حضور و غیاب با موبایل کسراآوید و کسراهمراه؛ حضور و غیاب با گوشی تلفن همراه

حضور و غیاب با موبایل؛ کاربرد موبایل در ثبت تردد کارمندان
دیجیتال مارکتینگ کسرا

اپلیکیشن های کنترل تردد کسرا که با نام های کسراآوید و کسراهمراه شناخته می شوند از جدیدترین محصولات شرکت مهندسی کسرا بوده که علاوه بر سهولت استفاده و رابط کاربری بسیار مطلوب پاسخگوی تمام نیازهای کارکنان و مدیران سازمانی در کنترل تردد است. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین که به صورت اپلیکیشن در گوشی های هوشمند قابل استفاده است در مواقع دورکاری کارمندان و یا حضور آنها در زمان ماموریت و خارج از سازمان بسیار پر استفاده هستند.

امروزه استفاده از موبایل و گوشی تلفن همراه در انجام امور مختلف زندگی افراد بسیار رواج یافته است. به همین دلیل افراد زیادی در سراسر دنیا به دلیل امکان متصل شدن به اینترنت، ترجیح می دهند بسیاری از خدمات آنلاین را با استفاده از تلفن همراه انجام دهند. (حضور و غیاب با موبایل) یکی از خدمات ویژه ای است که به دلیل در دسترس بودن این ابزار و وجود اپلیکیشن های مختلف در آن می توان گفت که تلفن همراه نقش پررنگی در زندگی همه افراد دارد. یکی از تکنولوژی های نوین که امروزه با استفاده از موبایل به راحتی قابل انجام است، ثبت حضور و غیاب کارکنان ادارات و سازمان ها با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب است.

همان طور که می دانید کنترل نمودن زمان ورود و خروج کارکنان به ویژه در موسسات و شرکت های بزرگ به صورت سنتی کار آسانی نیست. به همین منظور ثبت تردد آنلاین به عنوان یک روش نسبتا نوین در کنترل ورود و خروج پرسنل این امکان را به شما می دهد، تا به راحتی و در هر موقعیتی بدون نیاز به حضور فیزیکی در سازمان تردد خود را ثبت کنید. مدیریت حضور و غیاب کارکنان و اطلاع از زمان ورود و خروج آن ها در برقراری نظم در کل سازمان اهمیت زیادی دارد.

علاوه بر این، واحد حسابداری شرکت یا سازمان زمان پرداخت حق الزحمه کارکنان با مشکلی مواجه نخواهد شد. چرا که در زمان پرداخت، کارکنان نیز می توانند از زمان ورود و خروج خود به طور کامل مطلع شوند تا جای شک و شبهه ای باقی نماند. شرکت مهندسی کسرا با بیش از دهه تجربه در ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب توانسته یکی از بهترین اپلیکیشن های کنترل تردد را با نام های اپ حضور و غیاب بدون دستگاه کسرا آوید و اپلیکیشن حضور غیاب کسرا همراه در اختیار کاربران قرار دهد. در این مقاله به طور کامل به معرفی کاربرد موبایل در نرم افزار حضور و غیاب می پردازیم.

حضور و غیاب با موبایل مدیریت حضور و غیاب با گوشی تلفن همراه

حضور و غیاب با موبایل؛ مدیریت حضور و غیاب با گوشی تلفن همراه

فهرست عناوین مقاله

حضور و غیاب با موبایل چیست؟ 

زمانی که صحبت از استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن های جدید می شود، بسیاری از کاربران و مخاطبان در مورد چیستی و تعریف دقیق در مورد آن می گردند. به همین منظور برای تعریف حضور و غیاب با موبایل باید گفت، این روش حضور و غیاب کردن و اطلاع از زمان حضور و خارج شدن کارمندان بدون نیاز به استفاده از دستگاه است. دستگاه های حضور و غیاب مختلفی که طراحی و تولید می شوند، برای ثبت تردد کارمندان نیاز است که قسمتی از بدن، چهره، یا دست آن ها را شناسایی کند.

اما در روش حضور و غیاب با موبایل نیاز به ثبت و تایید شدن حضور کارکنان با تشخیص چهره و اجزای بدن و … نیست. بلکه در این روش نوین کافی است کارمندان تردد خود را در ساعات مختلف با استفاده از تلفن همراه ثبت کنند. در واقع، در این روش نحوه کار بدین صورت است که باید اپلیکیشن کنترل تردد کسرا آوید یا اپ کسرا همراه را نصب کرده و سپس یکی از روش های ثبت و کنترل تردد که در این اپلیشکن ها ارائه می شوند را انتخاب کنید. یکی از بهترین ویژگی های نرم افزارهای موبایلی این است که کارمندان دور کار در شرایط اضطراری که نمی توانند در محل کار حضور داشته باشند، به منظور اطلاع بیشتر مدیر یا رئیس مجموعه از این روش استفاده کنند.

تلفن همراه چه تاثیری بر صنعت حضور و غیاب دارد؟

تاثیر تلفن همراه در سال های اخیر در همه صنایع بیش از پیش احساس می شود. به صورتی که دیگر اکثر افراد با سنین مختلفی حداقل یک تلفن همراه اندرویدی (حضور و غیاب با موبایل اندرویدی) با امکانات خوب و مطلوبی دارد. این تاثیر در صنعت حضور و غیاب هم دیده می شود. مهم ترین و بهترین تاثیر استفاده از تلفن همراه در حضور و غیاب، از بین رفتن و حداقل کاهش یافتن استفاده از روش های قدیمی در موسسات و شرکت های مختلف است. چرا که روش های قدیمی و سنتی که در گذشته حتی در کشورهای خارجی هم اجرا و استفاده می شد، هزینه های قابل توجهی به همراه داشت. علاوه بر این، یکی از بهترین اثرات تلفن همراه در بهترین نرم افزار حضور و غیاب، عدم نیاز به دستگاه ها و روش های زمان بر گذشته است.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

کاهش هزینه ها با طراحی حضور و غیاب با گوشی

روش های کنترل و مدیریت تردد پرسنل از ابتدا تاکنون دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. علاوه بر این، همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، روش های ارائه شده از ابتدا هر کدام دارای معایب و مزایایی بودند. یکی از مهم ترین معایب آن ها هزینه بر بودن آن ها است. به همین منظور شرکت های طراحی و توسعه نرم افزار، به فکر راه حلی برای کاهش هزینه های ناشی از استفاده و اجرای روش های حضور و غیاب بودند. به همین جهت نرم افزارها و اپلیکیشن های حضور و غیاب روی کار آمدند تا درصد خطا به حداقل و حتی به صفر برسد.

همان طور که می دانید زمانی که تعداد پرسنل در یک مجموعه بزرگ افزایش یابد، عملا کنترل رفت و آمد و در نهایت جمع و حساب کردن هزینه و دستمزد آن ها کار آسانی نیست. اما خوشبختانه با ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب، امکان اتصال آن به نرم افزارهای حقوق و دستمزد و حضور و غیاب و سیستم حسابداری نیز فراهم شده است. به همین دلیل در نهایت هزینه چک کردن اطمینان از مباحث مالی و پرداخت حق الزحمه نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.

یکی از بهترین مزایای استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب و حضور و غیاب با موبایل امکان نظارت دو چندان مدیران در بخش های مختلف یک شرکت یا موسسه است. چون با این روش، کارکنان عملا به ارزش کار خود پی می برند و می دانند که کار و تعهد بیشتر مساوی است با دستمزد بیشتر.

اپلیکیشن حضور و غیاب برای کارمندان دورکار

حضور و غیاب با موبایل؛ حضور و غیاب با گوشی تلفن همراه

استفاده از راهکار حضور و غیاب با موبایل برای کارمندان دورکار چه کاربردی دارد؟ 

همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، یکی از بهترین ویژگی های اپلیکیشن حضور و غیاب یا همان حضور و غیاب با گوشی، امکان استفاده کردن از آن برای کاربران دورکار است. در گذشته یکی از کاربردی ترین روش ها برای حضور و غیاب کارمندان غیر ضروری در مراکز مختلف، استفاده از سیستم بارکد خوانی QR بود. در این روش، هر کارمند دارای یک کد QR بود که در ابتدای شروع به کار کردن برای او در سیستم تعریف می شد و سپس در اختیار هر کارمند قرار می گرفت. کارمند نیز زمان شروع به کار کردن، این کد را با استفاده از سیستم یا اپلیکیشن گوشی اسکن می کرد.

در واقع می توان به طور کلی گفت یکی از بهترین ویژگی های این سیستم حضور و غیاب این است که کارمندان فعال در شعب مختلف و حتی شهرهای متفاوت هم می توانستند از آن استفاده کنند. بدین صورت که هیچ محدودیتی برای کسب و کارهای مختلف و نحوه استفاده پرنسل متفاوت وجود ندارد. اما با گذشت زمان و رشد و پیشرفت تکنولوژی، نرم افزارها و اپلیکیشن های تخصصی از جمله اپلیکیشن حضور و غیاب با موبایل برای بهره وری سازمان های مختلف طراحی و توسعه داده شده است.

از جمله بهترین اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کاربردی در این زمینه می توان اپلیکیشن حضور و غیاب با موبایل کسرا همراه و اپ حضور و غیاب با موبایل کسرا آوید را نام برد. در ادامه به طور کامل در مورد مزایا و ویژگی های این دو اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد. این دو اپلیکیشن موبایلی نیز به گونه ای طراحی شده که امکان استفاده از آن در سازمان های مختلف و با تعداد پرسنل زیاد یا کم هم وجود دارد. بنابراین می توان گفت کاملا انعطاف پذیر بوده و می توان در جهت بهبود روند سازمان و ایجاد نظم در واحدهای مختلف از آن استفاده کرد.

سیستم حضور و غیاب با موبایل چه ویژگی هایی دارد؟ 

برخی از کارمندان ممکن است با توجه به سمت شغلی خود نیازی نباشد که در محل کار حضور داشته باشند. به همین منظور استفاده از سیستم حضور و غیاب اداری کارمندان با موبایل برای اطلاع از روند و ساعات کاری آن ها ضروری و لازم است. این سیستم آنلاین بر بستر وب و مبتنی بر مکان یابی تلفن های همراه هوشمند کار می کند. بنابراین برای استفاده از خدمات آن و وارد کردن زمان ورود و خروج نیاز است که پرسنل به اینترنت خط یا وای فای متصل شوند.

یکی از بهترین ویژگی های این سیستم این است که برای کار کردن با آن نیازی به خرید و راه اندازی تجهیزات مجزا و دستگاه اضافه ای نیست. بنابراین هزینه های جانبی محل کار نیز تا حد زیادی کاهش می یابد. یکی از ویژگی های مطلوب دیگر این روش این است که کارمندان نیز در لحظه می توانند با واحد مدیریت ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را به صورت آنلاین مطرح کنند. از مهم ترین مزایای دیگر نیز می توان موارد زیر را نام برد:

 • دسترسی آسان کارمندان و پرسنل دورکار به شبکه مرکزی سیستم
 • امکان ثبت فعالیت های کارمندان دورکار که در ماموریت یا مرخصی هستند.
 • امکان ثبت کردن تغییرات به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی
 • امکان نظارت کردن راحت بر عملکرد کارمندان دورکار

مزایای حضور و غیاب با گوشی 

امروزه استفاده از نرم افزارهای تخصصی به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی همه ما تبدیل شده اند. چرا که همه ما می دانیم با استفاده از روش های آنلاین و استفاده از نرم افزارهای مختلف امکان انجام بسیاری از خدمات به راحتی فراهم می شود. این موضوع در صنعت حضور و غیاب و امکان استفاده از آن برای سازمان های مختلف نیز دیده می شود. یکی از بهترین مزایایی که باعث افزایش اهمیت استفاده از سیستم مدیریت حضور و غیاب شده، قابلیت پردازش و محاسبات اطلاعات ورود و خروج کاربران مختلف، ارائه گزارشات مختلف بر اساس سطح دسترسی واحدهای مختلف، قابلیت برقراری ارتباط با نرم افزارهای مختلف از جمله نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار پرسنلی و … است. علاوه بر این، استفاده از این نرم افزارهای حضور و غیاب مزایای مختلفی نیز دارد که به شرح زیر است:

ثبت تردد و انتقال به نرم افزارهای لازم 

اصلی ترین کاربرد استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب، ثبت تردد کارکنان و پرسنل است. پس از ثبت اطلاعات مربوط به تردد کارکنان، این اطلاعات به نرم افزار حضور و غیاب منتقل شده و سپس پردازش می شود. یکی از بهترین مزایای این نرم افزار این است که می توان از امکانات منحصر به فردی مانند قابلیت ثبت مشخصات پرسنل، گروه بندی کردن پرسنل، تعریف شیفت، انجام تنظیمات مورد نیاز، ثبت ساعات یا روزهای ماموریت و مرخصی، اصلاح ترددها و گزارش گیری کردن و… وجود دارد. در واقع می توان یک مدیریت کامل روی ورود و خروج کارکنان  و ارزیابی عملکرد آن ها داشت.

نرم افزار حضور و غیاب با گوشی

مزایای نرم افزار حضور و غیاب با گوشی 

بررسی و ارزیابی حقوق و دستمزد کارکنان با حضور غیاب با موبایل

زمانی که تعداد پرسنل مشغول به کار افزایش یابد، بررسی ساعات کاری و در نهایت پرداخت حقوق و دستمزد نیز زمان بر خواهد بود. بنابراین با استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن حضور و غیاب با موبایل می توان بر اساس داده های موجود در دستگاه حضور و غیاب یا نرم افزار آنلاین آن، این اطلاعات را به نرم افزار حقوق و دستمزد انتقال داد. اما در برخی شرایط نیز ممکن است برخی پرسنل در طول ماه چندین روز مرخصی یا ماموریت باشند. به همین دلیل در صورت لزوم امکان ویرایش کردن اطلاعات نیز وجود دارد.  

راهکار حضور و غیاب با موبایل چه مزایایی برای کارمندان دارد؟

تا این قسمت از مقاله در مورد نحوه کارکرد اپلکیشن و نرم افزار حضور و غیاب آشنا شدید. به طور کلی می توان گفت این نرم افزار بر پایه مکان یابی تلفن همراه هوشمند (Location) کار می کند. بدین صورت که دیگر برای مدیریت و کنترل تردد کارمندان نیازی به دستگاه های سنتی قبل نیست. اما استفاده از عملکرد ویژه حضور و غیاب با موبایل برای کارمندان هم مزایایی دارد که به شرح زیر است:

امکان ثبت تردد خارج از سازمان با اپ حضور و غیاب با گوشی

استفاده از اپلیکیشن ثبت حضور و غیاب این امکان را برای کارمندان فراهم می کند تا در زمان هایی که در سازمان حضور ندارند بتوانند به راحتی ورود و خروج خود را ثبت کنند. به عنوان مثال ممکن است پرسنل ثبت تردد خود را فراموش کنند در این زمان با ورود به اپلیکیشن کنترل تردد به سرعت می توانند ساعت خروج خود را وارد نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آنلاین  کنند.

قابلیت ثبت حضور و غیاب در زمان ماموریت 

بسیاری از کارمندان در زمان ماموریت با مشکل ثبت ساعت تردد مواجه هستند. در گذشته با ارائه برگه ماموریت ساعات انجام ماموریت افراد در سازمان ثبت می شد اما امروزه می توان به وسیله گوشی های هوشمند در هر نقطه جغرافیایی ساعت تردد را در زمان ماموریت به راحتی ثبت کرد.

ثبت تردد هنگام دورکاری؛ حضور و غیاب با گوشی

ممکن است سازمان تحت شرایط خاص مانند دوران همه گیری کرونا از پرسنل درخواست کند تا به صورت دورکاری و در منزل به فعالیت خود ادامه دهند. در این صورت بهترین گزینه برای ثبت حضور و غیاب با موبایل پرسنل استفاده از اپلیکیشن کنترل تردد در موبایل است که علاوه بر سهولت در استفاده مدیران نیز می توانند به راحتی تردد افراد را در گوشی هوشمند خود مشاهده و کنترل کنند.

کاربرد موبایل یا گوشی تلفن همراه در ثبت تردد کارمندان

کاربرد موبایل یا گوشی تلفن همراه در ثبت تردد کارمندان

افزایش راندمان با راهکار حضور و غیاب با گوشی

زمانی که پرسنل ملزم به وارد کردن زمان شروع و پایان کار خود حتی به صورت دورکاری هستند، با سرعت و دقت بیشتری به انجام و پروژه های خود می پردازند. چرا که می دانند به صورت آنلاین حضور آن ها در محل کار و توسط مدیر چک و بررسی می شود. همچنین مدت زمان کاری کارمندان به صورت مستقیم با درآمد و حقوق آن ها در ارتباط است. علاوه بر این، در برخی سازمان ها پرسنل زمان زیادی را صرف معاشرت با همکاران، استراحت، وقت نماز و ناهار می کنند. بنابراین با وجود این نرم افزار راندمان کار تا حد زیادی افزایش می یابد. چرا که پرسنل با علم به این که اطلاعات زمان شروع کار آن ها ثبت می شود، با انگیزه بیشتری کار می کنند.

سهولت در روند حضور و غیاب 

برخی از دستگاه ها و روش های قدیمی ثبت حضور و غیاب دارای معایبی بودند که باعث می شد سازمان ها روزانه برای ثبت تردد با مشکلات مختلفی مواجه باشند. اما با با استفاده از حضور و غیاب با موبایل، امکان وارد کردن زمان ورود و خروج برای پرسنل آسان تر شده است. همچنین مدیران دیگر مجبور نیستند ساعات زیادی را صرف چک کردن حضور و غیاب کارمندان کنند.

پرداخت سریع و آسان حقوق و دستمزد 

با توجه به این که اطلاعات تردد کارکنان به صورت دقیق در نرم افزار و اپلکیشن حضور و غیاب ثبت می شود، واحد مالی و حسابداری نیز می تواند با دسترسی به این اطلاعات با صرف زمان کم تری اقدام به پرداخت حقوق و دستمزد کنند. همچنین هیچ گونه خطا و کم و کاستی هم در پرداخت رخ نمی دهد.

پایبندی به قوانین با حضور و غیاب با گوشی

قوانین اداره کار بر مبنای پرداخت های قانون کار و با محاسبه کردن حقوق و مزایا، اضافه کاری، حق ماموریت، بیمه و … تدوین شده است. بر همین اساس با توجه به این که اطلاعات پرسنل مختلف با سمت ها و مدارک تحصیلی مختلف در سیستم حضور و غیاب ثبت می شود، جای شک و شبهه ای باقی نمی ماند. همچنین در صورت بروز هر مشکلی می توان سریعا مدارک لازم مبنی بر تردد پرسنل را از طریق این نرم افزار به ارائه کار ارائه کرد.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

چطور با موبایل تردد و حضور و غیاب خود را ثبت کنیم؟

کارکنان شرکت ها قادر هستند با توجه به نوع نیاز خود یکی از اپلیکیشن های موبایلی شرکت مهندسی کسرا را انتخاب کنند. هر یک از اپلیکیشن های کسراهمراه، کسراآوید و اتنسی امکانات متفاوتی را در اختیار پرسنل سازمان ها قرار می دهند و همین امر باعث نحوه کار متفاوت آنها باهم شده است که در ادامه به صورت مختصر روش کار با هر یک از اپلیکیش های فوق توضیح داده شده است.

اپلیکیشن موبایلی حضور و غیاب کسراهمراه (حضور و غیاب با موبایل کسراهمراه)

جهت استفاده از نرم افزار موبایلی کنترل تردد کسرا همراه ابتدا باید نرم افزار حضور و غیاب شرکت مهندسی کسرا را تهیه کنید. بعد از تعریف نام شما در سامانه ورود و خروج کسرا توسط پرسنل مربوطه در سازمان می توانید با نصب اپ کسراهمراه وارد نرم افزار موبایلی فوق شوید.

محیط داشبورد application Kasra بسیار شبیه به داشبورد ویندوزی این نرم افزار کاربردی طراحی شده است و به راحتی قادر هستید توسط آن ترددهای خود یا پرسنل زیر مجموعه را مشاهده و کنترل کنید. این نرم افزار دارای مزایا و قابلیت های منحصر به فردی است که با مطالعه مقاله “اپلیکیشن حضور غیاب کسرا همراه” می توانید با آن آشنا شوید.

اپ حضور غیاب بدون دستگاه کسراآوید (حضور و غیاب با موبایل کسرا آوید)

اپلیکیشن تردد کسراآوید بر خلاف کسراهمراه نیازی به در اختیار داشتن دستگاه حضور و غیاب ندارد و همانطور کهاز نام این نرم افزار موبایلی مشخص است قادر است بدون دستگاه کنترل تردد ورود و خروج افراد را در سازمام ثبت کند. برای کار با برنامه کاربردی کسراآوید پس از نصب این سامانه موبایلی، با وارد کردن نام کاربری تعریف شده شما در سامانه حضور و غیاب سازمان به راحتی می توانید وارد محیط کاری این اپلیکیشن شوید.

از آن جایی که کاربرد اصلی اپلیکیشن کسراآوید ثبت تردد افراد در زمان ماموریت یا خارج از سازمان است، هر یک از کارکنان می توانند مکان هایی را که قصد حضور در آن را دارند در اپلیکیشن تعریف کرده و پس از دریافت تاییدیه از سمت مدیر اقدام به ثبت ورود و خروج خود در مکان مربوطه کنند. طراحی این نرم افزار منحصر به فرد، باعث فراهم آوردن قابلیت هایی برای کسب و کارهای مختلف شده است. به همین منظور برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله ” اپ حضور غیاب بدون دستگاه کسراآوید ” را مطالعه کنید.

نرم افزار ثبت تردد ابری اتنسی

مهمترین تفاوت اپلیکیشن ابری اتنسی استفاده از فضای ابری برای ذخیره اطلاعات افراد است. این اپلیکیشن موبایلی تردد در ظاهر کارکردی شبیه به اپ کسراآوید دارد اما با توجه به این که هر سازمان می تواند با توجه به میزان مصرف خود هزینه متفاوتی برای دریافت این اپ پرداخت کند، بسیار مقرون به صرفه است. در نتیجه برای سازمان هایی با تعداد پرسنل پایین بسیار مناسب خواهد بود. کاربران به راحتی و تنها با نصب این اپلیکیشن کاربردی می توانند بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب ترددهای خود را در نرم افزار ثبت کنند.

5 نکته درباره ی حضور و غیاب با موبایل که نمی دانید

5 نکته درباره ی حضور و غیاب با موبایل که نمی دانید

اپ کسرا آوید؛ حضور و غیاب دورکاری

اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا آوید اگرچه با نام نرم افزار حضور و غیاب دورکاری نیز شناخته می شود تنها برای کارکنانی که دورکار هستند استفاده نمی شود. به طور کلی نرم افزارهای حضور و غیاب موبایلی و آنلاین که برای ثبت تردد کارکنان نیاز به دستگاه ندارند با نام نرم افزار ثبت تردد دورکاری شناخته می شوند. نرم افزارهای دورکاری معمولا با روش هایی مانند ثبت موقعیت مکانی افراد، وای فای، ثبت اثر انگشت در نرم افزار، بلوتوث یا جی پی اس (GPS) تردد افراد را ذخیره می کنند.

اپ حضور و غیاب کسرا آوید بهترین گزینه برای ثبت تردد افراد براساس موقعیت مکانی است و به همین دلیل در برخی مشاغل که نیاز دارند پرسنل خود را به ماموریت ها متعدد در طول روز بفرستند و یا مراکز پخش مختلف که به حضور بازاریابان خود در مناطق مختلف شهر نیاز دارند بسیار کاربردی است. همچنین از آنجا که ثبت حضور و غیاب در کسرا آوید با استفاده از لوکیشن افراد انجام می شود، مدیران سازمانی به راحتی می توانند با تعیین مکان های پیش بینی شده در نقشه اجازه تردد را برای کارکنان خود صادر کرده و در صورت عدم حضور پرسنل در مکان فوق از ثبت تردد آنها جلوگیری کنند.

کسرا همراه؛ حضور و غیاب از راه دور 

اپ کسراه همراه به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن های موبایلی حضور و غیاب از راه دور محسوب می شود. چراکه تقریبا تمام امکاناتی که یک نرم افزار حضور و غیاب باید داشته باشد را در اختیار کاربران قرار می دهد. با نصب و راه اندازی اپ کسرا همراه به راحتی می توانید تردد خود را از راه دور و در هرمکانی که باشید ثبت کنید. همینطور کارکنان قادر هستند درخواست های خود را اعم از انواع مجوزها را به راحتی و تنها با چند کلیلک ساده در اپلیکیشن حضور و غیاب از راه دور کسرا همراه ثبت کنند. مدیران سازمانی نیز با نصب نرم افزار موبایلی در تلفن همراه خود به راحتی از ورود و خروج پرسنل آگاه شده و مدیریت تردد کارکنان را با سهولت بیشتری انجام می دهند. کسرا همراه یک نرم افزار غیاب از را دور جامع است که با نام نرم افزار حضور و غیاب اندروید و IOS نیز در بازار ایران شناخته می شود.

5 نکته درباره حضور و غیاب با موبایل که نمی دانید

استفاده از گوشی های هوشمند در جوامع مدرن روز به روز در حال افزایش است تا جایی که تقریبا هیچ فردی را بدون همراه داشتن موبایل در طول روز نمی توان یافت. همین امر باعث شده است تا تکنولوژی های مختلف که قابل استفاده در تلفن همراه هستند به کمک افراد و سازمان ها آمده انجام کارهای روزانه را به طور چشمگیری سرعت ببخشند. از جمله این موارد می توان به نرم افزارهای موبایل بانک یا بانکداری اینترنتی اشاره کرد که به سرعت جایگزین بانکداری حضوری در جوامع مدرن شد. نرم افزار حضور و غیاب موبایلی نیز یکی دیگر از تکنولوژی هایی است که به سرعت در بین سازمان ها و کارکنان در حال رشد است. علاوه بر ویژگی های گفته شده سیستم کنترل تردد با موبایل به ذکر سایر موارد قابل توجه در اپلیکیشن تردد می پردازیم.

1) یکی از مهمترین ویژگی های اپلیکیشن تردد یا همان حضور و غیاب با موبایل امکان ردیابی موقعیت مکانی افراد با موقعیت یاب (GPS) است. این ویژگی تاثیر بسیار قابل توجهی در کیفیت و سرعت دسترسی مدیران و پرسنل در ارتباط با یکدیگر دارد.

2) شما به عنوان یک مدیر به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار کنترل ورود و خروج موبایلی (حضور و غیاب با گوشی) در هر زمان و مکانی که هستید تردد پرسنل خود را کنترل کنید. و دیگر نیازی به حضور فیزیکی برای انجام این امور در سازمان ندارید.

3) پرسنل به آسانی می توانند با ثبت درخواست مرخصی، اضافه کار و … خود را ثبت کنند.

4) بسیاری از شرکت ها ساعات ورود و خروج پرسنل دارای شناوری است و ممکن است در زمان هایی نیاز داشته باشید

5) حضور و غیاب آنلاین این امکان را به شما می دهد که تردد خود را بدون دستگاه حضور غیاب ثبت کنید. برعکس سیستم سنتی حضور و غیاب که حتما نیاز به وجود دستگاه و صرف هزینه بالا بود این سیستم مدرن به شما امکان ثبت ورود و خروج را تنها با نصب یک اپلیکیشن ساده می دهد.

چرا اپلیکیشن های کنترل تردد کسرا را انتخاب کنیم؟

شرکت مهندسی کسرا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب توانسته است خدمات خود را در اختیار بسیاری از سازمان ها و ارگان های بزرگ دولتی و غیر دولتی قرار داده و با توجه به استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا نظر آنها را جهت ادامه همکاری با این شرکت جلب کند. اپلیکیشن های کنترل تردد کسرا که با نام های کسراآوید و کسراهمراه شناخته می شوند از جدیدترین محصولات شرکت مهندسی کسرا بوده که علاوه بر سهولت استفاده و رابط کاربری بسیار مطلوب پاسخگوی تمام نیازهای کارکنان و مدیران سازمانی در کنترل تردد است. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین که به صورت اپلیکیشن در گوشی های هوشمند قابل استفاده است در مواقع دورکاری کارمندان و یا حضور آنها در زمان ماموریت و خارج از سازمان بسیار پر استفاده هستند.

چرا اپلیکیشن های کنترل تردد کسرا را انتخاب کنیم؟

حضور غیاب با گوشی راهکار ارزان و سریع ثبت و کنترل تردد پرسنل

کاربرد حضور و غیاب با موبایل در ثبت تردد کارمندان

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب یک نرم افزار فوق العاده برای تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک است که به راحتی می تواند تمامی گزارشات ورود و خروج، ماموریت، مرخصی و … را دریافت و ثبت کرده و در اختیار کارفرما قرار دهد. به دلیل سهولت استفاده از اپلیکیشن موبایل و در دسترس بودن آن در هر لحظه سازمان های بسیاری تمایل به استفاده از اپلیکیشن تردد موبایلی دارند. علاوه بر این قیمت بسیار مقرون به صرفه نرم افزارهای موبایلی عاملی موثر در جلب نظر افراد برای استفاده از آنها است.

 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

 1. فرشته صباغی آبان 27, 1401 در 7:18 ب.ظ

  مقاله خیلی خوبه بود. برای شرکتی که تعداد ویزیتورهای زیادی روزانه به مکان های مختلف میفرسته اپلیکیشن اتنسی رو پیشنهاد می کنید یا کسراآوید؟ تفاوت این دو اپ در چی هست؟

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آبان 28, 1401 در 9:22 ق.ظ

   باسلام
   هر دو اپلیکیشن حضور و غیاب شرکت مهندسی کسرا یعنی اپلیکیشن حضور و غیاب ابری اتنسی که مبتنی بر فناوری رایانش ابری است و همچنین اپلیکیشن حضور غیاب کسرا آوید اپ های موبایلی هستند که در دو نسخه اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار گرفته است . تفاوات این دو برنامه حضور غیاب در چابکی و پشتیبانی این دو از تعداد نفرات قابل پشتیبانی است. نرم افزار تردد اتنسی اساسا برای کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد و اپ کسرا اوید برای ماموریت های سازمانی و کسب و کارهای بزرگ کاربری دارد.

 2. تهمینه تقوی منفرد دی 24, 1401 در 11:16 ب.ظ

  مطلب خیلی خوبی بود. ممنون از شما. سوالی که دارم برای نرم افزار حضور و غیاب و تغذیه کسرا باید از دو اپلیکیشن جدا استفاده بشه؟

  • رعنا یاوری اردیبهشت 17, 1402 در 3:42 ب.ظ

   با سلام
   بله نرم افزار موبایل تغذیه اپ کسرافود و نرم افزار حضور و غیاب اپ کسراهمراه هست که هر دو در دو نسخه ی اندروید و iOS قابل استفاده هستند.

 3. کیان اباذری بهمن 16, 1401 در 9:08 ب.ظ

  یعنی اگه با موبایل تردد بزنیم دیگه دستگاه نمیخواد؟

  • رعنا یاوری اردیبهشت 17, 1402 در 3:46 ب.ظ

   سلام
   با استفاده از نرم افزار کسرا آوید میتونید بدون داشتن دستگاه و با استفاده از GPS موبایل تردد ثبت کنید.

 4. فرهاد فرامرزی بهمن 28, 1401 در 9:28 ق.ظ

  هزینه اپلیکیشن کسرا اوید چطور محتسبه میشه؟

 5. رحمت الله اسد پور فروردین 28, 1402 در 4:55 ب.ظ

  با سلام از شرکت کشت و صنعت المهدی مزاحم میشم . امکان دریافت کارکرد حضور و غیاب با گوشی به صورت PDF هست ؟

  • رعنا یاوری اردیبهشت 17, 1402 در 3:47 ب.ظ

   با سلام
   امکان دریافت کارکرد به صورت اکسل در سیستم کسرا هست .

 6. فرامرز خدایی اردیبهشت 14, 1402 در 5:23 ب.ظ

  چطور میتونم دموی حضور غیاب موبایلتون رو ببینم؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته؛ لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب دوربین 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس و انواع آن

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس axis و انواع آن

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و انتقال تصویر)

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا (حضور و غیاب دانشجویی)

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار