چرا امروزه ضرورت استفاده از برنامه حضور و غیاب پرسنل مهم‌تر از همیشه است؟

چرا امروزه ضرورت استفاده از نرم افزار حضورو غیاب مهم‌تر از همیشه است؟.
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/12/27

امروزه، بیشتر از هر زمان دیگری استفاده از نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد برای کسب و کارها مهم است. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا درآمد و بهره‌وری کارکنان را به‌طور هم‌زمان افزایش دهید.

امروزه، بیشتر از هر زمان دیگری استفاده از برنامه حضور و غیاب و کنترل تردد برای کسب و کارها مهم است و مزیت زیادی برای سازمان ها دارد. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا درآمد و بهره‌وری کارکنان را به‌طور همزمان افزایش دهید. نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد که ۸۰ درصد از کارکنان به علت گزارش اشتباه ساعات کاری یا ثبت ساعت ورودی و خروجی توسط اشخاص دیگر و یا ثبت زمان کاری در مواقعی که در محل کار حضور نداشته‌اند ”کم کاری” دارند.

نرم افزار حضور و غیاب چیست و چه مزیت هایی برای سازمان شما دارد؟

ضرورت استفاده از برنامه حضور و غیاب پرسنل

فهرست عناوین مقاله

ضرورت استفاده از برنامه حضور و غیاب

استفاده از برنامه حضور و غیاب به شما اجازه می‌دهد که زمان کاری کارکنان خود را ثبت کرده و کسب‌وکار خود را کارآمدتر کنید. در ادامه مزایای دیگر که ثبت دقیق زمان کار کارکنان را به همراه دارد؛ بیان می‌شود:

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب کسرا به راحتی می توان گروه های مختلفی برای کارکنان سازمان تعریف کرد و بدین ترتیب ساعت کار، مرخصی، اضافه کار و سایر حقوق و مزایا را برای هر یک از پرسنل به صورت مجزا مشاهده کرد. یکی از قابلیت های مهم سامانه کنترل تردد کسری امکان تهیه گزارشات متنوع برای مدیران در بخش های مختلف سازمان است.

واحد حقوق و دستمزد به عنوان یکی از واحدهای مهم در سازمان های مختلف می تواند به راحتی و با استفاده از گزارشات موجود در اتوماسیون ورود و خروج کسری به بررسی میزان کارکرد پرسنل پرداخته اقدامات لازم جهت پرداخت حقوق و مزایای آنها را انجام دهد. کارکنان سازمانی نیز با دریافت رمز عبور شخصی می توانند وارد پنل کاربری خود شده و با بررسی میزان کارکرد و همچنین مانده مرخصی های خود، ترددهای آتی شان را مدیریت کنند.

با برنامه حضور غیاب پرسنل زمان کمتری به ارزیابی حقوق و دستمزد اختصاص داده می‌شود. در واقع با نرم افزار اتوماتیک حضور و غیاب، زمان کمتری را برای محاسبه حقوق و دستمزد صرف خواهید کرد. کارکنان شما قادر خواهند بود تا با بهره مندی از برنامه حضور و غیاب به جای محاسبات تکراری در هر ماه، زمان بیشتری را صرف شغل خود کنند. این کار می تواند نقش به سزایی در افزایش رضایتمندی پرسنل در سازمان ها و شرکت های مختلف ایفا کند.

پیشگیری از دزدیدن زمان با برنامه حضور و غیاب کارمندان

دزدیدن زمان شامل هر چیزی از جمله صرف زمان طولانی‌تر برای ناهار تا گزارش نکردن ثبت زمان ورودی توسط دوستان می‌شود. سرقت زمان پرهزینه است و می‌توان با استفاده از یک سیستم خودکار از آن جلوگیری کرد. سیستم های حضور و غیاب می توانند با تعریف قوانین حضور و غیاب پرسنل از دزدی زمان توسط پرسنل جلوگیری کرده و صرفه جویی زیادی را از آن سازمان ها مختلف کند.

حذف خطای انسانی با وضع قوانین حضور و غیاب پرسنل

هیچ‌کس کامل نیست و این امر در مورد کارکنان حسابداری نیز صادق است. یک رقم نامناسب می‌تواند به اشتباهات پرهزینه در حقوق و دستمزد منجر شود. به‌علاوه کارکنان ممکن است ساعات کاری خود را فراموش کنند و در جدول زمانی دستی اشتباه وارد نمایند. با برنامه حضور و غیاب پرسنل همه چیز در زمان واقعی محاسبه می‌شود و در هنگام پردازش، پرداخت حقوق دقیقا گزارش می‌شود.

حضور و غیاب پرسنل

 حذف خطای انسانی با وضع قوانین حضور و غیاب پرسنل

با برنامه حضور و غیاب کارکنان همیشه در جریان ساعات کاری خود قرار دارند

کارکنان شما نباید از افراد دیگری مرخصی‌ها و استعلاجی‌های خود را بپرسند. کارکنان نه تنها باید بتوانند به صورت شخصی و اختصاصی ثبت تردد خود را انجام دهد بلکه باید بتوانند به اطلاعات تردد و حضور و غیاب خود نیز دسترسی کاملی داشته باشند. به همین دلیل پرسنل همیشه می‌توانند از رایانه شخصی خود به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. همچنین آن ها می توانند با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا همراه و کسرا <آید بدون نیاز به هرگونه دستگاه حضور و غیاب تردد خود را ثبت کرده و به صورت لحظه ای در جریان ورود و خروج خود قرار بگیرند.

با برنامه حضور و غیاب حضور و غیاب پرسنل هیچ وقتی هدر نمی‌رود

شما و کارکنانتان وقت کمتری برای سازماندهی و پردازش کارهای کاغذی صرف خواهید کرد که به معنی ذخیرۀ پول بیشتر و صرف کاغذ، جوهر و … کمتر است. برنامه حضور غیاب به دلیل عملکرد خود که به شکل کاملا اتوماتیک است بسیاری از روندهای سنتی که به صورت دستی انجام می شود را بر طرف کرده و به صورت سازمان یافته عمل می کند. این امر موجب می شود هیچ وقتی از کارکنان هدر نرفته و بهره وری فردی پرسنل نیز به شدت افزایش یابد.

پیگیری قوانین کار و مزیت برنامه حضور و غیاب کارمندان

برنامه حضورو غیاب خودکار به شما کمک می‌کند تا تمام قوانین کار دولتی و استانی را پیگیری کنید. همچنین به شما کمک می‌کند تا از دعوا و دادخواهی نیز جلوگیری کنید. علاوه بر این این نرم افزار به دلیل حفظ همه داده های حضور و غیاب می تواند برای محاسبه حقوق و مزایای پرسنل و حق بیمه و کار پرسنل نیز مدنظر قرار گیرد. این امر می تواند موجبات رضایت خاطر پرسنل را برای کارکنان مختلف فراهم کند.

پیگیری قوانین کار و مزیت نرم افزار حضورو غیاب

پیگیری قوانین کار و مزیت برنامه حضور و غیاب کارمندان

سیستم‌های اتوماتیک با کسب کار شما رشد می‌کنند

نرم افزار خودکار و برنامه حضور و غیاب پرسنل همراه با کسب و کار شما رشد خواهد کرد. همان‌گونه که کسب‌وکار شما رشد می‌کند نیازی به نگرانی برای ثبت زمان ورود و خروج کارکنان وجود ندارد. نرم افزار می‌تواند این موارد را برای شما مدیریت کند. ارتقا نرم‌افزار با رشد کسب و کار، شما را در مسیر معین قرار می‌دهد.

به روش‌های قدیمی و زمان‌بر برای ثبت حضور و غیاب کارکنان خود اعتماد نکنید. نرم افزارهای اتوماتیک در صرفه جویی در پول و زمان به شما کمک خواهند کرد و این خود یکی از مزیت های نرم افزار حضور و غیاب پرسنل است. بدون استرس در زمان پرداخت، بدون نگرانی در مورد دزدیده شدن زمان، یک سیستم حضور و غیاب پرسنل عالی به شما اجازه می‌دهد تا از مزایای ردیابی صحیح کارکنان لذت ببرید.

 چرا باید برنامه حضور و غیاب داشته باشیم؟

به عنوان مدیر یک شرکت یا سازمان نیازمند چه چیزهایی هستید؟ برای هدایت بهتر کارمندان و پرسنل خود و هم چنین برقرار نظم و انضباط از چه روش هایی استفاده می کنید؟ بی شک هر کسب و کاری برای مدیریت درست، حساب شده و هدفمند نیازمند امکانات سخت افزاری و نرم افزاری است. یکی از این امکانات دستگاه و برنامه حضور و غیاب است که این روزها شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌ها به شدت به آن نیاز دارند. اما سوال اینجا است که چرا مدیران برای پیشبرد بهتر اهداف خود باید از نرم افزار حضور غیاب کارمندان استفاده کنند؟ در ادامه به دلایل ضروری استفاده از سیستم حضور و غیاب پرسنل می‌پردازیم:

با بهترین برنامه حضور و غیاب نظم و انضباط را به شرکتتان بیاورید

از نیازهای اصلی هر کسب و کاری نظم و انضباط حاکم بر آن است. مدیرانی که به نظم و قاعده‌مند بودن کارمندانشان بها می‌دهند؛ بی‌شک در کارشان موفق تر خواهند بود و این از مواردی است که مدیران را به سامانه حضور و غیاب کارمندان ملزم می کند. ایجاد و حفظ نظم و انضباط در محیط کار و کنترل کامل تردد کارمندان یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که هر مدیری دارد.

بنابراین قطعا نیاز به توضیح اضافی نیست که شرکت، سازمان و یا ارگانی موفق تر است که تردد کارمندان سر وقت و خروج آن‌ها پس از گذراندن زمان تعریف شده باشد. هر مجموعه منظمی قطعا نیازمند یک بهترین برنامه حضور و غیاب قدرتمند است.

با برنامه حضور و غیاب پرسنل نظارت را کامل کنید

یکی از نکات بسیار مهم و حساس در امور مدیریتی نظارت بر عملکرد حضور و غیاب پرسنل است. به کمک نرم افزار حضور و غیاب کارمندان مدیران می‌توانند به طور کامل بر کارمندان و کارکنان خود نظارت کنند. ساعات ورود و خروج و میزان کار در روز از جمله مزایایی است که نرم افزارهای حضور و غیاب در اختیار مدیران قرار می‌دهند و وجودشان را الزامی می‌کنند.

با برنامه حضور و غیاب کارمندان منظم را شناسایی کنید

چه موضوعی مهم‌تر از اینکه در مجموعه مدیریتی شما کارمندان نمونه به راحتی قابل شناسایی، تشویق و ترفیع باشند و در عوض کارمندان کم کار و بی‌نظم شناسایی شوند. یکی از دلایلی که وجود نرم افزار حضور و غیاب را مبرم می کند؛ شناسایی بهتر کارمندان و مدیریت راحت‌تر آن‌هاست.

با برنامه حضور و غیاب کارمندان کارکردها را بدون زحمت محاسبه کنید

برنامه حضور و غیاب کارمندان کسرا به سازمان ها کمک می کند؛ علاوه بر وظایف اصلی همچون ثبت ورود و خروج کارمندان، در پایان هر ماه یا سال کارکرد هر فرد را با توجه به میزان ساعت و هم چنین میزان حضور در محل کار محاسبه کند.

با اتوماسیون حضور و غیاب کارمندان شیفت‌ها را مدیریت کنید

از جمله ویژگی‌های برنامه حضور و غیاب کارمندان کسرا مدیریت ساده و آسان شیفت‌ها برای آن دسته از مشاغلی است که نیاز اساسی به مدیریت شیفت‌های کاری دارند. مسئولان هر بخش قطعا یکی از دغدغه‌های اصلی‌شان مدیریت و تنظیم درست و حساب شده شیفت‌های کاری است. وظیفه ای نفس‌گیر، سخت و حساس که باید زمان و انرژی زیادی صرف آن شود. پس لازم نیست که بگوییم وجود یک نرم‌افزار حضور و غیاب چقدر در این امور احساس می‌شود.

برنامه حضور و غیاب؛ کلید مدیریت زمان

زمانی یک شرکت رشد می‌کند که با رشد کارکنان آن همراه باشد. میزان سودآوری راهی برای اندازه‌گیری رشد شرکت است اما اگر کارمند یک شرکت رشد نکند، در سود شرکت تفاوت محسوسی دیده نمی‌شود. رونق یک کسب و کار زمانی اتفاق می‌افتد که منابع انسانی آن به طور مؤثری مدیریت شوند. در واقع مدیریت باید از میزان ساعات کاری موثر و کارا هر کارمند مطلع شود و اینجاست که اهمیت نرم افزار حضورو غیاب کارمندان (نرم افزار تایم شیت) مطرح می‌شود. برای افزایش کارایی کارمندان باید زمان را مدیریت کرد. به همین دلیل است که می‌گویند وقت طلا است. هرچه بیشتر کار کنیم، بیشتر به دست می‌آوریم. مدیریت زمان نقش مهمی در حرفه و شخصیت شما ایفا می‌کند. افرادی که اصول اساسی مدیریت زمان را اعمال می‌کنند کارآمدتر و مؤثرتر هستند و از هر چه در طول روز به دست آورده‌اند؛ احساس رضایت بیشتری دارند.

نرم افزار حضور و غیاب؛ کلید مدیریت زمان

با برنامه حضور و غیاب کارمندان شیفت‌ها را مدیریت کنید

راه‌های مختلفی برای مدیریت زمان وجود دارد. لزومی ندارد که روش‌های قدیمی مدیریت زمان، مانند تکمیل کاغذهای متعدد و ارائه دادن آن‌ها در پایان روز به مدیر را به کار بگیرید. مدیریت تعداد زیادی از اسناد و ذخیره کردن آن‌ها به طور منظم کار بسیار زمان‌گیر و سختی است و علاوه بر هدر دادن مقدار زیادی کاغذ، زمان و پول شما را هم هدر می‌دهد. داشتن ابزار مدیریت مؤثر بخش اساسی از ابزارهای یک مدیر است. برای این تکنولوژی جدید پیشنهاد می‌کنیم  از برنامه حضور و غیاب کارمندان (نرم افزار تایم شیت) استفاده کنید که با ارائه‌ی گزارش‌های دقیق، مدیریت زمان را آسان می‌کند. در ادامه می‌خوانید که چگونه نرم افزار حضور و غیاب کلید مدیریت مؤثر زمان است:

 • بهبود تمرکز: وقتی کارکنان می‌توانند زمان خود را مدیریت کنند، کارایی و مشارکت آن‌ها در هر کاری که در حال انجام آن هستند؛ افزایش می‌یابد. مدیریت زمان به آن‌ها کمک می‌کند تا بر کار خود بهتر تمرکز کنند و زمان خود را برای افزایش بهره‌وری بهتر مدیریت نمایند.
 • استخراج داده‌ها: استفاده از نرم افزار حضور و غیاب کارمندان به شما این انتخاب را می‌دهد که داده‌ها را در فرمت‌های Excel یا PDF دریافت کنید و یا حتی در صورت لزوم پرینت بگیرید.
 • مدیریت منابع: با ثبت زمان کاری، مدیر می‌تواند تصویر کلی فرآیند کاری را ببیند و بر اساس این آمار منابع بیشتری را به یک پروژه اختصاص دهد که نیاز به زمان و توجه بیشتری دارد و یا بالعکس عمل نماید.  
 • حرکت با تغییرات: استفاده از برنامه حضور و غیاب کار را برای مدیران راحت می‌سازد. این نرم افزار جزئیاتی را با توجه به تعداد پروژه‌هایی که در حال انجام است، تعداد ساعاتی که برای انجام یک پروژه صرف می‌شود ارائه می‌دهد.
 • ثبت حضور و غیاب: نه فقط برنامه حضور و غیاب برای مدیران بلکه برای کارکنان نیز سودمند است زیرا کارکنان می‌توانند مرخصی‌های خود را مدیریت کرده، از نوع مرخصی، تعداد تعطیلات و حتی حضور روزانه خود اطلاع داشته باشند. حتی می‌توان دستگاه حضور و غیاب کارمندان را با این نرم‌افزار ادغام کرد که پرداخت‌های دقیق حقوق و حتی ارزیابی عملکرد را تضمین می‌کند. این کار به انتخاب شایسته ترین کارمند و دادن پاداش در صورت لزوم کمک می‌کند.

 

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

 

 • اندازه کسب و کار: نرم افزار حضور و غیاب کارمندان یا نرم افزار تایم شیت برای تمام کسب‌وکارها چه کوچک و چه متوسط و یا بزرگ مناسب است و به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای شرکت برای مدیریت بهتر زمان و تلاش‌های کارکنان عمل می‌کند.
 • استخراج بهترین‌ها: بسیاری از شرکت‌ها گزینه‌های دورکاری را برای کارکنان خود در نظر می‌گیرند. مشکل این است که مدیران واقعا نمی‌توانند میزان کارهایی را که در طول روز انجام شده است را مشخص کنند. نرم افزار حضور و غیاب کارمندان می‌تواند ۱۰۰٪ حضور و میزان کار انجام شده را تضمین کند.

مزیت‌های زیادی در رابطه با استفاده از نرم افزار حضور غیاب پرسنل آنلاین وجود دارد که کسب و کارها می‌توانند از طریق استفاده از چنین فن‌آوری از آن بهره‌مند شود. مزیت اصلی این است که توانایی کارکنان سخت کوش را بفهمید و به آن‌ها پاداش دهید و باعث انگیزه بیشتر برای کار کردن شوید. همچنین تحلیل کنید که کدام منابع به بهترین نحو مورد استفاده قرار نگرفته‌اند و اصلاحات را انجام دهید.

۵ نشانه نیاز به برنامه حضور و غیاب در سازمان شما

کارت های پانچ شده قدیمی، کارت های ورود دستگاهی و یا سیستم های بیومتریک نشانه اهمیت حضور غیاب کارمندان و  هستند. ثبت و حضور و غیاب کارمندان همیشه دغدغه مدیران بوده است. انتظار می رود کارمندان زمان ورود و خروج خود را ثبت کنند و لیست حضور و غیاب تهیه شود، اما در اکثر مواقع به دلیل فراموشی یا بی دقتی این موضوع جدی گرفته نمی شود. درست قبل از ترک محل کار یا آخر ماه و زمان دریافت حقوق برگه ها با عجله پر می گردد. این کار نه تنها دقت را کم می کند، بلکه نارضایتی مدیر و کارمندان را همراه دارد. در اینجا می خواهیم راجع به ۵ نشانه نیاز به سیستم حضور و غیاب صحبت کنیم.

معایب نبود برنامه حضور و غیاب پرسنل

بدون اتوماسیون حضور و غیاب پرسنل، احتمال خطاهای مربوط به ثبت زمان تردد توسط کارمندان افزایش می یابد. پس محاسبه حقوق و دستمزد با خطا مواجه خواهد شد. با سیستم های کنترل تردد دستی کاغذ بازی اداری زیاد می شود. بنابراین زمان های تلف شده و کارهای اداری افزوده خواهند شد. اگر سوابق حضور به درستی ثبت نشود، نارضایتی بین کارمندان منجر به کاهش بهره وری در سازمان می گردد (دفتر حضور و غیاب پرسنل).

معایب نبود برنامه حضور و غیاب

معایب نبود برنامه حضور و غیاب پرسنل

۵ نشانه نیاز به برنامه حضور و غیاب 

 • کارمند یا هر شخص دیگری می تواند، داده های محرمانه را تغییر دهد.
 • از خطاهای انسانی هنگام محاسبات زمان حضور ضرر کرده اید.
 • نمی توانید از تقلب و دور زدن های کارمندان جلوگیری کنید.
 • به دنبال راهی برای حفظ امنیت سازمان هستید.
 • با سیستم حضور و غیاب پرسنل بر تردد کارمندانتان کنترلی ندارید.

نیاز به نرم افزار حضور و غیاب کارمندان کسرا

اتوماسیون حضور و غیاب ساعات کاری، شیفت، اضافه کار، مرخصی و ماموریت را مدیریت می کند. سازمان ها با استفاده از این سامانه کسری  از محاسبات وقت گیر و پیچیده  راحت خواهند شد. نرم افزار کسرا مبتنی بر وب بوده و به تمام نیازهای  سیستم  پاسخ  می دهد. این اتوماسیون با ساختار ماژولار برای هر سیستم و نهادی مناسب است.  گزارش گیری آنلاین، نظارت بر تمامی رده های استخدامی (پاره وقت، تمام وقت…) و ارایه سطح دسترسی بر حسب نیاز از مزایای برنامه حضور و غیاب کارمندان کسرا هستند.  با این نرم افزار امکان شخصی سازی قوانین ورود و خروج و سیاست های مرخصی، کارانه و … در اختیار مدیران قرار می گیرد. البته استفاده از دستگاه حضور و غیاب پرسنل در کنار نرم افزار اعتماد و امنیت کامل را برای هر سازمانی فراهم می کند. افزایش رضایت بخشی و کاهش استرس کارمندان مهم ترین دستاورد سازمان سیستم حضور غیاب محسوب می شوند. اگر در سیستم شما نشانه های نیاز به برنامه حضور و غیاب وجود دارد، اما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید. مشاوران کسرا در کنارتان خواهند بود.

۵ نشانه نیاز به نرم افزار حضور و غیاب 

نیاز به نرم افزار حضور و غیاب کارمندان کسرا

۵ کاری که باید قبل از خرید نرم افزار حضور و غیاب پرسنل انجام داد

امروزه ضرورت استفاده از برنامه حضور و غیاب پرسنل به جای روش سنتی یعنی دفتر حضور و غیاب پرسنل برای اکثر کسب و کارها واضح و روشن است؛ اما آنچه تصمیم گیری را برای مدیران سخت و زمانبر می کند؛ شناخت و تشخیص برنامه حضور و غیاب و دستگاه حضور غیاب مناسب است. هر چند این روزها رقابت بین ارائه کنندگان این نرم افزارها و خدمات مربوط به آن ها افزایش یافته و تعداد آن ها نسبت به سال های قبل زیاد شده است اما نگرانی در این رابطه وجود ندارد؛ کافی است به نکاتی که در ادامه مطلب مطرح می شود؛ توجه کنید؛ موارد ذکر شده می تواند روی گزینش هوشمندانه شما تاثیر گذار باشد.

نیازسنجی در شرکت با برنامه حضور و غیاب پرسنل

اولین اقدام قبل از خرید برنامه حضور و غیاب پرسنل نیازسنجی در شرکت است. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید چند ساعتی را زمان بگذارید و به یک سوال مهم پاسخ دهید: چرا باید نرم افزار حضور و غیاب داشته باشید؟ یا به عبارتی به چه دلیل یا دلایلی نیاز به آن را در سازمان خود احساس می کنید و این نرم افزار قرار است چه نیازهایی از شرکت شما را پاسخ بدهد؟ مواردی که لیست می کنید در واقع همان ویژگی هایی است که نرم افزار مورد نظر شما باید داشته باشد و بهتر است در زمان گزینش یا پرسش از کارشناسان فروش آن ها را در نظر بگیرید.

بررسی لیست مشتریان به بهره مندی از سامانه آنلاین حضور و غیاب پرسنل

توجه به لیست مشتریان می تواند یکی از بهترین منابع نه تنها برای خرید برنامه حضور و غیاب بلکه برای سفارش هر محصولی باشد. فهرست برندهای این صفحه می تواند حتی خود به تنهایی برای تشخیص اعتبار و مناسب بودن نرم افزار حضور و غیاب کفایت کند. بهتر است علاوه بر پرسش از کارشناسان و مشاوران فروش؛ به سایت مورد نظر مراجعه کرده و صفحه ی مشتریان را بررسی کنید.

درخواست دمو

درخواست دمو رایگان نرم افزار حضور و غیاب کارمندان یکی از راهکارهایی است که می تواند بسیاری از تردید های شما را در این زمینه از بین ببرد. پیشنهاد می کنیم از بین برندهای موجود برندی را برای خرید و سفارش برنامه حضور و غیاب انتخاب کنید که امکان دمو رایگان داشته باشد. از طریق دمو می توانید از همه ی ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب مورد نظر شناخت خوبی به دست آورید و پاسخ پرسش های خود را پیدا کنید.

بررسی پشتیبانی برنامه حضور و غیاب پرسنل

نرم افزار حضور و غیاب پرسنل از آن دسته محصولاتی است که کار با خرید آن به اتمام نمی رسد و پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن بسیار ضرورت دارد. بهتر است از برندی برنامه حضور و غیاب خود را تهیه کنید که دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد. توجه به این موضوع به خصوص برای سازمایی که دارای شیفت های چرخشی هستند؛ اهمیت بالایی دارد.

توجه به سایت و شبکه های اجتماعی در حوزه حضور و غیاب پرسنل

برندهای معتبر ارائه کننده نرم افزارهای پرسنلی معمولا در سایت و شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارند. می توان با دنبال کردن آن ها در شبکه های اجتماعی مختلف و هم چنین مراجعه به وب سایت و خواندن مطالب مورد نیاز از جمله محصولات اطلاعات بیشتری را در مورد نرم افزار حضور و غیاب و نحوه ی پشتیبانی آن ها به دست آورد. موارد ذکر شده مهم ترین نکاتی است که بهتر است در انتخاب نرم افزار حضور و غیاب پرسنل مناسب به آن ها توجه کنیم؛ قطعا موارد و نکات دیگری نیز وجود دارد که می تواند تکمیل کننده ی این مطلب باشد. در صورتی که شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید.

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

1 دیدگاه

 1. احمد جهانبخشی مرداد 26, 1401 در 1:32 ب.ظ

  در مورد نحوه پشتیبانی نرم افزار حضور و غیاب کسرا بیشتر توضیح می دید؟ پشتیبانی بصورت دائمی هست یا فقط در زمان نصب و استقرار سیستم حضور وغیاب؟

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم