مهمترین مزایای اپلیکیشن مدیریت تغذیه برای سازمان شما چیست؟

مزایای اپلیکیشن مدیریت تغذیه
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/08

نرم افزار موبایلی تغذیه یا اپلیکیشن تغذیه قابلیت رزرو آنلاین غذا را به کارمندان می دهد. یعنی کارمندان می توانند از قبل غذای خود را رزرو کنند.

با توجه به رشد گوشی های هوشمند نیاز هرچه بیشتر به اپلیکیشن های مناسب و قدرتمند بیش از پیش احساس می شود. توسعه ی روزافزاون فناوری باعث ساده سازی بسیاری از امور در سازمان ها و شرکت ها شده است. نرم افزارهایی برای اتوماتیک نمودن امور مختلف طراحی شده است که مزایای فراوانی برای کسب و کارها دارد. بخش رستوران و غذاخوری سازمان ها نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده و نرم افزارهایی برای بهبود عملکرد آن مانند اپلیکیشن مدیریت تغذیه ارائه شده است.

حال اگر این سیستم ها قابلیت اجرا بر روی موبایل را هم داشته باشند، مزایای آن ها چندین برابر خواهد شد. یکی از این نرم افزارها، اپلیکیشن نرم افزار تغذیه یا به طور خلاصه اپلیکیشن مدیریت تغذیه است. که مزایای غیر قابل انکاری برای اتوماسیون تغذیه شرکت ها دارد. که میتوانیم آن را اپلیکیشن رژیم غذایی نیز بدانیم. در همین راستا در این مطلب به بررسی مزیت های آن می پردازیم.

مهمترین مزایای اپلیکیشن مدیریت تغذیه برای سازمان شما چیست؟

مهمترین مزایای اپلیکیشن مدیریت تغذیه قابلیت رزرو آنلاین غذاست

نرم افزار موبایلی تغذیه قابلیت رزرو آنلاین غذا را به کارمندان می دهد. یعنی کارمندان می توانند از قبل غذای خود را رزرو کنند. همچنین این نرم افزار می تواند تعداد میز و صندلی خالی در رستوران شرکت را به کارکنان گزارش دهد. و حتی قابلیت رزرو میز مورد نظر را در اختیار آن ها می گذارد. در نتیجه صرفه جویی بسیاری در زمان کارمندان شرکت حاصل می شود. و کارکنان دیگر مجبور به انتظارهای طولانی برای تحویل غذای خود نیستند. این موضوع زمان کار مفید شرکت را بالا خواهد برد.

 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

 

علاوه بر این موارد، برخی از رستوران ها منوی دیجیتالی را نیز به قابلیت های نرم افزار موبایلی تغذیه یا اپلیکیشن مدیریت تغذیه خود اضافه کرده اند. این گزینه به کارکنان این اجازه را می دهد که با یک لمس انگشت غذای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

از دیگر مزایای اپلیکیشن مدیریت تغذیه سازمان قابل اعتماد بودن این نرم افزار است

نرم افزار موبایلی رزرواسیون غذا همانند اشکال دیگر اتوماسیون تغذیه، می تواند اهمال کاری ها و یا تقلب های احتمالی در مورد توزیع ژتون غذا و… را بسیار کاهش دهد. همچنین می تواند تعداد غذای مصرف شده و باقی مانده را به صورت دقیق گزارش دهد. این موضوع بسیاری از دورریزهای غذایی و همچنین هزینه های اضافی جلوگیری خواهد کرد.

قابل اعتماد بودن اپلیکیشن نرم افزار تغذیه

لازم به ذکر است که با استفاده از نرم افزارهای رزرواسیون غذا، تعداد دقیق غذای مورد نیاز در دسترس است. این قابلیت از تهیه تعداد بیشتر و یا کمتر غذا جلوگیری می کند که نتیجه آن حذف تقلب های احتمالی است.

بازگشت سرمایه و سودآوری با اپلیکیشن مدیریت تغذیه

نسخه موبایل نرم افزار تغذیه یا همان اپلیکیشن مدیریت تغذیه به عنوان یک مکمل در کنار نرم افزار رزرواسیون تغذیه برای سازمان ها کار می کند. با داشتن این مکمل در کنار نسخه های دیگر نرم افزار، پرسنل از جهات مختلفی احساس رضایت و راحتی می کنند. از یک طرف امروزه همه سعی دارند تمام کارها را با موبایل خود انجام دهند و داشتن اپلیکیشن نرم افزار تغذیه هدیه خوبی برای آنها است.

از طرف دیگر میزان استفاده از نرم افزار اصلی کاهش پیدا کرده و در پی آن هزینه ها و مشکلات استفاده زیاد از نرم افزار حذف می شود. چرا که اپلیکیشن نرم افزار تغذیه در گوشی خود فرد است و نیازی به کنترل و مدیریت فیزیکی ندارد. با بالا رفتن میزان رضایت و راحتی کارکنان، بالا رفتن سرعت و دقت پروسه توزیع غذا در رستوران و همچنین حذف مشکلات و هزینه های احتمالی که در نبود نرم افزار موبایلی ایجاد می شود، طبیعتا میزان بازگشت سرمایه سازمان بیشتر خواهد شد.

بازگشت سرمایه و سودآوری

در مجموع و با عرضه ی اپلیکیشن نرم افزار تغذیه که مکملی است برای اتوماسیون تغذیه، کل زنجیره غذایی سازمان، از قسمت تهیه مواد اولیه تا بخش پخت و تحویل به غذا، بسیار بهینه تر از قبل خواهد شد. اما این بهینه شدن تنها اثر استفاده از اتوماسیون موبایلی نیست و میزان صرفه جویی، بازگشت سرمایه، بهره وری و خشنودی پرسنل نیز افزایش می یابد.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

انواع اسکنر اثر انگشت

آشنایی با انواع اسکنر اثر انگشتی

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کاربردهای آن

تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

3 شیوه کاربردی تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

اهمیت نصب و به کارگیری سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه؛ شناسایی با عنبیه چشم

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

حضور و غیاب در قانون کار

حضور و غیاب در قانون کار؛ بررسی قوانین حضور و غیاب کارکنان در سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در انواع سازمان ها

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب در سازمان ها