کار گروهی در سازمان، سنگ بنای پیشبرد اهداف کسب و کارها

Teamwork-is-the-cornerstone-of-advancing-goals-in-the-organization-(3)
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/12/03

دکتر شهباز مرادی در سخنان خود با تاکید بر اینکه کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در هر سازمان به شمار می رود افزود: یک سازمان پویا نیازمند آن است که نیروی انسانی آن به دنبال انجام امورات و مسئولیت پذیری در بخش های مختلف باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کسرا، نشست جامع توسعه منابع انسانی با سخنرانی دکتر شهباز مرادی مشاور ارشد منابع انسانی کسرا و با حضور جمعی از پرسنل شرکت برگزار شد. در این جلسه چگونگی تفویض اختیار به نیروی انسانی، راهکارهای مسئولیت پذیری و همچنین نظام تنبیه و تشویق در محیط های اداری و تاکید بر کار گروهی در سازمان، مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد.
کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در سازمان

اهمیت کار گروهی در سازمان

دکتر شهباز مرادی در سخنان خود با تاکید بر اینکه کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در هر سازمان به شمار می رود افزود: یک سازمان پویا نیازمند آن است که نیروی انسانی آن به دنبال انجام امورات و مسئولیت پذیری در بخش های مختلف باشد. وی همچنین به نقش نیروی انسانی در فعالیت های گروهی اشاره کرد و ادامه داد: در انجام وظایف محوله خود روحیه همکاری جمعی و گروهی داشته باشید و از انزوا با اهداف جمعی سازمان فاصله بگیرید چرا که روحیه کار تیمی و همفکری جمعی می تواند مهم ترین زیرساخت در توسعه سیاست ها و اهداف هر سازمان باشد.

کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در سازمان

در بخش دیگری از این جلسه مدیران و سرپرستان واحد و بخش های مختلف شرکت کسرا نیز به تشریح دغدغه و مشکلات پیش رو پرداخته و با دکتر شهباز مرادی به مشاوره و همفکری پرداختند.

کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در سازمان

نشست های ماهانه کسرا

لازم به ذکر است شرکت کسرا در راستای پیشبرد اهداف عالیه خود و همچنین اجرای طرح توسعه کیفی نیروی انسانی در سازمان، ایجاد فضایی بانشاط و افزایش تعامل بین همکاران، سلسه نشست هایی را به صورت ماهانه در دستور کار قرار داده که در این جلسات موضوع مختلف مرتبط حوزه منابع انسانی توسط دکتر شهباز مرادی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

کار گروهی، سنگ بنای پیشبرد اهداف در سازمان

دکتر سعید شهباز مرادی دارای مدرک دکتری مدیریت منابع انسانی، استاد برجسته دانشگاه و دارای ۱۶ سال مشاوره تخصصی و عملیاتی در حوزه استقرار نظام مدیریت استراتژیک و مدیریت منابع انسانی در سازمانهای خصوصی و دولتی و همچنین ۱۴سال تدریس مستمر دوره های حرفه ای مدیریت MBA ،Post DBA ،DBA است. ایشان تالیف و ترجمه بیش از ۱۵ جلد کتاب در زمینه تعالی منابع انسانی، شاخص های عملکرد موفق،‌ مدیریت رفتار و رفتار مدیریت در سازمانی و …. را در کارنامه علمی خود به ثبت رسانده است.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم