نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار ژتون غذا
دیجیتال مارکتینگ کسرا

نرم افزار ژتون غذا یا نرم افزار سلف سرویس بهترین راهکار برای مدیریت سلف و غذاخوری در دانشگاه ها و سازمان های پر جمعیت است. این نرم افزار قابلیت اتصال به سامانه حضور و غیاب و کنترل تردد را دارد و می تواند فرایند توزیع غذا را به سرعت و بدون خطا به انجام برساند. سیستم هوشمند مدیریت سلف و غذاخوری امکان رزرو آنلاین غذا را به کارمندان و دانشجویان می دهد. این نرم افزار هوشمند ضمن صدور ژتون غذا آنلاین، امکان تعیین  وعده های غذایی و طراحی منو آنلاین را دارد.

در بسیاری از سازمان ها، ادارات و دانشگاه ها تعداد زیاد نیروی انسانی، خدمات رسانی سنتی را با مشکل روبه رو می کند. ازدحام جمعیت، تلف شدن زمان، بی نظمی و نیاز به استخدام نیروی انسانی برای مدیریت امور از جمله رایج ترین این مشکلات هستند. در سال های اخیر برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها، معمولا حضور و غیاب و سرو غذا در بیشتر دانشگاه ها و سازمان ها به صورت خودکار کنترل می شود. نرم افزار ژتون غذا و سیستم کنترل تردد هوشمند دارای قابلیت ها و کاربرد ‌های متنوعی است. در این نوشتار ضمن پاسخ به سوالاتی مانند ژتون غذا دانشگاه چیست؟ و نرم افزار ژتون غذا چگونه کار می کند؟ به معرفی نرم افزار اتوماسیون تغذیه کسرا خواهیم پرداخت.

فهرست عناوین مقاله

ژتون غذا چیست و چگونه از آن استفاده می شود؟

ژتون واژه ای فرانسوی است که معمولا به کوپن، بلیط یا بن ترجمه می شود. ژتون ها در اصل قطعاتی از کاغذ یا فلز هستند که به جای پول در معاملات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر در برخی از مکان ها مانند شهر بازی، رستوران و کازینو ها از ژتون استفاده می شود. پس در پاسخ به سوال ژتون غذا چیست؟ می توان گفت ژتون غذا،  کوپنی است که به جای وجه نقد و برای دریافت سهمیه غذا استفاده می شود. ژتون ها در اشکال مختلفی از جمله کاغذی، سکه ای و آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند. از ژتون های غذا معمولا برای توزیع مناسب غذا در مراکز پرجمعیت مانند دانشگاه ها، ادارات و… استفاده می شود. ژتون غذا دانشگاه از پر کاربردترین انواع ژتون یا بن غذا است و برای رزرو غذا در دانشگاه استفاده می شود. این ژتون یا بن غذا معمولا توسط نرم افزار مدیریت تغذیه و به صورت آنلاین صادر می شود.

معرفی نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه

نرم افزار ژتون غذا بهترین راهکار برای مدیریت سلف و غذاخوری در دانشگاه ها و سازمان های پر جمعیت است. این نرم افزار قابلیت اتصال به سیستم حضور و غیاب اداری کارمندان را دارد و می تواند فرایند توزیع آنلاین و آفلاین غذا را به سرعت و بدون خطا به انجام برساند. سیستم هوشمند مدیریت سلف و غذاخوری امکان رزرو آنلاین غذا را به کارمندان و دانشجویان می دهد. این نرم افزار هوشمند ضمن صدور ژتون غذا آنلاین، امکان تعیین وعده های غذایی و طراحی منو آنلاین را دارد. به کمک این نرم افزار می توان زمان مشخصی را برای سرو هر وعده غذایی تعیین نمود. هم چنین نرم افزار ژتون غذا (بن غذا) امکان پرداخت آنلاین هزینه غذا را فراهم آورده است تا افراد بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری هزینه تغذیه خود را بپردازند.

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه

قابلیت اتصال به سیستم حضور و غیاب آنلاین، نرم افزار ژتون غذا را به یک سیستم کامل برای کنترل تردد و توزیع آنلاین و آفلاین غذا تبدیل کرده است. مدیران می توانند بر اساس گزارشات آماری این نرم افزار، تعداد غذاهای سرو شده و گردش مالی مربوط به سیستم تغذیه سازمان را کنترل کنند. چون کنترل سلف غذاخوری و تقسیم وعده های غذایی مختلف به کمک این نرم افزار با  سرعت بیشتری انجام می شود از ازدحام جمعیت  و هرج و مرج  در سلف غذا خوری جلوگیری می شود. علاوه بر این موارد، استفاده از نرم افزار صدور ژتون آنلاین هزینه های لازم برای چاپ ژتون کاغذی و استخدام نیرو کار برای مدیریت سلف را کاهش می دهد. نرم افزار مدیریت تغذیه قابلیت تعریف زمان سرو غذا، ارائه منو غذایی آآنلاین، محاسبه دقیق هزینه غذا و اتصال به درگاه پرداخت را دارد. این نرم افزار داده های آماری را به طور دقیق ذخیره می کند تا علاوه بر امکان نظارت دقیق مدیران، بتوان از آن ها برای بهبود مدیریت سالن غذاخوری  بهره مند شد.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

نحوه عملکرد نرم افزار ژتون غذا چگونه است؟  

چگونگی عملکرد سیستم مدیریت تغذیه به نحوه طراحی نرم افزار و امکانات آن بستگی دارد. این نرم افزار معمولا به گونه ای طراحی می شود  که هر فرد بتواند با نام کاربری خاص از خدمات آن استفاده کند. برای استفاده از این نرم افزار، در ابتدا افراد در سامانه ثبت نام می کنند، بدین ترتیب هر فرد یک نام  کاربری و رمز عبور ویژه  خواهد داشت. دانشجویان یا کارمندان می توانند ضمن ورود به نرم افزار به کمک نام کاربری و رمز عبور خود بر اساس دسترسی های نرم افزار مواردی مانند نوع غذا و تعداد رزرو را مشخص کنند.

اساس طراحی این سامانه معمولا به دو شکل رستورانی یا سفارشی است. در دستگاه های رستورانی پرسنل با مراجعه به دستگاه برای هر وعده غذایی به صورت جداگانه، نوع غذا خود را انتخاب و غذا را رزرو می کنند. اما در سیستم مدیریت تغذیه سفارشی افراد می توانند غذا یک تا چند هفته بعد را هم به دلخواه در سامانه رزرو غذا رزرو کنند. هم چنین امکان لغو برخی از وعده های غذایی رزرو شده هم در نرم افزار وجود دارد. معمولا در دانشگاه ها از سامانه رزرو غذا سفارشی استفاده می شود. با ورود به نرم افزار، کاربران می توانند با اتصال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هزینه غذا را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

ویژگی های نرم افزار ژتون غذا کسرا

اتوماسیون تغذیه و صدور ژتون یک راهکار عالی برای نظم بخشی به فرایند توزیع غذا در دانشگاه و ادارات بزرگ است. بهترین نرم افزار تغذیه دارای قابلیت های متنوعی است و به کمک آن می توان فرایند توزیع غذا را با حداکثر سرعت و نظم به انجام رساند. نرم افزار اتوماسیون تغذیه و صدور ژتون غذا کسرا یکی از جامع ترین و به روز ترین نرم افزارهای طراحی شده در این زمینه است. این نرم افزار با فضای کاربری ساده و قابلیت های کلیدی گوناگون یک گزینه عالی برای خودکار کردن صدور ژتون غذا دانشگاه آزاد و دولتی و هم چنین سازمان های مختلف است. از جمله مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای  نرم افزار اتوماسیون تغذیه و ژتون غذا کسرا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پرداخت آسان و بر خط هزینه غذا

یکی از کاربردهای اصلی سیستم مدیریت غذا کسرا امکان پرداخت آنلاین قیمت غذا و هزینه غذا است. افراد می توانند در این سامانه به صورت اینترنتی موجودی حساب اعتباری خود را شارژ و از آن برای خرید چند وعده غذایی استفاده کنند. برای شارژ حساب نیازی به پرداخت وجه نقد و مراجعه حضوری نیست و افراد به راحتی از طریق درگاه پرداخت الکترونیک می توانند حساب خود را شارژ کنند.

ژتون غذا

کاربرد نرم افزار ژتون غذا کسرا

مدیریت همه جانبه سالن غذا خوری و نحوه توزیع غذا  

 در نرم افزار مدیریت تغذیه کسرا امکان محدود کردن ارائه خدمات اتوماسیون تغذیه وجود دارد. به عنوان مثال می توان توزیع غذا را بر اساس شیفت کاری تنظیم کرد و دسترسی سایر افراد به سامانه رزرو غذا را محدود کرد. هم چنین می توان دسترسی افرادی که قرار داد کاری آن ها به پایان رسیده را محدود کرد.  این نرم افزار با اتصال به سامانه حضور و غیاب می تواند امکان نظارت مستقیم مدیران بر توزیع عادلانه غذا و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی را فراهم آورد.

قیمت گذاری متنوع با تعریف منو غذایی

یکی از مهم ترین موارد برای مدیریت سلف و سالن غذاخوری تعیین قیمت دقیق هر پرس غذا است. در نرم افزار کسرا امکان تعریف منو غذایی و نیز قیمت گذاری متفاوت برای غذاهای مختلف وجود دارد. با قیمت گذاری دقیق غذاها افراد پس از مشاهده قیمت، ژتون غذا خود را ثبت می کنند، در نتیجه از طبخ غذای مازاد بر نیاز  و سوء استفاده احتمالی پیشگیری می شود.

کنترل میزان کیفیت غذاهای طبخ شده با نرم افزار ژتون غذا

استفاده از نرم افزار صدور ژتون غذا می تواند نقش موثری در کنترل کیفی غذاهای طبخ شده در یک موسسه علمی یا سازمان داشته باشد. در این نرم افزار تمامی پرسنل می توانند به غذاهای سرو شده امتیاز بدهند. با ثبت مجموع امتیازات برای غذاهای مختلف، می توان از میزان کیفیت غذای طبخ شده و رضایت پرسنل آگاه شد.

مدیریت سلف و غذا خوری

کنترل میزان کیفیت غذاهای طبخ شده با نرم افزار ژتون غذا

صرفه جویی در هزینه های کلی سازمان با مدیریت سلف و غذا خوری  

با استفاده از نرم افزار ژتون غذا کسرا نیازی به چاپ ژتون کاغذی و نیز پرداخت هزینه نیروی کار برای مدیریت سالن  و ثبت غذاهای رزرو شده نیست. در این نرم افزار امکان محاسبه دقیق تعداد نفراتی که غذا را رزرو کرده اند وجود دارد، بنابراین با تهیه غذا به اندازه مورد نیاز از هدررفت هزینه ها جلوگیری می شود. کنترل دقیق و کنترل داده های آماری ذخیره شده در سامانه باعث نظم بخشی به امور و صرفه جویی در هزینه های سازمان می شود.

از نرم افزار ژتون تغذیه خودکار در چه مکان های استفاده می شود؟

در سال های اخیر، اتوماسیون تغذیه خودکار به  دلیل مزایای زیادی که دارد، مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. این سامانه در مراکز پر جمعیت و سالن های غذا خوری شلوغ  امکانات متنوعی  برای مدیریت دقیق امور ارائه می دهد. از نرم افزار مدیریت سلف و صدور ژتون در مکان های زیر به طور گسترده استفاده می شود.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و موسسات علمی و آموزشی و مدیریت سلف و غذا خوری

یکی از پر کاربردترین حوزه های استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و نرم افزار ژتون غذا، دانشگاه است. در اغلب دانشگاه ها به دلیل تعداد زیاد دانشجویان و پرسنل مدیریت تردد و توزیع غذا در سلف ها به صورت هوشمند انجام می شود. نحوه کار سیستم اتوماسیون تغذیه معمولا به این صورت است که دانشجو قبل از سرو هر وعده غذایی، با مراجعه به سامانه غذای خود را رزرو می کند. دانشجویان برای دریافت ژتون غذا می توانند اعتبار ریالی حساب خود را به صورت آنلاین شارژ کنند. در این سامانه امکان مشاهده روزهای قبلی و جدید وجود دارد تا دانشجو بتواند بر اساس نیاز خود در برخی از روزهای هفته غذا رزرو کند.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و مدیریت سلف و غذا خوری

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و مدیریت سلف و غذا خوری

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در سازمان ها و ادارات پر جمعیت

در بسیاری از سازمان ها و ادارات پرجمعیت، برای مدیریت سالن غذا خوری از نرم افزار رزرو غذا و صدور ژتون آنلاین یا رزرو با استفاده از اپلیکیشن رزرو غذا استفاده می شود. در ادارات و سازمان ها معمولا نحوه عملکرد نرم افزار به این صورت است که افراد با تایید هویت خود به عنوان کارمند سازمان می تواند غذا دریافت کنند. در واقع معمولا در این مکان ها غذا توسط کارمندان رزرو نمی شود بلکه غذا به تعداد پرسنل و بر اساس شیفت های کاری آماده می شود. سپس افرادی که در آن شیفت کاری حضور داشته اند با تایید هویت خود در سامانه، غذا دریافت می کنند. البته در برخی از سازمان ها و ادارات پرسنل می توانند با رزرو غذا به صورت روزانه نوع غذای خود را تعیین کند (دریافت اپلیکیشن تغذیه و رزرو غذای کسرافود).  

کاربرد نرم افزار ژتون غذا کارخانه ها و واحد‌ های تولیدی بزرگ

در بیشتر کارخانه ها هم به دلیل تعداد زیاد پرسنل، از سیستم حضور و غیاب و مدیریت سلف هوشمند استفاده می شود. در کارخانه هم معمولا نحوه عملکرد نرم افزار به صورت رستورانی است. در این روش کاربران با مراجعه به دستگاه رستورانی داخل شرکت می توانند برای هر وعده غذایی ، غذای مورد نظرشان را رزرو کنند .

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

ذخیره غذای دانشگاه با دستگاه ژتون غذا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

بعد از پاسخ به سوالاتی مثل ژتون دانشگاه چیست؟ سلف دانشگاه چیست؟ ژتون چیست؟ و…. در این مورد صحبت می‌کنیم که نرم افزار ژتون غذا باید چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. فرایند دریافت غذا در سازمان‌های بزرگ، مشکلات خاص خود را دارد که عمده مسائل آن به نظم دهی و هماهنگی بخش‌های مختلف برمی‌گردد. اهمیت دستگاه ژتون غذا در این پروسه بخاطر افزایش سازماندهی است. قیمت ژتون غذا دانشجویی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. قیمت مواد اولیه، هزینه کارکنان، حمل و نقل، مقدار بودجه، هزینه ظروف و… همگی موضوعاتی هستند که روی قیمت ژتون غذا دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه‌ها و موسسات تاثیر گذار است. 

مسئله بعدی قیمت رزرو بن غذا است. معمولا قیمت ژتون غذا دانشگاه آزاد، نسبت به دیگر مراکز آموزشی بیشتر است. درواقع شما هنگام رزرو غذا دانشگاه آزاد، باید مبلغی به مراتب بیش از قیمت ژتون غذا دانشجویی در دیگر دانشگاه‌ها بپردازید. البته استفاده از ژتون‌ها تنها مختص به دانشگاه‌ نیست. امروزه دستگاه ژتون غذا در مراکز مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا با نرم افزار صدور ژتون غذای کسرا نیاز به چاپ ژتون غذا هست؟

در توضیح کوتاه برای اینکه ژتون چیست و ژتون یعنی چه می‌توان گفت یک صفحه کاغذی و یا الکترونیکی است که نشان می‌دهد شما‌ وعده غذایی خاصی را رزرو دارید. یکی از پرسش‌هایی که قبل از نصب نرم افزار ژتون غذای کسرا برای افراد به وجود می‌آید این است که آیا با وجود نرم افزار ژتون غذا نیاز به چاپ آن هست یا خیر؟ امکان چاپ ژتون غذا از زمان گذشته وجود داشته است.‌ هر فردی که مجوز دریافت بن غذا را داشت، می‌توانست ژتون غذا را چاپ کند. سپس هر ژتون غذا باید مهر تایید می‌گرفت و مسئول مربوطه باید ژتون غذای شما را مهر می‌کرد. این کار باعث شلوغی، صرف وقت و هزینه زیادی می‌شد. همچنین برای چاپ ژتون غذا به صورت روزانه میزان کاغذ زیادی هم صرف می‌شد. سامانه‌های آنلاین راهکار خوبی برای حل این مشکل هستند.  نمونه کارت ژتون غذا چاپی ادارات و سازمان‌های مختلف هنوز هم موجود است. 

خوشبختانه شما با بهره‌گیری از قابلیت‌های نرم افزار کسرا، می‌توانید بدون احتیاج به چاپ ژتون غذا، غذای خود را دریافت کنید. در این نرم افزار امکان پرداخت و ثبت وعده انتخابی، بدون نیاز به مراجعه حضوری وجود دارد. عکس ژتون غذا شما در این سامانه وجود دارد و می‌توانید به راحتی ببینید که برای روزهای بعد چه وعده‌هایی در منو وجود دارد. همچنین تغییرات قیمت در نرم افزار ژتون غذا کسرا به سادگی قابل مشاهده است. طراحی ژتون غذا با بهره‌گیری از گرافیک‌های پیشرفته صورت گرفته‌ است. نمونه کارت ژتون غذا در سایت هم قابل دسترسی است.

مطلب مرتبط: چند پیشنهاد برای تهیه برنامه غذایی مناسب پرسنل سازمانی و دانشجویان

ذخیره غذای دانشگاه با دستگاه ژتون غذا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

ذخیره غذای دانشگاه با دستگاه ژتون غذا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

نرم افزار سلف سرویس و رزرو ژتون غذا در چه مکان‌هایی کاربرد دارد؟

طراحی ژتون غذا همیشه برای سازمان‌های بزرگی که سلف غذا در آن‌ها وجود دارد، مورد استفاده قرار گرفته است. به طور مثال دستگاه ژتون غذا در انواع دانشگاه‌ها، ادارات، باشگاه‌ها و…‌کاربرد دارد. هر کدام از سازمان‌ها بن غذای مخصوص خود را دارند. معمولا روی نمونه کارت ژتون غذا برای شما سوبسید وجود دارد و شما هزینه کامل یک وعده را پرداخت نمی‌کنید. البته درصدی که شما بابت هر وعده غذایی پرداخت می‌کنید، بستگی به مراکز مختلف متفاوت است. مثلا در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی دولتی، نرخ‌های مختلفی روی عکس ژتون غذا قابل مشاهده است. همانطور که گفتیم معمولا نرخ غذای دانشگاه‌های دولتی نسبت به قسمت ژتون غذا دانشجویی دانشگاه آزاد کمتر است.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در توزیع غذای باشگاهی

نرم افزار ژتون غذا کسرا برای توزیع غذا در باشگاه‌ها هم کاربرد دارد. خصوصا هنگام برگزاری کلاس‌های ورزشی فوق العاده و مسابقات ورزشی، اهمیت طراحی ژتون غذا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. شما می‌توانید منوی غذای خاص خود را در نرم افزار تعریف کنید تا ورزشکاران در زمان‌های تعریف شده وعده‌های خود را رزرو کنند.

درکل طراحی ژتون غذا نیاز به ظرافت خاصی دارد تا هماهنگی لازم را بین اعضای سلف ارگان مربوطه، برقرار کند. شما با استفاده از نرم افزار ژتون غذای کسرا نیازی به چاپ ژتون غذا ندارید و می‌توانید به صورت آنلاین وعده خود را رزرو کنید و هزینه آن را پرداخت کنید. 

سخن پایانی

نرم افزار ژتون غذا یا نرم افزار سلف سرویس و مدیریت سلف یک راهکار مناسب برای مدیریت سالن غذاخوری در دانشگاه و سازمان های پر جمعیت است. به کمک این نرم افزار افراد می توانند غذا خود را رزرو کنند و بهای آن را به صورت آنلاین بپردازند. این نرم افزار هم چنین دارای قابلیت های مانند صدور ژتون غذا الکترونیکی، محاسبه دقیق هزینه ها، ایجاد گزارشات آماری از سرو غذا، تعیین زمان سرو غذا و… است. در این نوشتار برخی از قابلیت های نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه کسرا به عنوان یکی از جامع ترین نرم افزارهای موجود در این زمینه معرفی شد.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

 1. پوریا مرداد 15, 1402 در 3:17 ب.ظ

  با سلام
  این نرم افزار چگونه ژتون غذا صادر یا رزرو میکند ؟

  • دیجیتال مارکتینگ کسرا مرداد 15, 1402 در 6:50 ب.ظ

   با سلام
   چگونگی عملکرد سیستم مدیریت تغذیه به نحوه طراحی نرم افزار و امکانات آن بستگی دارد.
   این نرم افزار معمولا به گونه ای طراحی می شود که هر فرد بتواند با نام کاربری خاص از خدمات آن استفاده کند.
   برای استفاده از این نرم افزار، در ابتدا افراد در سامانه ثبت نام می کنند، بدین ترتیب هر فرد یک نام کاربری و رمز عبور ویژه خواهد داشت.
   دانشجویان یا کارمندان می توانند ضمن ورود به نرم افزار به کمک نام کاربری و رمز عبور خود بر اساس دسترسی های نرم افزار مواردی مانند نوع غذا و تعداد رزرو را مشخص کنند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

وجدان کاری چیست

وجدان کاری چیست؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟

نمودار ون چیست و چه کاربردی دارد؟ 

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

تفاوت بین بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد در چیست؟

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

همه چیز درباره حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و نحوه‌ محاسبه حقوق بازنشستگی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

منظور از حق اولاد و عائله مندی چیست؟ نحوه محاسبه حق اولاد و کمک عائله مندی

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته؛ لوازم جانبی مورد نیاز جهت نصب دوربین 

لیست مهم‌ترین تجهیزات دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

معرفی دوربین پین هول مدار بسته + قیمت و خرید دوربین مداربسته پین هول pinhole

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

امنیت سایبری یا Cyber Security چیست؟

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

محاسبه عیدی سال ۱۴۰۲ عیدی کارگران، کارمندان بازنشستگان و مستمری بگیران 

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

معرفی انواع لنز دوربین مدار بسته + قیمت و خرید لنز دوربین مدار بسته

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

تکنولوژی ویدیو آنالیتیک دوربین مداربسته چیست و چه قابلیت‌ هایی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

سنسور اثر انگشتی خازنی چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس و انواع آن

همه چیز درباره دوربین مدار بسته اکسیس axis و انواع آن

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و انتقال تصویر)

آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت تصویری (آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و انتقال تصویر)

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا

حضور و غیاب دانشگاهی کسرا (حضور و غیاب دانشجویی)

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

معرفی بهترین دستگاه دوربین مدار بسته + انواع دستگاه ضبط دوربین

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره قوانین نصب دوربین مدار بسته

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

همه چیز درباره مرخصی حج واجب

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

ویژگی های کابل دوربین مدار بسته مناسب چیست؟ معرفی انواع کابل دوربین مداربسته

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار

منظور از جمعه کاری چیست؟ | نحوه محاسبه جمعه کاری در قانون کار