معرفی دستگاه حضور و غیاب V-Station T2

دستگاه حضور و غیاب V-Station T2
واحد دیجیتال مارکتینگ کسرا
1401/11/28

روش رایج ثبت ورود و خروج کارمندان در گذشته، نوشتن در دفتری بود که آخر ماه مورد بررسی قرار می گرفت.

روش رایج ثبت ورود و خروج کارمندان در گذشته، نوشتن در دفتری بود که آخر ماه مورد بررسی قرار می گرفت. در این روش احتمال خطا یا فراموشی در ثبت وجود داشت. با گذشت زمان به هر کارمند رمز عبوری اختصاص داده می شد، ولی باز هم ممکن بود فراموش شود یا به دست کسی بیفتد. امروزه بهترین راه برای ثبت تردد کارمندان استفاده از دستگاه های مبتنی بر فناوری بیومتریک است. این دستگاه های حضور و غیاب که انواع زیادی دارند، از طریق اثر انگشت و یا تشخیص چهره ورود و خروج را ثبت می کنند. در این مقاله به معرفی دستگاه حضور و غیاب V-Station T2 میپردازیم.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اثر انگشت

احتمال فراموشی در دستگاه های حضور و غیاب اثرانگشتی صفر است چون در هر صورت هیچ کس دست های خود را فراموش نخواهد کرد. در روش های دیگر مانند کارت ورود و خروج یا رمز عبور که ممکن بود، کارمندی به جای کسی که غیبت کرده کارت بزند و یا رمز عبور را وارد کند. با دستگاه کنترل تردد اثر انگشت هیچ کس نمی تواند بجای دیگری انگشت خود را ثبت کند. با دستگاه حضور و غیاب انگشتی زمان محاسبه حقوق کم می شود، چون همه کارکردها بصورت فایل در اختیار مدیران قرار می گیرد. همچنین هنگام ورود و خروج زمان هدر رفته ای برای کارمندان وجود ندارد.

نحوه عملکرد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

هنگام استخدام کارکنان اثر انگشت ها در پایگاه داده ثبت می شود. برای هربار رفت و آمد انگشت خود را روی اسکنر دستگاه می گذارد، طبق نقاط شروع و پایان و یا تقاطع یک الگوریتم تشکیل می شود. الگوریتم با اثر انگشتی که در سیستم بوده تطبیق داده می شود و در صورت مطابقت ساعت ورود و خروج ثبت می شود.

ما در کسرا آماده ارائه مشاوره به شما هستیم

 

ویژگی های دستگاه حضور و غیاب V Station T2

دستگاه حضور و غیاب V-Station T2 یکی از دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت محسوب می شود. با استفاده از سیستم عامل پیشرفته و منطبق بر الگوریتم های سازگار و دقیق جهانی پاسخگوی نیاز مشتریان است. صفحه نمایش ۵ اینچی رنگی دستگاه BioStation T2 با طراحی کاربرپسند، سبب جلب رضایت کاربر می شود. این دستگاه سرعت پردازش بالایی داشته و قادر به ثبت ۳۰۰۰ اثر انگشت در کمترین زمان ممکن است. کابل PoE تعبیه شده در این دستگاه به عنوان منبع تغذیه بوده و در نتیجه نصب آن را آسان می نماید. در دستگاه حضور و غیاب V-Station T2 با دوربین و به کمک سنسور موقعیت و LED مادون قرمز عکس های با کیفیتی برای امنیت بیشتر در سیستم ثبت می شود.

اهمیت استفاده از دستگاه حضور و غیاب V-Station T2

دستگاه حضور و غیاب انگشتی برای شرکت ها، کارخانه ها و تمامی نهادهایی که تعداد زیادی کارمند دارند مناسب است. شاید صرف هزینه اولیه برای خرید این دستگاه زیاد بنظر برسد اما در نهایت به دلیل افزایش رضایت کارمندان، مدیران و کاهش زمان هدر رفته منجر به افزایش فروش می شود.

 

 

لیست دسته بندی های مرتبط:

مقالات مرتبط

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم