head-img

خرید امسال

به نفع شماست...

با خرید محصولات کسرا در زمستان ۱۴۰۱

از ۲۵ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید

65-svg

+ خرید محصولات کسرا با 25 درصد تخفیف در زمستان 1401؛

- افزایش قیمت 40 درصدی محصولات در سال 1402

فروش ویژه محصولات کسرا

شرکت مهندسی کسرا در نظر دارد برخی از محصولات نرم افزاری خود را در جشنواره زمستانی خود با 25 درصد تخفیف در اختیار کسب و کارهای بزرگ ایرانی قرار دهد. همچنین مشتریان کسرا میتوانند در این جشنواره با احتساب تخفیف ویژه افزایش لایسنس ثبت کنند.

kasraco-net camping amoozesh- 1

تسهیل چابکی کسب‌وکار، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی، سرعت انجام وظایف و دسترسی در لحظه به اطلاعات مورد نیاز، تنها بخشی از نتایج به کارگیری راهکارهای تحت وب و راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه نرم افزارهای کسرا است. محصولات نرم افزاری کسرا شامل اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل، سامانه مدیریت تغذیه، اتوماسیون حراست و انتظامات و اپلیکیشن‌های تلفن همراه حضور و غیاب و تغذیه می شود. به این ترتیب مدیران می‌توانند بدون دغدغه و در هر زمان و مکانی که هستند، پرسنل حوزه مدیریت خود را چه بر بستر وب و چه بر بستر تلفن های همراه نظارت و کنترل کنند.

درخواست دمو و مشاوره رایگان

برای کسب مشاوره در مورد خرید محصولات نرم افزاری و سخت افزاری شرکت مهندسی کسرا میتوانید فرم روبرو را تکمیل کنید. همکاران ما در واحد بازرگانی کسرا در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنید و شما میتوانید در مورد محصولات کسرا اطلاعات لازم را دریافت کنید.

چرا خرید امسال به صرفه تر از خرید سال بعد است؟

شما میتوانید در طرح زمستانه فروش محصولات کسرا نرم افزارهای کسرا را با 25 درصد تخفیف خریداری کنید در صورتی که در سال آینده این محصولات 40 درصد افزایش قیمت خواهند داشت.

آیا در جشنواره زمستانه کسرا میتوان با احتساب تخفیف افزایش لایسنس داد؟

بله در این جشنواره میتوانید با 25 درصد تخفیف افزایش لایسنس کاربری دهید.