معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب
دیجیتال مارکتینگ کسرا

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب به کسب و کارها و سرپرست ها امکان مدیریت، نظارت و ردیابی زمانی که کارمندان برای انجام یک پروژه یا کار مصرف می کنند را می دهد. این اپلیکیشن ها یک رابط آنلاین هستند که کاربران می توانند داده های مربوط به زمان ورود و خروج، میزان کار، استراحت و حتی مرخصی های خود را وارد کنند.

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب، راه حل هایی نرم افزاری برای نظارت بر کارمندان و مدیریت آنان هستند. این برنامه ها طیف وسیعی از ویژگی ها مانند جدول زمانی ساعت زنی ها، نظارت بر بودجه هر پروژه، ردیابی کارمندان از راه دور، محاسبه خودکار حقوق و مزایا و مرخصی های کارمندان را ارائه می دهند. 

با بهره گیری از برترین فناوری های روز، بهترین اپلیکیشن های حضور و غیاب در کنار بهترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین به کسب و کارها اجازه می دهند تا ساعات کاری کارمندان را با دقت بالا ثبت کرده و از پرداخت صحیح بر مبنای قوانین اداره کار مطمئن شوند. قابلیت ردیابی در اپلیکیشن موبایل کنترل تردد، به مدیران یک دید خوب از این که هر کاربر در هر زمان در حال کار بر روی چه پروژه ای است داده و یک بینش خوب از عملکرد کارمندان ارائه می کند. 

به طور کلی، بهره گیری از برنامه حضور غیاب و نرم افزار ساعت زنی اندروید و ios به مدیریت بهتر نیروها و بهینه سازی عملیات ها کمک می کند. در ادامه به معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب موجود در بازار ایران می پردازیم، با ما همراه باشید. 

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب نسخه اندروید و نسخه IOS کدام است؟

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید و ios به کسب و کارها و سرپرست ها امکان مدیریت، نظارت و ردیابی زمانی که کارمندان برای انجام یک پروژه یا کار مصرف می کنند را می دهد. این اپلیکیشن ها یک رابط آنلاین هستند که کاربران می توانند داده های مربوط به زمان ورود و خروج، میزان کار، استراحت و حتی مرخصی های خود را وارد کنند.

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کسرا، بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب بومی است که با نگاه به نیاز مدیران و کارمندان،‌ به زبان فارسی و براساس قوانین وزارت کار ارائه شده است. این نرم افزار ساعت زنی اندروید و ios دارای دو نسخه با نام های کسرا آوید و کسرا همراه برای کارمندان و مدیران است. در ادامه با امکانات هر نسخه آشنا خواهیم شد. 

اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه به عنوان بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه، نسخه موبایلی همگام با سامانه حضور و غیاب کسرا و طراحی شده برای مدیران سازمان ها است. این اپلیکیشن به مدیران اجازه می دهد تا با نصب آن بر روی گوشی هوشمند و آیفون خود، لحظه به لحظه به اطلاعات حضور و غیاب و تردد پرسنل خود دسترسی داشته و آنها را مدیریت کنند. اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کسرا همراه، امکانات فراوانی را در اختیار مدیران بخش های مختلف قرار  می دهد. از جمله این امکانات عبارت اند از:

 • مشاهده گزارش روزانه و ماهانه کارکرد پرسنل در شیفت های کاری مختلف: این ویژگی امکان مشاهده شیفت های کاری هر روزه، تنظیمات روزهای نیازمند ثبت مجوز، پرسنل دارای تردد ناقص و جزئیات کارکرد در بازه های زمانی را برای مدیران فراهم می کند. 
 • ثبت انواع درخواست و مدیریت اسناد کارتابل: با کسرا همراه،‌ شما می توانید درخواست هایی مانند کسر حضور، مازاد حضور و ترددها را ثبت کنید. بعلاوه، امکان تایید اسناد مرتبط با تمامی نرم افزارها و دستگاه های حضور و غیاب کسرا به صورت تکی، دسته ای نیز در نرم افزار حضور غیاب اندروید وجود دارد. 
 • مشاهده کاردکس و گزارش وضعیت پرسنل به صورت زنده: با نرم افزار موبایل حضور غیاب کسرا، مدیران می توانند همواره گزارش لحظه ی پرسنل خود را مشاهده کنند. مشاهده مرخصی های باقی مانده، تراکنش های جاری کاردکس و تراکنش های اضافه و کسر شده از دیگر ویژگی های آن است. 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کسراهمراه و کسرا آوید 

اپلیکیشن ساعت زنی اندروید و ios کسرا آوید (اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب بدون دستگاه)

اپ موبایل حضور و غیاب بدون دستگاه جی پی اس کسرا آوید، راه حلی مناسب برای مدیرانی است که به دنبال یک روش حضور و غیاب بدون نیاز به دستگاه هستنند و یا برحسب نوع کسب و کار، دائما نیروهایی دارند که در فضایی به جز شرکت مشغول به کار هستند و نظارت بر روی کارکرد آن ها سخت است. با برنامه حضور و غیاب اندروید و ios کسرا آوید، شما می توانید بدون نیاز به صرف هزینه اضافه برای خرید دستگاه های حضور و غیاب به نظارت و کنترل عملکرد کارکنان خود بپردازید. 

برای ثبت حضور و غیاب، کارکنان کافی است این نرم افزار را بر روی موبایل خود نصب کنند. کسرا آوید با بهره گیری از فناوری GPS، امکان ثبت ورود و خروج پرسنل با موقعیت مکانی را فراهم می کند. در یک کلام، اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کسرا آوید تلفن هوشمند کارکنان شما را به یک دستگاه حضور و غیاب تبدیل خواهد کرد. به همین دلیل کسرا آوید را می تواند بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب نامید. از جمله امکانات این نرم افزار ساعت زنی عبارت اند از:

 • استفاده از GPS برای ثبت تردد پرسنل: این ویژگی، امکان نظارت میدانی بر پرسنل خارج از شرکت،‌نطارت بر روند انجام ماموریت ها توسط نیروها، ساعتی زنی در سازمان های دارای شعب مختلف و ارسال موقعیت مکانی لحظه ای آن ها را فراهم می کند.
 • ثبت آنلاین و آفلاین تردد: با نصب نرم افزار حضور و غیاب ios و اندروید کسرا آوید، ساعات کار افراد به محض ورود و خروج ثبت می شود و دیگر نیازی به دستگاه حضور و غیاب نیست. آخرین موقعیت و جزئیات تردد ثبت شده و در اپلیکیشن کسرا همراه برای مدیران نمایش داده می شود. 
 • ثبت درخواست ها: کارمندان می توانند درخواست های خود برای مرخصی، اضافه کاری و سایر موارد را در اپلیکیشن وارد کرده و پاسخ خود را از مدیر مربوطه یا منابع انسانی دریافت نمایند. گزارش درخواست را مشاهده کنند و ساعات شروع و پایان کار خود بر اساس شیفت ها و قوانین بررسی کنند.

اپلیکیشن های موبایل حضور و غیاب خارجی

اپلیکیشن حضور و غیاب Clockify

کلاکیفای، از بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب مبتنی بر رایانش ابری یا سیستم حضور و غیاب ابری است که به دلیل مقرون به صرفه بودن و استفاده آسان محبوب شده است. Clockify به شما امکان ثبت زمان کار پرسنل، شروع و پایان کار و حقوق و مزایا را دارید. این اپلیکیشن، دید خوبی از وضعیت پروژه های شما، شرایط کار کارمندان و میزان هزینه ها به شما می دهد. 

نسخه رایگان کلاریفای شامل ابزارهای پایه برای زمان سنجی، گزارش گیری و مدیریت پروژه و مدیریت تیم است. نسخه پولی دارای امکانات پیشرفته مانند امکان ثبت درخواست مرخصی با حقوق، هشدارهای پیشرفته پروژه، سفارشی سازی فیلدها، صورت حساب گیری، ورود هزینه کار ساعتی مجزا برای هر پرسنل،‌ ردیابی gps،‌ نمودار هزینه ها و زمان بندی تیم است. هزینه این نسخه از 4.99 دلار الی 14.99 دلار برای هر عضو تیم به صورت ماهانه متغیر است. 

Clockify دارای نسخه ویندوز، مک، لینوکس و Clockify وب برای استفاده در رایانه شخصی و نسخه های اندروید و ios برای استفاده در موبایل است. کیوسک ساعت Clockify به کارفرما اجازه می دهد تا هر دستگاه متصل به اینترنت را به یک دستگاه حضور و غیاب کامل برای کارمندان تبدیل کند. این اپلیکیشن قابلیت دریافت اطلاعات از بیش از 80 برنامه ثانویه را دارد. 

 • نسخه رایگان بی نهایت با تعداد کاربر نامحدود و امکان ردیابی نامحدود 
 • رابط کاربری خوب
 • ادغام با بیش از 80 اپلیکیشن جانبی
 • گزینه خوب برای مدیریت پروژه 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

برنامه حضور غیاب اندروید QuickBooks Time

سازنده اپلیکیشن QuickBooks تایم، سبد خرید کاملی در حوزه حسابداری، مالی و حضور و غیاب دارد. نرم افزار QuickBooks برای حسابداری مشاغل کوچک، QuickBooks Online و QuickBooks Payroll از جمله محصولات این برند است که قابلیت سازگاری با این اپلیکیشن را دارند. 

یا کوئیک بوک تایم، می توانید برای کارمندان خود برنامه کاری ایجاد کرده، حقوق و دستمزد هر کارمند را جداگانه محاسبه و فاکتورهای کاری پرسنل را مدیریت کنید. ردیابی پرسنل و کارمندان با GPS به شما امکان مدیریت کارمندان از طریق تلفن همراه را فراهم کرده و geofencing به کارمندان ساعت زنی در هنگام ورود و خروج از یک مکان خاص را یادآوری می کند. 

این اپلیکیشن به نرم افزار ساعت زنی اندروید و IOS نیز مجهز بوده و امکان ثبت زمان ورود و خروج پرسنل از هر دستگاه متصل به اینترنت در آن وجود دارد. نظارت زنده بر کار کارمندان، هشدار برای اضافه کاری ها و ارائه جدول زمانی کار پرسنل از جمله امکانات دیگر این اپلیکیشن موبایل هستند. همه پلن های QuickBooks Time شامل یک هزینه ثابت ماهانه به اضافه هزینه متغیر به ازای تعداد کاربران است. 

 • مجهز به GPS
 • خدمات با مشتریان زنده و 24 ساعته
 • ردیاب PTO
 • کیوسک ساعت زن
 • فقط برای پلن های پولی امکان گزارش گیری وجود دارد
نرم افزار حضور غیاب اندروید

نرم افزار حضور غیاب اندروید

اپلیکیشن حضور و غیاب ClockShark

نمی توان درباره بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب صحبت کرد و از ClockShark نگفت. کلاک شارک نرم افزار حضور و غیاب موبایل مناسب برای مشاغل ساخت و ساز و خدمات صحرایی است. این برنامه برای GPS داخلی و قابلیت ردیابی پرسنل خود بسیار معروف شده است. علاوه بر این، امکان ردیابی کار و میزان پیشروی هر پروژه، مشاهده تایم شیت هر پرسنل، ردیابی میزان اضافه کاری ها و هشدار برای افزایش بودجه از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب است. 

ClockShark دارای ابزارهای ضروری برای مدیریت کارمندان از جمله برنامه ریزی برای لیست کارها، تعریف نقش مدیران و دسترسی های آن ها است. نرم افزار ساعت زنی اندروید با قابلیت تشخیص چهره و GPS به کارفرما امکان ردیابی و کنترل دقیق کارمندان و کار آن ها را می دهد. مدیریت پروژه های مشتریان یکی دیگر از امکانات کلاک شارک است. این اپ دارای ابزار ارتباط با مشتری یعنی سیستم CRM بوده و امکان دریافت صورت حساب، اضافه کردن نکات به کارها، گزارش گیری و پذیرش پرداخت آنلاین را دارد.

ClockShark دو پلن ماهانه استاندارد و حرفه ای دارد که هر شامل یک هزینه پایه ماهانه به همراه هزینه اضافه برای هر کارمند هستند. هزینه اولیه طرح استاندارد برای 6 ماه اول ماهی 8 دلار و طرح حرفه ای 15 دلار است. بعد از آن هزینه ها دو برابر می شوند. 

 • هشدار مربوط به کسر بودجه 
 • ردیابی با GPS
 • نرم افزار ساعت زنی با تشخیص چهره

اپلیکیشن حضور و غیاب Paymo

Paymo، پلن های پایه برای کاربران معمولی به صورت جداگانه ارائه کرده است. اما پلن تجاری آن با قابلیت های پیشرفته گردش کار و ردیابی پروژه ها، یکی از بهترین نرم افزار حضور غیاب برای شرکت ها است. ویژگی های پیشرفته موجود در پیمو مانند شاخص های سلامت مالی پروژه ها، ابزارهای ارتباط بین مشتری و اعضای تیم، نمودارهای گانت پروژه، تابلوهای کانبان، بخش نظارت بر منابع و بودجه، داشبورد با قابلیت شخصی سازی و پشتیبانی از 23 زبان آن را بین شرکت ها بسیار محبوب کرده است. 

نسخه رایگان پیمو با ابزارهای پایه برای استفاده شخصی مناسب است. پلن های دیگر این اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب شامل طرح starter با 4.95 دلار ماهانه به ازای هر کاربر با قابلیت هایی مانند 25 گیگ فضای ابری، تعداد پروژه های نامحدود، حداکثر 100 کار برای هر پروژه و قابلیت برآورد هزینه ها و درآمدها است. 

پلن بعدی،‌ small office با 9.95 دلار ماهانه برای هر کاربر است که تمامی ویژگی های پلن استارتر بعلاوه 50 گیگ فضای ذخیره سازی، امکان اضافه کردن وظایف تکرار شونده، تعداد کار نامحدود و گزارش دهی زنده است. پلن مربوط به کسب و کارها نیزاز ماهانه 20.79 دلار شروع شده و شامل تمامی ویژگی های گفته شده بعلاوه 500 گیگ فضای ابری، قابلیت زمان‌بندی کار کارمندان و مدیریت مرخصی ها است. 

 • امکان صدور نامحدود صورت حساب
 • برنامه دسکتاپ و موبایل
 • ردیابی زمان کار 
اپلیکیشن موبایل کنترل تردد

اپلیکیشن موبایل کنترل تردد

اپلیکیشن موبایل کنترل تردد TimeCamp

تایم کمپ، یک نرم افزار حضور و غیاب ios و اندروید است که برای بهبود بهره وری تیم بسیار عالی است. ویژگی های بیشمار این پلتفرم به شما کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت، زمان های قابل پرداخت و زمان های هرز کارمندان را پیدا کرده و بهره وری را افزایش دهید. 

همه پلن های TimeCamp دارای تنظیمات ردیابی ماند ثبت خودکار ورود و خروج، محاسبه خودکار زمان کار، ردیابی زمان های بی کاری و ارائه جداول روزانه و ماهانه هستند. نسخه های پولی امکان ارائه گرازش های بهره وری، و بودجه، ادغام با سایر اپلیکیشن های مرتبط و تخصیص نقش به کاربران را نیز در خود دارد. 

پلن رایگان تایم کمپ یک نسخه دائمی با امکان تعریف کاربران و وظایف محدود است. این پلن امکان ردیابی و گزارش گیری را دارد اما نمی توان با آن صورتحساب ارائه کرد. طرح پایه از 6.3 دلار برای هر کاربر در ماه، طرح حرفه از 9 دلار برای هر کاربر در ماه و طرح سازمانی با امکان شخصی سازی ویژگی ها، سه پلن قابل خرید این سیستم حضور غیاب کارمندان هستند.

 • طرح رایگان با امکان استفاده نامحدود
 • امکان وارد کردن پروژه ها و وظایف نامحدود در همه پلن ها 
 • ردیابی بهره وری تیم 
 • ردیابی خودکار تردد پرسنل
 • بیش از 80 اپلیکیشن مرتبط 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

اپلیکیشن حضور و غیاب (نرم افزار ساعت زنی اندروید) Deputy

Deputy بهترین برنامه حضور و غیاب از لحاظ ارزان بودن است. این برنامه کاربر پسند و مقرون به صرفه، به شما کمک می کند تا قوانین دستمزد و ساعات کاری خود را وارد کرده و امور مدیریت کارمندان را با کمترین دردسر انجام دهید. 

قابلیت بی نظیر Deputy برای مدیران کسب و کارهای کوچک عبارت اند از: ردیابی کار کارمندان و ارسال هشدار استراحت برای اعضای تیم، گزارش شفاف از کارهای انجام شده و برنامه ریزی شده، ثبت اضافه کاری ها، تاخیرها و تعجیل ها. این حضور و غیاب اندروید و ios با محاسبه حقوق و اضافه کاری ها بر اساس شیفت های کاری و میزان دستمزد، تمامی محاسبات مالی شما را انجام می دهد. این برنامه حتی زمانی که ظرفیت کارمندان شما برای انجام کارها تکمیل شود، به شما نیاز به استخدام نیروی جدید را هشدار می دهد. 

نسخه رایگان Deputy امکان اضافه کردن 100 شیفت در ماه، ویژگی های پایه برای مدیریت PTO و ثبت مرخصی ها را دارد. با پرداخت 3.5 دلار در ماه نیز شما می توانید به نسخه پریمیوم دسترسی داشته و از همه ویژگی های این اپ بی نظیر بهره مند شوید. 

 • برنامه رایگان نامحدود با امکان 100 شیفت در ماه 
 • مدیریت اضافه کاری ها
 • برنامه ریزی استراحت کارمندان 
 • حضور و غیاب با تشخیص چهره و موقعیت جغرافیایی
نرم افزار ساعت زنی اندروید

نرم افزار ساعت زنی اندروید

جمع بندی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

در این مقاله با معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید و ios که به نوعی معرفی راهکار حضور و غیاب با موبایل بود با شما همراه بودیم. این اپلیکیشن های موبایلی کنترل تردد با بهره گیری از به روزترین دانش روز دنیا طراحی و به بازار عرضه شده اند. نرم افزارهای موبایل حضور و غیاب، همه آنچه یک کسب و کار کوچک و متوسط برای برقراری نظم و نظارت بر کارکنان خود نیاز دارد را در بر گرفته و در جیب بغل شما قرار می دهند. البته اکثر برنامه های ساعت زنی برای دسترسی به تمامی امکانات نیاز به پرداخت درون برنامه ای و خرید پلن دارند. با این وجود اکثر نسخه های رایگان اپلیکیشن های حضور و غیاب معرفی شده در این پست، امکانات پایه را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. 

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

 1. تاجی فروردین 28, 1402 در 5:15 ب.ظ

  برای استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب نیاز به نصب دستگاه حضور و غیاب داریم؟ بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی که هم برای اندورید کارایی داشته باشه هم آیفون چی هست؟

  • دیجیتال مارکتینگ کسرا فروردین 29, 1402 در 2:46 ب.ظ

   برای استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه کسرا آوید نیازی به نصب دستگاه حضور و غیاب نیست. همچنین این اپ حضور غیاب ایرانی که قابلیت ردیابی پرسنل با جی پی اس را نیز دارد قابلیت نصب روی گوشی های اندوروید و آی او اس (iOS) را نیز دارد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته؛ لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب دوربین 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس و انواع آن

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس axis و انواع آن

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و انتقال تصویر)

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا (حضور و غیاب دانشجویی)

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار