فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی..
فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی
فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی...

معرفی شرکت مهندسی کسرا

شرکت مهندسی کسرا با بیش از 23 سال سابقه خدمت رسانی در حوزه ارائه نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی و به طور خاص در حوزه نرم افزارهای مدیریت کنترل تردد بر این باور است که سازمان ها و شرکت های عضو خانواده خود تعیین کنندگان اصلی خط و مشی آینده شرکت هستند و بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای آنان، بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست کسب و کارهای بزرگ ایرانی باشیم.

ما در کسرا به بودن در کنار شما کسب و کارهای ایرانی افتخار می کنیم و سعی داریم همواره در جهت بهبود عملکرد خود گام برداشته. و با ارایه راهکارهای نو و بدیع یاری گر شما باشیم. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف کسرا با ما همراه باشید. و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی-پلن قیمتی
فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی-برنزی
فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی-نقره ای
فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی-طلایی

درخواست دمو و مشاوره رایگان

ما در کسرا آماده ارائه خدمت به سازمان شما هستیم.
احتراما از شما میخواهیم با وارد کردن اطلاعات فرم درخواست دمو و مشاوره روبرو درخواست جلسه‌ی مشاوره رایگان خود را ثبت کنید و با ما در ارتباط باشید. ما در کسرا آماده ایم تا اطلاعات لازم در مورد کلیه محصولات کسرا شامل نرم افزار حضور و غیاب، نرم افزار مدیریت تغذیه، نرم افزار حراست و انتظامات... را در اختیار شما قرار دهیم.

پوشش دقیق قواعد و مقررات مربوط به جابجایی شیفت و جایگزینی افراد

مشخص کردن حیطه های کاری برای پرسنل خطوط تولید

جابجایی خودکار محل ثبت تردد افراد با جابجایی محل خدمت

ترکینگ مسیرهای طی شده پرسنل پخش و بازاریابی (Live Location)

Food Kasraconet icon (18)

گزارشات متنوع از خطوط تولید و تعداد نیروی انسانی در خط تولید

Food Kasraconet icon (24)

تقویم کاری انعطاف پذیر جهت تعریف انواع شیفت ها و گزارشات کاری

دسترسی آسان و سریع با نرم افزار حضور غیاب کسرا

ارتباط آنلاین بین دفاتر و کارخانجات و اخذ گزارشات تجمعی

ارتباط با همه دستگاه های حضور غیاب سازمان

ارتباط یکپارچه مدیریت سخت افزاری موجود در شرکت، دفاتر، کارخانجات و ...

کنترل شرکت های چندشعبه ای با نرم افزار حضور غیاب کسرا

مدیریت مولتی کمپانی و دسترسی به صورت مجزا برای بخشهای متفاوت کاری

پوشش قواعد ثبت در ورودی سازمان و زمان تردد بین درب اصلی تا محل کار

مدیریت کارکرد پرسنل فصلی و مدیریت تردد پرسنل پیمانکار

Food Kasraconet icon (19)

مدیریت واحد تغذیه پرسنل بر اساس حضور و شیفت کاری

ثبت تردد فراموشی با نرم افزار حضور و غیاب اندروید یا نسخه تحت وب

سهولت دسترسی به سیستم از طریق وب، تلفن همراه، کیوسک و...

محصولات نرم افزاری شرکت کسرا

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی1

نرم افزار

حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب جهت مانیتورینگ ورود و خروج پرسنل به سازمان ها و همینطور به منظور مشاهده و نظارت اتوماتیک بر روند کار پرسنل سازمان ها طراحی و توسعه داده شده است. نرم افزار حضور غیاب می تواند اطلاعات منحصر به فردی در مورد تاخیر یا تعجیل، ماموریت ها، مرخصی و... کارکنان در اختیار مدیران سازمان ها قرار داده و به آن ها در مدیریت تردد پرسنل کمک کند.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی6

اپلیکیشن

بدون دستگاه آوید

اپلیکیشن کسرا آوید، اپلیکیشن حضور و غیاب بدون دستگاه تردد کسرا است که امکان نظارت بر ماموریتهای ساعتی و روزانه کارکنان را با استفاده از ثبت تردد با gps یا موقعیت مکانی فراهم میکند. زمانی که ماموریتی برای کارکنان در نظر گرفت میشود، زمان رسیدن به محل و زمان اتمام ماموریت، توسط نرم افزار و بر اساس موقعیت مکانی گزارش شده و تردد پرسنل به دقت محاسبه می شود.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی7

اپلیکیشن

تردد کسرا همراه

اپلیکیشن حضوروغیاب کسراهمراه می تواند در انواع تلفن‌های هوشمند از جمله تلفن‌های همراه دارای نسخه اندروید و همچنین iOS در اختیار کاربران قرارگیرد. این امکان موجب می‌شود کاربران چه به عنوان مدیران و چه کارمندان بتوانند در هر لحظه و در هر کجا به اطلاعات حضور و غیابی سازمانی خود دسترسی داشته؛ و اقدام به ثبت و مدیریت تردد خود و پرسنل زیرمجموعه‌ی خود کنند.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی4

نرم افزار

مدیریت تغذیه

اتوماسیون تغذیه کسرا از مجموعه سامانه‌های حوزه خدمات سازمانی است که وظیفه آن ارائه ساز و کاری کارآمد و موثر در فرآیند رزرو، طبخ و توزیع غذا است. تنوع افراد استفاده کننده از غذا و نیر قواعد و مقررات متناسب با نیاز هر سازمان، در کنار اعمال قابلیت‌های جدید در سامانه تغذیه کسرا، این سامانه را در ردیف یکی از مهم ترین محصولات تولیدی این شرکت قرار داده است.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی3

نرم افزار

پیام رسان هرمس

پیامرسان هرمس کسرا سیستمی است که شما را قادر می سازد رویدادهای سازمان مثل اطلاعیه ها، یادآوری ها، تغییر شیفتها، کارکردها، مرخصی ها را به پرسنل خود اطلاع رسانی کنید. این امکان در قالب هایی از جمله ارسال نوتیفیکیشن، پیام کوتاه، ایمیل و ... برای مدیران وجود دارد. همچنین هرمس این امکان را دارد که مدیران میتوانند فایلهای مختلفی را برای پرسنل خود ارسال کرده و به شما در راستای ارتباط با کارکنان همراه شما باشد.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی8

نرم افزار

داشبورد مدیریتی

نرم ‌افزار داشبورد دسترسی به اطلاعات کسب و کار را آسان می‌کند و بهترین راه برای کسب بینش نسبت به عملکرد سازمان است. با استفاده از داشبورد، مدیران می‌توانند به سادگی در یک محیط پویا و ساده، بر شاخص‌های عملکردی سازمان، بخش یا واحد خود نظارت کامل داشته باشند. داشبورد محصولی نرم افزاری است که مدیر هر سازمان یا شرکتی به آن نیاز دارد با این قابلیت دیگر بررسی وضعیت ترددها، اضافه کاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، زمان‌بر و سخت نیست.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی2

نرم افزار

ماموریت کسرا

کسرا با پیاده سازی سامانه ماموریت به صورت سفارشی متناسب با نیاز آنها و طبق آیین نامه های آن مجموعه از زمان درخواست حکم ماموریت، انجام ماموریت و تا زمان اتمام ماموریت را پوشش دهد. سامانه ماموریت کسرا در هر مرحله از انجام ماموریت قابلیت‌های بی‌نظیری در مورد ثبت درخواست ماموریت و صدور حکم ماموریت. عملکرد، گزارش هزینه حین انجام ماموریت و موارد مرتبط با محاسبات حقوق و هزینه ماموریت فراهم می‌نماید.

فروش محصولات کسرا؛ ویژه صنایع غذایی5

نرم افزار

بایوویشن کسرا

نرم‌افزار حضور و غیاب جهت انجام کارکرد پرسنل نیاز به داده‌های تردد افراد داشته و این موضوع بصورت معمول از طریق دستگاه حضور و غیاب تامین می‌گردد. دستگاه‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلف هستند که یک سازمان دستگاه‌هایی از یک برند مشخص را برای خود تهیه نموده است. کسرا توانسته است با بهره‌گیری از یک سامانه مدیریت دستگاه‌های تردد (سامانه بایوویشن) اجبار تغییر دستگاهجهت تغییر نرم‌افزار حضور و غیاب را مرتفع سازد.

اپلیکیشن های کسرا در صنعت ساختمان

محصولات نرم افزاری کسرا

تسهیل چابکی کسب‌وکار، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی، سرعت انجام وظایف و دسترسی در لحظه به اطلاعات مورد نیاز، تنها بخشی از نتایج به کارگیری راهکارهای تحت وب و راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه نرم افزارهای کسرا است. محصولات نرم افزاری کسرا شامل اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل، سامانه مدیریت تغذیه، اتوماسیون حراست و انتظامات و اپلیکیشن‌های تلفن همراه حضور و غیاب و تغذیه می شود. به این ترتیب مدیران می‌توانند بدون دغدغه و در هر زمان و مکانی که هستند، پرسنل حوزه مدیریت خود را چه بر بستر وب و چه بر بستر تلفن های همراه نظارت و کنترل کنند.

اهم مشتریان کسرا در حوزه صنایع غذایی