وب سایت جدید شرکت مهندسی کسرا راه اندازی شد

وب سایت جدید شرکت مهندسی کسرا
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/11/25

وب سایت شرکت مهندسی کسرا با هدف اطلاع رسانی سریع و بهتر به کلیه سازمان ها و شرکت های بهره مند از سامانه های حضور و غیاب و منابع انسانی کسرا در تیرماه 1401 راه اندازی و بر روی شبکه اینترنت قرار گرفت.

وب سایت جدید شرکت مهندسی کسرا با هدف اطلاع رسانی سریع و بهتر به کلیه سازمان ها و شرکت های بهره مند از سامانه های حضور و غیاب و منابع انسانی کسرا در تیرماه 1401 راه اندازی و بر روی شبکه اینترنت قرار گرفت.

اعضای خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور از این پس می توانند با مراجعه به وب سایت جدید شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا) به آدرس https://www.kasraco.net کلیه اطلاعات لازم در مورد محصولات نرم افزاری و سخت افزاری کسرا را دریافت نمایند.

کسرا 23 سال تجربه موفق در ارائه سامانه های منابع انسانی به کسب و کارهای ایرانی

شرکت مهندسی کسرا از اولین و موفق ترین شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای حضور و غیاب و منابع انسانی؛ و همچنین سخت افزارهای کنترل تردد سازمانی در کشور است که در سال 1379 توسط برخی از جوانان مستعد این مرز و بوم؛ و با هدف حذف کاغذ و فرآیندهای سنتی از روال ها و رویه های اداری و در راستای اتوماتیک کردن مدیریت منابع انسانی در سازمان ها پایه گذاری شده است.

کسرا مفتخر است در طول 23 سال تلاش خود توانسته است نرم افزارهای مختلفی در حوزه مدیریت کنترل تردد پرسنل سازمان ها از جمله نرم افزار جامع حضور و غیاب، نرم افزار جامع مدیریت تغذیه سازمانی و سامانه جامع حراست و انتظامات خود را در اختیار کسب و کارهای بزرگ ایرانی قرار دهد.

نرم افزارهای حضور و غیاب جامع کسرا در وب سایت جدید شرکت مهندسی کسرا

علاوه بر این، بر اساس نیاز سنجی کارشناسان کسرا از نیاز کسب و کارهای ایرانی نرم افزارهای دیگری مثل نرم افزار کارانه پاداش و بهره وری، نرم افزار ماموریت و مسافرت، نرم افزار حضور و غیاب بیمارستانی، سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس، سیستم داشبورد مدیریتی، سیستم مدیریت چندشرکته یا مولتی کمپانی، سیستم مدیریت یکپارچه دستگاه های حضور و غیاب (بایوویشن) نیز توسط شرکت کسرا طرح ریزی و در اختیار مدیران سازمان ها قرار گرفته است.

همچنین با توجه به روند رو به رشد استفاده از اپلیکیشن های تلفن همراه، شرکت کسرا سیاست خود را بر در دسترس قرار دادن کلیه نرم افزارهای خود بر روی تلفن های همراه هوشمند قرار داده است که از این جمله میتوان به اپلیکیشن حضور و غیاب موبایلی کسرا همراه، اپلیکیشن تردد مکانی و رهگیری لحظه ای کسرا آوید و همینطور اپلیکیشن تغذیه کسرا فود اشاره کرد. با مرجعه به وب سایت شرکت مهندسی کسرا از ویژگی ها و مزایای هر یک از نرم افزارها و اپلیکیشن های فوق آشنا خواهید شد.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم