داستان موفقیت شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/12

شرکت صنعتی و معدنی چادرملو با توجه به نیازهای ویژه خود در کنترل تردد پرسنل و تعریف شیفت های مختلف کاری و قواعد خاص از مشتریان شرکت مهندسی کسرا در طی 10 سال گذشته بوده است.

 

شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در خرداد ماه سال 1371 در شهرستان یزد فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت صنعتی در سال 1377 به تهران منتقل شد و فعالیت خود را در آنجا ادامه داد. شرکت چادرملو در حوزه اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن، تولید محصولات فولادی، نصب و راه اندازی و نگهداری از ماشین آلات صنعتی و سایر خدمات مهندسی مشغول به فعالیت است.

این شرکت همچنین با مشارکت و سرمایه گذاری با بانک ها و موسسات اعتباری و انعقاد قرارداد با شرکت های داخلی و خارجی جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی و بهره برداری از معادن و فرآوری های آن به انجام امور بازرگانی از قبیل خرید و فروش، واردات و صادرات و … می پردازد.

جناب دکتر سعید ذاکرزاده، مدیر سابق واحد فناوری اطلاعات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیش از 18 سال سابقه در بخش فناوری اطلاعات از تجربیات و چالش های شرکت چادملو در مورد استفاده از نرم افزار حضور و غیاب در این شرکت صنعتی می گوید.

دکتر سعید ذاکر زاده شرکت صنعتی معدنی چادرملو .. داستان موفقیت شرکت صنعتی و معدنی چادرملو

یکی از بزرگترین دغدغه های این شرکت صنعتی در 10 سال گذشته در حوزه حضور و غیاب انتخاب نرم افزاری بوده است که بتوان انواع شیفت های کاری را با قواعد و مقررات خاص در آن تعریف کرد. همچنین به دلیل پیچیدگی های موجود در در کنترل ورود و خروج پرسنل با توجه به داشتن مراکز مختلف در سطح شرکت بتواند یکپارچگی لازم را در سیستم حضور و غیاب برقرار سازد.

اتوماسیون حضور غیاب شرکت مهندسی کسرا توانسته است با ارائه نرم افزارها و سخت افزارهای کنترل تردد قدرتمند و همچنین خدمات پشتیبانی 24 ساعته، راهکاری مناسب برای شرکت ها و سازمان های بزرگ جهت مدیریت تردد پرسنل باشد. با توجه به احساس نیاز شرکت صنعتی و معدنی چادملو در طی 10 سال گذشته این شرکت سیستم های حضور غیاب خود را از به طور پیوسته ارتقاء داده است و هم اکنون از دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره برای کنترل تردد پرسنل خود استفاده می کند.

همچنین دکتر سعید ذاکرزاده از ماژول مرخص و ماموریت کسرا به عنوان شاهرگ حیاطی این شرکت صنعتی بزرگ در ثبت و مدیریت ماموریت پرسنل خود یاد می کند. پرسنل شرکت صنعتی چادملو با توجه به ماهیت کاری خود نیاز به سیستم کنترل ماوریتی دارند که بتواند علاوه بر ثبت ماموریت در هر مکان یا زمان امکان برنامه ریزی برای ماموریت های آتی، برنامه ریزی برای اسکان مهمان ها و همچنین زمان رفت و آمد آنها را نیز کنترل کند. سیستم ماموریت و مهمان کسرا با دارا بودن امکانات فوق العاده خود می تواند نیازهای انواع سازمان های صنعتی را در این زمینه مرتفع کند.

مشتریان کسرا در حوزه صنعت فولاد و معدن

شرکت مهندسی کسرا با بیش از 23 سال سابقه در ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه حضور و غیاب مفتخر به همکاری با بسیاری از شرکت های صنعتی معدنی دیگر مانند ذوب آهن، فولاد و … است.

دمو و مشاوره رایگان نرم افزار حضور و غیاب کسرا 2

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

  1. مهدی ریزوندی شهریور 9, 1401 در 9:48 ق.ظ

    با سلام و احترام

    چقدر خوشحال شدم تصویر آقای دکتر ذاکرزاده رو اینجا دیدم، همکاری با ایشان افتخاری است برای بنده و برگ زرینی است در رزومه کاری من.
    مطمنا شرکت کسرا هم شرکت بسیار موفق و بزرگی است، همکاری با این شرکت نیز جزو افتخارات است. مجموعه ای توانمند و همراه با مشتری.

    با آرزوی سلامتی برای آقای دکتر ذاکرزاده و مجموعه خوب کسرا

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

سال نو مبارک فرفره ها

سال نو مبارک

داستان همکاری کسرا با کمیته امداد امام خمینی

داستان همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره)

نوروز 1402 مبارک باد

بهار 1402 مبارک باد

روزی روزگاری در کسرا؛ واحد بازاریابی و فروش، احمد شهباز

روزی روزگاری در کسرا؛ واحد بازرگانی و فروش

مهندس محسن بابایی مدیر واحد نصب و استقرار

روزی روزگاری در کسرا؛ واحد نصب و استقرار

فرشگرد سه ماهه پاییز 1401 شرکت مهندسی کسرا

فرشگرد سه ماهه پاییز 1401 شرکت مهندسی کسرا

روز یلدا در کسرا

روزی روزگاری در کسرا؛ یلدا 1401

روزی روزگاری کسرا واحد پشتیبانی سپیده محمودی...

روزی روزگاری در کسرا؛ کارشناس پشتیبانی، سپیده محمودی

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

داستان موفقیت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا

برگزاری دوره آموزشی نرم افزار حضور و غیاب کسرا