مدیریت انواع شیفت ها در نرم افزار حضور و غیاب کسرا

مدیریت انواع شیفت ها در نرم افزار حضور و غیاب کسرا
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/08

مدیریت شیفت نرم افزار حضور و غیاب یکی از ابزارهای نرم افزاری مهم در سیستم کنترل تردد کسرا است. در  نرم افزار حضور و غیاب کسرا مسئولین واحدهای مختلف یا مسئولین حاضر در مرکز می­ توانند شیفت یک ماهه پرسنل را تنظیم نمایند. همچنین می­ توان تا زمان تایید نهایی یک فرآیند گردش تعریف کرد.

نرم افزار حضور و غیاب یکی از ابزارهای نرم افزاری مهم در سیستم کنترل تردد کسرا است که به ویژه در سازمان هایی مانند بیمارستان ها می ­تواند بسیار مفید بوده و سرعت و دقت کار را افزایش دهد. هنگامی که تعداد پرسنل بالا است و نوع کار سازمان سخت و وابسته به شیفت های گردشی باشد. مدیریت شیفت برای مسئولین می­ تواند کاری بسیار سخت باشد. این کار در بیمارستان ها سخت تر از دیگر سازمان هاست. اما اگر از مشتریان سیستم اتوماسیون حضور و غیاب کسرا باشید. می ­توانید با درخواست نصب ماژول مدیریت شیفت نرم افزار حضور و غیاب، بهره وری در انجام این مسئولیت را در حدود ۱۰۰% افزایش دهید.

مدیریت انواع شیفت ها در نرم افزار حضور و غیاب کسرا

نحوه مدیریت شیفت نرم افزار حضور و غیاب کسرا

در  نرم افزار حضور و غیاب کسرا مسئولین واحدهای مختلف یا مسئولین حاضر در مرکز می­ توانند شیفت یک ماهه پرسنل را تنظیم نمایند. همچنین می­ توان تا زمان تایید نهایی یک فرآیند گردش تعریف کرد. سیستم حضور و غیاب یکی از ابزارهای نرم افزاری مهم در سیستم کنترل تردد کسرا است که به ویژه در سازمان هایی مانند بیمارستان ها می ­تواند بسیار مفید بوده و سرعت و دقت کار را افزایش دهد.

مطلب مرتبط: نرم افزار حضور و غیاب بیمارستان کسرا

هنگامی که تعداد پرسنل بالا است و نوع کار سازمان سخت و وابسته به شیفت های گردشی باشد، مدیریت شیفت برای مسئولین می­ تواند کاری بسیار سخت باشد. این کار در بیمارستان ها سخت تر از دیگر سازمان هاست. اما اگر از مشتریان سیستم اتوماسیون حضور و غیاب کسرا باشید. می ­توانید با درخواست نصب سامانه حضور و غیاب کسرا شیفت های پیچیده، بهره وری در انجام این مسئولیت را در حدود ۱۰۰% افزایش دهید.

نحوه کار نرم افزار حضور و غیاب کسرا

در نرم افزار حضور و غیاب مسئولین واحدهای مختلف یا مسئولین حاضر در مرکز. می­ توانند شیفت یک ماهه پرسنل را تنظیم نمایند. مچنین می­ توان تا زمان تایید نهایی یک فرآیند گردش تعریف کرد.

با توجه به نیاز برخی هشدارها و گاها ایجاد برخی قوانین در راستای جلوگیری از بی نظمی و کم کاری. می توان در این ماژول قوانینی مانند قانون حداقل ساعت کاری که پرسنل موظف به رعایت آن هستند. یا قانون تبدیل کسری تعریفی به مرخصی و مازاد آن به اضافه کار را اعمال کرد. همچنین قوانین دیگری مانند قانون کاهش زمان کاری برای برخی پرسنل مانند پرسنل رادیولوژی در بیمارستان هم قابل اجرا هستند.

در رابطه با کار با این نرم افزار باید گفت؛ ظاهر و رابط کاربری ماژول مدیریت شیفت های پیچیده. مانند خود رابط کاربری نرم افزار حضور و غیاب کسرا کار ساده ای است. و تجربه ی خوبی را برای کاربران ایجاد می کند. برای مثال تغییرات برنامه کاری با رنگ متفاوت و قابل درک برای پرسنل نمایش داده می شود.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

  1. سحر میرزایی شهریور 9, 1401 در 11:45 ق.ظ

    ما مدت هاست از نرم افزار حضور و غیاب بیمارستانی کسرا در بیمارستانمون استفاده می کنیم و بسیار راضی هستیم.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

انواع اسکنر اثر انگشت

آشنایی با انواع اسکنر اثر انگشتی

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کاربردهای آن

تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

3 شیوه کاربردی تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

اهمیت نصب و به کارگیری سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه؛ شناسایی با عنبیه چشم

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

حضور و غیاب در قانون کار

حضور و غیاب در قانون کار؛ بررسی قوانین حضور و غیاب کارکنان در سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در انواع سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در سازمان ها