سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس...

سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس

نرم افزار مدیریت پیام هرمس؛ پیام رسان هوشمند کسرا

سیستم مدیریت هوشمند پیام ویژگی ها و مزایایی زیادی برای سازمان ها خواهد داشت و میتوانند نقش تعیین کننده ای در بهره وری سازمان ها داشته باشد. مدیران سازمان ها برای مدیریت هر چه بهتر سازمان خود نیازمند ارتباط با پرسنل خود در زمان های مختلف و به صورت های مختلف هستند. سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس کسرا سیستمی است که شما را قادر می سازد تا بتوانید کلیه رویدادهای سازمان مثل اطلاعیه ها، یادآوری ها، تغییر شیفت ها، کارکردها، مرخصی ها و... را به پرسنل خود اطلاع رسانی کنید. این امکان در قالب های مختلفی از جمله ارسال نوتیفیکیشن، پیام کوتاه، ایمیل و ... برای مدیران وجود دارد. همچنین سیستم مدیریت پیام هرمس این امکان را دارد که مدیران می توانند فایل های مختلفی را برای پرسنل خود ارسال کنند. به طور خلاصه میتوان گفت سیستم هرمس در کنار نرم افزار حضور و غیاب کسرا میتواند به شما در ارتباط با کارکنان خود همراه شما باشد. سیستم مدیریت پیام قابلیت هایی دارد که در ادامه به آن پرداخته ایم.

"" indicates required fields

مزیت های سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس

مزیتهای نرم افزار پیام رسان سازمانی هوشمند هرمس

 • اطلاع رسانی رویدادهای سیستمی سازمان به کلیه پرسنل مثل ثبت درخواست، تایید و رد درخواست، ثبت تردد، رزرو غذا، تردد خودرو، تردد میهمان، تغییر شیفت و اطلاعات تردد و حضور و غیاب...
 • اطلاع رسانی‌ پیام های مربوط به واحد منابع انسانی سازمان ها و شرکت ها مثل ارسال فیش حقوقی، ارسال کارکرد حضور و غیاب، اطلاع رسانی تاریخ های مهم و پیام‌های مناسبتی
 • قابلیت ارسال پیام از طرف مدیران به پرسنل زیرمجموعه خود
 • امکان اطلاع رسانی رویدادهای سازمان، دعوت به جلسه ها، ابلاغ آیین نامه ها
 • کانال های ارتباطی و پیامی متنوع مثل پیام کوتاه SMS، سیستم مدیریت پیامک، ایمیل (SMTP)، صندوق پیام موبایل، صندوق پیام وب، نوتیفیکیشن موبایل
 • امکان ارسال پیام تکرار شونده متناسب با نیاز سازمان ها و ارسال پیام موقت
 • پشتیبانی از انواع پیشرفته ترین سامانه‌ های پیامکی SMS متداول و موجود در بازار

ویژگی های پنل مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس

 • قابلیت مختلف ارسال پیام، هشتگ، متغیر و الگوهای پیام، پیوست فایل، ارسال از طریق موتور قانون، ارسال از طریق MS SQL، ارسال از طریق Rabbit MQ، ارسال از طریق API، پنل ارسال پیامک
 • امکان گزارش گیری از پیام‌های ارسال شده به کارکنان در قالب های مختلف
 • پرفورمنس و کارایی بالا در ارسال انبوه پیام به پرسنل در زمان های مختلف شبانه روز
 • ارسال پیام به تفکیک سمت، گروه پرسنلی، واحد سازمانی و ... در قالب های مختلف سازمانی و بر اساس سمت افراد از طریق پنل ارسال پیامک
 • امکان ارسال پیام تکرار شونده متناسب با نیاز سازمان ها و ارسال پیام موقت
 • قابلیت یکپارچگی کامل با نرم افزارهای کسرا از جمله نرم افزار حضور و غیاب، نرم افزار تغذیه، نرم افزار ماموریت و...
 • یکپارچگی کامل با اپلیکیشن های موبایل تردد (کسراهمراه)، اپلیکیشن تردد مکانی آوید و اپلیکیسن تغذیه (کسرافود)
 • پشتیبانی از انواع پیشرفته ترین سامانه‌ های پیامکی SMS متداول و موجود در بازار
ویژگی های سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

پیام رسان هوشمند هرمس (پیام رسان سازمانی) کسرا

همیشه در سازمان‌های مختلف، مدیران به دنبال راهی برای ارتباط با پرسنل خود می‌گردند تا بتوانند از این طریق برخی از مهم‌ترین رویداد‌های سازمان را به اطلاع آن‌ها برسانند. در سازمان‌هایی که تعداد پرسنل بالایی دارند، این کار دشوار است و با مشکلات بسیاری همراه می‌شود. از جمله اینکه ارسال پیام به صورت انبوه وجود ندارد و سیستم‌های موجود هم، پاسخگوی نیاز‌های مدیران نیست.

به همین دلیل، ما در شرکت مهندسی کسرا به فکر توسعه و تولید سیستم هوشمندی افتادیم که بتواند این چالش را رفع کند. در نهایت، خروجی این تلاش به ثمر رساندن پیام‌رسان هوشمند هرمس بوده است. پیام‌رسانی که امکان اطلاع‌رسانی انواع پیام‌ها را به صورت انبوه و با استفاده از کانال‌های ارتباطی مختلف در اختیار مدیران قرار می‌دهد. پیام‌رسان هوشمند سازمانی هرمس، عهده دار اطلاع‌رسانی رویداد‌ها و روند‌های سیستمی سازمان شماست.

امکانات سامانه اطلاع رسانی پیام

پیان‌رسان هرمس، صرفاً یک پیام‌رسان معمولی نیست. بلکه، یک ابزار مدیریتی قوی برای سازمان شماست. برخی از امکانات پیام‌رسان هوشمند هرمس عبارتند از:

امکانات سامانه اطلاع رسانی پیام موبایل

تایید یا رد مجوز

با هرمس می‌توانید با تایید یا رد مجوز‌های مختلف مثل حضور و غیاب، تغذیه و حراست باخبر شوید.

ابزار نظارتی دقیق

پیام‌رسان هرمس علاوه بر پیام‌رسانی، می‌تواند به عنوان یک ابزار نظارتی فوق‌العاده عمل کنید. از آنجایی که هرمس، توانایی ارتباط با موتور تولید قوانین را دارد، شما قادرید آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که با همه سیستم‌های منابع انسانی شما یکپارچه باشد. به عنوان مثال اگر بخواهید از ورود و خروج پرسنل خود به صورت لحظه‌ای با خبر باشید، می‌توانیدآنرا به گونه‌ای تنظیم کنید که پس از ورود و خروج آن‌ها، فوراً پیامک ترددشان برای شما ارسال شود.

اطلاع رسانی منابع سازمان

هرمس یک نرم‌افزار برای اطلاع‌رسانی منابع سازمان شما جهت ارسال فیش حقوقی، کارکرد حضور و غیاب و پیام‌های مناسبتی است.

پیام رسانی مدیران به پرسنل

مدیران قادرند به کارکنان زیر مجموعه خود به صورت مستقیم پیام ارسال کنند و آن‌ها را از رویداد‌های مهم، جلسات و آیین‌نامه‌های مختلف با خبر سازند.

امکانات سامانه اطلاع رسانی پیام لپتاب

ویژگی های پیام رسان هوشمند هرمس

سیستم پیام‌رسان هوشمند هرمس با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، می‌تواند ارتباط شما با پرسنل‌تان را بهبود بخشد. ما در شرکت مهندسی کسرا، سعی داریم، یک پیام‌رسان عالی برای سازمان شما ارائه دهیم. پیام‌رسانی که شما را به پرسنل‌تان نزدیک‌تر کند و بتواند به عنوان یک پیام‌رسان عالی عمل کند. امکانات اختصاصی هرمس، همه و همه به این منظور اختصاص داده شده است. بی‌راه نیست که بگوییم شرکت مهندسی کسرا، همراه همیشگی مدیران و سازمان هاست. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های هرمس عبارتند از:

امکان اطلاع رسانی از حضور مراجعین سازمان به پرسنل در اتوماسیون حراست

اطلاع رسانی به صورت اتوماتیک و دستی از طریق پیامک

هرمس می‌تواند برای اطلاع‌رسانی انواع رویداد‌های سازمانی، چه به صورت دستی و چه به صورت اتوماتیک به مدیران سازمان کمک کند. این نرم‌افزار هوشمند پیام‌ها را در قالب‌های مختلف برای گروه‌های مختلف که دارای سمت‌های سازمانی هستند، ارسال کند.

ارسال پیام از طریق پیام‌رسان هوشمند هرمس می‌تواند از طریق اس‌ام اس، ‌ایمیل، صندوق پیام و نوتیفیکیشن انجام شود. هرمس قادر است با انواع سیستم‌های پیامکی معتبر داخلی ارتباط برقرار کند و پیام‌های متنی مدیران را به پرسنل ارسال کند. همچنین هرمس می‌تواند‌ایمیل‌هایی با الگو‌های سازمانی ویژه شما و برای شما ارسال کند و نوتیفیکشن‌هایی برای کاربران هدف شما ارسال کند و آن‌ها را در جریان امور قرار دهد.

قابلیت کنترل ورود و خروج کالا به سازمان به صورت اتوماتیک

ارتباط با دیگر سامانه های کسرا

سامانه هوشمند پیام‌رسان هرمس قادر است با دیگر نرم‌افزار‌های کسرا مانند کسرا آوید، کسرل فود و کسرا همراه ارتباط برقرار کند و کاربران قادرند در صندوق پیام خود در نسخه تحت وب انواع اپلیکیشن‌ها، پیام‌های خود را مشاهده کنند.

ثبت و تدارک هدیه سازمانی برای مهمان از جانب سازمان به صورت سیستمی

ارسال پیام های مناسبتی

همانطور که می‌دانید، یکی از پر کاربرد‌ترین موارد ارسال پیام، پیام‌های مناسبتی است. پیام‌هایی که مدیران در مناسبت‌های مختلف برای پرسنل خود ارسال می‌کنند و هرمس به خوبی قادر به انجام چنین کاری است.

دریافت انواع گزارشات ورود و خروج پرسنل از دستگاه با سیستم تردد کسرا

هشتگ گذاری و دسته بندی پیام ها

یکی از قابلیت‌های کاربردی پیام‌رسان هرمس، امکان هشتگ‌گذاری پیام هاست که از این طریق، شما می‌توانید پیام‌ها را مدیریت و دسته‌بندی کنید. به عنوان مثال، اگر شما ۱۰ پیام فیش حقوقی برای پرسنل خود ارسال کرده باشید، با هشتگ‌گذاری می‌توانید آن‌ها را به راحتی طبقه‌بندی کنید.

قابلیت ارسال پیام به پرسنل سازمان ها با سیستم حضور غیاب کسرا

ارسال پیام موقت

یکی دیگر از مواردی که هرمس را به انتخاب اول مدیران تبدیل می‌کند، قابلیت ارسال پیام موقت از طریق هرمس است. از آنجایی که برخی از پیام‌ها، ارزش چندانی برای ذخیره‌سازی ندارند، نیازی به بایگانی آن‌ها در بانک اطلاعاتی نیست. در مقابل، برخی از پیام‌ها به علت سطح امنیتی بالا و حفظ محرمانگی، نباید پس از اطلاع مخاطب، قابل دسترسی مجدد باشند که هرمس به خوبی چنین امکانی رو در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

قابلیت تطبیق با دیگر سامانه های سازمان

ارسال فایل های خاص به صورت نظیر به نظیر

هرمس امکان ارسال فایل‌های خاص را به صورت نظیر به نظیر، فراهم می‌کند. به عنوان مثال، اگر شما هزار فیش حقوقی در اختیار داشته باشید که متعلق به هزار نفر از پرسنل شماست، هرمس می‌تواند به صورت کاملاً اتوماتیک، فیش حقوقی هر فرد را اختصاصاً به خود آن شخص ارسال کند.

بدون نیاز به پرینت کاغذی کارکرد حضور و غیاب پرسنل

ارسال پیام های تکرار شونده

ویژگی جالب دیگر هرمس، قابلیت ارسال پیام تکرارشونده است. فرض کنید شما می‌خواهید تولد پرسنل‌تان را در تاریخ مقرر به خود فرد تبریک بگویید. هرمس این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید پیام‌هایی را برای اشخاص مورد نظر به صورت اتوماتیک ارسال کنید.