ساز و کار تهیه لیست حضور و غیاب کارکنان توسط سیستم حضور غیاب کسرا

سیستم حضور و غیاب کسرا چگونه تردد پرسنل را کنترل و مدیریت می کند؟
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/12/27

نرم افزار حضور و غیاب کسرا با استفاده از موتورهای سه گانه خود یعنی موتور تولید قوانین، موتور گردش کار و موتور گزارش کار میتواند بازوی اجرایی مدیران در امر کنترل منابع انسانی سازمان ها تلقی شود.

سامانه حضور و غیاب کسرا سامانه ای از مجموعه‌ سامانه‌های جامع منابع انسانی محسوب می شود. این سیستم در سامانه جامع منابع‌ انسانی یک سیستم میانی بوده که اطلاعات مربوط به پرسنلی و استخدام را از سامانه پرسنلی دریافت، و خروجی حضور و غیاب افراد را به سامانه حقوق و دستمزد ارسال می کند. سیستم حضور غیاب کسرا به ظاهر سامانه ساده‌ای در سیستم منابع انسانی محسوب می‌شود. اما این موضوع تا زمانی درست است که شیفت‌های کاری پرسنل یک روزه بوده و تعداد پرسنل محدود به چند ده نفر باشد. یکی از وظایف اصلی این سامانه تهیه لیست حضور و غیاب برای کنترل تردد پرسنل است.

با بالا رفتن تعداد پرسنل و اضافه‌ شدن شیفت‌هایی که مرز شبانه روز را در بر می‌گیرند و نیز با عبور تعداد پرسنل از چند صد نفر و اضافه شدن محاسبات مربوط به قوانین وزارت کار و نیز استخدام کشوری و وقوع حالت مختلف تردد، پیچیدگی نرم افزار حضور و غیاب به قدری زیاد می شود که سامانه حضور و غیاب را بدون تردید تبدیل به پیچیده ترین و فنی‌ترین سیستم موجود در مجموعه سیستم‌های سامانه منابع انسانی می‌نماید.

 

 

فهرست عناوین مقاله

 

شرکت مهندسی کسرا ارائه دهنده سیستم اتوماسیون ورود و خروج

بر همین اساس شرکت مهندسی کسرا از 23 سال پیش با عنایت به یک الگوریتم محاسباتی منحصر به فرد و توسعه‌پذیر تمرکز خود را در بازاری معطوف نمود که تمامی بازیگران آن در پاسخ به نیازهای مشتریان در پوشش قواعد و مقررات مورد نیاز حضور و غیاب، آن‌ها را دعوت به کاهش سطح توقعات و هماهنگی نیازهای مشتری با داشته‌های سیستم حضور و غیاب خود می‌نمایند.

سیستم حضور و غیاب کسرا پس از معرفی در سال 80 از همان زمان با استقبال بی‌نظیر شرکت‌های بزرگ مواجه و به سرعت خود را به عنوان تنها سامانه توسعه پذیر بازار حضور و غیاب معرفی نمود. و با رویکرد پیاده‌سازی سفارشی سازی های مورد نیاز مشتریان بزرگ، به عنوان یگانه راهکار سامانه حضور و غیاب در این سطح از بازار مطرح گردید.

ساز و کار تهیه لیست حضور و غیاب کارکنان توسط سیستم حضور غیاب کسرا

شرکت مهندسی کسرا ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب

سیستم حضور و غیاب کسرا از همان آغاز علاوه بر رویکرد متمایز در محاسبه، با ارائه سامانه بر بستر وب و نیز حذف کاغذ، تجربه متمایزی از سرعت، شفافیت، بهره‌وری و صرفه‌جویی در مصرف کاغذ را برای مشتریان خود به ارمغان آورده و تا کنون نیز با به روزرسانی تکنولوژی تولید نرم‌افزار و استفاده از تجربه بیش از 1500 مشتری بزرگ و سازمانی توانست است پیشروی و فاصله بسیار زیاد خود را با رقبا حفظ نمود و در بسیاری از موارد بر این میزان فاصله فنی و تکنولوژیکی افزود است.

 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

 

ویژگی های متمایزکننده سیستم حضور و غیاب کسرا

 • الگوریتم محاسبانی منحصر ‌به فرد کسرا نرم افزار حضور غیاب
 • قابلیت ارتباط با همه دستگاه‌های حضور و غیاب
 • سفارشی سازی نرم افزار با استفاده از موتور تولید قوانین، گردش کار و گزارش کار
ویژگی های متمایزکننده نرم افزار حضور و غیاب کسرا

ویژگی های متمایزکننده سیستم حضور و غیاب کسرا

الگوریتم محاسبانی منحصر ‌به فرد سیستم حضور و غیاب کسرا

محاسبات سیستم حضور و غیاب کسرا نسبت به سایر سامانه‌ها به قدری پیچیده و سنگین‌ است که بسیاری از تامین کنندگان مطرح نرم‌‌افزاری کشور از ارائه این سامانه در سبد محصولات خود اجتناب نموده. و یا فقط به ارائه قابلیت‌های حداقلی و عمومی در رابطه با نرم‌افزار حضور و غیاب اکتفا می‌نمایند. مهم ترین وجه تمایز کسرا از رقبای خود استفاده از یک منطق و الگوریتم محاسبتی سریع، توسعه پذیر و کارآمد است.

ساختار نرم افزار حضور و غیاب به گونه‌ای است که با تغییری هر چند کوچک مانند اضافه یا حذف یک تردد، مجوز و یا تغییر شیف‌کاری افراد یا تغییر در زمانبندی نحوه حضور افراد تمامی داده‌های محاسبه شد فرد یا گروهی از افراد و یا حتی تمامی پرسنل تغییر می‌نماید. این تغییرات ممکن است در روز بسیار زیاد بود و به روز رسانی داده‌های خروجی سامانه را با کندی و ناکارامدی مواجه نماید.

محاسبه برنامه ریزی شده به جای محاسبه آنلاین در سیستم اتوماسیون ورود و خروج کسرا

از این رو سیستم حضور و غیاب کسرا به جای استفاده از محاسبه آنلاین از محاسبه برنامه‌ریزی شده استفاده نموده که بار سرور حضور و غیاب را کاهش دهد. با استفاده از این روش محاسبه به زمان‌هایی که فشار کاری روی سرور نرم‌افزار کمتر بوده منتقل می‌گردد. محاسبه برنامه ریزی شده برای همه نفرات و از ابتدای ماه تا زمان حال اجرا می‌گردد و کاملا زمان آن به تعداد روزهای مورد محاسبه و نیز تعداد نفراتی که محاسبه برای آن‌ها فراخوانی شده بستگی دارد.

در تمامی شرکت‌های رقیب سیستم حضور و غیاب کسرا، محاسبه برای یک نفر نوشته شده و در موارد نیاز به محاسبه انبوه، محاسبه فردی برای تعداد پرسنل مورد نیاز فراخوان می‌گردد که عملا صرفه‌جویی برای منابع سیستم در بر نداشته و مدت زمان محاسبه به میزان زمان محاسبه فردی در تعداد پرسنل مورد مجاسبه خواهد بود که برای سازمان‌های با تعداد پرسنل بالا و قواعد پیجیده حضور و غیاب، مدت زمان محاسبه به بیش از چندین ساعت بالغ شد که عملا استفاده از نرم افزار حضور غیاب شرکت‌های رقیب را برای سازمان‌های بزرگ غیر ممکن می‌سازد.

سیستم حضور و غیاب کسرا با استفاده از الگوریتم منحصر‌ به فرد خود در محاسبات انبوه، مدت زمان محاسبه را به صورت غیر قابل تصوری کاهش داده به گونه‌ای که محاسبات این سامانه برای شرکت‌های بزرگ بالای 30.000 پرسنل با سروری متعارف در بیشترین زمان حداکثر حدود یک و نیم‌ ساعت می شود لیست حضور و غیاب در اکسل.

 
محاسبه برنامه ریزی شده به جای محاسبه آنلاین در سیستم اتوماسیون ورود و خروج کسرا

محاسبه برنامه ریزی شده به جای محاسبه آنلاین در سیستم اتوماسیون ورود و خروج کسرا

ارتباط با همه ساعت حضور و غیاب به جای اجبار مشتری به استفاده از یک دستگاه خاص

سامانه حضور و غیاب جهت انجام محاسبات کارکرد پرسنل نیاز به داده‌های تردد افراد داشته و این موضوع به صورت معمول از طریق دستگاه‌های ساعت حضور و غیاب تامین می شود. دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلف شامل کارت، اثر انگشت، تشخیص چهره، تشخیص عنبیه، ثبت تردد از طریق موقعیت مکانی و … است که معمولا یک سازمان دستگاه‌هایی از یک برند مشخص را برای خود تهیه نموده است.

یکی از مشکلات تغییرسیستم حضور و غیاب برای سازمان‌ها، تصور نیاز به تغییر دستگاه‌ حضور و غیاب بوده و به علت بالا بودن هزینه تغییر سخت‌افزار و نیز در بسیاری از موارد انگشت‌نگاری یا چهره‌نگاری مجدد همه پرسنل، بسیاری از سازمان‌ها از تغییر نرم‌ افزار حضور غیاب منصرف شده و سازمان به اجبار علی‌رغم کاستی‌های شدید نرم‌افزاری از تغییر نرم‌افزار حضور غیاب صرفنظر می‌نماید.

سامانه حضور و غیاب کسرا از همان ابتدا با ایده عدم نیاز به تغییر دستگاه ساعت حضور و غیاب مشتری و سازگاری با دستگاه‌های ساعت موجود، این مهاجرت و تغییر را برای مشتری بسیار آسان نموده است.

سیستم حضور و غیاب بایوویشن کسرا و تهیه لیست حضور و غیاب

سیستم حضور و غیاب کسرا با استفاده از سامانه منحصر بفرد تحت وب بومی تولید خود یعنی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب (آنلاین) با عنوان بایوویشن (نرم افزار یکپارچه مدیریت دستگاه کنترل تردد) توانسته است با اغلب دستگاه حضور غیاب برندهای مطرح کشور ارتباط گرفته و برای مشتری لذت استفاده از یک بستر مشترک جهت مدیریت نرم‌افزار و سخت‌افزار را به همراه آورد.

در حال حاضر کسرا می‌تواند به صورت مستقیم با دستگاه‌های برندهایی همچون دنیای پردازش، علم و صنعت، بعد پنجم، پالیز‌افزار، Virdi ، Suprema، ZK Teco و …. ارتباط بگیرد و گزارش های مستندی در قالب لیست حضور و غیاب تهیه کند که این موضوع نقش برجسته‌ای در مهاجرت بسیاری از مشتریان از نرم‌ افزار حضور و‌ غیاب رقبا به نرم افزار حضور و غیاب کسرا ایفا نموده و می‌نماید.

ارتباط با همه ساعت حضور و غیاب به جای اجبار مشتری به استفاده از یک دستگاه خاص

سیستم اتوماسیون ورود و خروج و نرم افزار بایوویشن کسرا

سفارشی سازی ساخت فرم حضور و غیاب با استفاده از موتور تولید قوانین، گردش کار و گزارش کار

بسیاری از مشتریان در حوزه نرم‌ افزار نیازمندی هایی دارند که اگر آن‌ها پوشش داده نشود و یا به صورت ناقص اعمال گردد نرم افزار حضور و غیاب عملا کارایی مورد انتظار آن‌ها را نخواهد داشت. از طرفی سفارشی‌سازی‌هایی که در کد یا بانک اطلاعاتی برای مشتری صورت پذیرد امکان پشتیبانی یکپارچه را از تیم پشتیبان سلب نموده یا آن‌ را بسیار پرهزینه می‌سازد ضمن اینکه سفارشی‌سازی‌ها تولید معمولا بسیار زمانبر و هزینه‌بر می شود.

سیستم حضور و غیاب کسرا برای رفع این مشکلات با استفاده از سه موتور متمایز خود توانسته است علاوه بر رفع نیاز مشتری به بهترین نحو، زمان و هزینه این سفارشی سازی ها را به شدت کاهش داده و نیز با امکان سورس مشابه برای همه نرم‌افزارها امکان پشتیبانی و توسعه مشترک را برای همه مشتریان به صورت مشابه فراهم آورد لیست حضور و غیاب در اکسل.

موتور تولید قوانین کسرا به عنوان مغز متفکر سیستم حضور و غیاب کسرا

یکی از مشکلات اغلب سامانه‌های نرم‌افزاری مثل سامانه حضور و غیاب انجام تغییرات سفارشی مشتری جهت پوشش کامل خواسته‌های وی است. در بسیاری از سیستم های حضور و غیاب نرم‌افزاری تغییرات باید توسط تیم تولید و توسعه شرکت انجام شد و این موضوع علاوه بر زمانبر بودن کار باعث تفاوت بین نسخ‌های مختلف نصب شده برای مشتریان مختلف شده و عدم امکانش پشتیبانی مناسب مشتری را سبب خواهد گردید.

کسرا برای رفع این نقیصه با استفاده یک سامانه بومی تحت عنوان موتور تولید قوانین یا Rule Engine توانسته است با قراردادن الگوهای قواعد و مقررات استاندارد. فرآیند سفارشی سازی را در مورد سامانه حضور و غیاب از تیم تولید و برنامه نویسی به تیم استقرار و حتی در صورت نیاز به مشتری منتقل نموده. و امکان ارائه سرویس پشتیبانی حضور و غیاب بهتر و مناسب‌تری را برای مشتریان میسر می‌نماید.

موتور تولید قوانین کسرا به عنوان مغز متفکر نرم افزار حضور و غیاب کسرا

موتور تولید قوانین کسرا به عنوان مغز متفکر سیستم حضور و غیاب کسرا

موتور تولید قوانین سامانه حضور و غیاب کسرا ابزار عمومی جهت تهیه لیست حضور و غیاب

موتور تولید قوانین سیستم حضور و غیاب کسرا یک ابزار عمومی مشترک جهت توسعه و سفارشی سازی. تمامی سامانه حضور و غیاب کسرا همچون حضور و غیاب، تغذیه، حراست و … را فراهم می‌نماید. این موتور به گونه‌ای عمل می‌نماید که در هر یک از صفحات نرم‌افزار می‌توان نقاط خروجی. را به این موتور ایجاد و امکان اضافه نمودن قواعد سفارشی مشتری را به سادگی مهیا نموید.

یکی از مشکلات این موتورهای تولید قواعد و مقررات، کند شدن سرعت سامانه به هنگام اجرای این قواعد مقررات است. موتور تولید قوانین نرم افزار حضور و غیاب کسرا با استفاده از تکنیک‌های فنی و تحلیلی توانسته‌ است. سرعت نرم افزار را حتی در صورت بهره‌گیری از تعداد زیادی از قواعد و مقررات در حد بسیار مطلوب حفظ نماید.

موتور تولید قوانین کسرا یک مغز متفکر بی‌نظیر است و در حقیقت همچون یک شطرنج‌‌ باز حرفه‌ای با. مدیریت شرایط و بر اساس سناریوهای تعریف شد نسبت به رویداد‌های رخ داد واکنش نشان می‌دهد. موتور تولید قوانین نرم افزار حضور و غیاب کسرا در تمامی سامانه‌های تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. سبک طراحی این موتور به گونه‌ای است که برخلاف قانون‌سازهای مشابه با تعداد قوانین و مقررات زیاد افت سرعت پیدا نمیکند. و به راحتی قابلیت اعمال شرایط سفارشی را برای سیستم حضور و غیاب مختلف فراهم می‌نماید.

قابلیت‌های موتور تولید قوانین سیستم حضور و غیاب کسرا در ارائه لیست حضور و غیاب پرسنل

 • قابلیت ایجاد نقاط خروج به موتور تولید قوانین در تمامی قسمت‌های فرمی و محاسباتی سامانه‌های کسرا
 • ایجاد الگوهای متفاوت قواعد و مقررات برای راحتی استفاده کاربر
 • تنظیم بسیار آسان پارامترهای الگوهای قوانین برای کاربر برای تهیه انواع لیست حضور و غیاب
 • اولویت‌بندی قواعد و مقررات ایجاد شده هر شرکت جهت اجرا توسط موتور تولید قوانین
 • امکان اضافه نمودن الگوهای قواعد و مقررات با سامانه در حال کار در محیط مشتری از راه دور
 • مشخص نمودن تاریخ شروع و خاتمه اجرای قانون نوشته شده در سیستم حضور و غیاب کسرا
 • امکان دسته‌بندی قوانین ایجاد شده جهت پشتیبانی از لیست حضور و غیاب پرسنل
 • تعیین مشمولین و غیر مشمولین برای قوانین ایجاد شد شامل پرسنل،گروه،واحد سازمانی و ترکیبی
 • اضافه نمودن شرط اسکریپتی به الگوهای موجود جهت کامل نمودن قانون در سیستم حضور و غیاب کسرا
 • امکان توشتن قواعد عادی برای موارد خاص که قوانین الگویی پاسخگوی نیاز نمی‌باشد.
 • قابلیت استفاده از بانک‌های اطلاعاتی غیر از سیستم حضور و غیاب کسرا جهت پوشش شروط مورد نیاز
 • امکان ردیابی قوانین اجرا شد در جهت بررسی نتایج یا رفع خطاهای موردی در سیستم حضور و غیاب کسرا
قابلیت‌های موتور تولید قوانین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

قابلیت‌های موتور تولید قوانین سیستم حضور و غیاب کسرا

موتور گردش‌کار ابزاری بسیار قدرتمند در پیاده‌سازی انواع قرآیندهای گردش کار و حذف کاغذ

سیستم حضور و غیاب کسرا سامانه‌ای مبتنی بر ایجاد انواع فرآیندهای سازمانی و حذف کاغذ است. موتور تولید قوانین کسرا با استفاده از انواع الگو‌های حرکت مبتنی بر ساختار سازمانی. سمت، اشخاص و … و نیز الگوهای تایید نهایی انواع درخواست‌ها و مجوزها می‌تواند نیازهای متنوع سازمانی. را در پیاده‌سازی پیچیده‌ترین فرآیندهای سازمانی به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن برآورده سازد لیست حضور و غیاب در اکسل.

در دنیای امروز همه فعالیت‌ها و فرم‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌های مختلف تولید شد. و به روش‌های مختلف بین افراد تایید کنند به گردش در می‌آید. موتور مدیریت فرآیند و گردش‌کار سیستم حضور و غیاب کسرا با بهره‌گیری از یک الگوریتم. متمایز امکان ایجاد انواع فرآیند سازمانی را در مورد اسناد و فرم‌های سامانه های مختلف کسرا (نمونه لیست حضور و غیاب کارکنان) فراهم می‌نماید. 

موتور گردش‌کار لیست حضور و غیاب پرسنل گردش کار و حذف کاغذ

موتور گردش‌کار ابزاری بسیار قدرتمند در پیاده‌سازی انواع قرآیندهای گردش کار و حذف کاغذ

قابلیت های موتور گردش کار سامانه حضور و غیاب کسرا در تهیه لیست حضور و غیاب کارکنان

 • ایجاد انواع الگوهای گردش کار بر اساس چارت سازمانی، سمت، شخص، جانشین و …
 • عدم محدودیت در تعداد مراحل گردش سند و لیست حضور و غیاب پرسنل
 • ایجاد تایید کنندگان پویا متناسب با داده‌های سند اولیه
 • ایجاد تایید کنندگان پویا بر اساس داده‌های وارد شده در سند در حین تایید
 • وجود کارتابل بسیار قدرتمند برای تمامی اسناد با امکان جستجوی پیشرفته
 • امکان آرشیو اسناد بلاتکلیف در سامانه حضور و غیاب و تهیه لیست حضور و غیاب پرسنل
 • امکان ارجاع سند جهت اطلاع به دیگران برای لیست حضور و غیاب
 • مدیریت تفویض کارتابل بر اساس سند و یا به صورت کلی
 • تفویض کارتابل در یک بازه زمانی در صورت عدم حضور تفویض دهنده در سازمان
لیست حضور و غیاب پرسنل قابلیت های موتور گردش کار نرم افزار حضور و غیاب کسرا

قابلیت های موتور گردش کار سامانه حضور و غیاب کسرا

موتور گزارش‌ساز سیستم حضور و غیاب کسرا ابزاری برای ساخت انواع گزارشات

قابلیت ساخت گزارش و ساخت فرم حضور و غیاب تقریبا یک امکان عمومی در تمامی سامانه‌های تخصصی و سفارشی‌پذیر است. در این راستا موتور گزارش‌ساز سیستم حضور و غیاب کسرا این قابلیت را. با استفاده از ترکیب یک ماژول داخلی تولید خود در ترکیب با یک گزارش‌ساز جهانی ارائه نمود. و امکانات متمایزی را برای کاربران خود در مورد نرم افزار حضور و غیاب لیست حضور و غیاب فراهم می‌نماید. 

لیست حضور و غیاب در اکسل موتور گزارش‌ساز کسرا ابزاری برای ساخت انواع گزارشات

موتور گزارش‌ساز سیستم حضور و غیاب کسرا ابزاری برای ساخت انواع گزارشات و لیست حضور و غیاب پرسنل

قابلیت های موتور گزارش ساز سیستم اتوماسیون ورود و خروج کسرا

 • تعریف انواع الگوهای مورد نیاز ساخت گزارش و لیست حضور و غیاب پرسنل
 • ایجاد صفحه پیش‌ گزارش به همراه انواع فیلتر‌های قابل ایجاد و لیست حضور و غیاب در اکسل
 • ایجاد خروجی گزارش فرمی در یک گرید اطلاعاتی با قابلیت فیلتر روی ستون‌های گزارش 
 • قابلیت انتخاب ستون‌های گزارش از ماخذ ستون‌های اصلی قالب گزارش به دلخواه کاربر
 • ایجاد قالب گزارش چاپی بر اساس گزارش‌ساز توانمند StimulSoft در یک محیط شبیه به MS Word
 • امکان اتصال فیلدهای گزارش فرمی به لینک‌های دیگر جهت باز نمودن فرم‌های نمایش جزئیات
 • ذخیره گزارش‌های متعدد از یک الگوی گزارش برای لیست حضور و غیاب پرسنل
 • امکان ایجاد دسترسی روی گزارش‌های ایجاد شده بر اساس چارت سازمانی یا تمامی پرسنل
لیست حضور و غیاب کارکنان

قابلیت های موتور گزارش ساز سیستم اتوماسیون ورود و خروج کسرا

نتیجه گیری در مورد تهیه لیست حضور و غیاب در سیستم حضور و غیاب کسرا

آنچنان که گذشت سیستم حضور و غیاب کسرا بر اساس ساز و کار دقیق خود که مبتنی بر موتورهای سه گانه قدرتمند خود است. میتواند همه آنچه را برای مدیریت و کنترل تردد و حضور و غیاب در سازمان خود به آن نیازمندید را در اختیار شما قرار دهد. این موتورهای سه گانه علاوه بر استفاده در سیستم حضور و غیاب کسرا. در نرم افزارهای مدیریت تغذیه، نرم افزار ماموریت و مسافرت، نرم افزار کارانه پاداش و بهره وری. نرم افزار حراست و انتظامات و…. نیز مورد استفاد قرار گرفته است. همه این موارد می تواند نقش تعیین کننده ای در راحتی و سهولت استفاده کاربران از سامانه حضور و غیاب کسرا و لیست حضور و غیاب کارکنان داشته باشد. علاوه بر این چنین موارد مهمی موجب می شود محاسبه و انجام فرآیند خروجی گرفتن از سیستم حضور و غیاب  و تهیه لیست حضور و غیاب در اکسل در سازمان هایی که از تعداد پرسنل بالایی برخوردارند به سرعت انجام شده و مدیران منابع انسانی سازمان ها را بیش از پیش یاری رساند.

ما در کسرا آماده ارائه خدمت به سازمان شما هستیم. هدف ما در کسرا ارائه خدمات با کیفیت و برتر در حوزه نرم افزار و سیستم منابع انسانی سازمان هاست تا از این طریق کلیه کسب و کارهای بزرگ ایرانی بتوانند بازدهی بالاتری در تولید و گسترش اقتصاد کشور عزیزمان ایران داشته باشند. شما می توانید با پر کردن فرم درخواست دموی محصولات کسرا با ما تماس برقرار کنید و نیازمندی خود را در خصوص سیستم حضور و غیاب کسرا و دیگر سامانه کسری با ما در میان بگذارید؛ و ما نیز در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهیم بود. 

 

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

 1. بیتا فرجی شهریور 2, 1401 در 4:08 ب.ظ

  ممنون از مقاله خوبتون. لطفا اطلاعاتی درباره ظرفیت سیستم های حضو ر و غیاب کسرا هم قرار بدید. این نرم افزار تا چه تعداد پرسنل رو ساپورت میکنه؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم