اپلیکیشن تغذیه کسرافود...

اپلیکیشن تغذیه کسرافود

اپلیکیشن تغذیه کسرافود

با گسترش کاربری تلفن‌های همراه هوشمند و افزایش پوشش شبکه در مناطق دوردست که قبلا فاقد زیرساخت تلفن همراه بوده‌اند بسیاری از نرم‌افزارها نسبت به ارائه نسخه تلفن همراه برای راحتی کاربران و دسترسی همیشگی آن ها اقدام نموده؛ و شرکت کسرا نیز در این راستا نسخه تلفن همراه نرم افزار اتوماسیون تغذیه یعنی اپلیکیشن تغذیه (کسرافود) را جهت کاربری عمومی آن ارائه نموده است. برخی از قابلیت‌های نسخه موبایل تغذیه کسرا به شرح زیر است:

  • امکان وجود نسخه‌های رسمی اندروید و iOS در گوگل پلی و اپ استور
  • امکان مشاهده برنامه غذایی و رزرو غذا برای کاربران مجاز
  • امکان تغییر یا لغو رزرو بر اساس محدودیت‌های زمانی تعریف شده
  • امکان مشاهده اعتبار موجود کاربر و کاردکس ریز اعتبار
  • امکانات سیستم رزرو غذا برای نفرات زیرمجموعه
  • پشتیبانی از تمامی دانشگاه های سراسری، آزاد و پیام نور کشور
  • دسترسی سریع و راحت
  • یادآوری هفتگی
اپلیکیشن تغذیه کسرا فود

"" indicates required fields

مزایای اپلیکیشن کسرافود

مهمترین مزایای اپلیکیشن تغذیه برای سازمان شما چیست؟

نرم افزار موبایلی تغذیه قابلیت رزرو آنلاین غذا را به کارمندان می دهد. یعنی کارمندان می توانند از قبل غذای خود را رزرو کنند. همچنین این نرم افزار می تواند تعداد میز و صندلی خالی در رستوران شرکت را به کارکنان گزارش دهد و حتی قابلیت رزرو میز مورد نظر را در اختیار آن ها می گذارد. در نتیجه صرفه جویی بسیاری در زمان کارمندان شرکت حاصل می شود و کارکنان دیگر مجبور به انتظارهای طولانی برای تحویل غذای خود نیستند. این موضوع زمان کار مفید شرکت را بالا خواهد برد. علاوه بر این موارد، برخی از رستوران ها منوی دیجیتالی را نیز به قابلیت های نرم افزار موبایلی تغذیه خود اضافه کرده اند. این گزینه به کارکنان این اجازه را می دهد که با یک لمس انگشت غذای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اپلیکیشن تغذیه نرم افزار حضور و غیاب کسرا

دانلود اپلیکیشن کسرافود

با گسترش کاربری تلفن‌های همراه هوشمند و افزایش پوشش شبکه در مناطق دوردست که قبلا فاقد زیرساخت تلفن همراه بوده‌اند بسیاری از نرم‌افزارها نسبت به ارائه نسخه تلفن همراه برای راحتی کاربران و دسترسی همیشگی آن ها اقدام نموده؛ و شرکت کسرا نیز در این راستا نسخه تلفن همراه اتوماسیون تغذیه یعنی اپلیکیشن تغذیه (کسرافود) را جهت کاربری عمومی آن ارائه نموده است. 

Index 1