10 نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی (HR)

10نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی (HR) برای سازمان ها
دیجیتال مارکتینگ کسرا

تاکنون به این فکر کرده‌اید که مدیران مجموعه‌های بزرگ و کوچک چگونه تمام جوانب کاری خود را هماهنگ و منظم پیش می‌برند؟ یا ضعف مدیریت‌های آشفته و سیر نزولی روند کارها در برخی از مجموعه‌ها به چه علت است؟ بله فن مدیریت راهکار پرسش‌های فوق است و در این راستا نیازمند نرم افزارهایی خواهیم بود که بیشترین قابلیت جهت یک مدیریت هدفمند و اصولی، با بیشترین بهره‌وری را به دنبال داشته باشد و ما در ادامه ۱۰ نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی را معرفی و بررسی خواهیم کرد و قابلیت‌های هر یک خواهیم پرداخت.

امروزه در حوزه مدیریت منابع انسانی نیز مانند هر بخش دیگری سعی می‌شود که در کنار نیروی فردی، از برنامه‌های کاربردی مدیریت منابع انسانی استفاده شود تا روند مدیریت با کنترل، دقت و سرعت بهتر و بیشتری صورت بگیرد و از همه مهمتر شیوه‌های مدیریتی برای تمامی نیروهای کار در قالب یکسانی اجرا شود.

بخش  منابع انسانی باید با تسلط بر شیوه‌های درست مدیریتی، اصول اساسی جذب نیرو، فاکتورهای مهم در جذب یا رد صلاحیت متقاضیان، شناخت حرفه‌ای نیروهای کار، کنترل روند مدیریت بر نیروی انسانی، اهداف سازمان، برنامه‌های مجموعه، پیشبرد پروژه و… را با دقت زیاد مدیریت کند.

تاکنون به این فکر کرده‌اید که مدیران مجموعه‌های بزرگ و کوچک چگونه تمام جوانب کاری خود را هماهنگ و منظم پیش می‌برند؟ یا ضعف مدیریت‌های آشفته و سیر نزولی روند کارها در برخی از مجموعه‌ها به چه علت است؟ بله فن مدیریت راهکار پرسش‌های فوق است و در این راستا نیازمند نرم افزارهایی خواهیم بود که بیشترین قابلیت جهت یک مدیریت هدفمند و اصولی، با بیشترین بهره‌وری را به دنبال داشته باشد و ما در ادامه ۱۰ نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی را معرفی و بررسی خواهیم کرد و قابلیت‌های هر یک خواهیم پرداخت.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست؟

همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین حوزه‌های مدیریتی هر سازمان و ارگانی که در بخش کارهای دولتی و غیر دولتی فعال هستند؛ مدیریت نیروی انسانی است و این حوزه مانند یک فیلترینگ بوده و در راستای جذب و نظارت بر نیروهای کارآمد نقش اصلی را ایفا می‌کند. برای تسلط و مهارت در مدیریت این حوزه حیاتی لازم است از ابزارهای مدیریتی در کنار سایر شاخصه‌ها استفاده شود تا جذب یا رد نیروی کار طبق اصول صحیح و تکنیکی انجام گردد؛ به این منظور برنامه‌ های کاربردی مدیریت پرسنل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با آگاهی بر شاخصه‌های عملکرد و اصول مدیریتی کار می‌کنند.

 • این نرم افزار‌ها کمک می‌کنند که ردیابی زمان، ردیابی حضور و غیاب و تردد پرسنل، امور مالی، مرخصی و ساعات کاری هر پرسنل، اهداف سازمان و مجموع فعالیت اعضا، راندمان فعالیت هر لاین کاری، وضعیت نرمال یا آنرمال بخش‌های مختلف، آیین‌ نامه‌ها و قوانین کار، اخبار و اطلاعیه‌ها، مشارکت و جلسات کاری، ساعات و شرح وظایف مدیریت و هر یک از اعضا سازماندهی شود.

با کمک این نرم‌ افزارهای هوشمند سرعت عمل و تکنیک‌های مدیریتی به شیوه‌ای تخصصی اجرا شده و فرایند بسیار حساس مدیریت پرسنل با مهارت بیشتری انجام خواهد شد و احتمال قصور در کنترل این حیطه مهم به حداقل می‌رسد.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست؟

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست؟

معرفی بهترین برنامه‌ های کاربردی مدیریت منابع انسانی

اگر به عنوان یک مدیر منابع انسانی فعالیت دارید و این بخش در دایره امور کاری شما قرار می‌گیرد و می‌خواهید وظایف بخش مهم نیروی انسانی با تبحر خاص و دقت بالایی انجام شود؛ قطعا به برنامه‌ های کاربردی مدیریت منابع انسانی نیازمند خواهید شد. امروزه برای تسریع روند مدیریتی و همچنین جایگزین کردن روش‌های کاغذی و غیر حرفه‌ای گذشته، انواع نرم افزار مدیریت منابع انسانی طراحی و ارائه می‌شوند و در حالت کلی  تاثیرات زیر را به همراه خواهند داشت.

 • حذف کاغذ بازی‌های مدیریتی
 • کاهش احتمال عدم گزینش مناسب پرسنل
 • عدم مفقود شدن اطلاعات پرسنل یا خطا در ساعت کاری و وظیفه هر یک از اعضا
 • کمک به ایجاد شرایط یکسان و عادلانه در مدیریت نیروی انسانی
 • حذف روش بایگانی کردن مدارک زمان بر و اشغال کننده فضا
 • کاهش اتلاف وقت و انرژی در خصوص مدیریت همزمان و جامع محیط کار و پرسنل
 • فضای آنلاین، نا محدود و ایمن برای اهداف کاری، مشارکت و نظارت بر پرسنل

در این زمینه اپلیکیشن‌های زیادی طراحی شده که هریک قابلیت، مزایا و معایب خاص خود را دارند و آنچه که تمایز و کارایی این برنامه‌ها را مشخص می‌کند؛ جامعه هدف آن‌ها است زیرا این نرم‌افزارها با هدف‌های خاص و در جهت سازماندهی حوزه‌های مختلف مدیریتی برنامه‌ریزی شده‌اند.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

نرم افزار ترلو Trello ابزار مدیریت منابع انسانی

این نرم افزار مانند یک دستیار روزانه، هفتگی و ماهانه در زمینه مدیریت امور نیروی انسانی است و به شما فضای مناسب جهت برنامه‌ریزی، ثبت اطلاعات، تاریخ‌ها و وقایع در منظم‌ترین حالت ممکن را می‌دهد و مانند یک تخته وایت‌برد عمل می‌کند تا شما تمام اهداف مدیریتی خود را در آن ثبت و اجرا کنید. نظم اولین قدم در حیطه هر مدیریتی است و واژه مدیریت بر همین اساس تعریف شده و نرم افزار ترلو شرایط کنترل و سازماندهی اصولی بر نیروی انسانی و فضای مدیریتی را محقق می‌سازد. Trello می‌تواند فضایی مناسب برای برنامه‌ریزی جزیی‌ترین کارهای روزانه تا مهم‌ترین فعالیت‌های ماهانه را برای شما فراهم کند و این دفترچه یادداشت هوشمند به بهترین نحوه ممکن کارها را سازماندهی خواهد کرد و دیگر دغدغه زمان‌بندی و تداخل کاری نخواهید داشت.

نرم افزار ترلو Trello

نرم افزار ترلو Trello

این اپلیکیشن به شما امکان کنترل از راه دور بر محیط کار و نیروی کار را می‌دهد و ایجاد فضای کاربری و تصویری برای پرسنل، امکان تبادل نظر، ایجاد کنفرانس کاری و اطلاع رسانی، مشاهده روند کارهای پرسنل، تهیه چک لیست از برنامه کاری و وظایف پرسنل تنها بخشی از قابلیت‌های دیگر این نرم افزار کاربردی است و برخی از امکانات آن به صورت زیر است.

 • ارائه چک لیست از وظایف اعضا جهت پیگیری بهتر
 • مدیریت کارهای اداری و روزمره با زمان‌بندی دقیق
 • امکان اشتراک نظر برای تعامل بهتر اعضا
 • ثبت کارهایی که در گذشته انجام شده و کارهایی که در آینده باید انجام دهید.
 • امکان بارگذاری عکس و ویدئو برای اعضا

نرم افزار تایملی Timely

مدیریت زمان، این تکنیکی است که اگر هر فرد در حیطه زندگی روزمره یا حوزه کاری خود با مهارت آن را اجرا کند قطعا به موفقیت خواهد رسید؛ نظم در مدیریت و اجرای به موقع هر کاری در زمان معین راز تسلط بر شرایط و نیروی کار است. تایملی از دقیق‌ترین برنامه‌های کاربردی مدیریت نیروی انسانی است و فضای نامحدودی که برای برنامه‌ریزی ایام ماه به کاربر می‌دهد؛ سبب شده تا بتوانید لیستی دقیق و کامل از تمام فعالیت‌های خود را با زمان‌بندی حرفه‌ای ایجاد کنید و برخی از قابلیت‌های این app به شرح زیر است.

 • چک لیستی از تمام برنامه‌ها با زمان دقیق
 • امکان نوشتن وظایف روزانه تا ماهانه
 • یاد آوری و مشاهده خلاصه‌ای از شرح وظایف
 • تایمر معکوس برای آگاهی از زمان باقی مانده
 • امکان انتخاب زنگ‌های متنوع برای اعلانات مختلف
 • تیک زدن وظایفی که به پایان رسانده‌اید.
 • حذف امور کنسل شده یا اضافه کردن برنامه کاری جدید

آمار دقیقی که تایملی به صورت روزانه تا ماهانه ارائه می‌دهد به شما امکان بررسی و تسلط بر هر فعالیت و زمانی که برای آن صرف کرده‌اید را می‌دهد و در پایان هر ماه نیز خلاصه‌ای از شرح عملکردی که داشته‌اید در برنامه قابل مشاهده است.

نرم افزار تایملی Timely

نرم افزار تایملی Timely

نرم افزار حضور و غیاب کسرا بازوی مدیران برای مدیریت منابع انسانی

کنترل تردد مطابق با آیین نامه‌ها، قوانین و شرایط محیط کاری روند مهمی است که عدم موفقیت در اجرا و تسلط بر آن می‌تواند مدیریت شما را با اختلال‌ روبرو کند؛ لذا دسترسی به یک نرم افزار مدیریت نیروی انسانی حرفه‌ای و جامع از بهترین ترفندهای مدیریتی محسوب می‌شود.

نرم افزار حضور و غیاب پرسنل کسرا به عنوان نرم افزار برتر مدیریت نیروی انسانی قابلیت ارائه گزارش‌ها، آمار و اطلاعات لازم جهت پیشبرد اهداف کاری را به شما می‌دهد و علاوه براین قابلیت ارتباط با دیگر سیستم‌های مدیریتی شما را خواهد داشت.

 1. مانیتورینگ ثبت و تفکیک تردد پرسنل، مدیریت یکپارچه و کنترل از راه دور
 2. گزارش گیری دقیق و سریع از فعالیت و موقعیت کارمندان
 3. تائید یا رد آنلاین مرخصی‌ها و مشخص کردن ساعت کاری
 4. سرعت و دقت بالا در پردازش اطلاعات کاربران، امکان ارسال پیام و اطلاع رسانی، افزایش تبادل کاری و گروه‌بندی کارکنان
 5. گزارش کامل و زمان‌بندی شده از تردد پرسنل، مدیریت شبانه روزی و عدم تداخل در چرخش ساعت کاری
 6. قابلیت برنامه‌ریزی و شیفت‌بندی کاری برای کنترل پرسنل
 7. ثبت و گزارش بازه زمان کاری، مرخصی، حضور و غیاب پرسنل

به کمک این نرم افزار بدون نیاز به بازرسی حضوری، استفاده از گیت‌های هزینه بر، اتلاف زمان و انرژی، کاغذ بازی و… در هر لحظه از ساعت کاری، پرسنل ثابت یا چرخشی خود را چک کنید و در پایان هر ماه چک لیستی جامع و کاملی از ساعات کاری، مرخصی، ماموریت، حضور و غیاب، اضافه کاری و… هر پرسنل را در اختیار داشته باشید.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

نرم افزار حضور و غیاب کسرا

نرم افزار حضور و غیاب کسرا

نرم افزار Scoro ابزار مدیریت منابع انسانی

اگر می‌خواهید با یک نرم افزار مدیریت نیروی انسانی طیف وسیعی از وظایف خود را پوشش دهید؛ Scoro همان برنامه ایده‌آل و پرکاربردی است که به طور همزمان لیستی جامع از برنامه‌ها و راهکارهای شغلی شما را کنترل و برنامه‌ریزی می‌کند‌. به کمک این نرم افزار می‌توانید وظایف فردی و گروهی پرسنل را مطابق با زمان هر پروژه مشخص کنید؛ همچنین امکان برگزاری جلسات کاری و ارتباط مدیریت با پرسنل فراهم است و در پایان هر فعالیت چک لیست کامل و گزارش دقیق کار را به شما می‌دهد.

از مزایای ویژه این app امکان تعیین نقش‌های اختصاصی پرسنل، مشارکت و تبادلات آنلاین، زمان‌بندی و تفکیک وظایف، ذخیره سازی اسناد، مدارک و اطلاعات در فضای ایمن، بررسی امور مالی و حسابداری است.

 • Scoro ترکیبی جامع و برنامه‌ریزی شده از تمام وظایف مدیریتی شما را برحسب داشبورد KPI یا همان شاخص‌های عملکرد ارائه می‌دهد.
 • شرح وظایف هر پرسنل در هر پروژه، تعیین زمان، مدیریت تماس‌های کاری، برنامه‌ریزی همکاری‌های تیمی، اطلاعیه‌ها، ارائه صورت حساب و گزارش‌ها
 • ارائه گزارش‌های دقیق مالی و کاری، متمرکز کردن تمام اطلاعات و برنامه‌های مهم در بستری مشترک و ایمن از جمله کاربردهای این نرم افزار است.
نرم افزار Scoro

نرم افزار Scoro

مدیریت منابع انسانی با نرم افزار Slack

اسلک یکی از برنامه ‌های کاربردی مدیریت پرسنل است و فضای مناسب جهت مشارکت و کنترل بین مدیریت و نیروی انسانی را مهیا می‌کند؛ ایجاد ارتباط تیمی موثر و تبادل سریع و آنلاین اطلاعات از مزایای خاص این برنامه محسوب می‌شود. Slack تنها محدود به مشارکت در حیطه کار نیست و امکان عضویت در تیم‌های کاری و تبادل اطلاعات با اعضایی از سراسر جهان را نیز به شما می‌دهد و از این طریق دامنه کاری و اطلاعاتی شما را گسترش داده و کانال‌های خصوصی و عمومی آن دسترسی خاصی به شما می‌بخشند.

 • ایجاد کانال‌های کاری مختلف عمومی و خصوصی، عضو گیری در کانال‌ها، ارسال و دریافت پیام بین اعضا
 • آپلود کردن فایل‌های مختلف در اپلیکیشن
 • سازماندهی و دسته‌بندی کردن مکالمات
 • قابلیت همگام سازی با سایر سیستم‌ها و نرم افزارهای مدیریتی از جمله مزایای این نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی است.

نسخه استاندارد پرمیوم: این نسخه که مجموعه‌های کوچک تا متوسط کاری را پوشش می‌دهد؛ قابلیت برگزاری تماس و جلسات همزمان ۱۵ نفر را دارد و ایمن‌سازی با اثر انگشت نیز از دیگر آپشن‌های آن محسوب می‌شود.

نسخه پرمیوم پلاس: این نسخه برای سازمان‌ها و پروژه‌های بزرگ با تعداد بالای نیروی انسان طراحی شده و تمامی امور را به صورت ۲۴ ساعته بروزرسانی و پشتیبانی می‌کند.

نرم افزار Slack

نرم افزار Slack

اپلیکیشن ردیابی آنلاین کسرا اوید کنترل تردد منابع انسانی

کنترل تردد پرسنل در فضاهای کاری بزرگ امری اجتناب ناپذیر و الزامی است که امروزه از شیوه‌های بازرسی فردی و نیروی انسانی فاصله گرفته و به روش‌های نوین و آنلاین انجام می‌شود.

با اپلیکیشن ردیابی پرسنل کسرا آوید روش‌های کاغذی، چک لیست‌های دست نویس، اسکنرهای تردد و یا گیت‌های بازرسی را کنار بگذارید و روند تردد پرسنل را در کوتاه‌ترین زمان با دقت بالا و بدون خطا انجام دهید و برخی دیگر از امکانات این برنامه موارد زیر هستند.

 • ردیابی پرسنل برون سازمانی شامل: ویزیتورها، حمل و نقل، نگهبانی، پرسنل خدمات در محل
 • ثبت حضور و غیاب در محدوده‌های خارج از شبکه مانند: تونل‌ها، سدسازی‌ها، معادن، دکل‌های نفتی و…
 • بررسی تردد پرسنل در سازمان‌هایی با شعب متعدد
 • صرف حداقل زمان، هزینه و انرژی برای بررسی و کنترل تردد اعضا
 • با سیستم ردیاب آوید هر گونه تردد پرسنل با زمان دقیق ثبت شده و گزارشی کامل از لوکیشن، بازه زمانی، توقف در محل، مشاهده محل حضور، اخرین محل حضور و… در دست مدیریت خواهد بود.

نرم افزار کسرا اوید مشکلات تردد نامعلوم و هرج و مرج در مجموعه‌های بزرگی که دارای پرسنل زیاد، درب‌های ورودی متعدد، شعبات مختلف، نیروی غیر متمرکز و…. هستند را حل کرده و هر تردد، مرخصی، حق ماموریت،، فعالیت اعضا و حضور و غیابی با دقت بالا و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

اپلیکیشن ردیابی آنلاین کسرا اوید

اپلیکیشن ردیابی آنلاین کسرا اوید

نرم افزار Zoho Recruit

یکی از برنامه‌های کاربردی‌ مدیریت منابع انسانی زوهو است که بستری مناسب برای ارتباط آنلاین با مشتریان تحت وب را فراهم می‌کند و از این طریق مراکز کاری بزرگ و کوچک قابلیت مدیریت کسب و کار خود را دارند‌. به کمک نرم افزار Zoho می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را ذخیره کنید و فروش، ثبت، تقاضا و روند بیزینس خود با کاربران را مدیریت کنید؛ همچنین بروزرسانی یا فیلتر اطلاعات، ارتباط با سایر شبکه‌های اجتماعی، قیمت مناسب اشتراک ماهانه، خدمات گسترده و یکپارچه‌ای را در اختیار شما می‌گذارد.

داشبورد و امکان دریافت گزارش از مجموعه فعالیت‌های هفتگی‌ و ماهانه نیروی انسانی و واحدهای مختلف کاری از دیگر امکانات این برنامه کاربردی مدیریت‌ پرسنل است؛ علاوه‌براین طراحی ساده و دسترسی گسترده‌ای که این نرم افزار با سایر شبکه‌های اجتماعی دارد دامنه فعالیت مدیران را افزایش می‌دهد.

Zoho تنها یک نرم افزار نیست بلکه مجموعه‌ای متشکل از 17نرم افزار کاربردی و تکنیکال است که هریک بخشی از وظایف حوزه مدیریت بر کسب و کار در سازمان‌ها و پروژه‌های مختلف را پوشش می‌دهند و یکی از برنامه‌های کاربردی مدیریت منابع انسانی این اپلیکیشن، Zoho recrurit است.

 • مدیریتی دقیق و تاثیرگذار روی مخاطبان و مشتریان بالقوه با پیگیری اصولی و به موقع فروش
 • یکپارچگی با نرم افزارهای برتر و کانکت شدن با شبکه‌های اجتماعی سبب دیده شدن بیزینس و رشد سریع کسب و کار شما می‌شود.
 • امکان نصب در گوشی موبایل و در نتیجه دسترسی و تسلط بر امور مدیریتی بدون محدودیت زمان و مکان؛ البته این نرم افزار مطابق با هر سیستم عامل و اپلیکیشنی جهت وصل شدن به حساب کاربری طراحی شده.
 • فرایند تعیین قیمت و فروش در این app بسیار سریع و راحت اتفاق می‌افتد و تنها با یک کلیک خرید و سپس فاکتور خرید انجام می‌شود.
نرم افزار Zoho Recruit

نرم افزار Zoho Recruit

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM به عنوان یک نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی شما را از مدیریت‌های نامنظم، تداخل‌های کاری، عدم تسلط بر نیروی انسانی و روند پروژه، وابستگی به ارتباط انسانی، فروش‌های آشفته، عدم گزارش کاری منظم، عدم سیکل کاری معین و… رها می‌کند. با کمک این نرم افزار بدون وابستگی به افراد می‌توانید فروش، روند کسب و کار، ترفندهای بازاریابی، نظم کاری و آنچه که بیزینس و محیط کاری شما را رشد می‌دهد مدیریت کنید.

در مسیر هر کسب و کاری برای تبدیل سرنخ‌ها به مشتری، ترفندها و راهکارهای مختلفی نیاز است و امروزه هزینه بالای تبلیغات، عدم ثبات کاری افراد بازاریاب، بازدهی پایین روش‌های روزنامه‌ای و… سبب ضعف جذب مشتری و در نتیجه درصد پایین فروش می‌شود.

 • CRM نرم افزاری است که شما را در ایجاد ارتباطی موثر و حتی مداوم با مشتریان کمک می‌کند و چه بسا شما را به انتخاب اول هر مخاطبی تبدیل کند.
 • پیگیری تکنیکی و به موقع راز ارتباط سازنده‌ای است که سی آر ام بین شما و مشتری برقرار می‌کند و در میان شمار بالای رقبا موفقیت با مدیریت منظم، سریع و اصولی است که این نرم افزار به شما می‌دهد.

کارمندان فروش شما چه تعداد از زنگ خورها را به مشتری موقت یا دائم تبدیل می‌کنند؟ ارتباط سازنده و اطلاع دقیق از ضریب جذب مشتری چیزی است که CRM بدون نیاز به کارمند فروش در اختیار شما می‌گذارد. آیا آمار دقیقی از افرادی که طی چندسال اخیر مشتری یا زنگ خور شما بوده‌اند دارید؟ چند درصد را به مشتری دائم تبدیل کرده‌اید؟ روش تبلیغاتی شما چیست؟ چگونه محصول جدید خود را به مشتریان اطلاع رسانی می‌کنید؟

CRM همان جاده همواری است که شما را به معدن طلا می‌رساند؛ پیگیری دقیق، منظم و ارتباط تکنیکی این نرم افزار با مشتریان می‌تواند هر زنگ خور را به یک مخاطب دائم تبدیل کند.

بیشتر بخوانید: شاخص رضایت مشتری یا CSAT چیست + شاخص های رضایت مشتری

نرم افزار CRM

نرم افزار CRM

نرم افزار پیام رسان هوشمند سازمانی هرمس راهکار مدیریت منابع انسانی

هر سازمان و ارگانی برای مدیریت اصولی و بهره‌وری بهتر و بیشتر، نیاز به اطلاع رسانی، ارتباط  سریع و نامحدود با پرسنل خود دارد که بتواند پیام‌ها و گزارشات لازم را بدون محدودیت زمانی و مکانی به نیرو‌های انسانی مدنظر مخابره کند و نرم افزار هوشمند پیام رسان هرمس سیستممرتبط با این نیازها است و خدمات زیر را با شما ارائه می‌دهد.

 • نشر اخبار سازمانی، رزرو غذا، تردد مهمان‌های کاری، تردد خودروها، ابلاغیه‌، آیین‌ نامه‌ها، پیام رد یا تایید درخواست‌های کاری
 • امکان ارسال پیام انبوه به صورت تکرار شونده یا محدود، پشتیبانی از تمام کانال‌های ارتباطی و سامانه‌های پیامکی پیشرفته، تهیه گزارش از پیام‌های مخابره شده.
 • تغییر شیفت کاری، پیام‌های مرتبط با امور مالی و فیش حقوقی، پیام‌های مرتبط بین مدیریت و پرسنل واحدهای مختلف
 • پیام‌های هماهنگ کننده جلسات، رویدادها، جشنواره‌ها، اعیاد و…
 • نرم افزار هرمس این قابلیت را دارد که تمامی اطلاعیه‌های کاری و پیام‌های مختلف بین مدیریت و نیروی انسانی را به صورت‌های مختلف مانند: پیام، ایمیل یا نوتیفیکشن اطلاع رسانی کند‌.

این نرم افزار کاربردی به بخش مدیریت این امکان را می‌دهد تا پیام‌ها را در فرمت‌های مختلف و به صورت دسته‌بندی ارسال کند؛ یعنی برحسب سمت و واحد کاری، پرسنل‌ها را تفکیک کرده و اطلاع رسانی را انجام می‌دهد. آنچه که سبب نقش موثر پیام رسان سازمانی هرمس در حوزه مدیریت شده؛ یکپارچگی با نرم افزار‌های ماموریت، تغذیه و… است؛ همچنین کانکت شدن با اپلیکیشن‌های موبایل تردد کسرا، app کسرا فود، app تررد مکانی آوید و… دسترسی نامحدودی را به مدیریت می‌بخشد.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

نرم افزار پیام رسان سازمانی هرمس

نرم افزار پیام رسان سازمانی هرمس

نرم افزار داشبورد مدیریتی مدیران؛ نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی

یکی از نرم افزارهای الزامی جهت کسب اطلاعات و تسلط مدیران بر روند کارها و عملکرد پرسنل، نرم افزار داشبورد مدیریتی است که کمک می‌کند مدیران با تمام دغدغه‌ها، گزارشات دقیق و جامعی از تمامی ابعاد کاری خود دریافت کنند. همانطور که می‌دانید در هر پروژه و فعالیت برخی از فاکتورها شاخص‌های کلیدی را تشکیل می‌دهند و برخی دیگر در راستای اهداف اصلی نقش تکمیل کننده را دارند و یک مدیر در کنار اطلاع از تمامی این جوانب باید تمرکز خود را صرف المان‌های اصلی پروژه کند و این تمایزی است که داشبورد مدیریتی در برنامه کاری مدیریت ایجاد می‌کند.

 • برنامه داشبورد مدیریتی، خلاصه‌ای از رویدادها و نمودار سطح فعالیت حوزه‌های مختلف کار را به صورت آنلاین و لحظه‌ای در اختیار مدیریت قرار می‌دهد.
 • دیتاهایی که داشبورد ارائه می‌دهد متریک بوده و با قابلیت اندازه‌گیری سطح کیفی هر یک از لاین‌های پروژه، مدیریت را از روند صعودی یا نزولی کارها مطلع می‌کند.
 • با تصویر سازی از نقاط ضعف و قوت کاری، ذهنیت آسان‌تری به مدیریت داده و در حل بحران‌ها نقش بسزایی دارد‌.
 • اهداف، برنامه‌ها و شاخص‌های کلیدی را برجسته‌سازی کرده و احتمال کم توجهی به موارد اصلی کار به حداقل می‌رسد.
 • این نرم افزار قابلیت طراحی و تطبیق با فعالیت و پروژه‌های مختلف را دارد و می‌توانید ضمن بررسی عملکرد مجموعه به تجزیه و تحلیل عوامل مثبت و منفی در مسیر کاری نیز بپردازید.

این نرم افزار مهم‌ترین گزارشات مربوطه را در قالب تصاویر و نمودارهای گرافیکی به مدیران ارائه می‌دهد و با قابلیت شاخص کلیدی عملکرد، مدیریت متوجه راندمان کاری بخش‌های مختلف شده و از مساعد بودن کار یا قصور در هر قسمتی مطلع می‌شود.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

مدیریت تردد شرکت های بزرگ2

تکنیک‌ های مدیریت تردد کارکنان شرکت‌ های بزرگ در جهان

تاثیر حضور پرسنل بر عملکرد شرکت

حضور غیاب پرسنل چه تاثیری برعملکرد شرکت دارد؟ 

حضور و غیاب سازمان های بزرگ copy

بهترین نرم‌افزار حضور غیاب برای سازمان های بزرگ

چرا حفظ حریم شخصی در محیط کار اهمیت دارد؟

چرا حفظ حریم شخصی در محیط کار اهمیت دارد؟

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

اصول و فواید انتقاد سازنده؛ تفاوت انتقاد سازنده و مخرب 

اصول و فواید انتقاد سازنده؛ تفاوت انتقاد سازنده و مخرب 

مدل استخوان ماهی

مدل استخوان ماهی (Fishbone Diagram) چیست و چگونه رسم می شود؟

اس ام اس مارکتینگ چیست و چه مزایایی دارد؟

اس ام اس مارکتینگ چیست و چه مزایایی دارد؟

اهمال کاری چیست؟ | چگونه با اهمال کاری مقابله کنیم؟

اهمال کاری چیست؟ | چگونه با اهمال کاری مقابله کنیم؟

تعدیل نیرو چه زمانی اتفاق می افتد؟ تفاوت تعدیل و اخراج چیست؟

تعدیل نیرو چه زمانی اتفاق می افتد؟ تفاوت تعدیل و اخراج چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

شایسته سالاری | مراحل رسیدن به شایسته سالاری

شایسته سالاری | مراحل رسیدن به شایسته سالاری

تکنیک ساندویچ

تکنیک ساندویچ چیست؟

ماتریس آیزنهاور چیست؟

ماتریس آیزنهاور چیست؟

تعالی سازمانی چیست؟ | آشنایی با انواع مدل های تعالی سازمانی

تعالی سازمانی چیست؟ | آشنایی با انواع مدل های تعالی سازمانی

نیچ مارکتینگ چیست؟ همه چیز در مورد نیچ مارکت (Niche Marketing)

نیچ مارکتینگ چیست؟ همه چیز در مورد نیچ مارکت (Niche Marketing)

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

Bom محصول یا درخت محصول چیست و چه کاربردی دارد؟

BOM محصول یا درخت محصول چیست و چه کاربردی دارد؟

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی