15 ویژگی اساسی سیستم مدیریت تردد کسرا

15 ویژگی اساسی یک سیستم مدیریت تردد کارآمد
دیجیتال مارکتینگ کسرا

اتوماسیون حضور و غیاب کسرا بر اساس ویژگی های منحصر به فرد خود به گونه ای توسط مهندسان و کارشناسان کسرا طراحی و توسعه یافته است که می تواند انواع شیفت های پیچیده و زمان های مختلف شیفت های مختلف را به راحتی مدیریت کند.

نرم افزار حضور غیاب تحت وب بنا بر کارکرد خود می تواند تاثیر شگرفی در بازده پرسنل سازمان ها و عملکرد پرسنل داشته باشد. این امر از آن رو برای مدیران سازمان ها مهم است که می توانند با استفاده از یک ابزار قوی و کاربردی تمام ورود و خروج پرسنل را تحت نظر داشته و مدیریت کنید. اما هر سامانه حضور و غیابی نمی تواند پاسخگوی نیاز هر کسب و کاری باشد و نیاز است سازمان ها از نرم افزار حضور و غیاب با کیفیتی که دارای ویژگی های متناسب با نیاز کسب و کارها باشد استفاده کنند. سیستم مدیریت تردد کسرا بر اساس ویژگی های منحصر به فرد خود به گونه ای توسط مهندسان و کارشناسان کسرا طراحی و توسعه یافته است که می تواند انواع شیفت های پیچیده و زمان های مختلف شیفت های مختلف را به راحتی مدیریت کند. از جمله ویژگی های سامانه سیستم حضور غیاب کسرا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

فهرست عناوین مقاله

ویژگی های مهم سیستم مدیریت تردد کسرا 

1) حداقل میزان خطا در سیستم مدیریت تردد کسرا

سیستم مدیریت تردد کسرا از معدود سیستم تردد تحت وبی است که درصد خطای سیستم را به حداقل رسانده است. متاسفانه برخی از نرم افزارهای مربوط باتوجه به حجم اطلاعات دچار کندی و هم چنین اختلال می‌شوند و یا در تدوین و استخراج اطلاعات و داده خطاهایی دارند. خطا در سیستم‌های حضور و غیاب می‌تواند آینده یک شرکت یا کارمند را تغییر دهد و این نکته‌ای است که می توان با افتخار گفت در سامانه حضور و غیاب کسری اتفاق نیافتاده است. با افزایش کاربران سیستم حضور و غیاب تحت وب این سامانه چالش های زیادی را در رابطه با انجام محاسبات و ثبت ورود و خروج داده ها متحمل می شوند. چرا که دیتای دریافتی با افزایش پرسنل سازمان ها به شدت افزایش می یابد. و تنوع قوانین حضور و غیاب سازمان ها نیز در این مورد مزید بر علت می شود. سیستم مدیریت تردد کسرا با استفاده از زیر ساخت قدرتمند خود و با بهره گیری از موتورهای قدرتمند خود امکان انجام هر گونه خطایی را به نحو محسوسی کاهش می دهد. بنابراین کلیه کاربران کسرا می توانند با خیال راحت تمام آنچه از یک نرم افزار حضور و غیاب انتظار دارند را دریافت کنند.

حداقل میزان خطا در سیستم مدیریت تردد پرسنل کسرا

حداقل میزان خطا در سیستم مدیریت تردد کسرا

2) ساختار ماژولار سیستم مدیریت تردد کسرا

ساختار سامانه تردد و سیستم مدیریت تردد پرسنل کسرا به صورت ماژولار یا پیمانه ای طراحی شده است تا مدیران شرکت‌ها و یا بیمارستان‌ها بتوانند با توجه به نیاز خود از ماژول‌های  مختلفی از جمله ماژول مدیریت کارکرد، مدیریت احکام، مجوزها و قوانین، مدیریت مانده مرخصی و کاردکس، مدیریت ماموریت، مدیریت کارانه، پاداش و بهره وری، مدیریت گردش اسناد و درخواست ها، مدیریت شیفت های بیمارستانی یکی یا چند مورد را انتخاب کرده و از آن بهره ببرند. ماژولار بودن نرم افزار تردد کسرا از این رو برای سازمان ها و کسب و کارهای مختلف مهم و حیاتی است که به کاربران خود امکانی برای کاهش یا افزایش سیستم های درخواستی را می دهد. به این معنا شما با انتخاب هر ماژولی به سیستم پایه خود از امکانات آن سیستم بهره مند خواهید شد و در صورتی که نیازی به سیستمی نیز نداشته باشید این ماژول را از سبد خرید خود حذف خواهید کرد. همچنین این ویژگی سیستم مدیریت تردد کسرا انعطاف پذیری و انسجام بالایی را در رابطه با عملکردها و کارکردهای پرسنلی افراد در سیستم ایجاد می کند. به این معنا می توان از اطلاعات ورود و خروج پرسنل در سیستم های مختلفی استفاده کرد. مثلا اگر حضورغیاب فرد در روزی در سیستم حضور غیاب تحت وب ثبت شده باشد آن گاه سیستم تغذیه شرکت نیز می تواند برای فرد فعال شود و در غیر  این صورت چنین امکانی برای دریافت غذا برای فرد فراهم نمی شود و در این صورت از بروز هرگونه تقلبی در سازمان جلوگیری می شود.

ساختار ماژولار اتوماسیون حضور و غیاب تحت وب کسرا

ساختار ماژولار سیستم تردد کسرا

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

3) مدیریت کامل بر شیفت‌ها با سیستم مدیریت تردد کسرا

مدیریت شیفت‌های کاری در ادارات و شرکت‌ها کاری نفس گیر و بسیار پیچیده است. شیفت‌ها باتوجه به نیاز شرکت و هم چنین توانایی کارمندان تدوین می‌شود که سیستم مدیریت تردد کسرا امکان تنظیم و مدیریت کامل شیفت‌ها را با توجه به ساعت کاری و نیاز شرکت‌ها و ادارات به آسانی مهیا می‌کند. از جمله مهمترین مواردی که در سیستم حضور و غیاب کسرا به چشم می خورد و میتواند نقش به سزایی در مدیریت منابع انسانی سازمان ها داشته باشد مدیریت انواع شیفت ها مثل تعریف انواع شیفت های چرخشی مانند شیفت 24-24، 12-24، 24-48 و… در سامانه کسری است. همچنین با استفاده از سامانه تردد پرسنل کسری انواع شیفت های پیچیده و متغیر قابل تعریف و پیاده سازی در سیستم است. همچنین شما قادر خواهید بود انواع قواعد اضافه کاری و… را در سیستم حضور غیاب به صورت روزانه و ماهانه عملیاتی کنید و از این رو در وقت خود صرفه جویی کنید.

مدیریت کامل بر شیفت‌ها با سیستم مدیریت تردد کسرا

مدیریت کامل بر شیفت‌ها با سیستم مدیریت تردد کسرا

4) ساختار انعطاف پذیر سیستم مدیریت تردد کسرا

کم‌تر نرم افزار حضور و غیاب تحت وب را می‌توان یافت که ساختاری انعطاف پذیر داشته باشد و با توجه به نیازهای شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و یا ادارات تنظیم شده باشد. در سیستم مدیریت تردد کسرا می‌توانید شیفت ها را با توجه به نیاز شرکت، اداره و یا بیمارستان تنظیم کرد. انعطاف پذیری سامانه حضور غیاب کسری از این رو برای سازمان ها مهم و سرنوشت ساز است که به کلیه کسب و کارهای مختلف این امکان را می دهد تا بر اساس نوع نیاز خود سیستم جامع و سفارشی سازی شده ای را برای خود داشته باشند و بتوانند هر آنچه نیاز دارند را از سامانه طلب  کنند. در سیستم مدیریت حضور و غیاب پرسنل کسرا زیرساختی که عهده دار چنین امری است موتور تولید قوانین کسرا است که به عنوان مغز متفکر سامانه کسرا می تواند با قابلیت های بی نظیر خود حجم بالایی از قوانین حضور و غیابی دلخواه را پشتیبانی و پیاده سازی کند.

ساختار انعطاف پذیر سیستم مدیریت تردد کسرا

ساختار انعطاف پذیر سیستم مدیریت تردد کسرا

5) امکان تعریف تمام قوانین کاری با استفاده از سیستم مدیریت تردد کسری

در سازمان های مختلف قوانین کاری مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها باید در سیستم مدیریت تردد آنلاین سازمانی تعریف شده و در نهایت برای محاسبه حضور و غیاب و حقوق و مزایای پرسنل به کار گرفته شود. این قوانین مختص به هر سازمانی است و شرایط سازمان های مختلف در مورد آن ها باید لحاظ شود. بر این اساس آنچه مهم است این است که امکان تعریف تمام قوانین کاری شامل تمام‌وقت، نیمه‌وقت، پروژه‌ای، کارمندی و کارگری، اضافه کاری و… در سیستم تردد یا سیستم مدیریت تردد کسرا وجود دارد. مدیران می‌توانند با توجه به نیازهای خود یک یا چند قانون را انتخاب کنند و به چیدمان شیفت‌ها و هم چنین مدیریت ورود و خروج و کارکردها بپردازند.

امکان تعریف تمام قوانین کاری با استفاده از سیستم مدیریت تردد کسری

امکان تعریف تمام قوانین کاری با استفاده از سیستم مدیریت تردد کسری

6) سرعت و دقت بالا در محاسبه و گزارش گیری از کارکردهای تردد پرسنل

سیستم مدیریت تردد موجود در بازار که با تجهیزات کنترل تردد کار میکنند معمولا حجم بالایی داشته و سرعت پایینی دارند. هم چنین این سامانه ها دقت مطلوبی در افزودن داده‌ها نداشته و نمی‌توان از تمام نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب انتظار بالایی داشت. نکته مهم در این رابطه این است که با افزایش تعداد کاربران سامانه و همینطور با افزایش شیفت ها و مجوزهای پرسنل سیستم ها معمولا توان پاسخ دهی مناسب را نداشته و قفل می کنند. با این حال نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا به دلیل بهره مندی از موتورهای زیرساختی خود مثل موتور تولید قوانین، موتور گزارش ساز  و… سرعت و دقت بالایی داشته و هیچ اختلالی در عملکرد آن پیدا نخواهد شد. این مورد در عمل با نگاه کردن به مشتریان بزرگ کسرا شامل مشتریان صنعتی، بیمارستانی، دانشگاهی، شرکت های هلدینگ و… در طول 23 سال تجربه کسرا در ارائه خدمت به مشتریان کسرا نمایان است. علاوه بر این کار با سیستم مدیریت تردد کسرا نیاز به دانش تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و رایانه ندارد و هر کاربر معمولی نیز به راحتی می‌تواند با این نرم فزار کار کند. و در واقع در تولید و توسعه محصولات نرم افزاری کسرا ای مورد به صورت جدی مدنظر قرار گرفته تا کاربران آن بتوانند به راحتی از آن در کسب و کارهای مختلف بهره مند شده و استفاده کنند.

سرعت و دقت بالا در محاسبه و گزارش گیری از کارکردهای تردد پرسنل

سرعت و دقت بالا در محاسبه و گزارش گیری از کارکردهای تردد پرسنل

7) ارائه گزارش‌های تحلیلی به مدیران با داشبورد مدیریتی سامانه تردد کسرا

اکثر مدیران علاقه دارند تا در پایان ماه گزارشی از کارکردها، شیفت‌های کاری و عملکرد کارکنان در اختیار داشته باشند اما جمع آوری چنین اطلاعاتی کاری بسیار مشکل است که شاید در نگاه اول به نظر برسد که به چندین نرم افزار نیازمند است اما سیستم مدیریت تردد کسرا این امکان را بدون نیاز به سایر نرم افزارها فراهم کرده است. این نرم افزار تردد قادر است گزارش‌ها، آمار و نمودارهای تحلیلی بسیاری را در قالب داشبورد مدیریتی باتوجه به نیاز مدیران به آنها تحویل دهد.

ارائه گزارش‌های تحلیلی به مدیران با داشبورد مدیریتی سامانه تردد کسرا

ارائه گزارش‌های تحلیلی به مدیران با داشبورد مدیریتی سامانه تردد کسرا

8) مدیریت شیفت‌های بیمارستانی با سامانه تردد بیمارستانی کسری

مدیریت شیفت‌های بیمارستانی و مراکز درمانی یکی از پیچیده‌ترین و دشوارترین کارهایی است که معمولا زیر نظر سرپرستاران و مدیران بخش‌ها انجام می‌شود. چینش مناسب شیفت‌ها و استفاده از نیروهای مناسب در هر شیفت زمان بسیاری را می‌طلبد و سرپرستار و یا مدیران بخش‌ها هر روز زمان زیادی را برای تعیین و برنامه ریزی شیفت‌ها صرف می‌کنند. سیستم مدیریت تردد پرسنل کسرا این امکان را به راحتی برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مهیا کرده تا این قشر زحمت کش زمان خود را صرف امور مهم‌تر و حیاتی‌تری در بیمارستان کنند. کسب و کارهای مختلف و سازمان های مختلف بر اساس نوع تجارت و خدمت رسانی خود دارای شیفت های متنوعی هستند. به عنوان مثال بیمارستان ها و مراکز درمانی از آنجایی که شغل پزشکان، پرستاران و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی اقتضای این را دارد که در ساعات مختلفی در محل کار حضور داشته باشند باید سامانه ای را در محل کار استفاده کنند که این سیستم توان انجام و محاسبه شیفت های کاری مختلفی را داشته باشد. سامانه حضور و غیاب آنلاین کسرا همچنان که در طول سال ها تجربه خود نشان داده است نشان داده است که می تواند با عملکرد خوب خود در مدیریت انواع و اقسام شیفت ها از جمله در دانشگاه های علوم پزشکی مثل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بیمارستان بهمن و… از عهده چنین وظیفه خطیری برآید.

8) مدیریت شیفت‌های بیمارستانی با سامانه تردد بیمارستانی کسری

8) مدیریت شیفت‌های بیمارستانی با سامانه تردد بیمارستانی کسری

9) ساختار تحت وب سیستم مدیریت تردد آنلاین کسرا

سیستم مدیریت تردد در دو نوع سیستم حضور و غیاب تحت ویندوز و سیستم ورود و خروج تحت وب وجود دارد. سامانه های تردد سنتی تحت ویندوز هستند و سامانه های امروزی تحت وب هستند. به عبارت دیگر سیستم تردد تحت وب سیستمی است که به کاربران خود اجازه می دهد از هر کجا و در هر زمان به اطلاعات و کارکرد پرسنل خود دسترسی داشته باشند و چنین امکانی برای پرسنل بر بستر اینترنت مهیا شده است. سیستم تردد پرسنل کسرا کاملا تحت وب و منعطف بوده و مبتنی بر موتورهایی است که راهبر سیستم را قادر می‌سازد فرایندها، قوانین و مقررات و گزارش های مورد نیاز خود را پیاده سازی نماید. این سیستم دستگاه کنترل تردد می تواند به عنوان یک ابزار مدیریت حرفه ای و قوی برای کلیه مدیران و پرسنل سازمان ها به کار گرفته شود و آن ها را قادر می سازد دسترسی جامع و یکپارچه ای بر تمامی فرآیندهای مرتبط با بهترین نرم افزار حضور غیاب مثل محاسبه کارکرد، ثبت مجوزها، مدیریت ماموریت ها، مدیریت حراست و مدیریت تغذیه سازمان ها و… داشته باشند.

ساختار تحت وب اتوماسیون حضور و غیاب کسرا

ساختار تحت وب سیستم مدیریت تردد آنلاین کسرا

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

10) کارکرد آسان و ساده سامانه تردد کسری

کار با نرم افزارهای مختلف کامپیوتری پیچیدگی خاص خود را دارد. به ویژه اینکه نرم افزار تخصصی باشد. مهمترین امر در مورد یک سیستم مدیریت تردد کارکرد آسان و ساده این نرم افزار است چرا که با بالا رفتن تعداد کاربران یک سامانه حضور و غیاب کاربران باید بتوانند به سادگی حضور و غیاب و تردد خود را در سامانه ها ثبت کنند. همینطور مدیران باید بتوانند به راحتی از ورود و خروج پرسنل به سازمان و عملکرد کاری آنان اطلاع یافته و داده های بهتری برای محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل خود داشته باشند. بر این اساس باید گفت کار کردن با سیستم کنترل تردد هوشمند یا دستگاه کنترل تردد کسرا دشوار نیست و هر کاربری می‌تواند به سادگی با این نرم افزار کار کند.

کارکرد آسان و ساده سامانه تردد کسری

کارکرد آسان و ساده سامانه تردد کسری

11) امکان مدیریت کارکردها در سامانه تردد کسرا

تنظیم حقوق و کارکردهای هر ماه پرسنل یکی از اساسی‌ترین دغدغه های مدیران است. سیستم مدیریت تردد (سامانه تردد) کسرا باتوجه به امکانات موجود کارکردهای ماهیانه، روزانه و یا سالیانه هر فرد را متناسب با نوع شیفت کاری، زمان شیفت، ساعت شیفت و… تنظیم کرده و به مدیران تحویل می‌دهد. محاسبه دقیق این کارکردها از این رو برای سازمان ها مهم و حیاتی است که سازمان ها باید بتوانند با استفاده از آن بر حسب قرارداد و ساعت کاری هر فرد حقوق و دستمزد افراد را به طور دقیق برای آن ها محاسبه کرده و در اختیار سیستم های مالی و حقوق و دستمزد سازمان ها قرار دهد.

امکان مدیریت کارکردها در سامانه تردد کسرا

امکان مدیریت کارکردها در سامانه تردد کسرا

12) ارائه گزارش‌های دوره‌ای از وضعیت حضور و غیاب و تردد پرسنل

یکی از مهمترین انتظاراتی که مدیران از یک سامانه تردد جامع پرسنل و کارآمد برای سازمان خود دارند ارائه گزارش های دوره ای و جامع از ترددها و ماموریت ها و به طور کلی عملکرد پرسنل است. این گزارش ها می تواند به عنوان یک اهرم مدیریتی قوی برای مدیران در مدیریت سازمانشان عمل کند. سیستم تردد تحت وب کسرا قادر است گزارش‌های بلند مدت و کوتاه مدت را بدون نیاز به وارد کردن آمار به صورت دستی تنظیم و ارسال کند. همچنین شما با بهره مندی از سیستم حضور غیاب تحت وب کسرا این امکان را خواهید داشت تا بتوانید بر اساس نیاز خود و بر اساس تنظیماتی که خود شما در مورد گزارش گیری از سامانه انتخاب می کنید گزارشات جامعی را اخذ کنید.

ارائه گزارش‌های دوره‌ای از وضعیت حضور و غیاب پرسنل

ارائه گزارش‌های دوره‌ای از وضعیت حضور و غیاب و تردد پرسنل

13) ارائه قالب‌های آماده و فرم برگه حضور و غیاب دلخواه

فیلدها و قالب‌های آماده یکی از پرطرفدارترین قابلیت‌های نرم افزار تردد کسرا است. اینکه لازم نیست در نرم افزار حضور و غیاب کسرا فرمت شیفت بندی و… را به صورت دستی طراحی کرد نکته بسیار مهمی است. همچنین موتور فرم ساز کسرا این امکان را به مشا می دهد که شما بتوانید انواع فرم ها را به دلخواه خود در سیستم مدیریت تردد ثبت کرده و بر عملکرد پرسنل زیر مجموعه خود نظارت کاملی داشته باشید.

ارائه قالب‌های آماده و فرم های حضور و غیاب دلخواه

ارائه قالب‌های آماده و فرم برگه حضور و غیاب دلخواه

14) سادگی در نصب سیستم مدیریت تردد کسرا

سیستم کنترل تردد کسرا نصب آسانی دارد که می‌توان به کمک پشتیبان محصول آن را مورد استفاده قرار داد. نصب و بهره مندی از محصولات نرم افزاری نقش به سزایی در افزایش بهره وری سازمان ها دارد سایر سیستم مدیریت تردد ماجرای جداگانه برای نصب شدن دارند. این موضوع به این دلیل مهم است که با رشد انواع شیفت ها و و مجوزها در سامانه اگر چنین امری به درستی لحاظ نشود موجب سردرگمی و نارضایتی پرسنل شده و به همین دلیل نیاز است پرسنل بتوانند به سادگی با نرم افزار کار کرده و از امکانات آن بهره مند شوند.

سادگی در نصب سیستم مدیریت تردد کسرا

سادگی در نصب سیستم مدیریت تردد کسرا

15) هماهنگی کامل سیستم مدیریت تردد با محتوای فارسی

شاید برای بسیاری سؤال باشد که آیا سیستم مدیریت تردد کسرا به طور کامل از محتوای بومی (فارسی) پشتیبانی می‌کند و محتوای فارسی در این نرم افزار با بهم ریختگی همراه است. پاسخ بسیار روشن است بله ما با نرم افزاری بومی و تماما ایرانی روبه رو هستیم. شما این امکان را در اختیار خواهید داشت تا به عنوان یک فارسی زبان از نرم افزاری کاملا همسان با زبان فارسی استفاده کنید که می تواند تمام امکانات خود را به زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.

هماهنگی کامل سیستم مدیریت تردد با محتوای فارسی

هماهنگی کامل سیستم مدیریت تردد با محتوای فارسی

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

 1. رسول باقری مرداد 27, 1401 در 1:50 ب.ظ

  چطوری متونیم دمویی از نرم افزار تردد کسرا داشته باشیم؟

 2. Aram مهر 5, 1401 در 1:51 ب.ظ

  برای دریافت نرم افزارکامل کسری چکاربایدکرد

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا مهر 7, 1401 در 7:36 ب.ظ

   باسلام
   شما میتوانید فرم درخواست دمو و مشاوره رایگان کسرا را تکمیل کنید. پس از آن ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت و جزئیات دریافت نرم افزار کسرا را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 3. سارا ارجمندی آبان 27, 1401 در 1:23 ق.ظ

  ما برای سازمانمون نرم افزار تردد و غذا باهم میخوایم. یعنی میخوایم هماهنگ باشن باهمدیگه و اگه کسی ترددش نخورده بود بهش ناهار ندیم. شما اینو دارید؟

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آبان 28, 1401 در 10:27 ق.ظ

   باسلام
   نرم افزارهای حضور و غیاب و تغذیه کسرا کاملا با یکدیگر هماهنگ بوده و میتوانند داده های مختلف را با یکدیگر تبادل کنند. همچنین این دو نرم افزار با دیگر نرم افزارهای کسرا مثل نرم افزار مراجعین و میهمان، ماموریت، کارانه و… نیز هماهنگ هستند.

 4. ارش مستاجری آذر 4, 1401 در 2:47 ب.ظ

  دوره اموزشی نرم افزار ندارید؟ ما نرم افزارتونو داریم ولی دوست داریم برای پرسنل کارخونمون کلاس بزاریم تا یاد بگیرن چطوری کار کنن

 5. شهباز گهرویی آذر 6, 1401 در 4:10 ب.ظ

  چطوری میتونم دموی سیستمتونو ببینم؟

 6. احمد غلامی نژاد آذر 6, 1401 در 4:12 ب.ظ

  ما برای سازمان خودمون نیاز به یک دستگاه گیت باله ای داریم لطفا من رو راهنمایی کنید.

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آذر 14, 1401 در 8:59 ق.ظ

   با سلام
   شما میتوانید با مراجعه به صفحه گیت های کنترل تردد انواع گیت ها از جمله گیت های باله ای را مشاهده و برای مشاوره و خرید آن ها درخواست دموی خود را ثبت کنید.

 7. حسین احمدی منفرد دی 24, 1401 در 11:42 ب.ظ

  از همکاران پرسیدم به من سیستم حضور و غیاب کسرا را معرفی کردند. مطلب فوق را خواندم برای ارتباط با مسئول مربوطه چه کاری باید انجام دهم؟ سازمان ما از قبل دستگاه لازم را دارد می شود فقط نرم افزار خرید؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته؛ لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب دوربین 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس و انواع آن

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس axis و انواع آن

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و انتقال تصویر)

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا (حضور و غیاب دانشجویی)

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار