برگزاری دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا

دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا در تاریخ 15 و 16 آذرماه 1401 با حضور برخی از اعضای محترم خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور در شرکت کسرا برگزار شد.

دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا در تاریخ 15 و 16 آذرماه 1401 با حضور برخی از اعضای محترم خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور در شرکت کسرا برگزار شد. در این دوره آموزشی برخی از مهمترین مفاهیم نرم افزار حضور غیاب کسرا برای حاضران تدریس شد. همچنین در این دوره مهندس پیام گوران؛ مدیرعامل شرکت مهندسی کسرا ضمن عرض خیرمقدم خدمت مدعوین این دوره به بیان برخی از مهمترین برنامه های آتی شرکت در حوزه امور مشتریان پرداختند.

(برگزاری دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا)

مقالات مرتبط

 1. مهدی زاغیان آذر 20, 1401 در 11:14 ق.ظ

  باسلام و سپاس فراروان از پرسنل محترم شرکت کسرا
  —- در صورت برگزاری دوره های حرفه ای (قانون نویسی پیشرفته) با توجه به سطح بندی مشتریان ، کمک شایانی به مجموعه پشتیبانی شرکت کسرا و همچنین کاربران و بهره برداران سیستم می گردد.
  امید است تا دوره های پیشرفته در دسترس قرار بگیرد.
  باتشکر

  • محسن سلطانی آذر 20, 1401 در 6:21 ب.ظ

   دوره قوانین کسرا هم دارید؟؟

   • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آذر 21, 1401 در 8:56 ق.ظ

    باسلام
    دوره های آموزشی کسرا در سطوح مختلفی قرار است برگزار شود و دوره قوانین کسرا نیز قطعا یکی از دوره های آتی خواهد بود که شما میتوانید در آن شرکت کنید.

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آذر 21, 1401 در 9:02 ق.ظ

   باسلام
   ضمن تشکر از حضور شما در این دوره و پیشنهادات ارزنده شما، قرار است دوره های آموزشی نرم افزارهای کسرا در سطوح مختلفی برگزار شود که قطعا یکی از آنها دوره قانون نویسی پیشرفته برای سازمان های دارای شیفت های پیچیده و… است.

 2. خلیل آبادی آذر 20, 1401 در 2:30 ب.ظ

  سلام
  ثبت نام این دوره کی انجام شده بود. بنده خیلی مشتاق بودم تو این دوره شرکت کنم ولی احساس میکنم اطلاع رسانی ضعیف بوده.

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آذر 21, 1401 در 8:55 ق.ظ

   باسلام
   اطلاع رسانی این دوره در وبسایت شرکت مهندسی کسرا و همچنین شبکه های اجتماعی شرکت کسرا انجام شده بود. به هر حال جای نگرانی نیست چرا که قرار است دوره های آموزشی کسرا توسط واحد آموزش کسرا به صورت مستمر انجام پذیرد و شما میتوانید در این دوره های جدید شرکت کنید.

 3. سعید صابری آذر 20, 1401 در 7:28 ب.ظ

  سلام چرا اطلاع رسانی نشده

  • واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا آذر 21, 1401 در 8:59 ق.ظ

   باسلام
   برگزاری این دوره پیش از این از طریق وب سایت شرکت مهندسی کسرا و شبکه های اجتماعی آن اطلاع رسانی شده است. جای نگرانی نیست و شما میتوانید در دیگر دوره های شرکت کسرا که قرار است از این پس به صورت مستمر برگزار شود شرکت کنید. پیشنهاد ما این است که علاوه بر وب سایت کسرا در شبکه های اجتماعی کسرا مثل اینستاگرام، لینکدین، آپارات (که در وب سایت شرکت کسرا موجود است) با ما همراه باشید.
   https://www.kasraco.net/kasra-attendance-education/

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم