نرم افزار حضور و غیاب کسرا سیستم جامع حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا؛ سامانه حضور غیاب پرسنل

نرم افزار حضور غیاب آنلاین کسرا

سامانه حضور و غیاب کسرا قادر است امکانات بی نظیری را در رابطه با تعریف انواع شیفت ها، برنامه های کاری، مرخصی ها، ماموریت ها، کارکردها و همه آنچه شما برای حضور غیاب پرسنل خود نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد. با نرم افزار حضور و غیاب کسرا قادر خواهید بود به صورت یکپارچه با دیگر سامانه های منابع انسانی سازمان خود حضور غیاب پرسنل را کنترل کنید.

کاور ویدیوی موشن نرم افزار حضور و غیاب

انواع تجهیزات نرم افزار دستگاه حضور و غیاب کسرا

امکانات نرم افزار حضور و غیاب کسرا

مانیتورینگ تردد پرسنل

مشاهده و نظارت لحظه‌ای تردد پرسنل

امکان نمایش ترددها طبق کارتخوان‌ها

نمایش اطلاعات پرسنلی کارکنان

مدیریت کارتابل اطلاعاتی

تعریف کاربران به صورت فردی و گروهی 

تعریف سطوح دسترسی مختلف کاربران

نمایش تاریخ استخدام و سوابق کاری

تقویم کاری پرسنل

تعریف شیفت ساعتی، روزانه و ماهانه

محاسبه کسرکار، مازادکار طبق تقویم کاری

نمایش شیفت ماهانه بصورت یکجا

تعریف انواع تلورانس

تعریف تلورانس ورود کارکنان

تعریف تلورانس خروج پرسنل

تعریف تلورانس شناور کارمندان

ساختار حضور و غیاب مختلف

ایجاد ساختار روزکار، عصرکار و یا شب کار

ساختار تایم کاری ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته

ایجاد ساختار گروه‌های مختلف شیفتی

مدیریت انواع مجوزها

ایجاد مجوزهای فردی و گروهی

ایجاد مجوز دارای محدودیت تاریخی

ساختار منعطف گردش مجوز

لیست حضور و غیاب پیشرفته

موتور تولید قوانین پویا

موتور گردش کار فعال

موتور گزارش‌ساز پیشرفته

ماموریت‌ها و مرخصی‌ها

مدیریت ماموریت از آغاز تا انتها

مدیریت اعطای انواع مرخصی ها

قابلیت گزارش‌گیری مانده مرخصی

مزیت های نرم افزار حضور غیاب آنلاین کسرا برای سازمان شما

مانیتورینگ تردد پرسنل به تفکیک دستگاههای ثبت تردد با سامانه حضور غیاب کسرا

مانیتورینگ تردد پرسنل به تفکیک دستگاههای ثبت تردد

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حضور غیاب تحت وب کسرا و دیگر نرم افزارهای آن قابلیت مانیتورینگ تردد پرسنل به تفکیک دستگاه های ثبت تردد مورد استفاده در سازمان است. این ویژگی به کلیه مدیران سازمان ها این امکان را می دهد تا بتوانند آمار و اطلاعات دقیقی از عبور و مرور و ثبت تردد پرسنل را در بازه های زمانی مختلف و به صورت کاملا مجزا با استفاده از دستگاه های حضور غیاب و ثبت تردد یا کنترل تردد در اختیار مدیران قرار داده و از این جهت می تواند به عنوان یک داشبورد اطلاعاتی قوی برای آنان کاربرد داشته باشد.

ارائه سخت‌افزارهای قدرتمند؛ مناسب برای ثبت تردد در محیط‌های صنعتی با نرم افزار تردد کسرا

ارائه سخت‌افزارهای قدرتمند؛ مناسب برای ثبت تردد در محیط‌های صنعتی

ابزارهای کنترل تردد و کنترل دسترسی مثل سخت افزارهای کنترل تردد یکی از مهم ترین ابزارها برای مدیریت رفت و آمد پرسنل است. بر این اساس قابلیت ارائه سخت‌افزارهای قدرتمند، مقاوم و کارا؛ مناسب برای ثبت تردد در محیط‌های صنعتی یکی از ضروری ترین نیازهای هر مجموعه ای قلمداد خواهد شد. این سخت افزارها نیاز به یک سیستم تردد قدرتمند مانند نرم افزار حضور غیاب رایگان تحت وب کسرا دارند که بتواند به خوبی از عهده این مهم برآید.

سرعت بالای پردازش اطلاعات برای شرکت‌های دارای نیروی انسانی زیاد با سامانه تردد کسرا

سرعت بالای پردازش اطلاعات برای شرکت‌های دارای نیروی انسانی زیاد

سازمان ها و شرکت های بزرگی که دارای پرسنل زیادی هستند همیشه در محاسبه و پردازش اطلاعات حضور و غیابی پرسنل خود دچار مشکل هستند. یکی از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار حضور و غیاب کسرا قابلیت سرعت بالای پردازش اطلاعات برای شرکت‌های دارای تعداد نیروی انسانی زیاد است و این امکان می تواند نقش زیادی در افزایش بازده پرسنل و کمک به مدیران سازمان ها ایفا کند.

دریافت انواع گزارشات ورود و خروج پرسنل از دستگاه با سیستم تردد کسرا

دریافت انواع گزارشات ورود و خروج پرسنل از دستگاه

ثبت داده ها و اطلاعات حضور و غیاب در سیستم کنترل تردد و دسترسی کسرا باعث می شود گزارشات دقیقی از ورود و خروج و تردد پرسنل در قالب های مختلف و به عنوان لیست حضور غیاب را در اختیار مدیران سازمان ها قرار دهد تا با استفاده از این داده ها بتوانند به مدیریت حضور و غیاب پرسنل خود بپردازند.

پشتیبانی 24 ساعته برای عدم وقفه در فعالیت سازمان با سیستم حضور و غیاب کسرا

پشتیبانی 24 ساعته برای عدم وقفه در فعالیت سازمان

واحد پشتیبانی شرکت مهندسی کسرا به منظور ارائه پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان کسرا آماده ارائه خدمت به کلیه مشتریان بزرگ کسرا در سراسر کشور است. قابلیت پشتیبانی 24 ساعته برای عدم وقفه در فعالیت سازمان ها در مورد نرم افزار حضور و غیاب یکی از مهمترین مزیت هایی است که شرکت کسرا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و از این جهت قابلیت مهمی تلقی می شود که با استفاده از این امکان شما می توانید در هر لحظه و هر کجا با کارشناسان کسرا در ارتباط بوده و مشکلات به وجود آمده احتمالی را رفع کنید.

ارائه داشبوردهای مدیریتی اطلاعات پرسنلی و حضور و غیاب پرسنل با سامانه تردد کسرا

ارائه داشبوردهای مدیریتی اطلاعات پرسنلی و تردد پرسنل

ارائه داشبوردهای مدیریتی از اطلاعات پرسنلی و ورود خروج پرسنل یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می تواند به عنوان یک بازوی اجرایی قوی برای مدیریت تردد پرسنل در سازمان ها در رابطه با نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا مورد استفاده قرار گیرد. داشبوردهای مدیریتی از اطلاعات پرسنل به صورت کاملا تفکیک شده و به صورت گروهی و تکی می تواند اطلاعات مفیدی از عملکرد کاری پرسنل در اختیار مدیران قرار داده و همچنین در تصمیم گیری برای پرداخت و محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل مورد استفاده قرار گیرد.

ثبت تردد فراموشی با نرم افزار حضور و غیاب اندروید یا نسخه تحت وب

ثبت تردد فراموشی با نرم افزار حضور و غیاب اندروید یا نسخه تحت وب

ممکن است برخی از پرسنل فراموش کرده باشند حضور و غیاب خود را با استفاده از بهترین دستگاه حضور غیاب ثبت کرده باشند. آن ها می توانند به صورت دستی و با اجازه مدیر خود در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کسرا اقدام به ثبت این داده ها کنند. علاوه بر این، برنامه حضور غیاب اندروید کسرا آوید شرکت کسرا این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا آنان بتوانند با اجازه مدیران خود اقدام به ثبت تردد خود به صورت تردد فراموشی کنند.

قابلیت ارسال پیام به پرسنل سازمان ها با سیستم حضور غیاب کسرا

قابلیت ارسال پیام به پرسنل سازمان ها

با سیستم حضور غیاب کسرا شما قادر خواهید بود به صورتهای مختلفی از جمله به صورت شخصی و به صورت گروهی برای پرسنل مجموعه خود پیام ارسال کنید و آن ها را از جدیدترین اخبار سازمان خود مطلع کنید. (سیستم مدیریت پیام و اطلاع رسانی هرمس)

مدیریت یکپارچه دستگاه های حضور و غیاب فعلی سازمان با سیستم مدیریت دستگاه های تردد کسرا

مدیریت یکپارچه دستگاه های مدیریت کنترل تردد فعلی سازمان

نرم افزار بایوویشن کسرا که یکی از مهم ترین سامانه حضور و غیاب کسرا به حساب می آید قادر است اطلاعات تردد و ورود و خروج پرسنل را که از طریق دستگاه های ساعت زنی فعلی سازمان ثبت می شود را بنا بر ساز و کار پیشرفته خود از هر برندی و با هر توانی تخلیه کند. علاوه بر این نرم افزار حضور و غیاب کسرا نیز می تواند این اطلاعات را به خوبی در سیستم خود پردازش و خروجی های لازم را در اختیار مدیران سازمان ها قرار دهد.

افزایش امنیت اطلاعات سازمانی با نرم افزار حضور غیاب کسرا

افزایش امنیت اطلاعات سازمانی در نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب کسرا از آخرین و به روزترین گواهی نامه های امنیتی در حوزه امنیت داده برخوردار بوده و میتواند کلیه داده های حضور غیاب کارمندان را با استفاده از انواع دستگاه حضور غیاب مثل دستگاه ثبت تردد سوپریما، ویردی، ZK و... و بدون ورود به حریم خصوصی افراد رصد و پایش کند.

پوشش انواع شیفت های کاری و تعریف انواع گروه های کاری پرسنلی

پوشش انواع شیفت های کاری و تعریف انواع گروه های کاری پرسنلی

نرم افزار حضور و غیاب پرسنل باید بتواند تمامی شیفت های متنوع سازمان ها را تعریف و در نهایت به پرسنل خود انتساب بدهد. لذا با تعریف انواع گروه های کاری پرسنلی در سیستم حضور و غیاب آنلاین کسرا این امکان به صورت کاملا لحاظ شده و از این جهت می توان کلیه نیازهای سازمان ها در این موارد را برطرف کرد.

قابلیت ثبت انواع مأموریت ها و انواع مرخصی ها در نرم افزار حضور غیاب کسرا

ثبت مأموریت ها و انواع مرخصی ها در نرم افزار حضور و غیاب

پرسنل برای انجام وظیفه خود در سازمان ها و پیگیری مسائل کاری خود گاهی به ماموریت یا مرخصی می روند که این موارد دارای حالت های مختلفی است. از جمله ماموریت داخلی، ماموریت خارجی و... همچنین مرخصی های مختلف مثل مرخصی ساعتی، مرخصی روزانه و مرخصی ماهانه، سالانه، زایمان و... . سیستم کنترل تردد هوشمند کسرا می تواند همه این موارد را؛ و همچنین موارد اختصاصی مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها را در نرم افزار کسری پیاده سازی کند.

استفاده از وب کیوسک برای گسترش کاربری سامانه در تمام سطوح شرکت با سیستم حضور و غیاب کسرا

استفاده از وب کیوسک برای گسترش کاربری سامانه در تمام سطوح شرکت

قابلیت استفاده از وب کیوسک برای گسترش کاربری عمومی سامانه در تمام سطوح شرکت قابلیت متمایزی است که سیستم ورود خروج کسرا و همچنین سامانه تغذیه کسرا در اختیار کلیه سازمان ها و شرکت های بزرگ قرار داده و می توان با بهره مندی از آن جهت کنترل تردد پرسنل سازمان ها استفاده کرد. به عنوان مثال در سازمان های بزرگ برای کنترل یا اعطای ژتون به پرسنل می توان به سهولت از کیوسک کاربری عمومی استفاده کرد.

چینش شیفت اتوماتیک برای خطوط تولیدی که امکان برنامه ریزی ندارد با سیستم تردد کسرا

چینش شیفت اتوماتیک برای خطوط تولیدی که امکان برنامه ریزی ندارد

برخی مواقع سازمان ها نیاز دارند برنامه دقیقی درمورد حضور پرسنل خود داشته باشند یعنی نرم افزار ثبت ورود و خروج پرسنل داشته باشند و بتوانند شیفت های اتوماتیک برای خطوط تولیدی خود داشته باشند. بنابراین قابلیت چینش شیفت اتوماتیک برای خطوط تولیدی که امکان برنامه ریزی دقیق حضور پرسنل در آن ها وجود ندارد پارامتر حضور و غیابی مهمی است که باید یک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب بتواند داشته باشد.

دسترسی هر لحظه ای و هر کجایی به گزارشات سیستم با سیستم حضور و غیاب کسرا

دسترسی هر لحظه ای و هر کجایی به گزارشات سیستم

اتوماسیون حضور غیاب تحت وب کسرا نیازی به هیچ امکان خاصی نداشته و کاربران آن ها می توانند به سادگی با استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب آنلاین در هر لحظه و در هر کجایی که اراده کنند از سیستم حضور غیاب کسرا گزارشات دلخواه خود را کسب کنند.

برنامه حضور غیاب کسرا از نظر شما

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب چه قابلیت هایی در اختیار شما قرار می دهد؟

نرم افزار حضور و غیاب کسرا به عنوان بهترین نرم افزار حضور غیاب امکان مدیریت حضور و غیاب آنلاین پرسنل، و همچنین قابلیت ایجاد قوانین محاسبه کارکرد تردد کارمندان را به همراه اعمال دسترسی برای تعریف انواع پارامترهای محاسباتی کارکرد ورود و خروج کارکنان (با ارائه گزارشهای مختف در قالب های مختلف) در اختیار مدیران قرار می دهد. در گذشته انجام چنین مهمی با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ویندوز انجام می گرفت اما امروزه با توسعه سیستم حضور و غیاب آنلاین و روند رو به رشد استفاده از آنها در ادارات به عنوان سیستم حضور و غیاب اداری؛ نرم افزار حضور و غیاب تحت وب (آنلاین) جایگزین چنین نرم افزارهایی شده است. نرم افزار حضور و غیاب تحت وب (آنلاین) نرم افزاری است که ...

Attendance-system kasraco

آنچه شما از یک سامانه حضور و غیاب آنلاین کارآمد انتظار دارید

با نرم افزار حضور و غیاب کسرا در لحظه باخبر می شوید

در هر لحظه با خبر می شوید

شما می توانید در هر کجایی که باشید و در هر زمانی که خواستید از تردد پرسنل خود به صورت آنلاین مطلع شوید.

ارتباط با سیستم حقوق و دستمزد با نرم افزار حضور غیاب کسرا

ارتباط با سیستم مالی

میتوانید اطلاعات ورود و خروج پرسنل را در قالب خروجی های مختلف به سیستم حقوق و دستمزد ارسال کنید.

دسترسی آسان و سریع با نرم افزار حضور غیاب کسرا

دسترسی آسان و سریع

با بهره مندی از اپلیکیشن حضور و غیاب کسراهمراه و کسراآوید می توانید به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشید.

تعریف انواع مختلف شیفت ها با نرم افزار حضور غیاب کسرا

ثبت زمان تردد از راه دور

با کسرا در زمان دورکاری یا ماموریت زمان حضور و غیاب یا مکان مامورت پرسنل را به همراه بازه زمانی ماموریت رصد کنید.

ارتباط با همه دستگاه های حضور غیاب سازمان

ارتباط با انواع دستگاهها

با استفاده از سامانه حضور و غیاب آنلاین کسرا میتوانید با انواع دستگاه های حضور غیاب ارتباط برقرار کنید.

گزارش گیری از اطلاعات پرسنلی با نرم افزار حضور غیاب کسرا

افزایش بهره وری کارکنان

دقت بالای نرم افزار حضور و غیاب موجب می شود پرسنل بتوانند ساعات کاری خود را زیر نظر داشته باشند

کنترل شرکت های چندشعبه ای با نرم افزار حضور غیاب کسرا

کنترل تردد شرکتهای چندشعبه ای

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب کسرا میتوانید تردد پرسنل را در شعب مختلف شرکت به صورت لحظه ای رصد کنید.

کنترل حضور و غیاب در مکان های پرتردد سازمان با سامانه حضور غیاب کسرا

کاهش تخلف کارکنان

با کسرا هیچ یک از کارکنان نمیتوانند به جای دیگری تردد ثبت کرده و از این جهت تخلفات سازمانی کاهش می یابد

همه چیز در مورد نرم افزار حضور و غیاب و ثبت تردد

محصولات مربوط به مدیریت حضور و غیاب و تردد پرسنل در دو دسته کلی نرم افزار حضور و غیاب و سخت افزارهای کنترل تردد جای می گیرند. در این نوشتار اطلاعات جامعی در مورد سیستم های تردد و شرکت های تامین کننده بهترین نرم افزار حضور و غیاب و همچنین سخت افزارهای کنترل تردد شامل اکسس کنترل ها، گیت کنترل تردد و... ارائه شده است.

همه چیز در مورد نرم افزار حضور و غیاب و دستگاه حضور و غیاب

پرسش‌های متداول پیرامون سامانه حضور و غیاب آنلاین کسرا

وظیفه اصلی یک سیستم حضور و غیاب چیست؟

وظیفه اصلی یک نرم افزار حضور و غیاب آنلاین ارائه جامع ترین، متنوع ترین و دقیقترین راهکارهایی است که با بهره مندی از آن سازمان های مختلف بتوانند «به ساده ترین صورت ممکن و در سریع ترین زمان ممکن» ورود و خروج پرسنل خود را مدیریت کرده و گزارشات جامعی را در مورد وضعیت کارکرد پرسنل و تردد آن ها دریافت کنند. علاوه بر این نرم افزار حضور و غیاب باید بتواند با انواع سامان های دیگر سازمان ها از جمله سامانه های منابع انسانی، سامانه کارانه و ارزیابی عملکرد، سامانه حقوق و دستمزد و ... ارتباط مستمری برقرار کرده و به رشد و بهره وری هر چه بیشتر سازمان ها منجر شود.

چرا باید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟

بی شک شما در سازمان خودتان با توجه به تعداد بالای پرسنل خود نیاز به یک نرم افزار حضور و غیاب جامع و همه فن حریف دارید. نرم افزاری که بتواند به شما در مدیریت هر چه بهتر و هرچه کارآمدتر سازمانتان یاری رسانده و بهترین عملکرد را در رصد و کنترل ورود و خروج پرسنل شما داشته باشد. نرم افزار کسرا قادر است همه آنچه شما در این زمینه لازم دارید را در اختیار شما قرار دهد و تجربه 23 ساله کسرا در این زمینه قطعا می تواند برای شما راه گشا باشد. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا میتواند همه کارکردهای حضور غیاب، اضافه کاری، شیفت ها اتوماتیک و پیشرفته، ماموریت و مرخصی و... را با استفاده از زیرساخت قدرتمند خود مدیریت و محاسبه کند. همچنین سیستم حضور غیاب کسرا دارای اپلیکیشن های حضور و غیاب تلفن همراه هوشمند در نسخه های اندروید و iOS است. 

روش کارکرد سامانه حضور و غیاب آنلاین کسرا چگونه است؟

نرم افزار حضور و غیاب کسرا با استفاده از به روزترین دستگاه های کنترل دسترسی و مدیریت تردد پرسنل شامل دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت، تشخیص چهره، تشخیص عنبیه، تشخیص کارت می تواند اطلاعات مربوط و به ورود و خروج پرسنل را ثبت کرده و با استفاده از ارتباط همگام و یکپارچه خود با نرم افزار تردد شیفت های کاری مختلف، کارکرد پرسنل، مرخصی ها، اضافه کاری ها و... را محاسبه و ساماندهی کند. مدیران از این طریق می توانند مدیریت بهتری بر عملکرد کارکنان خود داشته باشند و از طرف دیگر بتوانند از این داده ها برای محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل خود استفاده کنند.

آیا نرم افزار حضور و غیاب کسرا قادر به ثبت مرخصی و ماموریت پرسنل است؟

با بهره گیری از نرم افزار حضور و غیاب کسرا شما قادر خواهید بود تمامی آنچه برای مدیریت منابع انسانی خود لازم است را داشته باشید. سیستم حضور و غیاب کسرا شما را قادر می سازد داده های ورود و خروج پرسنل خود را ابتدا ثبت تردد کنید و سپس با مدیریت و نظارت کامل بر مرخصی های روزانه و ساعتی، رصد و پیگیری لحظه ای ماموریت با استفاده از نرم افزار ماموریت و مسافرت کسرا و نرم افزار تردد موقعیت مکانی کسرا آوید ماموریت ها را پیگیری کنید.

آیا از راه دور نیز می توانیم تردد پرسنل خود را کنترل کنیم؟

نرم افزار حضور و غیاب کسرا بر اساس قابلیت های منحصر به فرد خود این امکان را در اختیار مدیران قرار می دهد تا آن ها بتوانند از هر کجا و در هر زمان ورود و خروج پرسنل خود را در سریع ترین زمان ممکن کنترل کرده و گزارشات متنوع و دقیقی را از عملکرد آنان دریافت کنند. این گزارشات می تواند شامل انواع گزارشات مربوط به ترددهای ساعتی، روزانه، ماهانه و حتی سالانه آنها باشد. از جمله نرم افزارهایی که به طور خاص می توانند در این زمینه یاری رسان باشند می توان به نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کسرا، اپلیکیشن نرم افزار حضور و غیاب کسرا همراه، اپلیکیشن تردد مکانی آوید کسرا، نرم افزار تردد آنلاین . نرم افزار حضور غیاب ابری اتنسی کسرا و بسیاری نرم افزارهای دیگر کسرا اشاره کرد (راهنمای خرید نرم افزار حضور غیاب).

آیا امکان اتصال نرم افزار حضور و غیاب کسرا به سیستم حقوق و دستمزد سازمان ما وجود دارد؟

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا اتصال این نرم افزار به سیستم های حقوق  دستمزد و سیستم مالی سازمان هاست. نرم افزار حضورغیاب کسرا می تواند پس از محاسبه سریع کارکرد پرسنل شامل انواع شیفت های کاری، مرخصی ها، اضافه کاری ها و... این اطلاعات را به سیستم های حقوق و دستمزد و سیستم ها اداری سازمان ها انتقال داده و از این رو به سازمان ها در مدیریت هر چه بهتر سازمانشان یاری رساند.

کار با دستگاه حضور و غیاب چگونه است؟

دستگاه های حضور و غیاب در انواع مختلفی و بر اساس تکنولوژی های مختلفی وجود دارد. از جمله بهترین دستگاه های کنترل تردد می توان به دستگاه های تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی اشاره کرد. این نوع دستگاه ها دستگاه های بایومتریک یا زیست شناختی هستند که با تحلیل داده های زیستی مربوط به کاربران خود می توانند هویت افراد را شناسایی کنند و مکمل نرم افزار حضور و غیاب هستند. همچنین برندهای مختلفی از دستگاه های حضور و غیاب در بازار موجود است که از این جمله می توان به دستگاه های ساعت زنی ویردی، سوپریما، مکسا و... اشاره کرد.

تعدادی از پرسنل ما تداوم کاری دارند. یعنی بعد از اتمام شیفت اول شیفت دوم را نیز در محل کار می‌مانند آیا باید بعد از اتمام شیفت اول محل کار خود را ترک کرده و دوباره برای زدن انگشت به دستگاه مراجعه کنند؟

خیر. در نرم افزار حضور و غیاب کسرا قابلیتی به نام مداومت کاری وجود دارد که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بدون نیاز به ثبت اثرانگشت پرسنل در بین کار، بتوان محاسبه‌ی ترددها را انجام داد و از کندی محاسبه و نیز ایجاد وقت پرت و در نهایت کاهش بهره‌وری جلوگیری کرد.

مهمترین مزایای بهره مندی از سامانه حضور غیاب و نرم افزار کنترل تردد کسرا چیست؟

سامانه حضور غیاب کسرا به عنوان یکی از برترین نرم افزار کنترل تردد در سازمان ها با دقت بالای خود در ثبت اطلاعات ورود و خروج کارنان و کنترل تردد کارکنان می تواند امکان بروز هر گونه خطای انسانی در ثبت تردد پرسنل را منتفی ساخته و همچنین می تواند با ارائه دقیق ترین داده ها به مدیران به افزایش بهره وری پرسنل سازمان ها کمک کند. علاوه بر این، سامانه حضور و غیاب کارکنان کاملا آنلاین و تحت وب بوده و به عنوان یک نرم افزار حضور و غیاب آنلاین قادر است در نسخه دسکتاب و موبایل به عنوان یک برنامه حضور غیاب کارآمد در اختیار مدیران سازمان ها قرار گیرد.

در صورتی که شخصی اول ماه استخدام شود دو و نیم روز مرخصی به او تعلق می‌گیرد اگر فردی در اواسط ماه استخدام شود میزان مرخصی او چقدر است؟

سامانه حضور و غیاب آنلاین کسرا به طور اتوماتیک در هر زمانی که فرد وارد سازمان می‌شود و ورود و خروج وی ثبت می‌شود میزان مرخصی او را مشخص می‌کند و مدیران منابع انسانی نیازی به محاسبه دستی ندارند. سامانه حضور و غیاب کسرا تعیین می‌کند به فردی که از ۲۵ ماه ترددهایش تا ۳۱ ماه ثبت شده چند روز یا چند ساعت تعلق می‌گیرد. در صورتی که در نرم افزارهای موجود در بازار برای چنین موردی میزان مرخصی تا ۲۵ ماه را کم کرده و مابقی را به صورت دستی محاسبه می‌کنند. اما سیستم حضور و غیاب هوشمند کسرا در لحظه می‌تواند به طور خودکار به شما بگوید برای فردی که ۵ روز یا هر چند روزی وارد شرکت شده است چه میزانی مرخصی تعلق می‌گیرد.

در سامانه حضور و غیاب کارکنان کسرا میزان مرخصی در لحظه را چگونه می‌توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده در لحظه وارد پروفایل پرسنل خود در نرم افزار حضور و غیاب شوید و در بخش استخدام روی تاریخ استخدام بزنید تا کاردکس برای شما به نمایش در بیاید.