مهندس فرشید خوبانی

فرشید خوبانیرئیس هیئت مدیره

مهندس فرشید خوبانی در سال 1351 درشهرستان شاهرود به دنیا آمد و در سال 1370 در رشتۀ کامپیوتر (سخت‌افزار) وارد دانشگاه اصفهان شد؛ و در سال 75 نیز از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. مهندس خوبانی از سال 1379 تاکنون عهده دار سمت مدیرعاملی شرکت مهندسی کسرا بوده و سعی کرده است با همراهی و همکاری دیگر کسرایی ها در جهت ارتقاء خدمت رسانی به خانواده بزرگ کسرا در سراسر کشور گام بردارد.

انتخاب مهندس فرشید خوبانی به عنوان کارآفرین برتر ملی کشوری

در فرایند برگزاری چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر، بیش از ۶۷۰۰ کارآفرین در سامانه جشنواره ثبت نام نمودند که در مرحله داوری استانی، حدود ۲۰۰ طرح به عنوان کارآفرین برتر معرفی و از بین آنها با در نظر گرفتن شاخصهای ملی، ۱۳۵ طرح وارد مرحله داوری ملی شدند. از بین این طرحها پس از انجام دو الی سه داوری مجازی، ۶۱ طرح حائز شرایط کارآفرین ملی جهت بازدید میدانی شناخته شدند که پس از انجام بازدیدهای میدانی توسط داوران تخصصی و برگزاری جلسات کارشناسی داوری، در نهایت ۲۱ طرح به عنوان کارآفرینان برتر ملی در بخشهای مختلف حائز شرایط شدند که مهندس خوبانی نیز یکی از این منتخبین جشنواره شدند.

مراسم تقدیر از کارآفرینان برتر ملی در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور برخی از مقامات عالیرتبه کشور از جمله جناب آقای «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. در جشنواره فوق کارآفرینان برتر در حوزه های مختلف صنعت، کشاورزی، تعاون، خدمات، کارآفرینی اجتماعی، صنایع‌دستی و گردشگری از استان های مختلف معرفی شدند که جناب مهندس خوبانی به عنوان کارآفرین برتر بخش خدمت از استان اصفهان انتخاب شدند.