فعال اپلیکیشن

کسراهمراه در سراسر کشور

6 years of development and promotion experience

سال سابقه توسعه و ارتقاء

اپلیکیشن های موبایل حضور و غیاب

300The organization and company have a mobile application

سازمان و شرکت برخوردار از

اپلیکیشن موبایل کسراهمراه در سراسر کشور

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب اندروید کسراهمراه

نرم افزار ساعت زنی اندروید به عنوان یک ابزار کاربردی برای ثبت حضور و غیاب دارای امکانات متنوعی است. این نرم افزار علاوه بر ثبت ساعت حضور پرسنل قابلیت محاسبه کارکرد پرسنل بر اساس حضور و غیاب های ثبت شده را دارد. همچنین ماژول های کاربردی مختلفی برای دریافت گزارشات، ارسال درخواست ها، اطلاع رسانی رویدادها و… در این نرم افزار وجود دارد. برخی دیگر از امکانات اصلی نرم افزار ساعت زنی اندروید عبارتند از : 

ساخت انواع گزارش ها و لیست حضور غیاب با موتور گزارش ساز کسرا: این نرم افزار دارای یک موتور گزارش ساز است که قابلیت تنظیم انواع گزارشات آماری از تردد و کارکرد پرسنل را دارد. مدیران سازمان می توانند بدون حضور در محل کار و تنها به کمک این نرم افزار از جزئیات کامل عملکرد پرسنل خود آگاه شوند و گزارشات لازم را دریافت کنند. 

نمایش لیست محل کار و گروه محل کار و تعریف محل کار روی نقشه : در این نرم افزار امکان گروه بندی پرسنل و مدیریت گروه ها در محل کار و همچنین تعریف محل کار روی نقشه وجود دارد. نرم افزار ساعت زنی اندروید قابلیت نمایش لیست محل کار ها و پرسنل حاضر را دارد تا نظارت بر پرسنل به صورت سازمان یافته و منظم انجام شود.  

پشتیبانی از انواع تلفن های هوشمند در نرم افزار ورود و خروج پرسنل اندروید کسرا همراه: یکی از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار حضور و غیاب اندروید،سازگاری با انواع تلفن های هوشمند و دستگاه های اندروید دیگر است. نصب آسان و فضای کاربری راحت کارکردن با این نرم افزاررا برای اکثر افراد ساده کرده است. 

 ردیابی و کنترل تردد پرسنل به کمک جستجوی هوشمند انفرادی یا گروهی پرسنل: برای راحتی بیشتر نظارت بر عملکرد پرسنل توسط مدیران، در این نرم افزار امکان جستجوی هوشمند هر یک از پرسنل فراهم شده است. همچنین امکان جست و جوی گروهی پرسنل هم از طریق نرم افزار وجود دارد. 

ثبت درخواست و بررسی گردش درخواست در چارت سازمانی : علاوه بر ثبت ساعات ورود و خروج و کارکرد کارکنان در این نرم افزار امکان تنظیم و ارسال انواع درخواست وجود دارد. همچنین امکان نظارت برنحوه رسیدگی به درخواست و چگونگی گردش درخواست در چارت سازمانی به وسیله این نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار ورود و خروج پرسنل اندروید یا برنامه نرم افزار ساعت کار با گوشی : از ویژگی های اصلی نرم افزار ساعت کار با گوشی یا نرم افزار ورود و خروج پرسنل اندروید می توان به عدم نیاز به حضور فیزیکی و اتصال به دستگاه حضور و غیاب برای ثبت حضور و غیاب پرسنل اشاره کرد. به کمک این نرم افزار پرسنل و مدیران می توانند در موقعیت های مکانی و زمانی مختلف تنها با استفاده از گوشی همراه خود به اطلاعات حضور و غیاب سازمان خود دسترسی پیدا کنند.علاوه بر ثبت دقیق حضور و غیاب این نرم افزار قابلیت های متنوع دیگری برای محاسبه کارکرد پرسنل، اطلاع رسانی شیفت های کاری و ثبت و پیگیری درخواست های مختلف را دارد. 

مهم ترین کاربردهای برنامه حضور و غیاب اندروید: برنامه نرم افزار حضور و غیاب اندروید دارای کاربردهای متنوعی است که مهم ترین آن ها امکان ثبت حضور و غیاب از راه دور است‌. به کمک این نرم افزار مدیران سازمان می توانند از طریق تلفن همراه خود برعملکرد پرسنل و ساعات دقیق حضور و غیاب آن ها در محل کار نظارت داشته باشند.عدم نیاز به دستگاه حضور و غیاب و تجهیزات سخت افزاری برای ثبت حضور و غیاب ازقابلیت های برجسته این نرم افزار به حساب می آید. سایر کاربردهای این نرم افزار شامل ثبت درخواست مرخصی، وام و… از طریق موبایل، ثبت ترددهای فراموشی، استعلام روزهای باقی مانده مرخصی، ارائه گزارش مأموریت و… از راه دور هستند. 

نحوه خرید و دانلود حضور و غیاب برای گوشی های اندروید : امروزه امکان دسترسی و خرید انواع اپلیکیشن ها به صورت آنلاین و از طریق درگاه های مختلف اینترنتی فراهم شده است. برای خرید و دانلود برنامه حضور و غیاب اندروید کسرا برای گوشی های اندروید، می توانید به وب سایت رسمی شرکت مهندسی کسرا مراجعه کنید. پس از خرید و دانلود نرم افزار ورود و خروج پرسنل اندروید، اطلاعات پرسنلی سازمان خود را از طریق یکپارچه سازی با سیستم اطلاعات پرسنل به این نرم افزار منتقل کنید. هر یک از پرسنل می توانند یک نسخه از نرم‌افزار را روی گوشی موبایل خود نصب کرده و پس از تکمیل احزارهویت خود از قابلیت های متنوع این نرم افزار بهره مند شوند. پس از ثبت اطلاعات پرستلی، این نرم افزاربرای تمامی کسانی که اسامی آن ها در نرم افزار تعریف شده است قابل استفاده است. 

پرسش‌های متداول پیرامون اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه

آیا مدیران می توانند در اپلیکیشن حضور و غیاب کسری همراه کارتابل مدیریتی خود را مشاهده کنند؟

بله! اپلیکیشن حضور غیاب کسرا همراه کاملا همگام و هماهنگ با نسخه تحت وب سیستم کنترل تردد هوشمند کسرا است و شما می توانید به عنوان یک مدیر کارتابل مدیریتی خود را مدیریت کنید.

آیا امکان ثبت، رد یا تائید انواع مجوزها در اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه وجود دارد؟

بله! شما با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه یا برنامه حضور و غیاب موبایل کسری همراه می توانید تمامی امکاناتی که در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کسرا وجود دارد را در اختیار داشته باشید و با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه مجوزها مثل مجوز مرخصی، ماموریت، استعلاجی، استحقاقی، اضافه کاری، کار در منزل و...  ثبت کنید.

تعدادی از پرسنل سازمان ما در ماموریت یا محلی هستند که به کامپیوتر دسترسی ندارند آیا سیستم کسرا راه حلی برای ثبت مجوزهای این پرسنل دارد؟

بله. پرسنل می‌توانند با نصب اپلیکیشن حضور وغیاب کسرا هر کجایی که هستند؛ مجوزهای خود را ثبت کنند، درخواست مرخصی بدهند یا ترددهای خود را مشاهده نمایند.

آیا اپلیکیشن حضور غیاب کسرا دارای نسخه iOS است؟

بله! نرم افزار حضور و غیاب موبایلی کسرا همراه و اپلیکیشن حضور غیاب کسرا آوید دارای دو نسخه اندروید و iOS و کاربران متناسب با سیستم عامل تلن همراه خود می توانند این اپلیکیشن را در گوشی خود نصب کنند.

آیا در اپلیکیشن کسرا همراه امکان نمایش حاضرین و غائبین به صورت تفکیک شده وجود دارد؟

بله! اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید کلیه اطلاعات حضور و غیاب تخلیه شده از بهترین دستگاه حضور و غیاب سازمان خود را به صورت لحظه ای مشاهده و بر این اساس آمار دقیقی از حاضرین و غائبین سازمان خود داشته باشید.