mobile app icon

اپلیکیشن های تلفن همراه کسرا

ویژگی های اپلیکیشن های تلفن همراه کسرا

سازگاری با انواع تلفن‌های هوشمند

مطابقت با سیستم ‌عامل‌های اندروید و iOS

اطلاع رسانی سریع

آگاهی از رویدادهای جاری سیسـتم از طریق نوتیفیکیشن

امنیت بالا

کسب انواع گواهینامه‌های معتبر در حوزه امنیت اطلاعات

اپلیکیشن تلفن همراه حضور و غیاب و تغذیه

همگام سازی با سامانه کنترل تردد

قابلیت مطابقت و یکپارچگی کامل با نرم‌افزار حضور و غیاب

دسترسی آسان

دسترسی راحت و بدون محدودیــت جغرافیایــی به داده‌ها

قابلیت چندزبانگی

پشتیبانی از زبان‌های مختـلف برای شــــرکت‌های چندملیتی

Mobile-application-pic-2.2

اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی کسراهمراه

امروزه با توجه به گسترش روزافزون استفاده از تلفن های همراه هوشمند به عنوان یک ابزار در دسترس و سریع جهت انجام کارهای اداری روزانه، می توان از این امکان جهت کنترل تردد و حضور غیاب پرسنل در سازمان ها و شرکت ها نیز استفاده کرد. اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه نرم افزار موبایلی همیشه همراه با قابلیت همگام‌ سازی با سامانه حضور و غیاب کسرا است که می تواند قابلیت های متمایزکننده‌ای را در اختیار کلیه مدیران و کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قرار دهد. مهمترین امکانات اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه عبارت است از:

  • مشاهده گزارش کارکرد روزانه و ماهانه
  • ثبت انواع درخواست
  • مدیریت اسناد کارتابل

اپلیکیشن حضور و غیاب تردد مکانی آوید

زمانی که ماموریتی برای پرسنل تعریف می‌شود امکان نظارت بر زمان رسیدن به مکان مورد نظر، هم چنین زمان اتمام ماموریت و در مجموع اطمینان از انجام آن برای شرکت‌ها وجود ندارد. برای رفع این مشکلات و نیز جهت کاهش هزینه‌ها و کنترل هوشمندانه روی ترددها، کسرا راهکاری را ارائه کرده است که نرم افزار کسرا آوید نام دارد. به طور خلاصه اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین کسرا آوید بـا بهـره گیـری از فـن آوری جی پی اس GPS امـکان ثبـت ورود و خـروج پرسـنل بـه کـران هــای تعییــن شــده را از طریــق تلفــن همــراه را فراهم می کند.

Mobile-application-pic-3
Mobile-application-pic-4

اپلیکیشن تغذیه کسرافود

شرکت کسرا نیز در راستای گسترش دسترس پذیری کاربران به نرم افزار مدیریت تغذیه و امکانات آن نسخه تلفن همراه اتوماسیون تغذیه یعنی اپلیکیشن تغذیه (کسرافود) را جهت کاربری عمومی آن ارائه نموده است. کلیه پرسنل سازمان ها، دانشجویان دانشگاه ها و همه کسانی که از نرم افزار تغذیه کسرا استفاده می کنند می توانند با نصب این اپلیکیشن تغذیه بر روی تلفن همراه خود از امکانات آن بهره مند شوند.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" فیلدهای الزامی را نشان می دهد