داستان همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره)

داستان همکاری کسرا با کمیته امداد امام خمینی (ره)
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/12/28

داستان همکاری کسرا با کمیته امداد امام خمینی (ره)

 

کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان یکی از اولین نهادهای مردمی تاسیس شده بعد از انقلاب اسلامی است که در سال 1357 فعالیت خود را شروع کرد. حضرت امام خمینی (ره) این سازمان را با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت مستضغفان و نیازمندان کشور بنا نهاد.

کمیته امداد خمینی در حال حاضر خدمات مختلفی به ممدجویان خود ارائه می دهد که مهمترین آنها شامل خدمات درمانی، خدمات مسکن، خدمات اشتغال، خدمات آموزش، خدمات پرداخت وام می شود. این سازمان بزرگ هم اکنون در سراسر کشور دارای نمایندگی فعال بوده که جهت حضور و غیاب و کنترل تردد منابع انسانی خود از نرم افزار حضور غیاب کسرا استفاده می کند. همکاری کسرا با کمیته امداد امام خمینی (ره) موجب شده است تا دغدغه های گذشته به طور کامل برطرف شده و بتوانند مدیریت بهتری نسبت به منابع انسانی خود داشته باشند.

جواد مهدلی دستیار مدیر کل امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد امام خمینی

در گفتگوی انجام شده با جناب آقای جواد مهدلی دستیار مدیر کل امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد امام خمینی، ایشان از دغدغه ها و چالش های این سازمان بزرگ جهت کنترل ورود و خروج پرسنل گفته و همچنین خدمات شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه را به عنوان بهترین راهکار برای مدیریت تردد منابع انسانی سازمان خود معرفی کرده اند.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم