نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/12/23

حضور و غیاب آنلاین و نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS) یکی از بهترین و کارآمدترین نرم افزارهای کنترل رفت و آمد پرسنل محسوب می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی نرم افزار حضور و غیاب آیفون یا IOS attendance software دسترسی آسان به نرم افزار در هر زمان و مکانی است. پرسنل بسیاری از شرکت‌ها مثل ویزیتورها و... ممکن است بخشی از ساعات کاری خود را در مأموریت‌های خارج از شهر و یا جلسات کاری بیرون از محل کارشان بگذرانند و با نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا آوید و کسرا همراه شرکت مهندسی کسرا میتوانند به راحتی به اطلاعات حضور غیاب خود دسترسی داشته باشند و تردد خود را ثبت کنند.

از گذشته تاکنون بسیاری از کسب و کارها راندمان کاری پرسنل خود را بر اساس تعداد ساعتی که در محل کارشان حضور دارند بررسی می‌کنند. امروزه تکنولوژی نیز به کمک صاحبان چنین کسب و کارهایی آمده است و به آن‌ها کمک کرده تا با دقت و سرعت بیشتری ساعات حضور و غیاب کارمندان شان را کنترل کنند. حضور و غیاب آنلاین و نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS) یکی از بهترین و کارآمدترین نرم افزارهای کنترل رفت و آمد پرسنل محسوب می‌شوند.

 این نرم‌ افزار با ارائه امکانات مختلفی به مدیران و کارمندان، به سرعت جای خود را در بسیاری از کسب و کارها باز کرد. ما در ادامه این مطلب درباره یکی از بهترین انواع نرم افزار حضور و غیاب آیفون صحبت خواهیم کرد و به بررسی مزایا و ویژگی‌های آن می‌پردازیم. اگر در این‌باره کنجکاو هستید و دوست دارید با این محصول آشنا شوید؛ با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

فهرست عناوین مقاله

بهترین برنامه حضور و غیاب ای او اس

تعداد زیادی نرم افزار حضور و غیاب آیفون توسط شرکت‌های ایرانی تولید و روانه بازار شده‌اند. هر کدام از این نرم افزارها مزایا و معایبی دارند که ممکن است باعث سردرگمی افرادی شوند که قصد خرید آن‌ها را دارند. ما به شما توصیه می‌کنیم نرم ‌افزاری را برای مدیریت حضور و غیاب کارمندان خود تهیه کنید که توسط یک برند معتبر و مطرح در زمینه ساخت انواع نرم افزارهای حضور و غیاب تولید شده باشد. شرکت‌های معتبر دارای تیم پشتیبانی قوی و حرفه‌ای هستند به همین دلیل در صورت بروز هر گونه مشکلی می‌توانند به سرعت برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین توجه به ویژگی‌های نرم افزار حضور غیاب آیفون نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که در هنگام انتخاب اپلیکیشن حضور و غیاب نمی‌توانید به سادگی از کنار آن عبور کنید.

 نرم افزار حضور و غیاب باید بتواند به تمام نیازهای شما پاسخ دهد. برای مثال امکان تعریف شیفت‌های کاری مختلف با ساعات کاری متفاوت برای کارمندان در آن وجود داشته باشد، طراحی کاربری اپلیکیشن ساده و آسان باشد تا همه پرسنل بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و قابلیت همگام‌سازی با بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب را نیز داشته باشد. علاوه بر این نباید فراموش کنید که بهتر است نرم افزار حضور و غیاب ای او اس امکان سینک شدن با سایر نرم افزارهای حضور و غیاب دیگر را داشته باشد تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا آوید، بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب IOS برای ویزیتورها و ماموریت کارمندان

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها با گسترش کسب و کار خود اقدام به تاسیس نمایندگی در مکان های مختلف و سایر شهرها و استان ها می کنند. برخی از سازمان ها نیز با توجه به ماهیت کاری خود افرادی را از سازمان خود باعنوان ویزیتور برای معرفی محصولات یا خدمات خود به محل های مختلف می فرستند. کنترل تردد پرسنل در چنین شرایطی برای بسیاری از سازمان ها امری پیچیده و زمان بر است. چرا که ممکن است افراد در زمان انجام ماموریت به محل های از پیش تعیین شده نرفته و یا ثبت تردد در زمان حضور به مکان مورد نظر را فراموش کنند. در چنین شرایطی تنها با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی حضور غیاب و یا نرم افزار حضور و غیاب بدون نیاز به دستگاه می توان رفت وآمد پرسنل به مکان ها مختلف را رصد کرده و به راحتی کنترل کرد.

نرم افزار کنترل ورود خروج ایفون کسرا آوید به عنوان یکی از بهترین و پرکاربردترین اپلیکیشن های حضور غیاب موبایلی شناخته می شود که بر خلاف بسیاری از اپ های موجود در بازار به راحتی با نسخه IOS هماهنگ بوده و محیط کاربری راحتی را برای کاربر فراهم می کند. مهمترین کاربرد اپلیکیشن موبایلی نسخه آیفون (حضور غیاب بدون دستگاه) کسراآوید امکاان ثبت ماموریت افراد با استفاده از GPS و لوکیشن پرسنل است. علاوه براین نرم افزار موبایلی کسراآوید امکانات بسیار دیگری برای کاربران سازمانی فراهم می کند که در ادامه به آن پرداخته ایم.

قابلیت های اپلیکیشن حضور غیاب آیفون کسراآوید برای افراد و سازمان ها

• امکان ثبت تردد بدون نیاز به دستگاه
• قابلیت ثبت ورود خروج به صورت آفلاین
• امکان ارسال موقعیت (location) در لحظه
• مدیریت رفت و آمد افراد در مکان های مختلف
• امکان فیلتر کردن و گروه بندی پرسنب برای حضور در محال های کار مختلف
• قابلیت مشاهده وضعیت حضور و غیاب افراد

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا آوید، بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب IOS برای ویزیتورها و ماموریت کارمندان

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا آوید، بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب IOS برای ویزیتورها و ماموریت کارمندان

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا همراه؛ بهترین نرم افزار حضور و غیاب آیفون ایرانی

با توجه به افزایش استفاده از تلفن همراه در بین اقشار مختلف جامعه، سازمان های ارائه دهنده نرم افزارهای آنلاین و یا تحت دسکتاب نیاز دارند تا نرم افزارهای خود را در نسخه های مختلف موبایل اعم از اپلیکیشن های موبایلی اندروید و همینطور نسخه آیفون، اپ نرم افزاری خود را دراختیار کاربران قرار دهند. نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسراهمراه نیز به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی در سازمان های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد. کنترل تردد افراد با استفاده از اپلیکیشن حضور غیاب موبایلی کسراهمراه نه تنها امکانات بسیاری در اختیار مدیران سازمانی قرار می دهد بلکه با استفاده از این نرم افزار کاربردی موبایلی پرسنل نیز قادر هستند ورود و خروج خود را به راحتی مشاهده کرده و درخواست های لازم را با استفاده از آن به مدیران خود ارسال کنند.

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسراهمراه به گونه ای طراحی شده است که به راحتی با انواع نسخه های موبایل مانند نسخه اندروید و یا آیفون (IOS) کار می کند. اپ موبایلی نسخه ایفون کسراهمراه تمام قابلیت های نرم افزار تحت وب را داراست به گونه ای که افراد در هر زمان و هر مکان قادر هستند علاوه مشاهده ترددهای خود از سایر امکانات نرم افزار ورود خروج کسرا نیز بهره مند شوند. همین امر باعث شده است تا علاوه بر استقبال مدیران سازمانی از اپلیکیشن های موبایلی حضور غیاب، کارکنان سازمانی نسبت به استفاده از اپ ورود خروج علاقه نشان داده و از امکانات آن در شرایط مختلف استفاده کنند.

امکانات نرم افزار حضور غیاب آیفون کسراهمراه

• مشاهده تردد ساعتی، روزانه و ماهانه پرسنل
• امکان ثبت ترددهای فراموش شده
• قابلیت ثبت درخواست های مجوز مرخصی، اضافه کار، ماموریت و …
• دارای امکان سرچ و جستجو در ترددهای ثبت شده
• قابلیت نمایش کاردکس (مانده مرخصی) برای مدیران و پرسنل

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا همراه

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا همراه

حضور و غیاب با موبایل چه مزایایی دارد؟

بسیاری از مدیران مجموعه‌های بزرگ برای کنترل رفت و آمد کارمندان خود از نرم افزار حضور و غیاب با موبایل استفاده می‌کنند. این نوع نرم افزارها قابلیت‌هایی دارند که نرم افزارهای تحت وب یا نرم افزارهای آفلاین فاقد آن‌ها هستند. برخی از مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب با موبایل عبارت‌اند از:

دسترسی آسان به اپلیکیشن حضور و غیاب در هر زمان و هر مکان

مهم‌ترین ویژگی نرم افزار حضور و غیاب آیفون یا IOS attendance software دسترسی آسان به نرم افزار در هر زمان و مکانی است. پرسنل بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ ممکن است بخشی از ساعات کاری خود را در مأموریت‌های خارج از شهر و یا جلسات کاری بیرون از محل کارشان بگذرانند.

این افراد به راحتی با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب با موبایل می‌توانند ساعات کاری خود را ثبت کنند. در گذشته مدیران شرکت‌ها همیشه با مشکلاتی برای ثبت ساعات کاری این گونه کارمندان مواجه می‌شدند؛ اما امروزه با استفاده از این برنامه آیفون می‌توانید از صحت زمان رفت و آمد و میزان ساعات کاری پرسنل خود در هر جایی مطمئن شوید.

امکان ایجاد لیست حضور و غیاب در برنامه IOS

نرم افزار حضور و غیاب آیفون بر روی گوشی‌هایی با سیستم عامل IOS نصب می‌شوند. پس از نصب نرم افزار حضور و غیاب ای او اس شما می‌توانید لیست‌های مختلفی برای حضور و غیاب کارمندان تان تعریف کنید. این لیست‌ها معمولاً شامل نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، تاریخ، زمان ورود و خروج و مواردی از این قبیل هستند.

با این حال شما با توجه به نیازهایتان می‌توانید ستون‌های دیگری نیز به این لیست‌ها اضافه کرده یا حذف کنید. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا با توجه به نیازهای مجموعه تحت مدیریت خود، ورود و خروج کارمندان در شیفت‌های کاری مختلف را کنترل کرده و بتوانید ارزیابی دقیقی از تعداد ساعات یا روزهای مرخصی کارمندانتان داشته باشید.

دسترسی راحت مدیران به ترددهای پرسنل با نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

مدیران به کمک اپلیکیشن حضور و غیاب IOS می‌توانند با استفاده از تلفن همراهشان حضور و غیاب کارمندان خود را بدون نیاز به حضور در محل کار و یا تماس با مدیران میانی بررسی کنند. این قابلیت باعث شده که بخش زیادی از سازمان‌ها علاقمند به استفاده از نرم افزار حضور و غیاب آیفون یا IOS attendance software باشند.

نرم افزار ساعت زنی آیفون

نرم افزار ساعت زنی آیفون

ویژگی‌های اپلیکیشن حضور و غیاب IOS کسرا

اپلیکیشن IOS کسرا یک نرم افزار ساده حضور و غیاب نیست. این نرم افزار حضور و غیاب آیفون ویژگی‌هایی دارد که باعث شده بسیاری از افرادی که دارای گوشی‌های هوشمند آیفون هستند ترجیح بدهند از این نرم افزار برای مدیریت حضور و غیاب کارکنان خود استفاده کنند. صاحبان گوشی‌های آیفون همیشه با محدودیت‌هایی برای نصب برخی از اپلیکیشن‌های ایرانی روبه‌رو بودند و نمی‌توانستند به راحتی از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنند.

 با توجه به وجود چنین مشکلتی، مجموعه ما تصمیم گرفت که گامی اساسی برای رفع این مشکل بردارد و اپلیکیشنی تولید کند که قابلیت نصب بر روی گوشی‌های آیفون را داشته باشد. همچنین تیم طراحی نرم افزار حضور و غیاب کسرا با پیش‌بینی برخی از مشکلاتی که ممکن بود کاربران این برنامه آیفون با آن‌ها روبه‌رو شوند، اپلیکیشنی طراحی کرد که تمام ویژگی‌های یک نرم افزار کاربردی را دارد و می‌تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند.

امکان سینک شدن آسان با نرم افزار حضور و غیاب در نرم افزار ساعت زنی آیفون

اپ حضور و غیاب IOS کسرا فقط بر روی گوشی‌های هوشمند آیفون قابل استفاده است. در واقع مخاطب هدف این نرم افزار ساعت زنی آیفون افرادی هستند که گوشی آیفون دارند و نمی‌توانند از نرم افزارهای حضور و غیاب اندروید استفاده کنند. با این حال اکثر کسانی که قصد خرید نرم افزار حضور و غیاب آیفون را دارند؛ بابت سینک شدن این اپلیکیشن با نرم افزارهای حضور و غیاب دیگر نگران هستند زیرا ممکن است برخی از کارمندان گوشی‌های هوشمند اندروید داشته باشند و نتوانند این برنامه را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند.

 ما برای این مشکل نیز راه‌حلی پیدا کرده‌ایم. خوشبختانه نرم افزار حضور و غیاب کسرا به راحتی با نرم افزارهای حضور و غیاب اندروید و سایر سیستم‌های مدیریت رفت و آمد کارمندان هماهنگ می‌شود و از این نظر هیچ مشکلی ندارد. شما با خیال راحت می‌توانید این برنامه حضور و غیاب آنلاین را خریداری کرده و از قابلیت‌های بی‌نظیر آن برای مدیریت رفت و آمد پرسنل مجموعه خود استفاده کنید.

دارای طراحی کاربری ساده جهت کار با نرم افزار ساعت زنی آیفون

یکی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا که آن را نسبت به سایر نرم افزارهای حضور و غیاب متمایز کرده، طراحی کاربری ساده این نرم افزار است. شما با یک‌بار استفاده از این نرم افزار متوجه خواهید شد که چقدر راحت می‌توانید لیست‌های مختلف حضور و غیاب را در آن بسازید، شیفت‌های کاری تعریف کنید و از ترددهای روزانه پرسنل مجموعه خود آگاه شوید. نرم افزار حضور و غیاب IOS کار شما را برای مدیریت رفت و آمد پرسنل، روزهای مرخصی و بررسی عملکرد کارمندان بسیار آسان‌تر می‌کند.

قابلیت ذخیره‌سازی رکوردهای حضور و غیاب پرسنل در اپلیکیشن IOS

استفاده از اتوماسیون حضور و غیاب کارکنان برای کارمندان و مدیران بسیار راحت‌تر است. با این حال همیشه این نگرانی وجود دارد که دیتاها و اطلاعات این نوع نرم افزارها از بین برود و امکان دسترسی به آن‌ها وجود نداشته باشد. نرم افزار حضور و غیاب آیفون این نگرانی را به طور کامل برطرف کرده است. تمام اطلاعات نرم افزار در حافظه سامانه IOS ثبت می‌شود بنابراین شما در هر زمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را دارید.

 از طرف دیگر به هیچ عنوان نباید بابت از دست رفتن اطلاعات و یا ورود اطلاعات اشتباه در این سامانه نگرانی داشته باشید. امنیت و صحت اطلاعات نرم افزارهای حضور و غیاب اهمیت زیادی دارد زیرا این اطلاعات مبنای محاسبه حقوق پرسنل در بسیاری از ادارات و سازمان‌های کوچک و بزرگ هستند. ایجاد هر گونه مشکلی در این اطلاعات می‌تواند باعث نارضایتی پرسنل و به وجود آمدن مشکلات زیادی در بخش حسابداری شود.

نرم افزار حضور و غیاب ای او اس

نرم افزار حضور و غیاب ای او اس

همگام‌سازی با دستگاه‌های کنترل تردد با نرم افزار حضور و غیاب آیفون

یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه آیفون قابلیت همگام‌سازی یا به عبارت دیگر مچ شدن با انواع دستگاه‌های کنترل تردد است. اگر در محل کارتان از دستگاه‌های کنترل تردد استفاده می‌کنید می‌توانید با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب آیفون به اطلاعات دستگاه کنترل تردد دسترسی داشته باشید. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا به عنوان مدیر مجموعه به راحتی با گوشی همراهتان در هر زمان و مکانی به دیتاهای دستگاه حضور و غیاب دسترسی داشته باشید بدون اینکه برای دریافت گزارش‌های متداول کاغذی منتظر بمانید و یا تا زمان دریافت گزارش‌های ماهیانه مدیر داخلی شرکتتان از این اطلاعات بی‌خبر باشید.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم