نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور و بازاریاب کسرا آوید چگونه به سازمان ها کمک می کند؟

نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور کسرا آوید چگونه به سازمان ها کمک می کند؟

برای افزایش و بهبود روند بازاریابی توسط بازاریاب ها استفاده از نرم افزارهای ردیابی آنلاین ویزیتور اهمیت زیادی دارد. در این مقاله به بررسی کامل نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور و کارمندان کسرا آوید، مزایا و اهمیت استفاده از آن پرداختیم. در صورتی که قصد تهیه کردن این نرم افزار را دارید، می توانید با مطالعه این مقاله با مزایا و اهمیت استفاده از نرم افزار ردیابی کارمندان آشنا شوید. سپس متناسب با نیاز خود نرم افزار ردیابی یا اپلیکیشن کسرا آوید را با قابلیت ها و توانایی های منحصر به فرد آن، تهیه نمایید.

یکی از اقدامات مهمی که شرکت های تولیدی و فروشگاه های بزرگ با آن روبرو هستند، افزایش میزان فروش است. به همین منظور بازاریابی کردن و توسط بازاریاب های حرفه ای نقش اساسی و مهمی برای افزایش میزان فروش و عرضه بیشتر محصولات دارد. همان طور که می دانید و حتما شما هم مشاهده کرده اید، بازاریابان در هر شرایط و با هر وسیله ای زمان زیادی را سپری می کنند تا محصولات یک شرکت و مجموعه را به فروشگاه ها و مغازه های کوچک برای فروش بیشتر معرفی کنند. در این میان یکی از دغدغه های مهم این شرکت های تولیدی، نحوه ردیابی کردن بازاریاب ها به منظور پیگیری دقیق و اطمینان حاصل کردن از انجام صحیح ویزیتوری است. چرا که شرکت های تولیدی بزرگ معمولا با چالش های مختلفی با بازاریابان روبرو هستند.

بدیهی است که در چنین شرایطی به دنبال ویزیتورها رفتن و اطمینان حاصل کردن از این که آیا به فروشگاه های مختلف می روند یا خیر؟ عملا امکان پذیر نیست. چون ممکن است یک فروشگاه تولیدی بزرگ یا شرکت های تولید کننده بزرگ برای انجام بازاریابی چند ویزیتور حضوری استخدام کرده باشند. به همین منظور یکی از بهترین اقداماتی که باید انجام داد، استفاده استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور است. چرا که در این زمینه شرکت ها با چالش های مهمی روبرو هستند که در ادامه به بررسی کامل تر چالش های ردیابی آنلاین ویزیتور و لزوم استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتورها می پردازیم.

فهرست عناوین مقاله

اپلیکیشن کسرا آوید راهکاری مطمئن برای ردیابی آنلاین کارمندان

در زمینه ردیابی آنلاین پرسنل شرکت های نرم افزاری مختلفی در سراسر ایران انواع نرم افزارها و اپلیکیشن های کاربردی مختلف برای ردیابی و کنترل کردن عملکرد کارمندان و ویزیتورها طراحی و ارائه می کنند. یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در زمینه ردیابی کردن ویزیتور و کارمندان در سازمان های مختلف، اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه یا نرم افزار ردیابی پرسنل کسرا آوید است.

با تهیه و نصب اپلیکیشن کسرا آوید می توانید به بهترین نحو از عملکرد و مکان حضور کارمندان به صورت آنلاین مطلع شوید. این اپلیکیشن به صورتی طراحی شده که می توان به صورت غیر محدود کارمندان مختلف یک سازمان را به آن معرفی کرد تا به صورت آنلاین زمان و مکان حضور آن ها را ردیابی و کنترل کند. علاوه بر این، اپلیکیشن کسرا آوید قابلیت ها و ویژگی های دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

 • امکان استفاده از GPS تلفن همراه برای ثبت محل دقیق تردد کارمندان
 • امکان ثبت تردد کارمندان به صورت آنلاین و آفلاین
 • قابلیت نمایش موقعیت لحظه ای کارمندان بر اساس نیاز و طبق نظر کارفرما
 • قابلیت ثبت و درج کردن زمان ورود و خروج کارمندان در محل های تعیین شده ماموریت آن ها
 • توانایی نمایش آخرین موقعیت کارمندان و نقشه فعالیت آن ها
مزایای نرم افزار ویزیتوری اندروید کسرا آوید برای سازمان های پخش و فروش

مزایای نرم افزار ویزیتوری اندروید کسرا آوید برای سازمان های پخش و فروش

مزایای نرم افزار ویزیتوری اندروید کسرا آوید برای سازمان های پخش و فروش

نرم افزار ویزیتوری اندروید کسرا آوید به گونه ای طراحی شده که بسیار انعطاف پذیر بوده و امکان استفاده از امکانات آن به راحتی برای سازمان های مختلف پخش و فروش فراهم شده است. در واقع این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار موبایلی شناخته می شود که قابلیت های گسترده و مهمی دارد. از جمله مهم ترین قابلیت های نرم افزار ویتزیتوری اندروید کسرا آوید، این است که می توان از آن برای ردیابی کردن پرسنل در ماموریت های مختلف و محل های خدمت خارج از سازمانی استفاده کرد.

در واقع با تهیه این نرم افزار، نیازی به خرید سایر دستگاه حضور و غیاب که هزینه های زیادی دارند، نیست. بلکه در هر زمان و مکان می توان از این نرم افزار برای ردیابی کردن پرسنل و کارمندان استفاده کرد. علاوه بر این، استفاده از نرم افزار ویزیتوری اندروید کسرا آوید مزایای دیگری نیز برای سازمان های پخش و فروش دارد که به شرح زیر است:

 • امکان ارائه Live Location توسط کارمندان
 • جلوگیری از بروز هر گونه تخلف یا خطایی توسط پرسنل و ویزیتورها
 • قابلیت نصب و استفاده روی تلفن همراه اندروید و IOS (حضور و غیاب آیفون / حضور و غیاب اندورید)
 • امکان یکپارچه سازی کردن نرم افزار با سایر نرم افزارها و سامانه های منابع انسانی مانند نرم افزار اتوماسیون تغذیه، سیستم حراست و ارباب رجوع، نرم افزار ماموریت و …
 • قابلیت ثبت مکان تردد توسط کارمندان در اپلیکیشن

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

منظور از ردیابی آنلاین بازاریاب یا نرم افزار کنترل بازاریابان چیست؟

برای تعریف دقیق تر ردیابی آنلاین بازاریاب می توان گفت که منظور از ردیابی کردن قرار دادن یا استفاده از ابزاری است که به صورت آنلاین سرپرست فروش یا کارشناس فروش یا مالک شرکت توزیع و پخش، مطلع شود که آیا بازاریاب حضوری به درستی وظایف خود را انجام می دهد یا خیر؟ خوشبختانه امروزه با توجه به این که نرم افزارهای مختلفی در این زمینه وجود دارد، شرکت های توزیع می توانند با استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور اطمینان حاصل کنند که آیا کارمندان و پرسنل آن ها به وظایف خود پایبند و وفادار هستند یا خیر؟

در واقع هدف از این کار این است که شرکت باید اطمینان حاصل کند آیا هزینه و زمانی که صرف می کند، در نهایت باعث رشد و بهره وری شرکت خواهد شد یا خیر؟ بدیهی است که هر سازمان و هر شرکت تولید کننده با هدف افزایش فروش و سود راه اندازی می شود. بنابراین ضروری است که با استفاده از نرم افزار ردیابی پرسنل بررسی کرد که آیا این افراد نیز به بهبود و رشد وضعیت فعلی شرکت کمک می کنند یا خیر؟ منظور از ردیابی آنلاین بازاریاب، زیر نظر گرفتن و بررسی نحوه ویزیتوری، پرزنت و معرفی محصول و متقاعد سازی مشتری و بررسی صرف زمان کافی برای ویزیتوری است.

منظور از ردیابی آنلاین بازاریاب چیست؟

منظور از ردیابی آنلاین بازاریاب چیست؟

مزایای نرم افزار ردیابی ویزیتور و کنترل بازاریابان برای سازمان ها

یکی از بهترین و مهم ترین موضوعاتی که در حوزه فناوری همه ما با آن روبرو هستیم، امکان استفاده از نرم افزارهای انعطاف پذیر و بسیار کاربردی در حوزه های مختلف است. بدین صورت که برای ردییابی آنلاین بازاریاب و  کارمندان می توانید به راحتی از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور متناسب با نیاز خود استفاده نمایید. نرم افزار ردیابی ویزیتور و کنترل بازاریابان به گونه ای طراحی شده که امکان استفاده از آن برای سازمان های مختلف وجود دارد. علاوه بر این، استفاده از نرم افزار ردیابی ویزیتور مزایای دیگری نیز برای سازمان های مختلف دارد که به شرح زیر است:

نظارت دقیق بر عملکرد بازاریاب ها با نرم افزار کنترل بازاریابان

نرم افزار ردیابی ویزیتوری به گونه ای طراحی شده که امکان نظارت کردن دقیق بر عملکرد بازاریاب ها را به سازمان های مختلف می دهد. همان طور که می دانید هر بازاریاب که در شرکت های توسعه و پخش و توزیع محصولات مختلف فعالیت می کند، وظایف و تعهدات مختلفی دارد که با پایبندی به آن ها می تواند به بهبود و رشد شرکت تولیدی کمک زیادی می کند. بنابراین زمانی که از نرم افزار ردیابی آنلاین پرسنل برای کارمندان خود استفاده می کنید، می توانید عملکرد بازاریاب ها و پرسنل خود را زیر نظر بگیرید.

با این کار می توانید هر زمان که این بازاریابان کم کاری کردند، یا به وظایف خود به خوبی عمل نکردند، سریعا به آن ها اخطار دهید. علاوه بر این، در برخی موراد می توانید با نظارت کردن به عملکرد کارکنان و بازاریابان برای آن ها دوره های آموزشی برگزار کنید تا به بهترین نحو به وظایف و تعهداتی که شرکت به آن ها نیاز دارد، عمل کنند.

نظارت دقیق بر عملکرد بازاریاب ها

نظارت دقیق بر عملکرد بازاریاب ها

کاهش نارضایتی مشتریان از عدم حضور به موقع بازاریابان

همان طور که در پاراگراف های بالا هم اشاره شد، یکی از مهم ترین چالش هایی که شرکت های توزیع و عرضه با آن روبرو هستند، این است که در برخی مواقع عملکرد نا مناسب و غیر صحیح باعث شود که برخی از مشتریان از عدم حضور بازاریابان در ساعت یا روزهای معین ناراضی باشند. در وقع در برخی شرایط ممکن است که ندانید و اطلاع نداشته باشید که بازاریابان به محل و فروشگاه های مورد نظر مراجعه نمی کنند.

اما زمانی که از نرم افزار ردیابی بازاریابان استفاده می کنید، جای انکار وجود ندارد و بازاریاب موظف است طبق توافقاتی که انجام و برای او تعیین شده به فروشگاه های مختلف سر بزند. بنابراین با استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب و کنترل کردن بازاریابان میزان نارضایتی مشتریان در این زمینه کاهش می یابد. چون آن ها می توانند با محصولات جدیدی که ارائه شده و به فروش می رسد، آشنا شده و فروش خود را افزایش دهند. بنابراین این کار نه تنها به نفع فروشندگان و مغازه های کوچک خواهد بود، بلکه تاثیر مثبتی در روند بازاریابی شرکت توزیع و عرضه نیز دارد.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

کاهش مشکلات در زمان سفارش گیری با نرم افزار ترکینگ Tracking

در صورتی که مشتریان و خریداران با ویژگی ها و مزایای محصولات مختلفی که توسط بازاریابان معرفی می شود، آشنا باشند؛ با سرعت و روند بهتری می توانند خرید کنند. اما در صورتی که بازاریاب به صورت غیر حضوری و تلفنی در مورد ویژگی های محصول توضیح دهد و معرفی کند، عملا خریدار نمی تواند اعتماد کند یا برای خرید ترغیب شود. بنابراین حضور بازاریابان و معرفی محصولات به صورت حضوری کاملا ضروری است. علاوه بر این، با استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور، می توانید از این که بازاریاب به صورت حضوری مراجعه کرده اطمینان حاصل کنید. چون در نهایت خریدار می تواند با آشنایی و آگاهی بیشتر محصولاتی که نیاز دارد را خریداری کند یا سفارش دهد. همچنین این کار تاثیر زیادی در کاهش مشکلات و کاهش زمان سفارش گیری هم برای بازاریاب و هم برای خریدار خواهد داشت.

بهینه سازی و کنترل زمان بازاریابی ویزیتورها

به طور کلی در صورتی که روند بازاریابی توسط بازاریابان به درستی انجام شود، مدت زمان زیادی از آن ها را می گیرد. چرا که ممکن است روند توضیح و معرفی محصولات زمان ببرد تا ویزیتور به معرفی کامل آن ها بپردازد. بنابراین در صورتی که از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور استفاده کنید، متوجه می شوید که این افراد زمان زیادی را صرف ویزیت و پرزنت کردن محصولات در یک فروشگاه هستند. بنابراین در نهایت می توانید بر اساس برنامه ریزی و تعداد فروشگاه هایی که ویزیتور باید به آن ها مراجعه کند، زمان بازاریابی را برای ویزیتورها محدودتر و مشخص نمایید. با این کار ویزیتور می تواند در مدت زمان بیشتری به فروشگاه های مختلفی مراجعه کرده و محصولات مختلف را بر اساس نیاز فروشگاه های مختلف معرفی نماید.

بیشتر بخوانید: چطور حضور و غیاب شرکت های چند شعبه ای را کنترل کنیم؟

بهینه سازی و کنترل زمان بازاریابی ویزیتورها

بهینه سازی و کنترل زمان بازاریابی ویزیتورها

امکان شناخت بهتر کارمندان و پرسنل از راه دور

در برخی موارد ممکن است برخی از کارمندان از راه دور و زمان ماموریت به انجام کارها و پروژه های مختلف بپردازند. در این شرایط ممکن است کارمندان از انجام کارها و وظایف خود سر باز کرده و به طور کامل به وظایف خود عمل نکنند. همچنین برخی از کاربران مدت زمان زیادی از دوره و بازه زمانی کار خود را در ماموریت باشند. بنابراین امکان کنترل کردن و زیر نظر گرفتن عملکرد کارمندان توسط کارفرما وجود ندارد. به همین دلیل پیشنهاد می شود از نرم افزار ردیابی آنلاین کارمندان استفاده نمایید. با استفاده از این نرم افزار از راه دور و در هر شرایطی از عملکرد و چگونگی انجام وظایف کارمندان و پرسنل خود مطلع شوید. علاوه بر این، این نرم افزار کمک می کند که در صورت انجام وظایف کارمند در زمان مقرر و به بهترین نحو، حتی کارمندان دورکار را نیز تشویق نمایید.

بهینه سازی کردن زمان کاری در محل کار با نرم افزار ترکینگ Tracking

یکی از بهترین مزایای دیگر استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور این است که امکان بهینه سازی کردن زمان کاری در محیط کار را برای کارفرما و رئیس مجموعه فراهم می کند. در واقع بدین صورت که کارفرما می تواند بهترین زمان را برای انجام برنامه ریزی های لازم را جهت برگزاری جلسات، زمان شروع پروژه های جدید، و توسعه هر چه بهتر سازمان و … آماده و تنظیم نماید. در نتیجه این کار تاثیر زیادی در افزایش بهره وری سازمان دارد. چرا که کارمندان با تدوین و تنظیم برنامه ریزی های مناسب بدون خستگی و بدون اتلاف وقت به برنامه ها و وظایف خود رسیدگی کنند.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

کاهش تداخل ورود بازاریابان مختلف به مکان های مشخص شده

همان طور که در ابتدای مقاله هم ذکر شد، یکی از مشکلات و چالش های دیگر بازاریابان این است که زمان ویزیت کردن فروشگاه های مختلف با یک دیگر تداخل داشته باشند. در برخی از موارد حتی این تداخلات باعث به هم ریختن برنامه های ویزیتور شده و با یک دیگر برخورد داشته باشند. به همین دلیل با استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور می توان از ایجاد تداخل بین زمان وارد شدن بازاریابان مختلف به مکان های مختلف و مشخص شده توسط کارفرما و سرپرست فروش جلوگیری کرد.

کاهش تداخل ورود بازاریابان مختلف به مکان های مشخص شده

کاهش تداخل ورود بازاریابان مختلف به مکان های مشخص شده

افزایش امنیت کارمندان دورکار یا در حال ماموریت

یکی از بهترین مزایای دیگر استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین کارمندان این است که باعث افزایش امنیت کارمندان در حال ماموریت می شود. چون همان طور که می دانید برخی از کارمندان ممکن است به دلیل شرایط کاری انعطاف پذیر خود در ایام زیادی از سال در حال ماموریت باشند. بنابراین با استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین کارمندان می توان در صورت بروز حوادث مختلف از وضعیت سلامت کارمندان در شرایط و دوره های زمانی مختلف اطمینان حاصل کرد. علاوه بر این، در صورتی که حوادثی در حین ماموریت کاری رخ دهد، کارفرما یا سایر همکاران می توانند موقعیت دقیق را جهت اطلاع رسانی را به امداد گران اطلاع دهند.

اهمیت نیاز و استفاده از نرم افزارهای ردیابی آنلاین ویزیتور

همان طور که می دانید هر نوع کسب و کاری که تاسیس می شود و آغاز به کار می کند، هزینه های زیادی به همراه دارد. به همین دلیل مطلع شدن از عملکرد صحیح و مناسب و حرفه ای کارمندان و پرسنل در زمینه های کاری مختلف اهمیت زیادی دارد. اما به هر حال ممکن است در برخی شرایط مانند بیماری های ویروسی، رفتن به ماموریت های خارج از شهر یا شرایط دیگر کارمندان نتوانند در محل کار حاضر شوند. بنابراین در این جا اهمیت استفاده و نیاز نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور اهمیت پیدا می کند. علاوه بر این، استفاده از این نرم افزارها اهمیت و مزایای دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

عدالت بین ویزیتورها با نرم افزار کنترل بازاریابان

در صورتی که یک شرکت چندین ویزیتور داشته باشد، همچنین اگر چند کارمند به صورت همزمان به ماموریت رفته باشند؛ با استفاده از نرم افزار ردیابی آنلاین کارمندان می توان از راه دور بر عملکرد آن ها نظارت کرد. در نتیجه با این کار کارفرما می تواند با عدالت بیشتری حقوق آن ها را افزایش داده یا مزایا و پاداش های متفاوت یا یکسانی برای هر کدام از آن ها در نظر می گیرد. بنابراین استفاده از این نرم افزار باعث ایجاد عدالت بین ویزیتورها می شود.

امکان پرزنت کردن کلیه محصولات

اگر از نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور استفاده کنید، می توانید برای آن ها زمان مشخص کنید و از آن ها بخواهید که طی یک زمان مشخص صرفا در یک فروشگاه حضور داشته باشند. بدین صورت که در این زمان ویزیتور زمان و فرصت کافی برای معرفی و پرزنت کردن محصولات مختلف خواهد داشت. همچنین امکان معرفی کردن همه محصولات وجود دارد، نه فقط محصولات پر فروش.

اهمیت نیاز و استفاده از نرم افزارهای ردیابی آنلاین ویزیتور

اهمیت نیاز و استفاده از نرم افزارهای ردیابی آنلاین ویزیتور

افزایش میزان فروش توسط شرکت های پخش و توزیع

در برخی مواقع شرکت های توزیع و پخش در بازه های زمانی مختلف به عنوان یک واسطه، وظیفه فروش محصولات شرکت تولیدی دیگر را بر عهده می گیرند. بنابراین در صورتی که از نرم افزار ردیابی استفاده کنید، می توانید بر عملکرد ویزیتور نظارت داشته باشید. بنابراین با ویزیتوری صحیح و مناسب، می توان فروش توسط شرکت های توزیع تا حد زیادی افزایش می یابد. چون در مدت زمان تعیین شده، ویزیتور فرصت کافی برای پرزنت کردن محصولات زیادی را خواهد داشت.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

افزایش بهره وری ویزیتورها با نرم افزار ترکینگ ویزیتور Tracking

به طور کلی روند دریافت حقوق ویزیتورها بدین صورت است که با افزایش میزان فروش، میزان حقوق و دستمزد آن ها هم افزایش می یابد. بنابراین زمانی که از نحوه کار کردن و زمان مراجعه ویزیتورها و مکان هایی که به آن ها سر می زنند، با استفاده از نرم افزار مطلع شوید، تا حد زیادی به میزان بهره وری ویزیتورها نیز افزوده می شود. چون با تشویق و تشکر کردن کارفرما از ویزیتورها، در ویزیت های بعدی ویزیتورها رغبت و تمایل بیشتری برای پرزنت کردن محصولات مختلف خواهند داشت.

جمع بندی پیرامون نرم افزار ردیابی کارمندان

با افزایش و گسترش کسب و کارهای مختلفی که به بازاریابی می پردازند، کنترل و ردیابی کردن ویزیتورهایی که به صورت حضوری به بازاریابی می پردازند اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل برای افزایش و بهبود روند بازاریابی توسط بازاریاب ها استفاده از نرم افزارهای ردیابی آنلاین (Online visitor tracking software) ویزیتور اهمیت زیادی دارد. در این مقاله به بررسی کامل نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور و کارمندان کسرا آوید، مزایا و اهمیت استفاده از آن پرداختیم. در صورتی که قصد تهیه کردن این نرم افزار را دارید، می توانید با مطالعه این مقاله با مزایا و اهمیت استفاده از نرم افزار ردیابی کارمندان آشنا شوید. سپس متناسب با نیاز خود نرم افزار ردیابی یا اپلیکیشن کسرا آوید را با قابلیت ها و توانایی های منحصر به فرد آن، تهیه نمایید.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

 1. آیدین فرهمند اردیبهشت 14, 1402 در 0:43 ق.ظ

  من دنبال یه نرم افزار ترکینگ برای ویزیتورهای شرکتم هستم که جلوی تخلفات اونها رو بگیره. ممنون میشم کاتالوگ محصولتون رو برام بفرستید؟
  ایا این اپ یک حضور و غیاب بدون نیاز به دستگاه تردد محسوب میشه؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

چرا حفظ حریم شخصی در محیط کار اهمیت دارد؟

چرا حفظ حریم شخصی در محیط کار اهمیت دارد؟

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

مدل استخوان ماهی

مدل استخوان ماهی (Fishbone Diagram) چیست و چگونه رسم می شود؟

اس ام اس مارکتینگ چیست و چه مزایایی دارد؟

اس ام اس مارکتینگ چیست و چه مزایایی دارد؟

اهمال کاری چیست؟ | چگونه با اهمال کاری مقابله کنیم؟

اهمال کاری چیست؟ | چگونه با اهمال کاری مقابله کنیم؟

تعدیل نیرو چه زمانی اتفاق می افتد؟ تفاوت تعدیل و اخراج چیست؟

تعدیل نیرو چه زمانی اتفاق می افتد؟ تفاوت تعدیل و اخراج چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

شایسته سالاری | مراحل رسیدن به شایسته سالاری

شایسته سالاری | مراحل رسیدن به شایسته سالاری

ماتریس آیزنهاور چیست؟

ماتریس آیزنهاور چیست؟

تعالی سازمانی چیست؟ | آشنایی با انواع مدل های تعالی سازمانی

تعالی سازمانی چیست؟ | آشنایی با انواع مدل های تعالی سازمانی

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

کاربرد رویکرد شش کلاه تفکر 

کاربرد رویکرد شش کلاه تفکر 

اسکرام چیست

اسکرام چیست؟ | نقش تکنیک اسکرام (scrum) در مدیریت سازمان ها  

بررسی قانون سختی کار و شرایط دریافت سختی کار 

بررسی قانون سختی کار و شرایط دریافت سختی کار 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته؛ لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب دوربین 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

سازمان داده محور چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ 

سازمان داده محور چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ 

ایمیل مارکتینگ چیست؟ مزایا و معایب بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ چیست؟ مزایا و معایب بازاریابی ایمیلی