10 ویژگی بهترین نرم افزار حضور و غیاب برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل

بهترین نرم افزار حضور و غیاب در ایران
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/11

نرم افزار حضور و غیاب کسرا به دلیل قابلیت های خود میتواند بهترین نرم افزار حضور و غیاب برای سازمان شما باشد چرا که میتواند در کنار شما به افزایش بازده منابع انسانی شما منجر شده و تجربه بی نظیری را در ارتباط با نرم افزارهای منابع انسانی در اختیار شما قرار دهد.

امروزه استفاده از سامانه های مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) مثل نرم افزار حضور و غیاب تحت وب (آنلاین) و نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز و همچنین دستگاه های حضور و غیاب و ساعت زنی به امری عادی و متداول در سازمان ها مبدل شده است. چرا که ثابت شده است این نوع سیستم ها میتوانند کمک زیادی به سازمان ها در امر مدیریت تردد پرسنل کنند. شرکت های مختلفی نیز در ایران عزیزمان سالهاست که در راستای خدمت رسانی به سازمان های بزرگ و کوچک سرزمینمان فعال هستند. یکی از به روزترین و پیشرفته ترین این نرم افزارهای تردد نرم افزار حضور و غیاب کسرا است.

فهرست عناوین مقاله

شرکت کسرا ارائه دهنده بهترین نرم افزار حضور و غیاب پرسنل 

شرکت مهندسی کسرا نیز طی 23 سال فعالیت خود با کسب تجارب ارزنده زیاد و با افتخار به همکاری با کسب و کارهای مختلف و کارآفرینان ایرانی توانسته است. با ارائه راهکارهای مختلف همواره در کنار آن ها باشد. اما پرسش مهم در این رابطه این است که از میان نرم افزارهای موجود. در بازار کدام یک میتواند همه یا اکثر نیازهای سازمان ما را متناسب با شرایط شغلی ما برطرف کند؟ کدام سیستم حضور و غیاب میتواند بهترین نرم افزار حضور و غیاب برای سازمان ما باشد؟ کدام سامانه میتواند در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازده ممکن در سازمان ما راه انداری و به ما در کنترل تردد پرسنلمان کمک کند؟ کدام سامانه حضور و غیاب میتواند پشتیبانی سریع و همه جانبه ای به ما در استفاده و نگه داشت محصول در اختیار ما قرار دهد؟

سیستم حضور و غیاب پرسنل کسرا به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به دلیل قابلیت های منحصر به فرد خود میتواند بهترین سیستم حضور و غیاب برای سازمان شما باشد. چرا که میتواند در کنار شما به افزایش بازده منابع انسانی شما منجر شد. و تجربه بی نظیری را در ارتباط با سامانه های کنترل تردد هوسمند و نرم افزارهای منابع انسانی در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این راهکارهای مختلف کسرا در ارتباط با کسب و کارهای مختلف به خودی خود میتواند مجموعه یکتایی را برای شما درمورد سیستم های کنترل تردد رقم زند. از جمله دلایل خرید سیستم حضور و غیاب کسرا میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد)

شرکت کسرا ارائه دهنده بهترین نرم افزار حضور و غیاب پرسنل 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

دلایل خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب و امکانات نرم افزار حضور و غیاب

1) کاهش نارضایتی پرسنل با نرم افزار مدیریت حضور و غیاب پرسنل کسرا

از مشکلات مرسوم در سازمان ها عدم اطمینان و آرامش خاطر پرسنل نسبت به سیستم مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) و به طور کلی نرم افزارهای کنترل تردد است. بسیاری از پرسنل گمان می کنند سیستم حضور و غیاب سیستمی است که عملا کارکرد آن مچ گیری از آنان در زمان کار است. و به همین دلیل نسبت به این نرم افزارها و نرم افزارهای مشابه مدیریت منابع انسانی روی خوشی نشان نمی دهند. علاوه بر این پرسنل با توجه به چنین حسی سعی می کنند با انجام تخلفات ریز و درشت این سیستم ها را دور بزنند. این درحالی است که شما میتوانید با استفاده از یک نرم افزار حضور و غیاب کارآمد. همه این مشکلات را رفع کنید. اما چگونه؟ نرم افزار مدیریت حضور و غیاب پرسنل سیستم کنترل تردد هوشمند کسرا به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب به گونه ای طراحی شده است که نه تنها می تواند یاری گر مدیران سازمان ها باشد. و به خوبی بتواند به عنوان یک اهرم نظارتی برای کنترل پرسنل تلقی شود. بلکه این نرم افزار میتواند با امکاناتی که در اختیار پرسنل قرار می دهد نیز یاری گر پرسنل در مورد حفظ حریم خصوصی. محاسبه دقیق عملکرد کاری و مهمتر از همه محاسبه کننده دقیق میزان حقوق و دستمزد آنان باشد. سیستم حضور و غیاب کسرا میتواند با محاسبه دقیق انواع شیفت های کاری در هر زمان و در هر مکان محل کار شما. موجب رضایت خاطر پرسنل شما در مورد اعطای حقوق و مزایای آنان شود. و نگرانی از بابت کسور در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان را رفع کند.

کاهش نارضایتی های پرسنل و ایجاد اطمینان در آنان با نرم افزار حضور و غیاب کسرا

کاهش نارضایتی های پرسنل و ایجاد اطمینان در آنان با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

2) نظارت بر عملکرد کلیه کارکنان حین انجام کار با بهترین نرم افزار حضور و غیاب 

شما ممکن است در سازمان خود به دلیل تنوع وظایف شغلی کارکنانتان پرسنلی با سمت های مختلف داشته باشید. از جمله ممکن است شما به دلیل کسب و کارتان نیاز به بازاریابان یا. در حوزه پخش نیاز به ماموران پخش و توزیع محصول یا به دلیل ماهیت نظارتی شغل خود نیاز به بازرسان ویژه ای. دارید که بایست به سرکشی از مکان های مختلف بپردازند. در این صورت کنترل عملکرد کاری چنین پرسنلی می تواند به یک معضل جدی برای شما تبدیل شود. چرا که در این صورت شما نمیتوانید به آسانی حضور و غیاب آنان را مدیریت کنید. و به همین دلیل نیاز به ابزارهای پیشرفته تری برای انجام این کار دارید. اپ حضور و غیاب بدون دستگاه و با لوکیشن کسراآوید منحصر به فردی است که میتواند با استفاده از امکانات خود امکانات ویژه ای را در اختیار. مدیران سازمان ها برای رصد و نظارت بر تردد پرسنل در اختیار آنان قرار دهد. کسرا آوید به پرسنل شما این امکان را میدهد تا با ثبت موقعیت جغرافیای خود به صورت لحظه ای به شما. اطلاعات دقیقی از مکان و زمان محل کار یا ماموریت آنان بدهند.

نظارت کامل بر عملکرد کلیه نیروهای سازمان حین انجام کار با نرم افزار حضور و غیاب کسرا

نظارت کامل بر عملکرد پرسنل حین انجام کار با نرم افزار حضور و غیاب کسرا

اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی کسراآوید

پرسنل با حضور در محل کار خود اقدام به ثبت موقعیت مکانی خود از طریق GPS تلفن همراه خود می کنند. و در واقع این امر موجب می شود تلفن همراه آنان به عنوان یک دستگاه حضور و غیاب و دستگاه ساعت زنی متحرک یا سامانه حضور و غیاب متحرک. و همیشه در دسترس برای آنان عمل کند. پس از ثبت ترد در اپلیکیشن بهترین نرم افزار حضور و غیاب آوید کسرا خود به خود فرآیند نظارتی شما شروع میشود. و شما حتی میتوانید عمل  tracking  پرسنل را از این طریق انجام دهید. همچنین باید توجه داشت که اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا آوید به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب امکان استفاده در اکثر تلفن های همراه هوشمند با سیستم های عامل متفاوت را نیز داراست. کسرا آوید در دو نسخه اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید و اپلیکیشن حضور و غیاب ioS نیز قابلیت نصب بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی و… را دارد. بنابراین از این بابت نگرانی در نصب نرم افزار نخواهید داشت.

مقالات مرتبط: حضور و غیاب با موبایل؛ اپلیکیشن حضور غیاب اندروید و iOS کسرا

اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی کسراآوید

اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی کسرا آوید (حضور و غیاب بدون دستگاه)

3) رفع خطاهای انسانی در محاسبات پیچیده با بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب 

از مشکلات مدیران منابع انسانی سازمان ها محاسبه دقیق و بدون خطای کارکردهای پرسنل سازمان هاست. با توجه به ازیاد پرسنل و تنوع شیفت ها و برنامه های کاری پرسنل امکان بروز مشکلات در محاسبه این کارکردها وجود دارد. اما با استفاده از یک اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل که بتواند به درستی و ب دقت از بروز مشکلات در انجام این محاسبات جلوگیری کند میتواند برای مدیران سازمان ها راهگشا باشد. سامانه حضور و غیاب کسرا بر مبنای زیرساخت منعطف و قدرتمند خودش قادر است با دقتی مثال زدنی تمام محاسبات پیچیده حضور و غیاب شامل مرخصی، اضافه کاری، شب کاری، تعطیل کاری، ضریب ها، تأخیر و … در سازمان شما را با نکته سنجی زیاد انجام دهد. استفاده از این سیستم برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل به گونه ای است که میتواند خطاهای انسانی موجود در سازمان ها را به حداقل رساند و از طرف دیگر حتی به کاهش چشمگیر نیروهای انسانی سازمان منجر شود. چرا که سیستم حضور و غیاب کسرا بر طبق ساختار اتوماتیک خود تمام فرایندهای ورود و خروج و تردد پرسنل را در سازمان شما انجام داد و می تواند از پس تمام مشکلات ناشی از زمان بر بودن فرایندهای محاسبات برآید.

رفع خطاهای انسانی در محاسبات پیچیده کارکرد های حضور و غیاب

رفع خطاهای انسانی در محاسبات پیچیده با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

4) امکان گزارش گیری مختلف از بخش های مختلف با سامانه حضور و غیاب کسرا

یکی از بزرگترین امکاناتی که هر سیستم حضور و غیابی برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) باید داشته باشد تا بتواند به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب شناخته شود امکان گزارش گیری از قسمت های مختلف نرم افزار و فرآیندهای مجزای سیستم و ارائه لیست حضور و غیاب است. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب کسرا پرسنل خود را در دسته بندی ها و گروه های مختلف دسته بندی کنید. این امکان شما را در مدیریت هرچه بهتر پرسنل خودتان یاری خواهد کرد. افزون بر این این دسته بندی ها و گروه بندی های مخنتلف براساس نوع چینش پرسنل میتوانند در زمان لازم و با هدف تصمیم گیری های مدیریتی صحیح برای شما چه در قالب سیستم مدیریتی داشبورد و چه در قالب گزارشات مدیریتی خاص و ویژه روی میز کار شما قرار بگیرند. مزیت بزرگ این کار برای شما امکان دسترسی به مهمترین داده ها در سریع ترین زمان ممکن است کاری که موتور گزارش ساز کسرا در کم ترین زمان ممکن از کلیه روندهای جاری سازمانتان تهیه و در کسری از ثانیه در اختیار شما قرار می دهد. و بر این اساس شما میتوانید از هر کجا به هرکجای سازمانتان سرک بکشید و عملکرد کارکنانتان را رصد و مدیریت کنید.

امکان گزارش گیری مختلف از بخش های مختلف با نرم افزار حضور و غیاب کسرا

امکان گزارش گیری مختلف از بخش های مختلف با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

5) قابلیت پیاده سازی انواع قوانین و شیفت ها با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

سازمان های مختلف به دلیل تنوع کاری کسب و کار خود قوانین و مقررات خاص خود را در چینش شیفت ها، ساعات کاری، برنامه های کاری، ورود و خروج ها، ترددها، مکان های مختلف برای ثبت تردد و… دارند. بر این اساس آن چه بیش از هر چیز سازمان ها نیاز دارند پیاده سازی همه این قوانین و مقررات موجود در سازمان ها در سامانه حضور و غیاب جهت مدیریت حضور و غیاب پرسنل است. شما باید بتوانید همه روندهای جاری موجود در کسب و کار خود را به صورت کاملا اتوماتیک در دست داشته باشید. و برنامه حضور و غیاب کسرا به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب با استفاده از موتور تولید قوانین قدرتمند خودش که به نوعی مغز متفکر آن است میتواند این مهم را جامه عمل بپوشاند. شما کافی است به تیم استقرار و تولید کسرا خاطرنشان شوید که چه قانون حضور و غیابی را میخواهید در سیستم مدیریت تردد پرسنل خود فعال کنید. از اینجا به بعد پروسه شما وارد فاز جدیدی خواهد شد و مهندسان و کارشناسان کسرا سعی خواهند کرد سامانه حضور و غیاب کسرای سفارشی سازی شده شما را به شما تحویل دهند

بهترین برنامه حضور‌ و غیاب پرسنل

قابلیت پیاده سازی انواع قوانین و شیفت ها با سیستم حضور و غیاب کسرا

6) پشتیبانی 24 ساعته بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کسرا

در حقیقت باید گفت یکی از بزرگترین مشکلاتی که مدیران منابع انسانی، حراست سازمان ها با آن مواجه اند عدم پشتیانی نرم افزارهای خریداری شما برای سازمان خودشان است. فرض کنید شما به عنوان یک مدیر بهترین نرم افزار حضور و غیابی را برای سازمان خود خریداری می کنید. پس از نصب و استقرار سیستم کارکنان شما با مشکلی در استفاده از این نرم افزار مواجه خواهند شد. شما در سریع ترین زمان ممکن نیاز به کمک دارید. چرا که در این شرایط عدم برقراری سامانه حضور و غیاب موجب نارضایتی پرسنل و هرج و مرج در سازمان شما خواهد شد. علاوه بر این با عدم ثبت تردد و عدم محاسبه کارکرد پرسنل در پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل دچار مشکلات زیادی خواهید شد. بنابراین شما باید در هنگام خرید نرم افزار حضور و غیاب برخی موارد از جمله پشتیبانی اتوماسیون حضور و غیاب را مدنظر قرار دهید.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

پشتیبانی 24 ساعته نرم افزارهای کسرا

سامانه حضور و غیاب کسرا به عنوان ارائه دهنده بهترین نرم افزار حضور و غیاب و انواع دستگاه حضور غیاب و ساعت زنی از پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی برخوردار است که میتواند تمام مشکلات شما را با ارسال یک تماس تلفنی یا ثبت یک تیکت رفع کند. کسرا معتقد است مشتریان بزرگ خود در سراسر کشور که شمار آن از 1000 مشتری فراتر میرود. و بالغ بر چند میلیون کاربر را خدمت رسانی میکند سرمایه های شرکت هستند. از این رو با درنظر گرفتن امکان پشتیبانی خود سعی کرده است همچون یک رفیق و دوست فداکار در خدمت کسب و کارهای ایرانی باشد. بر این اساس تلاش کرده ایم دوستانه و مشفقانه در کنار شما باشیم و به همین دلیل ادعا میکنیم «کسرا رفیق نیمه راه نیست»…

پشتیبانی 24 ساعته نرم افزارهای کسرا

پشتیبانی 24 ساعته کسرا در بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

7) دسترسی آسان و سریع برای کلیه پرسنل با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

ثبت تردد و همینطور کنترل تردد در سازمان ها روز و شب نمی شناسد. کسب و کارهای مختلف شرایط کاری متفاوتی دارند و نیاز دارند بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به سیستم حضور و غیاب هوشمند دسترسی داشته باشند. بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب یعنی کسری این امکان را فراهم کرده است که همه کاربران آن میتوانند پشت میز خود بنشینند. و از طریق مرورگر کامپیوتر خود مجوزها و کارکردهای خود را ثبت کنند. همچنین مدیران نیز می توانند به راحتی به همین شکل مجوزها را تایید یا رد کنند. علاوه بر این کلیه کارکنان و مدیران میتوانند با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب نصب شد. بر روی تلفن همراه خود (اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید کسراهمراه) همه آنچه را برای ثبت تردد و مدیریت تردد لازم دارند نزد خود داشته باشند.

بهترین نرم افزار حضور غیاب کسرا

دسترسی آسان و سریع با بهترین نرم افزار حضور و غیاب کسرا

8) امکان ارتباط با بهترین دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار

مهمترین مزیت هایی که هر نرم افزار حضور و غیابی باید از آن برخوردار باشد امکان ارتباط و یکپارچگی این نرم افزارها با دستگاه های حضور و غیاب و دستگاه های اکسس کنترل است. چرا که مبدا ورودی تمام سیستم های کنترل تردد همین دستگاه ها هستند. و اگر نرم افزاری از چنین قابلیتی برخوردار نباشد نمی تواند اطلاعات ورود و خروج افراد به سازمان ها را به درستی ثبت کنید. حتی شما ممکن است قبلا در سازمان خود از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) استفاده کرد باشید و در حال حاضر به دلایلی قصد داشته باشید سیستم خود را تعویض کنید. نرم افزار حضور و غیاب کسری قادر است با تمام سخت افزار و بهترین دستگاه های ساعت زنی موجود در بازار ارتباط گرفت و ارتباط یکپارچه ای را با آن ها برقرار کند. همچنین در این زمینه کسرا سامانه مدیریت یکپارچه دستگاه های حضور و غیاب خود موسوم به سامانه بایوویشن کسرا را نیز به همین منظور راه اندازی کرده است.

امکان ارتباط با انواع دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار

ارتباط با انواع دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار

9) نسخه اپلیکیشن حضور غیاب موبایل نرم افزار حضور و غیاب کسرا

امروزه می توان گفت استفاده از گوشی یا تلفن همراه مرد و زن نمیشناسد. و در واقع تلفن همراه ابزاری است که همه افراد به آن دسترسی دارند. سیستم های حضور و غیابی نیز امروزه راه خود را پیدا کرد و نسخه های اندروید و IOS اپلیکیشن حضور و غیاب آن در دسترس کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن ها قادرند به خوبی همه آن چه نسخه های تحت وب و آنلاین نرم افزارهای حضور و غیاب از آن برخوردارند را داشته باشند. اپلیکیشن حضور و غیاب کسری موسوم به اپلیکیشن کسرا همراه اپلیکیشنی است که شرکت کسرا در اختیار کاربران خود قرار داد. تا آن ها بتوانند به سرعت دسترسی آسانی به اطلاعات حضور و غیابی سازمان خود داشته باشند. این اپلیکیشن (بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندورید) می تواند ضمن داشتن امنیت فوق العاد در حفظ داده های ارزشمند افراد کلیه اطلاعات تردد پرسنل را بر حسب سطوح مختلف دسترسی آن ها در اختیارشان قرار دهد.

نسخه اپلیکیشن موبایل نرم افزار حضور و غیاب کسرا

اپلیکیشن حضور غیاب موبایل نرم افزار حضور و غیاب کسرا

10) ارائه راهکارهای مختلف برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل

سیستم مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) کسری به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب به دلیل در نظر داشتن نیازهای مختلف کسب و کارهای مختلف اقدام به ارائه راهکارهای حضورغیابی برای مشاغل مختلف کرده است. کسب و کارهای مختلف به دلیل ویزگی های متمایزکنند شغلی خود نیازمند چینش شیفت هاممی مختلف، برنامه های کاری مختلف، تقویم های کاری متفاوت و…. هستند. میتوان گفت هر یک از آن ها راهکار حضور و غیابی متنوعی را طلب می کنند از این رو مشاغل مختلف مثل شرکت های نفت و گاز پتروشیمی، بانک ها و موسسات مالی، دانشگاه ها، بیمارستان های خصوصی و دولتی، شرکت های پخش، سازمان های مولتی کمپانی، دانشگاه های علوم پزشکی، صنایع فولاد و معادن، صنایع بهداشتی و دارویی و… میتوانند راهکار مختص به خود را از کسرا طلب کنند و نیاز خود در رابطه با کنترل تردد سازمان های مختلف را پوشش دهند.

ارائه راهکارهای مختلف برای کسب و کارهای مختلف توسط نرم افزار حضور و غیاب کسرا

کسرا ارائه دهنده راهکارهای حضور و غیاب پرسنل

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کدام است و چه مزیت هایی برای سازمان شما دارد؟

امروزه یکی از مهم ترین ابزارهایی که می تواند به مدیران سازمان و شرکت های بزرگ جهت کنترل تردد سازمان ها کمک کند نرم افزارهای حضور و غیاب هستند. بهترین نرم افزار حضور و غیاب بر اساس کارکرد منحصر به فرد خود می توانند فرایندهای سنتی یا کاغذی مورد استفاده توسط سازمان ها را حذف کنند و از این رهگذر تسهیل گر فرایندهای حوزه منابع انسانی برای مدیران باشد. در واقع بهترین نرم افزار حضور و غیاب یا سامانه مدیریت تردد سامانه ای است که قادر است کلیه روال های جاری در ثبت داد های مربوط به کنترل تردد و محاسبه و پردازش این داده ها را به صورت کاملا خودکار عملیاتی کند. سیستم یکپارچه حضور غیاب سازمانی سیستمی برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل می تواند به صورت کاملا یکپارچه با دیگر سامانه های منابع انسانی، نرم افزار حراست. و مالی و اداری سازمان ها، فرایندهای دخیل در مورد کنترل ورود و خروج یا تردد پرسنل را مدیریت کند. این امر از این رو برای سازمان ها و شرکت ها مهم و حیاتی است. که داده ها یا اطلاعات حضور و غیابی افراد می تواند پس از محاسبه به سیستم های مالی و اداری دیگر سازمان ها متصل شده و در نهایت در پرداخت حقوق و دستمزد سازمان ها مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب و چه مزیت هایی برای سازمان شما دارد؟

 بهترین نرم افزار حضور و غیاب برای کنترل تردد کارمندان

بهترین برنامه حضور‌ و غیاب پرسنل و کارکرد پرسنلی

نرم افزار حضور و غیاب و پرسنلی می تواند به عنوان یک ابزار دقیق برای رصد و کنترل تردد پرسنل مورد استفاده قرار گیرد. و علاوه بر این با استفاده از این امکان پرسنل نیز می توانند به صورت کاملا شفاف. از زمان های تردد خود اطلاع یافته و از حقوق خود نیز بهره مند شوند. یکی دیگر از مواردی که می تواند نقش بهترین نرم افزار حضور و غیاب را در سازمان ها تثبیت کند. نمایش اطلاعات مربوط به کنترل تردد پرسنل در قالب داشبوردهای اطلاعاتی موثق و قابل استناد. برای تصمیم گیری هر چه بهتر مدیران سازمان هاست. سیستم ثبت حضور و غیاب می تواند به خوبی این امر را تحقق بخشید. و با ثبت داده های حضور و غیابی با استفاده از بهترین دستگاه های کنترل تردد و کنترل دسترسی با دقت هرچه تمام تر تردد پرسنل را مدیریت کند. از جمله کارکردهای دیگر بهترین نرم افزار حضور و غیاب جهت مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) امکان چینش و محاسبه دقیق شیفت های کاری متنوع پرسنل در سازمان ها و شرکت های مختلف است. سازمان های مختلف بنا به اقتضائات شغلی و کاری خود طیف وسیعی از شیفت های کاری را در سازمان خود دارند. و از این رو محاسبه دستی یا کاغذی این شیفت ها یا به نوعی محاسبه سنتی آن ها برای سازمان ها عملا ممکن نیست. بر این اساس نرم افزار حضور و غیاب می تواند نقش مهمی در انجام این مهم در سازمان ها داشته باشد.

نرم افزار حضور و غیاب و کارکرد پرسنلی کسرا

بهترین نرم افزار حضور و غیاب و کارکرد پرسنلی

مزایای بهترین برنامه حضور و غیاب و امکانات نرم افزار حضور و غیاب

از جمله مهمترین مزایای بهترین نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد جهت مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) سازمان ها می توان به مکانیزه بودن انجام عملیات. محاسبه و ثبت کارکرد پرسنل در سیستم حضور و غیاب اشار کرد. سامانه های حضور و غیاب دقت بالایی در ثبت تردد پرسنل داشت. و میتواند با استفاده از این امکان موجب حذف خطاهای انسانی در مورد روندهای حضور غیاب سازمان ها شود. علاوه بر این سیستم ورود و خروج پرسنل  و کنترل تردد می تواند با توجه به ویژگی های خود در ثبت اطلاعات ورود و خروج و محاسبه انواع کارکردها موجب کاهش هزینه های سازمانها. افزایش بهره وری پرسنل و ارائه گزارشات جامع برای مدیران سازمان ها شوند. این سامانه ها میتوانند انواع قوانین حضور و غیاب شرکت ها و سازمان های مختلف را در سامانه تعریف کرد و به صورت یکپارچه و واحد نظارت بر کارکرد پرسنل را تسهیل کنند. همچنین بهترین نرم افزار حضور و غیاب به مدیران سازمان ها می توانند امکان رهگیری لحظه ای. و آنلاین کارکنان را داده و از این رو رصد دقیقتری از تردد پرسنل را در اختیار مدیران سازمان ها قرار می دهد.

قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب کسرا

مزایای بهترین نرم افزار حضور و غیاب

محاسبه سریع و دریافت گزارشات متنوع با بهترین نرم افزار حضور غیاب

از طرفی معمولا در یک سازمان چندین الگو و روش محاسباتی برای گروه‌های مختلف پرسنل به کار گرفته می‌شود. با توجه به اینکه انجام محاسبات عوامل کارکرد مختلف مورد نظر سازمان، سرعت در محاسبات، انجام محاسبه به صورت دقیق و تحویل انواع گزارش‌ها. و فایل‌های خروجی و عواملی از این قبیل از چالش‌های اساسی کارشناسان و مدیران حوزه منابع انسانی است. بنابراین امروزه شرکت‌ها برای به روز بودن، انعطاف در طراحی و پیاده سازی قوانین و فرمول‌های محاسباتی و سهولت کاربری برای مدیریت هوشمند حضور و غیاب پرسنل در کنار سیستم های دیگری مثل نرم افزار پلاک خوان هوشمند در جستجوی راهکاری هستند که می‌توان استفاده از بهترین نرم افزار حضور و غیاب به عنوان یکی از مهم ترین این نرم افزارها اشاره کرد.

محاسبه سریع و دریافت گزارشات متنوع در نرم افزار حضور و غیاب کسرا

محاسبه سریع و دریافت گزارشات متنوع با بهترین نرم افزار حضور و غیاب

مدیریت حضور و غیاب پرسنل با سیستم حضور غیاب کسرا

شرکت کسرا تمام هم و غم خود را بر ارائه بهترین نرم افزار حضور و غیاب و بدون نقص ترین برنامه های حضور و غیاب برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل (کنترل تردد) ویژه سازمان شما قرار داد است. تا بتوانید به بهترین شکل کنترل تردد کارکنان خود را به دست گرفت و بازدهی مجموعه خود را افزایش دهید. سیستم حضور و غیاب کسرا نیز به همین دلیل و به طور خاص چنان سامان یافته است. که بتواند تمام نیازهای کسب و کار شما را پوشش دهد. علاوه بر این نرم افزار، نرم افزار مدیریت تغذیه، نرم افزار حراست و انتظامات، نرم افزار مرخصی و ماموریت، نرم افزار کارنه و پاداش و بهره وری و نرم افزار حضور و غیاب ابری اتنسی متناسب با خواسته شما طراحی و قابل سفارشی است. ما در کسرا آماده ارائه خدمت به سازمان شما هستیم. 

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

  1. ابوالفضل خوانساری شهریور 2, 1401 در 4:38 ب.ظ

    برای کار با اپلیکیشن حضورو غیاب کسرا نیاز به آموزش خاصی داریم؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

انواع اسکنر اثر انگشت

آشنایی با انواع اسکنر اثر انگشتی

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کاربردهای آن

تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

3 شیوه کاربردی تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

اهمیت نصب و به کارگیری سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه؛ شناسایی با عنبیه چشم

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

حضور و غیاب در قانون کار

حضور و غیاب در قانون کار؛ بررسی قوانین حضور و غیاب کارکنان در سازمان ها

Thinking, Fast and Slow کتاب تفکر سریع و کند

کتاب تفکر سریع و کند؛ کنترل مغز و ذهن خود را در دست بگیرید