منظور از مداومت کاری در نرم افزار حضور و غیاب چیست؟

مداومت کاری در نرم افزار حضور و غیاب
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1402/01/05

سازمان ها در زمان خرید یک نرم افزار حضور و غیاب باید به این نکته توجه داشته باشند که این نرم افزار با هدف نظارت راحتتر برای کارفرما و کاربری آسان برای پرسنل تعبیه شد است. به این ترتیب نرم افزاری که نتواند در زمان های مختلف با شرایط متفاوت کار ثبت ترددها را به درستی انجام دهد نمی تواند مفید و کاربردی باشد و در کوتاه مدت مشکلاتی را برای سازمان ها در ثبت ترددها و متعاقبا در محاسبات حقوق و دستمزد به ارمغان می آورد.

آیا نرم افزار حضور و غیاب سازمان شما از مداومت کاری لازم برخوردار است یا اصطلاحا امکان مداومت کاری در نرم افزار حضور و غیاب سازمان شما وجود دارد؟ سازمان یا شرکتی را تصور کنید که دارای شیفت عصر کار همراه با اضافه کار باشد. پرسنل این سازمان برای ثبت تردد خود در سیستم حضور و غیاب باید بعد از پایان ساعت کاری در عصر، دوباره به دستگاه حضور و غیاب مراجعه کرده و انگشت خود را ثبت کنند.

حال اگر این سازمان یک شرکت بزرگ باشد که فاصله ی بین پست تا محل نصب دستگاه حضور و غیاب زیاد باشد تا چه اندازه وقت پرت به وجود می آورد و تا چه اندازه بر کارایی و بهره وری پرسنل اثر گذار است؟

مسلما ترک محل کار و مراجعه به دستگاه، وقت پرتی را ایجاد می کند که در دراز مدت بر روی بهره ورری پرسنل موثر است. از طرفی ممکن است پرسنل فراموش کنند انگشت خود را در بین کار ثبت کنند و به این ترتیب هم آن ها و هم بخش حسابداری به دردسر بیفتند.

 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

 

سازمان ها در زمان خرید یک نرم افزار حضور و غیاب باید به این نکته توجه داشته باشند. که این نرم افزار با هدف نظارت راحتتر برای کارفرما و کاربری آسان برای پرسنل تعبیه شد است. به این ترتیب نرم افزاری که نتواند در زمان های مختلف با شرایط متفاوت کار ثبت ترددها را به درستی انجام دهد نمی تواند مفید و کاربردی باشد و در کوتاه مدت مشکلاتی را برای سازمان ها در ثبت ترددها و متعاقبا در محاسبات حقوق و دستمزد به ارمغان می آورد.

بنابراین تنها، دانستن و آگاهی در مورد ضرورت استفاده از سیستم حضور غیاب کافی نیست. بلکه لازم است سازمان ها و شرکت ها نسبت به ویژگی هایی که یک نرم افزار حضور و غیاب باید داشته باشد تا بتواند تمام نیازهای آن ها را در زمان ها و شرایط مختلف حل کند؛ حساس باشند.

منظور از مداومت کاری نرم افزار حضور و غیاب کسرا چیست؟

مداومت کاری در نرم افزار حضور و غیاب کسرا

مداومت کاری در نرم افزار حضور و غیاب کسرا

در نرم افزار حضور و غیاب کسرا سعی شد است. به مرور زمان بروزرسانی هایی با توجه به نیازهای مطرح شده مدیران منابع انسانی صورت گیرد. راهکاری که این نرم افزار برای چنین شرایطی دارد قابلیت مداومت کاری است. وجود این قابلیت در نرم افزارهای حضور و غیاب به مدیران کمک می کند که بدون. نیاز به ثبت دوباره اثر انگشت پرسنل در بین کار، محاسبه ی تردد ها به آسانی صورت گیرد. نیز از ایجاد وقت پرت و در نهایت کاهش بهره وری جلوگیری شود.

به طور خلاصه در صورتی که تصمیم به خرید سامانه حضور و غیاب دارید پیشنهاد می کنیم. حتما لیستی از شرایط و قوانین حضور و غیاب خود تهیه کنید. و ثبت تردد پرسنل را در شرایط مختلف بررسی نمایید. قطعا سوالاتی برایتان پیش می آید و نیازهایی را احساس می کنید. که باید نرم افزار حضو و غیاب انتخاب شد شما پاسخ هایی برای آن داشته باشد.

به یاد داشته باشید که حتما در خرید سیستم کنترل تردد از قابلیت مداومت کاری از کارشناسان فروش سوال کنید.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

  1. مرضیه م مرداد 26, 1401 در 1:53 ب.ظ

    منظورتون از اینکه نیاز به ثبت دوباره اثر انگشت پرسنل در نرم افزار حضور غیاب در بین کار نیست چیه؟ در این حالت ترددها چطور ثبت می شوند؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

مطالب مرتبط

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب ایرانی و خارجی

انواع اسکنر اثر انگشت

آشنایی با انواع اسکنر اثر انگشتی

نرم افزار ژتون غذا

نرم افزار ژتون غذای کسرا راهکاری برای مدیریت سلف و غذا خوری

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کاربردهای آن

تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب

3 شیوه کاربردی تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

اهمیت نصب و به کارگیری سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه؛ شناسایی با عنبیه چشم

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)

نرم افزار حضور و غیاب آیفون (آی او اس iOS)؛ راهکاری ساده برای کنترل تردد پرسنل

حضور و غیاب در قانون کار

حضور و غیاب در قانون کار؛ بررسی قوانین حضور و غیاب کارکنان در سازمان ها

Thinking, Fast and Slow کتاب تفکر سریع و کند

کتاب تفکر سریع و کند؛ کنترل مغز و ذهن خود را در دست بگیرید