نرم افزار حضور و غیاب کسرا سیستم جامع حضور و غیاب

محصولات نرم افزاری کسرا

محصولات نرم افزاری شرکت کسرا

نسل جدید و هوشمند اتوماسیون حضور و غیاب شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا)  در راستای یکی از ارزشمندترین اهداف شرکت یعنی «ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان»، طراحی، تولید و آماده استفاده برای مشتریان شد. امروزه راهبرد سازمان‌های هوشمند و پیشرو، استفاده از فناوری‌های مبتنی بر تلفن هوشمند برای پیشبرد اهداف خود و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی است. این راهبرد به واسطه‌ی الزامات رقابتی کسب‌وکار و ضرورت چابکی سازمان‌ها بوجود آمده است. به‌طوری‌که این دسته از سازمان‌ها، نهایت استفاده را از فرصت فراگیر شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند خواهند برد. لذا شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا) در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و ارائه بیشترین ارزش برای مشتریان خود و با توجه به گسترش استفاده از ابزارهای ارتباطی هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت، اقدام به طراحی، تولید و پیاده سازی نسل جدید و هوشمند اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل نموده است. راهکار اتوماسیون حضور و غیاب (نرم افزار کسرا تردد) هوشمند شرکت کسرا، قابلیت‌های بسیار ارزشمند و کم‌نظیری را برای مشتریان فراهم آورده است؛ به طوری‌که می‌توان گفت این راهکار، از شاخص‌ترین اتوماسیون‌های هوشمند تردد مشتریان در کشور می‌باشد. تسهیل چابکی کسب‌وکار، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی، سرعت انجام وظایف و دسترسی در لحظه به اطلاعات مورد نیاز، تنها بخشی از نتایج به کارگیری راهکار مبتنی بر تلفن هوشمند کسرا نرم افزار کسرا است. نرم افزار موبایل اتوماسیون تردد شرکت کسرا برای مدیران و کسب‌وکارهایی که نیاز دارند بخشی از فعالیت‌های خود را در خارج از سازمان سازمان‌دهی کنند، اهمیت دو چندان می‌یابد و به این ترتیب مدیران می‌توانند بدون دغدغه و در هر زمان و مکان که هستند، حوزه مدیریت خود را بر روی تلفن هوشمند نظارت و کنترل کنند.

15 ویژگی متمایزکننده سیستم تردد و اتوماسیون حضور و غیاب تحت وب کسرا

اتوماسیون حضور و غیاب تحت وب یا سیستم تردد بنا بر کارکرد خود می تواند تاثیر شگرفی در بازده پرسنل سازمان ها و عملکرد پرسنل داشته باشد. این امر از آن رو برای مدیران سازمان ها مهم است که می توانند با استفاده از یک ابزار قوی و کاربردی تمام ورود و خروج پرسنل را تحت نظر داشته و مدیریت کنید. اما هر سامانه حضور و غیابی نمی تواند پاسخگوی نیاز هر کسب و کاری باشد و نیاز است سازمان ها از نرم افزار حضور و غیاب با کیفیتی که دارای ویژگی های متناسب با نیاز کسب و کارها باشد استفاده کنند.

15 ویژگی اساسی یک سیستم مدیریت تردد کارآمد
اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل کسرا

اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل کسرا و روانشناسی کار

تا به حال به تاثیر اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل بر مدیریت منابع انسانی و  ارتباط مدیر و کارکنان فکر کرده‌اید؟ اگر تاکنون برای داشتن سامانه حضور و غیاب تصمیمی نگرفته اید شاید همین موضوع دلیل محکمی برای شما در انتخاب یک  نرم افزار حضور و غیاب باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی تاثیرات سامانه حضور و غیاب بر فرآیندهای مدیریتی بپردازیم.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین برای کنترل ورود و خروج پرسنل

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین همیشه یک پارامتر مهم برای سنجش بهره وری کارمندان در هر سازمان محسوب می گردد. در هر شرکت برای کنترل تردد، سنجش عملکرد فردی کارمندان و محاسبه هزینه ها به یک سیستم مدیریت خودکار نیاز می شود. اتوماسیون حضور و غیاب با انجام فرآیند نمایش و ذخیره اطلاعات حضور و غیاب هر شخص جایگزین روش مدیریت سنتی شده است. علاوه بر این از مزایای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین این است که نرم افزاری تحت وب است که به شما این امکان را می دهد تا دسترسی راحت و سریعی به سیستم حضور و غیاب خود داشته باشید و بتوانید از این طریق عملکرد کارکنان خود را مدیریت کنید.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین برای کنترل ورود و خروج پرسنل.