نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار ژتون غذا
دیجیتال مارکتینگ کسرا

نرم افزار ژتون غذا بهترین راهکار برای مدیریت سلف و غذاخوری در دانشگاه ها و سازمان های پر جمعیت است. این نرم افزار قابلیت اتصال به سامانه حضور و غیاب و کنترل تردد را دارد و می تواند فرایند توزیع غذا را به سرعت و بدون خطا به انجام برساند. سیستم هوشمند مدیریت سلف و غذاخوری امکان رزرو آنلاین غذا را به کارمندان و دانشجویان می دهد. این نرم افزار هوشمند ضمن صدور ژتون غذا آنلاین، امکان تعیین  وعده های غذایی و طراحی منو آنلاین را دارد.

در بسیاری از سازمان ها، ادارات و دانشگاه ها تعداد زیاد نیروی انسانی، خدمات رسانی سنتی را با مشکل روبه رو می کند. ازدحام جمعیت، تلف شدن زمان، بی نظمی و نیاز به استخدام نیروی انسانی برای مدیریت امور از جمله رایج ترین این مشکلات هستند. در سال های اخیر برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها، معمولا حضور و غیاب و سرو غذا در بیشتر دانشگاه ها و سازمان ها به صورت خودکار کنترل می شود. نرم افزار ژتون غذا و سیستم کنترل تردد هوشمند دارای قابلیت ها و کاربرد ‌های متنوعی است. در این نوشتار ضمن پاسخ به سوالاتی مانند ژتون غذا دانشگاه چیست؟ و نرم افزار ژتون غذا چگونه کار می کند؟ به معرفی نرم افزار تغذیه کسرا خواهیم پرداخت.

ژتون غذا چیست و چگونه از آن استفاده می شود؟

ژتون  واژه ای فرانسوی است که معمولا به کوپن یا بلیط ترجمه می شود. ژتون ها در اصل قطعاتی از کاغذ یا فلز هستند که به جای پول در معاملات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر در برخی از مکان ها مانند شهر بازی، رستوران و کازینو ها از ژتون استفاده می شود. پس در پاسخ به سوال ژتون غذا چیست؟ می توان گفت ژتون غذا کوپنی است که به جای وجه نقد و برای دریافت سهمیه غذا استفاده می شود. ژتون ها در اشکال مختلفی از جمله کاغذی، سکه ای و آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند. از ژتون های غذا معمولا برای توزیع مناسب غذا در مراکز پرجمعیت مانند دانشگاه ها، ادارات و… استفاده می شود. ژتون غذا دانشگاه از پر کاربردترین انواع ژتون است و برای رزرو غذا در دانشگاه استفاده می شود. این ژتون معمولا توسط نرم افزار مدیریت تغذیه و به صورت آنلاین  صادر می شود.

معرفی نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه

نرم افزار ژتون غذا بهترین راهکار برای مدیریت سلف و غذاخوری در دانشگاه ها و سازمان های پر جمعیت است. این نرم افزار قابلیت اتصال به سیستم حضور و غیاب اداری کارمندان را دارد و می تواند فرایند توزیع آنلاین و آفلاین غذا را به سرعت و بدون خطا به انجام برساند. سیستم هوشمند مدیریت سلف و غذاخوری امکان رزرو آنلاین غذا را به کارمندان و دانشجویان می دهد. این نرم افزار هوشمند ضمن صدور ژتون غذا آنلاین، امکان تعیین  وعده های غذایی و طراحی منو آنلاین را دارد. به کمک این نرم افزار می توان زمان مشخصی را برای سرو هر وعده غذایی تعیین نمود. هم چنین نرم افزار ژتون غذا امکان پرداخت آنلاین هزینه غذا را فراهم آورده است تا افراد بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری هزینه تغذیه خود را بپردازند.

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه

قابلیت اتصال به سیستم حضور و غیاب آنلاین، نرم افزار ژتون غذا را به یک سیستم کامل برای کنترل تردد و توزیع آنلاین و آفلاین غذا تبدیل کرده است. مدیران می توانند بر اساس گزارشات آماری این نرم افزار، تعداد غذاهای سرو شده و گردش مالی مربوط به سیستم تغذیه سازمان را کنترل کنند. چون کنترل سلف غذاخوری و تقسیم وعده های غذایی مختلف به کمک این نرم افزار با  سرعت بیشتری انجام می شود از ازدحام جمعیت  و هرج و مرج  در سلف غذا خوری جلوگیری می شود. علاوه بر این موارد، استفاده از نرم افزار صدور ژتون آنلاین هزینه های لازم برای چاپ ژتون کاغذی و استخدام نیرو کار برای مدیریت سلف را کاهش می دهد. نرم افزار مدیریت تغذیه قابلیت تعریف زمان سرو غذا، ارائه منو غذایی آآنلاین، محاسبه دقیق هزینه غذا و اتصال به درگاه پرداخت را دارد. این نرم افزار داده های آماری را به طور دقیق ذخیره می کند تا علاوه بر امکان نظارت دقیق مدیران، بتوان از آن ها برای بهبود مدیریت سالن غذاخوری  بهره مند شد.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

نحوه عملکرد نرم افزار ژتون غذا چگونه است؟  

چگونگی عملکرد سیستم مدیریت تغذیه به نحوه طراحی نرم افزار و امکانات آن بستگی دارد. این نرم افزار معمولا به گونه ای طراحی می شود  که هر فرد بتواند با نام کاربری خاص از خدمات آن استفاده کند. برای استفاده از این نرم افزار، در ابتدا افراد در سامانه ثبت نام می کنند، بدین ترتیب هر فرد یک نام  کاربری و رمز عبور ویژه  خواهد داشت. دانشجویان یا کارمندان می توانند ضمن ورود به نرم افزار به کمک نام کاربری و رمز عبور خود بر اساس دسترسی های نرم افزار مواردی مانند نوع غذا و تعداد رزرو را مشخص کنند.

اساس طراحی این سامانه معمولا به دو شکل رستورانی یا سفارشی است. در دستگاه های رستورانی پرسنل با مراجعه به دستگاه برای هر وعده غذایی به صورت جداگانه، نوع غذا خود را انتخاب و غذا را رزرو می کنند. اما در سیستم مدیریت تغذیه سفارشی افراد می توانند غذا یک تا چند هفته بعد را هم به دلخواه در سامانه رزرو غذا رزرو کنند. هم چنین امکان لغو برخی از وعده های غذایی رزرو شده هم در نرم افزار وجود دارد. معمولا در دانشگاه ها از سامانه رزرو غذا سفارشی استفاده می شود. با ورود به نرم افزار، کاربران می توانند با اتصال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هزینه غذا را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا کسرا

اتوماسیون تغذیه و صدور ژتون یک راهکار عالی برای نظم بخشی به فرایند توزیع غذا در دانشگاه و ادارات بزرگ است. بهترین نرم افزار تغذیه دارای قابلیت های متنوعی است و به کمک آن می توان فرایند توزیع غذا را با حداکثر سرعت و نظم به انجام رساند. نرم افزار اتوماسیون تغذیه و صدور ژتون غذا کسرا یکی از جامع ترین و به روز ترین نرم افزارهای طراحی شده در این زمینه است. این نرم افزار با فضای کاربری ساده و قابلیت های کلیدی گوناگون یک گزینه عالی برای خودکار کردن صدور ژتون غذا دانشگاه آزاد و دولتی و هم چنین سازمان های مختلف است. از جمله مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای  نرم افزار اتوماسیون تغذیه و ژتون غذا کسرا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پرداخت آسان و بر خط هزینه غذا

یکی از کاربردهای اصلی سیستم مدیریت غذا کسرا امکان پرداخت آنلاین قیمت غذا و هزینه غذا است. افراد می توانند در این سامانه به صورت اینترنتی موجودی حساب اعتباری خود را شارژ و از آن برای خرید چند وعده غذایی استفاده کنند. برای شارژ حساب نیازی به پرداخت وجه نقد و مراجعه حضوری نیست و افراد به راحتی از طریق درگاه پرداخت الکترونیک می توانند حساب خود را شارژ کنند.

ژتون غذا

کاربرد نرم افزار ژتون غذا کسرا

مدیریت همه جانبه سالن غذا خوری و نحوه توزیع غذا  

 در نرم افزار مدیریت تغذیه کسرا امکان محدود کردن ارائه خدمات اتوماسیون تغذیه وجود دارد. به عنوان مثال می توان توزیع غذا را بر اساس شیفت کاری تنظیم کرد و دسترسی سایر افراد به سامانه رزرو غذا را محدود کرد. هم چنین می توان دسترسی افرادی که قرار داد کاری آن ها به پایان رسیده را محدود کرد.  این نرم افزار با اتصال به سامانه حضور و غیاب می تواند امکان نظارت مستقیم مدیران بر توزیع عادلانه غذا و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی را فراهم آورد.

قیمت گذاری متنوع با تعریف منو غذایی

یکی از مهم ترین موارد برای مدیریت سلف و سالن غذاخوری تعیین قیمت دقیق هر پرس غذا است. در نرم افزار کسرا امکان تعریف منو غذایی و نیز قیمت گذاری متفاوت برای غذاهای مختلف وجود دارد. با قیمت گذاری دقیق غذاها افراد پس از مشاهده قیمت، ژتون غذا خود را ثبت می کنند، در نتیجه از طبخ غذای مازاد بر نیاز  و سوء استفاده احتمالی پیشگیری می شود.

کنترل میزان کیفیت غذاهای طبخ شده با نرم افزار ژتون غذا

استفاده از نرم افزار صدور ژتون غذا می تواند نقش موثری در کنترل کیفی غذاهای طبخ شده در یک موسسه علمی یا سازمان داشته باشد. در این نرم افزار تمامی پرسنل می توانند به غذاهای سرو شده امتیاز بدهند. با ثبت مجموع امتیازات برای غذاهای مختلف، می توان از میزان کیفیت غذای طبخ شده و رضایت پرسنل آگاه شد.

مدیریت سلف و غذا خوری

کنترل میزان کیفیت غذاهای طبخ شده با نرم افزار ژتون غذا

صرفه جویی در هزینه های کلی سازمان با مدیریت سلف و غذا خوری  

با استفاده از نرم افزار ژتون غذا کسرا نیازی به چاپ ژتون کاغذی و نیز پرداخت هزینه نیروی کار برای مدیریت سالن  و ثبت غذاهای رزرو شده نیست. در این نرم افزار امکان محاسبه دقیق تعداد نفراتی که غذا را رزرو کرده اند وجود دارد، بنابراین با تهیه غذا به اندازه مورد نیاز از هدررفت هزینه ها جلوگیری می شود. کنترل دقیق و کنترل داده های آماری ذخیره شده در سامانه باعث نظم بخشی به امور و صرفه جویی در هزینه های سازمان می شود.

از اتوماسیون تغذیه خودکار در چه مکان های استفاده می شود؟

در سال های اخیر، اتوماسیون تغذیه خودکار به  دلیل مزایای زیادی که دارد، مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. این سامانه در مراکز پر جمعیت و سالن های غذا خوری شلوغ  امکانات متنوعی  برای مدیریت دقیق امور ارائه می دهد. از نرم افزار مدیریت سلف و صدور ژتون در مکان های زیر به طور گسترده استفاده می شود.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و موسسات علمی و آموزشی و مدیریت سلف و غذا خوری

یکی از پر کاربردترین حوزه های استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و نرم افزار ژتون غذا، دانشگاه است. در اغلب دانشگاه ها به دلیل تعداد زیاد دانشجویان و پرسنل مدیریت تردد و توزیع غذا در سلف ها به صورت هوشمند انجام می شود. نحوه کار سیستم اتوماسیون تغذیه معمولا به این صورت است که دانشجو قبل از سرو هر وعده غذایی، با مراجعه به سامانه غذای خود را رزرو می کند. دانشجویان برای دریافت ژتون غذا می توانند اعتبار ریالی حساب خود را به صورت آنلاین شارژ کنند. در این سامانه امکان مشاهده روزهای قبلی و جدید وجود دارد تا دانشجو بتواند بر اساس نیاز خود در برخی از روزهای هفته غذا رزرو کند.

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و مدیریت سلف و غذا خوری

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در دانشگاه ها و مدیریت سلف و غذا خوری

کاربرد نرم افزار ژتون غذا در سازمان ها و ادارات پر جمعیت

در بسیاری از سازمان ها و ادارات پرجمعیت، برای مدیریت سالن غذا خوری از نرم افزار رزرو غذا و صدور ژتون آنلاین یا رزرو با استفاده از اپلیکیشن رزرو غذا استفاده می شود. در ادارات و سازمان ها معمولا نحوه عملکرد نرم افزار به این صورت است که افراد با تایید هویت خود به عنوان کارمند سازمان می تواند غذا دریافت کنند. در واقع معمولا در این مکان ها غذا توسط کارمندان رزرو نمی شود بلکه غذا به تعداد پرسنل و بر اساس شیفت های کاری آماده می شود. سپس افرادی که در آن شیفت کاری حضور داشته اند با تایید هویت خود در سامانه، غذا دریافت می کنند. البته در برخی از سازمان ها و ادارات پرسنل می توانند با رزرو غذا به صورت روزانه نوع غذای خود را تعیین کند (دریافت اپلیکیشن تغذیه و رزرو غذای کسرافود).  

کاربرد نرم افزار ژتون غذا کارخانه ها و واحد‌ های تولیدی بزرگ

در بیشتر کارخانه ها هم به دلیل تعداد زیاد پرسنل، از سیستم حضور و غیاب و مدیریت سلف هوشمند استفاده می شود. در کارخانه هم معمولا نحوه عملکرد نرم افزار به صورت رستورانی است. در این روش کاربران با مراجعه به دستگاه رستورانی داخل شرکت می توانند برای هر وعده غذایی ، غذای مورد نظرشان را رزرو کنند .

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

"" indicates required fields

سخن پایانی

نرم افزار ژتون غذا و مدیریت سلف یک راهکار مناسب برای مدیریت سالن غذاخوری در دانشگاه و سازمان های پر جمعیت است. به کمک این نرم افزار افراد می توانند غذا خود را رزرو کنند و بهای آن را به صورت آنلاین بپردازند. این نرم افزار هم چنین دارای قابلیت های مانند صدور ژتون غذا الکترونیکی، محاسبه دقیق هزینه ها، ایجاد گزارشات آماری از سرو غذا، تعیین زمان سرو غذا و… است. در این نوشتار برخی از قابلیت های نرم افزار ژتون غذا و مدیریت تغذیه کسرا به عنوان یکی از جامع ترین نرم افزارهای موجود در این زمینه معرفی شد.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

شب کاری در قانون کار

شیفت شب یا شب کاری در قانون کار چیست؟

معرفی سنسور اثر انگشت نوری و کاربردهای آن

معرفی سنسور اثر انگشت نوری و کاربردهای آن

گیت کنترل تردد پروانه ای چیست ؟

گیت کنترل تردد پروانه ای چیست؟

آشنایی با انواع قرارداد کاری و بررسی تفاوت آن‌ها

آشنایی با انواع قرارداد کاری و بررسی تفاوت آن‌ها

راکت بازرسی بدنی؛ ابزار بازرسی بدنی در سازمان‌ ها

راکت بازرسی بدنی؛ ابزار بازرسی بدنی در سازمان‌ ها

معرفی گیت کنترل تردد مترویی؛ مدیریت کنترل تردد مترو

معرفی گیت کنترل تردد مترویی؛ مدیریت کنترل تردد مترو

دستگاه حضور و غیاب لمسی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه حضور و غیاب لمسی چیست و چه کاربردی دارد؟

روش های حضور و غیاب بیمه بیکاری ۱۴۰۲

روش های حضور و غیاب بیمه بیکاری ۱۴۰۲

دستگاه حضور و غیاب باشگاهی

دستگاه حضور و غیاب باشگاهی چیست؟

حق ماموریت چیست و در قانون کار چگونه محاسبه می شود؟

حق ماموریت چیست و در قانون کار چگونه محاسبه می شود؟

10نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی (HR) برای سازمان ها

10 نرم افزار برتر مدیریت منابع انسانی (HR)

اکسس کنترل چیست و دستگاه اکسس کنترل چه کاربردهایی دارد؟

اکسس کنترل چیست و سیستم اکسس کنترل چه کاربردهایی دارد؟

گیت کنترل تردد تمام قد چیست و چه کاربردهایی دارد؟

گیت کنترل تردد تمام قد چیست و چه کاربردهایی دارد؟

Repair of the attendance device Fixing problems and breakdowns of the attendance and absence device

تعمیر دستگاه حضور و غیاب و بررسی علل خرابی دستگاه حضور و غیاب

نحوه عملکرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

نحوه عملکرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

آشنایی با انواع شیفت های نگهبانی

آشنایی با انواع شیفت های نگهبانی

گیت تردد شیشه ای چیست؟ مزایا معایب و کاربرد گیت کنترل تردد شیشه ای 

گیت تردد شیشه ای چیست؟ مزایا، معایب و کاربرد گیت کنترل تردد شیشه ای 

10 عامل موثر بر ارتقاء امنیت سازمانی

10 عامل موثر بر ارتقاء امنیت سازمانی

نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور کسرا آوید چگونه به سازمان ها کمک می کند؟

نرم افزار ردیابی آنلاین ویزیتور و بازاریاب کسرا آوید چگونه به سازمان ها کمک می کند؟

آیا خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان مقرون به صرفه است؟

آیا خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان مقرون به صرفه است؟