مزایای نرم افزار حضور غیاب ابری برای کسب و کار شما

نرم افزار حضور و غیاب ابری
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/11

استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری مبتنی بر سیستم های ابری و فضای ابری یا همان Cloud-based) برنامه ریزی های کاری برای کارکنان را بسیار ساده تر می کند. حتی زمان لازم برای محاسبه حقوق کارمندان را تا حدود زیادی کاهش می دهد. در یک کلام استفاده از این نرم افزار فوق العاده سودمند بوده و یک برد عالی محسوب می شود.

استفاده از نرم افزار حضور غیاب ابری مبتنی بر سیستم های ابری و فضای ابری یا همان (Cloud-based) برنامه ریزی های کاری برای کارکنان را بسیار ساده تر می کند. حتی زمان لازم برای محاسبه حقوق کارمندان را تا حدود زیادی کاهش می دهد. در یک کلام استفاده از این نرم افزار فوق العاده سودمند بوده و یک برد عالی محسوب می شود. چراکه کارکنان از نظم عالی حاکم بر فضا بسیار راضی خواهند بود. از طرفی شرکت نیز از سرعت و دقتی که در انجام کارها با صرف هزینه مناسب به وجود آمد. رضایت کامل خواهد داشت. اما تمام مزایای سامانه حضور و غیاب ابری محدود به موارد ذکر شده نیست. چند مورد دیگر از مهم ترین مزایای آن را در این مقاله شرح می دهیم. پس از مطالعه این پست، اهمیت داشتن یک نرم افزار حضور و غیاب که مبتنی بر فضای ابری باشد، مشخص خواهد شد.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب ابری سامانه کنترل تردد و حضور و غیاب ابری

مزایای نرم افزار حضور غیاب ابری برای کسب و کار شما

ساده سازی بهتر مدیریت حضور غیاب پرسنل با سامانه کنترل تردد و حضور و غیاب ابری

نرم افزار حضور غیاب ابری به عنوان بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب برای ساده کردن کنترل ساعات کاری کارمندان، ویژگی هایی زیاد دارد. به خصوص اگر کارمندان شرکت به صورت دورکاری مشغول به کار باشند و یا وظایف مختلفی به عهده داشته باشند، این سامانه کنترل تردد و حضور و غیاب ابری است که امر کنترل ورود و خروج پرسنل را بسیار دقیق انجام خواهد داد. به طور مثال در یک شرکت ساختمان سازی، پرسنلی که در بخش ها و مکان های مختلفی مشغول به کار هستند، طبیعتاً در کنترل تردد بیشتر از سایرین به مشکل خواهند خورد. برای مثال فرد مجبور است از این سایت به سایت یا بخشی دیگر در حال رفت و آمد باشد. اما با استفاده از این نرم افزار، کنترل تردد آنها بسیار ساده تر می شود و زمان لازم برای این کار نیز بسیار کاهش می یابد.

مثالی دیگر از کاربردهای فراوان سیستم کنترل تردد ابری یا سامانه حضور و غیاب ابری (cloud) شرکت هایی هستند که خدمات کامپیوتری میدهند. زمانی که یکی از نیروهای این شرکت برای تعمیر کامپیوتر به جاهای مختلف میرود، می توانند زمانی که برای هر کامپیوتر و هر مشتری صرف می شود را با گوشی خود ثبت کنند. حتی اگر همه کارمندان همیشه در شرکت حضور داشته باشند نیز نرم افزار حضور غیاب ابری کاربردهای فراوانی دارد. با استفاده از این نرم افزار می توان پروژه های سپرده شد به هر کدام از کارمندان و مدت زمانی که صرف آن می کنند را پیگیری کرد.

ساده سازی بهتر مدیریت حضور و غیاب

ساده سازی بهتر مدیریت حضور غیاب پرسنل با سامانه کنترل تردد و حضور و غیاب ابری

این ویژگی بسیار کارآمد است و دیگر نیازی نیست که کارمندان در ساعت خاصی از روز برای حضور و غیاب صف بکشند و زمان زیادی برای این کار تلف کنند. در واقع سیستم حضور و غیاب ابری هم برای شرکت منافع بسیاری دارد و هم موجب راحتی کارمندان است.

بهبود رسیدگی به درخواست ها با سامانه حضور و غیاب ابری (cloud)

کارکنان می توانند با استفاده از این نرم افزار با بخش مدیریت منابع انسانی و دیگر مدیران بهتر و ساده تر ارتباط برقرار کنند. زمینه کاری شرکت مهم نیست. اگر نرم افزار کنترل تردد مبتنی بر فضای ابری باشد، بسیاری از امور ساده تر انجام خواهند شد. زیرا با استفاده از آن کارکنان می توانند به جای صرف زمان برای درخواست های مکرر از منابع انسانی یا دیگر مدیران. بر روی انجام کارها زمان بگذارند. دیگر لازم نیست کسی به دنبال ایمیل های گمشده یا کاغذهای دست نوشته بر روی میز بگردد.

سامانه حضور و غیاب ابری (cloud)

بهبود رسیدگی به درخواست ها با سامانه حضور و غیاب ابری (cloud)

علاوه بر این، مدیریت منابع انسانی در زمان بندی کارها و برنامه ریزی برای آنها بسیار ساده تر و دقیق تر از قبل میتواند عمل کند. به طور مثال تیم مدیریت منابع انسانی با استفاده از این سیستم می تواند زمان انجام کارها، درخواست های کارکنان، زمان مرخصی ها، میزان حقوق کارکنان، زمان کار هر کدام از آنها و… را به راحتی و با دقت بالا کنترل کند.

بنابراین با استفاده از نرم افزار حضور غیاب ابری می توان با زمانبندی کارها و برنامه ریزی دقیق برای آنها، در هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی داشت. با پیاده سازی تمام این ویژگی ها. طبیعی است که گامی در جهت کسب رضایت پرسنل نیز برداشته است.

افزایش دقت در پرداختی ها با نرم افزار حضور غیاب ابری

یکی از مهم ترین مواردی که موجب رضایت و خشنودی کارکنان می شود، پرداخت دقیق حقوق و دستمزد است. نرم افزار ابری حضور و غیاب کارمندان باعث افزایش چشم گیر دقت در میزان پرداختی ها می شود. البته بهره وری نرم افزار به میزان اطلاعات کارمندان از نحوه کار با آن هم بستگی دارد که این خود نیاز به آموزش دارد. یکی دیگر از مواردی که موجب خشنودی کارکنان می شود، محاسبه دقیق و صحیح میزان مرخصی ها و تعداد روزهای تعطیلات آنها است. مواقعی که این امور به صورت سنتی انجام می شود، احتمال اشتباه و کم و زیاد شدن تعداد مرخصی ها و تعطیلات وجود دارد. این اشتباهات نیز بر میزان حقوق کارکنان تأثیر خواهند گذاشت.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

افزایش زمان تیم مدیریت منابع انسانی با سیستم حضور و غیاب ابری

مدیریت منابع انسانی یک شرکت وظایفی فراتر از کنترل میزان مرخصی های کارکنان، درخواست های آن ها، میزان حقوق آنان و… دارد. تیم منابع انسانی باید از کم و کیف اجرای سیاست های شرکت اطمینان حاصل کند. همچنین باید تمام کارمندان را نسبت به سیاست های شرکت آگاه کرد و به آنها آموزش های لازم را بدهد. با استفاده از بهترین نرم افزار حضور غیاب ابری مقدار قابل توجهی از مسئولیت ها مدیریت منابع انسانی کاست می شود. چرا که نرم افزار وظایف محاسبه و تنظیم پرداختی ها را با دقت بسیار بالاتر از قبل به عهده میگیرد. در نتیجه منابع انسانی هم زمان بیشتری برای انجام امور مهم تر و بهینه سازی خواهد داشت.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

انواع اسکنر اثر انگشت

آشنایی با انواع اسکنر اثر انگشتی

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کاربردهای آن

تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

3 شیوه کاربردی تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

اهمیت نصب و به کارگیری سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه؛ شناسایی با عنبیه چشم

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

حضور و غیاب در قانون کار

حضور و غیاب در قانون کار؛ بررسی قوانین حضور و غیاب کارکنان در سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در انواع سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در سازمان ها