داستان موفقیت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/11/03

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با بررسی بیش از 10 نرم افزار حضور و غیاب و امکانات و قابلیت های آنها، سامانه کنترل تردد شرکت مهندسی کسرا را به عنوان ایده آل ترین نرم افزار جهت رفع نیازمندی های خود در سال 1395 انتخاب کردند. به دلیل وجود قوانین پیچیده جهت کنترل تردد پرسنل اعم از انواع شیفت ها، کاردکس های مختلف، مرخصی ها، نحوه اضافه کاری ها و غیره اکسس کنترل کسرا توانسته است به خوبی نیازهای این سازمان بزرگ را مرتفع سازد.

 

ورود به سیستم حضور غیاب دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی (ارومیه)

ورود به سامانه حضور و غیاب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

 

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های علوم پزشکی نوین ایران است. این دانشگاه دولتی و تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهر ارومیه است. در حال حاضر نزدیک به 20000 نیرو در حوزه های مختلف مرکز بهداشت، بیمارستان ها و ستادهای شبکه زیر نظر این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند.

داستان موفقیت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در انتخاب سامانه کنترل تردد کسرا

در مصاحبه ای که با جناب آقای مهندس رضا ناجی کارشناس منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و سوپروایزر سامانه کسرا انجام شد ایشان از چالش ها و مشکلات این مرکز آموزشی در رابطه با استخراج کارکرد پرسنل، اضافه کاری ها، مرخصی ها و سایر موارد مربوط به نیروی انسانی و کارگزینی و تجربه استفاده از نرم افزار حضور و غیاب کسرا جهت برطرف کردن چالش های فوق گفتند.

این مرکز آموزشی با بررسی بیش از 10 نرم افزار حضور و غیاب و امکانات و قابلیت های آنها، سامانه کنترل تردد شرکت مهندسی کسرا را به عنوان ایده آل ترین نرم افزار جهت رفع نیازمندی های خود در سال 1395 انتخاب کردند. به دلیل وجود قوانین پیچیده جهت کنترل تردد پرسنل اعم از انواع شیفت ها، کاردکس های مختلف، مرخصی ها، نحوه اضافه کاری ها و غیره اکسس کنترل کسرا توانسته است به خوبی نیازهای این سازمان بزرگ را مرتفع سازد.
مهندسی ناجی

سامانه تغذیه کسرا راهکاری برای مراکز آموزشی بزرگ

همچنین بعد از بررسی های انجام شده در طی سالیان جاری نیاز به نرم افزارهای جدید جهت افزایش امکانات این مرکز آموزشی احاساس شد که همین امر موجب اضافه کردن و استقرار نرم افزار تغذیه برای واحدهای دارای سلف گردید. با نصب سامانه تغذیه در تعدادی از واحدها کاهش هزینه های مصرفی در تهیه و توزیع غذا بسیار مشهود بود.

از جمله نقاط قوتی که مهندس ناجی درباره ی نرم افزار کنترل تردد کسرا اذعان داشتند، حساسیت بالای این نرم افزار نسبت به دیتاها در استخراج اطلاعات و همچنین تیم پشتیبانی فعال جهت ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل بوده است.

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسری

با توجه به آپدیت های دوره ای سامانه کسرا، خلاء آموزشی برای راهبران این نرم افزار در مراکز مختلف احساس میشد که با تلاش تیم آموزش کسرا و برگزاری دوره آموزشی در شرکت مهندسی کسرا برای سازمان های مختالف این امکان فراهم شد تا با ارتقاء دانش سوپروایزرهای سازمان خود به راحتی نسبت به رفع مشکلات و چالش های سازمانی اقدام کنند.

شرکت مهندسی کسرا با ارائه نرم افزارهای متنوع اعم از نرم افزار کارانه، بایوویشن، سامانه تغذیه، اتوماسیون حراست و انتظامات، نرم افزار مراجعین و مهمان و … توانسته است پاسخگوی نیازهای بسیاری از سازمان های بزرگ و کوچک در سراسر کشور باشد.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم